NUKERUN:7 | Okres: Opava |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)
GPS: 49.78091588283721,17.915847301483154 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 21.10.2022 18:00
THE VIOLENCE
23.10.2022 23:36

Přidal: LUKASGULAS

O videu:
GPS souřadnice: 49.78091588283721,17.915847301483154
Akce se uskuteční za podmínek aktuálních vládních opatření.


Zveme vás na naši zbrusu novou herní sérii, kterou přinášíme opět něco nového, co v airsoftu ještě nikdo předtím nenabídnul. Základní princip hry spočívá standardně v dobývání a následném hájení tentokrát čtyř stožárů rozmístěných na hřišti. Do hry však přibude jeden zcela nový prvek, který zruší neprostupné linie, zatočí s kempery a několikrát během každého kola zcela přepíše rozmístění hráčů v herním poli. Blíže na brífinku. Pozdně říjnový termín pak zaručí průhlednější vegetaci a lepší hratelnost.

Počet sniperů na této akci JE omezen na 6.

Informace pouze pro snipery: Na akci bude omezen počet sniperů s opakovacími puškami do 3,59J a to na 6. Jejich registrace je platná pouze při registraci přes airsoftkoalici a to v případě, že do příslušné kolonky vyplní "sniper". Akceptujeme pouze 6 sniperů. Jakmile bude jejich registrace naplněna, další pokusy o registrace sniperů budeme automaticky kickovat. Pokud na akci dorazí hráč se sniperkou, aniž by byl jedním z oněch šesti registrovaných, nebude se svojí puškou vpuštěn do hry.


Na akci se objeví i několik hráčů s hpa zbraněmi. Pokračujeme ve spolupráci s FB skupinou "HPA s rozumem", jejíž zkušení zakladatelé (se znalostí kompletní problematiky) se postarají o kontrolu joulů, používané váhy kuliček a plomb, a to nejen při registraci hráčů, ale i v průběhu akce samotné.

Dotyční mají omezenou kadenci na max 25 bb/s nebo budou muset střílet celou akci pouze na jednotlivé. Věříme, že účast těchto konkrétních hráčů bude stejně jako v minulosti bezproblémová.

Akce se s hpa zbraní mohou zúčastnit POUZE členové skupiny "HPA s rozumem", kteří jsou ověření a splňují všechny požadavky skupiny. Z toho vyplývá, že hráči s HPA zbraněmi, kteří nejsou členové výše uvedené skupiny nebudou v žádném případě vpuštěni do hry.


Zápis hráčů proběhne opět mezi 8:00 a 8:45. V 9:00 bude areál uzamčen a začne brífink. Hráči, kteří přijedou pozdě nebo registraci provedou, ale budou se zdlouhavě chystat u aut, budou do areálu vpuštěni až po odstartování hry v cca 9:45, kdy bude areál opět otevřen. Opozdilci tak nebudou zdržovat start hry.


Na akci nabízíme zápůjčku zbraní, vysílaček, prodej kuliček, občerstvení i teplý oběd. Bližší informace najdete zde.


Registrujte se prosím pouze jedním ze dvou níže uvedených způsobů, nikoliv více najednou. DĚKUJEME
Registrací získáte zvýhodněné vstupné a je možná dvěma způsoby. Zde na koalici nebo odesláním e-mailu.
Vstup bez registrace je bez problému možný za standardní vstupné viz níže.


(1) - Registrace skrz airsoftkoalici: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

(2) - Registrace zasláním emailu: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Upozorňujeme, že registrace je kompletní až v okamžik, kdy vám přijde (do třech dní) potvrzení registrace. Poslední registrace přijímáme poslední pátek před akcí v 18 hod, kdy se registrace uzavírá.

