Název teamu: Grey Ghost Airsoft team Prostějov
email teamu: greyghostpv1@centrum.cz
www teamu:
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Pro připojení k týmu se nejprve přihlaste.


O teamu:


Grey Ghost Airsoft team Prostějov byl založen  02. 05. 2014.

Tým neimituje žádnou reálnou jednotku, jeho primárním cílem je společné prožití akcí v partě, společné podílení se na fungování týmu,nauka vojenské taktiky, rádiové komunikace, a vše s tím spojené. Preferujeme používání Low-Cap nebo Real - Cap zásobníků. Soft bereme s nadhledem, 100% přiznávání členů týmu je podmínkou, jelikož si zakládáme na dobré pověsti v komunitě.

      Na tréninky a akce se domlouváme společně. Doprava na akce je zajištěna po dohodě v týmu auty členů  - o dopravu na akce se dělíme rovným dílem. 

     Pro sjednocení HLAVNÍ výstroje týmu je před nákupem vhodná nejprve konzultace s členy jednotky. Máme možnost zařídit objednávky ze zahraničních eshopů (ebay, ebairsoft, amazon atd..) Veškeré zbraně či výstroj  servisujeme v rámci týmu vlastním technikem.

     Jako pořadatelé airsoftových akcí  máme za sebou několik úspěšných menších i větších (cca 80 hráčů)  akcí na tvz „Hotelu“ za obcí Dzbel, Skleníky v Hrubčicích, Ořechově u Brna, Ketkovicích nebo Rouchovanech  a i v jiných lokalitách. Máme také menší zkušenosti s pořádáním speciálních nočních akcí.

Úspěšně jsme také zkoušeli využití komunikačně-navigačního systému  P.E.S - Personal Eye System a jeho využití při větších či speciálních akcích.

Celý tým disponuje vysílačkami Baofeng umožňující komunikaci na pásmech PMR,UHF,VHF

Preferujeme spíše AS akce speciálnějšího zaměření (i vícedenní akce) kde využijeme své dovednosti v topografii, rádiové komunikaci či přežití.

                                                                                                                     Za tým  Gizmo_CZ


...........................................................................................................................

Nevím jak ostatní pánové ale přípravy na další rok 2021 začaly! Nové maskáče nakoupené, zásobníky za ty ztracené minulý rok dokoupené. Ještě předsezónní servis kvérů oprášit od pavučin a jedeme!
odpovědět
Tak chlapi vše nej do nového roku 2021 a doufám že se nějak všichni zase sejdeme? Co? Nějak nám rok 2020 nepřál :-(
odpovědět
LIBOR | NEMÁM TEAM | 08.04.2016 19:45 |
Bohužel toho 14.5. nemůžu mám celý víkend noční
KMONA | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 08.04.2016 22:28 |
Pojďme do toho
Co naděláš Libore.. snad příště. Ono sladit 5 lidí je vždy problém.
KMONA | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 07.04.2016 17:01 |
Pánové odjezd na Guardian : (vzhledem k harmonogramu ) Odjezd z Určic 7:00. Radara nabereme 7:10 - 7:15. A na místě bychom měli být 8:30. Do devíti je měření zbraní a registrace. Ať máme aspoň chvilku rezervu.
odpovědět
« 1 2 3 4 »