Název teamu: Grey Ghost Airsoft team Prostějov
email teamu: greyghostpv1@centrum.cz
www teamu:
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Pro připojení k týmu se nejprve přihlaste.


O teamu:


Grey Ghost Airsoft team Prostějov byl založen  02. 05. 2014.

Tým neimituje žádnou reálnou jednotku, jeho primárním cílem je společné prožití akcí v partě, společné podílení se na fungování týmu,nauka vojenské taktiky, rádiové komunikace, a vše s tím spojené. Preferujeme používání Low-Cap nebo Real - Cap zásobníků. Soft bereme s nadhledem, 100% přiznávání členů týmu je podmínkou, jelikož si zakládáme na dobré pověsti v komunitě.

      Na tréninky a akce se domlouváme společně. Doprava na akce je zajištěna po dohodě v týmu auty členů  - o dopravu na akce se dělíme rovným dílem. 

     Pro sjednocení HLAVNÍ výstroje týmu je před nákupem vhodná nejprve konzultace s členy jednotky. Máme možnost zařídit objednávky ze zahraničních eshopů (ebay, ebairsoft, amazon atd..) Veškeré zbraně či výstroj  servisujeme v rámci týmu vlastním technikem.

     Jako pořadatelé airsoftových akcí  máme za sebou několik úspěšných menších i větších (cca 80 hráčů)  akcí na tvz „Hotelu“ za obcí Dzbel, Skleníky v Hrubčicích, Ořechově u Brna, Ketkovicích nebo Rouchovanech  a i v jiných lokalitách. Máme také menší zkušenosti s pořádáním speciálních nočních akcí.

Úspěšně jsme také zkoušeli využití komunikačně-navigačního systému  P.E.S - Personal Eye System a jeho využití při větších či speciálních akcích.

Celý tým disponuje vysílačkami Baofeng umožňující komunikaci na pásmech PMR,UHF,VHF

Preferujeme spíše AS akce speciálnějšího zaměření (i vícedenní akce) kde využijeme své dovednosti v topografii, rádiové komunikaci či přežití.

                                                                                                                     Za tým  Gizmo_CZ


Výstroj:

     Jelikož chceme vystupovat a chovat se jako tým je nedílnou součástí i pokud možno stejná výstroj lišící se pouze potřebou jednotlivce a typu jeho primární zbraně. 


Základní povinná výstroj: 
  1. Komplet uniforma Multicam + klobouk + baseball kšiltovka 
  2. PMR min jakákoliv schopná komunikace v PMR pásmu - později nutný přechod na Baofeng BF-F8+  (její nákup, programování realizujeme v rámci týmu - cena do 1000kč nová se základním headsetem) UV-5R je starší tip cena do 600kč i ta je dostačující      
Ostatní výstroj je na domluvě v týmu a potřebách jedince v závislosti na jeho primární výzbroji.Výzbroj:

Upřednostňujeme typ primární zbraně na Colt zásobníky tedy M4,Scar,G36, atd.. 
Preferujeme tlačné G&P nízkokapacitní zásobníky!!

Sekundární zbraň prakticky jakákoliv. 
Výhodou je plynová verze Glock 17 /18 /19 WE  (členové vlastní i AEP verze G18)


...........................................................................................................................

Nábor je s důvodu naplnění maximální kapacity pozastaven.  

- Hledáme airsofťáky se správným zápalem pro tento tip sportu, kteří jsou plnoletí, mají chuť spolupracovat v týmu a mají bydliště v okolí Prostějova, nebo i z delší vzdálenosti pokud nemají problémy s dojížděním.

 Pokud máte zájem o vstup do týmu není nic snazšího než se nám ozvat buď na týmový email nebo přímo formou soukromé zprávy našemu náboráři:  Magy

                                                                                                         

Dík chlapi za přijetí, vážím si toho a budu se snažit být dobrým členem jednotky
odpovědět
myslím si že ve tvém případě to vůbec nebude problém - sám jsem rád že jsi s náma...
Cus pardi, soukmenovci přátelé ve zbrani... Rok 2016 byl ve znamení velkých změn a i přes problémy které tým jako takový měl, jserm rád, že stále fungujeme... Sice to sem tam skřípe s docházkou, ale je jasné, že sladit 3-4-5 lidí s volnem je velký problém, a že jsou důležitější věci než je soft. I přes to přes všechno Vám moc děkuji že jste vytrvali a že se snažíte ten soft provozovat. Rok 2017 bude zřejmě trošičku náročnější co se volna týče, ale věřím, že to zvládneme!!? Mám v plánu trošku větší akce (ano opět :-) ) To ale záleží na tom zda klapne prostor (prostory). No uvidíme... Letos již žádná akce nebo trenálek nebude. Blíží se svátky a tak by bylo dobré je prožít v rodinném kruhu. Kdo chce ještě na nějakou akci si zajet samozřejmě mu nikdo nebrání, ale jako tým bych s dovolením vyhlásil dočasnou pauzu. V lednu ale počítejte minimálně s jedním trenálkem a poté bych rád dělal jeden trenálek měsíčně!! Tak vše nejlepší do nového roku, hlavně hodně zdraví a samozřejmě BOHATÉHO JEŽÍŠKA! Těším se na Vás v roce 2017! Martin PS: rád bych poté zajel také na nějaou třídenní akci od AW ale to již se domluvíme na to je čas..
odpovědět
REGISTRACE TÝMU NA AKCI KARTELOVÉ VÁLKY BYLA ÚSPĚŠNĚ PROVEDENA :-)
odpovědět
OK registrace úspěšně provedena pošlu vám číslo účtu kam zasslat vstupné ve výši 400kč - registroval jsem tedy tebe i Martina a jsme tedy registrovaní celý tým. - jinak jsem úspěšně přežil dovču a měco málo po půlnoci jsem dorazil dnes domů :-)
DANPV | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 04.06.2016 22:56 |
Ja jedu 100%. O platbě popremyslim. Ikdyz kvůli dvoum kilum prodrbat 700 se mi nechce takže asi na místě
« 1 2 3 - 5 »