Jednotlivci zašlou email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - jméno nebo příjmení či přezdívka
 - můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí
 - do předmětu emailu uveďte "NR"

Tým nebo skupina hráčů se registruje odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude:
 - název týmu (jen pokud se jedná o tým)
 - počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5)
 - pokud se nejedná o tým, ale skupinu hráčů, vypište jména nebo příjmení či přezdívky hráčů
 - můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí
 - do předmětu emailu uveďte "NR"Kdy: sobota 22.10.2022 od 8:45
Kde: bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)

Maximální limity zbraní: 2,24J s 0,40g bb | 150 m/s s 0,20g bb: pouze pro AEG | výjimky viz "měli byste vědět"
Specifické omezení: žádné
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let s potvrzením "info"| mladší 15 let v doprovodu "info"

Obsazení: koncipováno pro 45 až 100 hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Respawn: hromadný, každá 10. minuta
Pyrotechnika: pyrotechnika zakázána (výjimka pro nevýbušné dýmovnice pokud nebude sucho)
Občerstvení: ano, včetně možnosti teplého oběda
Za kolik: při včasném příjezdu do 8:45:
 150,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 130,- (+ 20,- vratná záloha) zvýhodněné vstupné pro řádně registrované hráče* (info výše)


* Při zápisu po 8:45 bude vstupné navýšeno o 30 Kč a dotyčným nebude umožněn výběr strany
* U registrace musí hráči bez vyzvání předložit vlastní reflexní vestu. Vstup bez reflexní vesty navýší vstupné o 30 Kč nebo může být dotyčnému nabídnuta koupě nové vesty za 60 Kč.


- Kinetická energie zbraní je omezena na 2,24J (to platí pro všechny zbraně kromě AEG viz níže)
- Úsťová rychlost je omezena na 150 m/s (na m/s se budou měřit pouze AEG)
- Výjimka platí pouze pro opakovací pušky na manuální či plynový pohon, jejich maximální kinetická energie je 3,59J
- Limity se započtenými tolerancemi jsou: kinetická energie 2,38J, AEG 155 m/s, Opakovací pušky 3,77J
- Zbraně měříme vždy s našimi kuličkami: úsťovou rychlost s bb o váze 0,20g / kinetickou energii s bb o váze 0,40g
- Zbraně měříme buďto namátkově nebo všem hráčům ještě před registrací
- Na akci bude tentorkát omezený počet sniperů, kteří musí učinit speciální registraci. Info výše (3. odstavec)


Na akci se objeví i několik hráčů s hpa zbraněmi. Pokračujeme ve spolupráci s FB skupinou "HPA s rozumem", jejíž zkušení zakladatelé (se znalostí kompletní problematiky) se postarají o kontrolu joulů, používané váhy kuliček a plomb, a to nejen při registraci hráčů, ale i v průběhu akce samotné.

Dotyční mají omezenou kadenci na max 25 bb/s nebo budou muset střílet celou akci pouze na jednotlivé. Věříme, že účast těchto konkrétních hráčů bude stejně jako v minulosti bezproblémová.

Akce se s hpa zbraní mohou zúčastnit POUZE členové skupiny "HPA s rozumem", kteří jsou ověření a splňují všechny požadavky skupiny. Z toho vyplývá, že hráči s HPA zbraněmi, kteří nejsou členové výše uvedené skupiny nebudou v žádném případě vpuštěni do hry.


- Hráči obdrží při zápisu číslo, které musí mít během hry viditelně vystaveno pro snazší identifikaci nepřiznavačů
- Každý hráč musí být vybaven reflexní vestou / hráčům bez reflexní vesty bude navýšeno vstupné
- Na všech našich akcích platí zákaz používání laserových zaměřovačů a stroboskopů

- Je nezbytně nutné seznámit se s "důležitými bezpečnostními pravidly" viz poslední sekce popisu akce
- Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz.
- Dodatečná pravidla pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 08:00 - 08:45 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:35 Polední pauza
12:45 - 12:50 Začátek druhé části akce při které se otočí strany
15:00             Konec akce


Pokud znáte mód conquest z battlefieldu, můžete tento odstavec přeskočit. Akce se bude točit okolo získávání stožárků s časovači, které budou rozmístěny po bitevním poli. U každého získaného stožárku se začne přičítat čas vašemu týmu (více stožárků - více času - více "bodů"). Je ale samozřejmě třeba hlídat, aby vámi těžce vybojované stožárky nezískal nepřítel, v tom případě byste se je měli snažit opět získat zpět. Na konci celé hry se sečtou zvlášť časy / body každé ze stran a vyhrává strana, která držela v součtu déle větší počet stožárků.

Do hry však přibude jeden zcela nový prvek, který zruší neprostupné linie, zatočí s kempery a několikrát během každého kola zcela přepíše rozmístění hráčů v herním poli. Blíže na brífinku

Celá akce se rozdělí na dvě části. První část potrvá cca od 9:40 do 12:00. Ve 12:00 bude půlhodinová pauza na oběd, při které se mimo jiné můžou přesunem hráčů vyrovnat strany (tak aby byla hra co nejvyváženější), načež ve 12:45 - 13:00 začne druhá část při které se protočí strany (potrvá do 15 hod) a ta rozhodne o vítězi.Před akcí nebo kdykoliv během akce si můžete pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraně získáte ve stánku s občerstením nebo u organizátora. Ceny zápůjček na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny v případě závady jsou od 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz". (Info o zbraních)

Na akci je možné zapůjčit si i vysílačky. K dispozici je omezené množství vysílaček PMR s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 11. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit rozlévané i balené nealko nápoje (dle počasí i chlazené), energetické drinky v plechovkách, ochucené nealko pivo, kávu nebo čaj, čokoládové tyčinky či připravenou instantní polévku nebo těstoviny. Při polední pauze je možnost zakoupení "trampského cigára" s chlebem a přílohou dle chuti za 50,- Kč (přednostně pro hráče, kteří projevili zájem při registraci na koalici).


Při zápisu hráčů, mohou být zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (tedy i tato) "odkaz na tyto pravidla", ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Čtěte pozorně:
Na této akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí airsoftovými zbraněmi. Ty mohou způsobit bolestivá či krvácivá zranění, poškození chrupu a dokonce i destruktivní poranění očí atd. Každý účastník odpovídá za ochranu svého zraku a je povinen jej adekvátně chránit kvalitními brýlemi určenými pro airsoft. Brýle musí být nasazeny po celou dobu přítomnosti na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech. Za adekvátní ochranu zraku nejsou považovány brýle a masky s mřížkou v zorném poli!

Důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající nepovinné ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, ochrana chrupu, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika případného zranění jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné nepovinné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které neodpovídá pořadatel ani střelec. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší mírou opatrnosti a ostražitosti. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, spadlé stromy, vstupy do podzemních prostor, odřezané zbytky trčícího železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich a na jejich střechy přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se na akci či vstupem do herního prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Tib sniper 13.JUDE prapor…
Spec INFIDELS
Generál poručík
Leonek SKELETONS
Brigádní generál
L.J. SKELETONS
Nadpraporčík
Vochmot Medvídci
Štábní praporčík
linko6 nemám team
Štabní rotmistr
Tomin44 S.A.R.
Nadpraporčík
Pupikus ASGOT
Chuck Norris
Host - Uživatel7
Přidán od: Henry
nemám team
Podporučík
Host - Uživatel8
Přidán od: Henry
AIRSOFTKOALICE…
Štábní praporčík
Host - Uživatel9
Přidán od: Henry
AIRSOFT KOALICE
Praporčík
Host - Uživatel10
Přidán od: Henry
AIRSOFTKOALICE
Podpraporčík
danpv Grey Ghost…
Generál poručík
Radar Xteampv
Chuck Norris
Bengi nemám team
Štábní praporčík
Honzys SNIPER C.A.A.S.
Brigádní generál
Afli M.S.A.T.
Podpraporčík
Deepwalker Guláš Tactical
Nadporučík
Maikel sniper C.A.A.S.
Desátník
Perak Pasivní Zálohy
Poručík
Dakatell M.S.A.T.
Štabní rotmistr
Salieri Pendechos
Podplukovník
Kubis nemám team
Major
Magy SNIPER Black Ghost
Podplukovník
SilverEagle Guláš Tactical
Nadrotmistr
FranceLtPierre 2e Regiment…
Praporčík
Counter27 Pendechos
Podporučík
OpilejKrecek SNIPER 13.JUDE prapor…
Štabní rotmistr
Hawky44 Lost Comando
Četař
Luborcer Guláš Tactical…
Podpraporčík
Stoun LRFG DELTA
Štábní praporčík
Ades LRFG DELTA
Praporčík
Zipox CCO
Nadpraporčík
Vitus Black Ghost
Podpraporčík
Frogman SEAL Team 10 -…
Kapitán
vencav Lost Comando
Rotný
Zemi SEAL Team 10 -…
Podpraporčík
m4rt1ncz Pendechos
Nadporučík
MartinBobo LRFG DELTA
Nadrotmistr
Chloupekk Black crows
Poručík
Kocur nemám team
Nadrotmistr
Erdamar SKELETONS
Desátník
c0h3n CCO
Četař
Lukasgulas SNIPER nemám team
Rotmistr
TheLuckerKo Alfa 0-0 Recon…
Četař
Luker HPV
Rotný
MrInfernal T.N.J.
Nadrotmistr
Donny93 nemám team
Desátník
zefyr T.N.J.
Rotný
kryzak8 nemám team
Rotný
SAMURAI KATANA
Nadporučík
Drsavier nemám team
Rotný
NekdyPriste Sniper nemám team
Rotný
Host - Lopata
Přidán od: zefyr
T.N.J.
Rotný
JakubR nemám team
Praporčík
Tomibravo Nahradnik Alfa 0-0 Recon…
Štabní rotmistr
PetrKov nemám team
Nadporučík
Permonik ASGOT
Nadpraporčík
Tomos nemám team
Rotný
Nogy ASGOT
Nadporučík
Host - lucasHeavy
Přidán od: zefyr
T.N.J.
Svobodník
Host - Juras555123
Přidán od: SAMURAI
KATANA
Podpraporčík
Peci Black crows
Rotmistr
Askelon SNIPER nemám team
Desátník
Jan98 ASGOT
Nadrotmistr
Mara1187 Black crows
Svobodník
Lovec13 ASGOT
Podpraporčík
Jogo nemám team
Desátník
Host - Fox12345
Přidán od: SAMURAI
KATANA
Nadrotmistr
TomPV nemám team
Rotný
Libor107 BIKERS
Štabní rotmistr
Host - Rush
Přidán od: zefyr
T.N.J.
Vojín
MIROSLAV1979 Sniper nemám team
Četař
Hyxo nemám team
Rotný
Honza96 nemám team
Svobodník
Kucis nemám team
Desátník
palkman nemám team
Desátník
pajamach nemám team
Vojín
Lades nemám team
Svobodník
Rasty26 P.A.S.T.
Rotný
Tonislav P.A.S.T.
Rotný
Tomoslav P.A.S.T.
Desátník
Lamicka nemám team
Vojín
kostik
Svobodník
JAREKNINJA44 nemám team
Vojín
KuraiYoru Black Ghost
Desátník
Romcek Sniper nemám team
Vojín
PlayerCZ Team:)
Svobodník
HOPR Black Ghost
Rotmistr
Fruri nemám team
Vojín
jakubPRO Black Ghost
Četař
lebkound nemám team
Vojín
Katosek 3.ZR
Desátník
zinkenn nemám team
Vojín
Doru P.A.S.T.
Desátník
Pacifista nemám team
Vojín
johnas SNIPER nemám team
Vojín
Jank nemám team
Vojín
KubinecLittau SNIPER nemám team
Vojín
Hradec1420 nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
TIB | 13.JUDE PRAPOR AIRSOFT ŽDÁNICE | 22.10.2022 23:36 | odpovědět |
Komentář akce: NukeRun:7
Supr akce i koncept, dobře vymyšlené a zábavné.
LUBORCER Podpraporčík | GULÁŠ TACTICAL TEAM | 22.10.2022 09:13 | odpovědět |
Komentář akce: NukeRun:7
Ahoj bohužel jsem nemohl dojet protože nám odpadl řidič , tak snad příště.