PILOT I | Okres: Pardubice |
Pořadatel akce: WarFieldPCE / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Ostřešany - Cihelna
GPS: 49.9901183,15.7995233 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 10.06.2020 12:00
GPS souřadnice: 49.9901183,15.7995233

××]| INFORMACE|[××
První ze třech dílů již tradičních akcí PILOT.
Jedná se o akci většího rozsahu, kde vždy v jednom z dílů jsou zakomponovány úkoly na zneškodnění bomby, zachránění důležité osoby, získání dokumentů, dešifrování pc, rebelské jednotky DRJ, zamezení odpálení rakety a mnoho dalšího! Každý díl se odehrává na jiné herní lokaci! I TENTO ROK JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI ÚPRAVU A VYLEPŠENÍ TRADIČNÍHO SCÉNÁŘE.

Facebook událost zde - https://www.facebook.com/events/251565556203212/

××]| GAMEPLAY|[××
Skupina spojenců bude mít za úkol najít a zachránit zachránit pilota a následně získat od povstaleckých jednotek získané dokumenty, a informace, které zničí.
Po splnění úkolů následuje eskort celé jednotky s dokumenty a pilotem k vrtulníků. Povstalci se snaží těmto krokům za každou cenu zabránit, tedy dobře uhlídat dokumenty a ukrýt pilota.
Opět ve hře budou zakomponovány "domorodé jednotky" - DRJ !

××]| PROSTOR|[××
Jedná se o prostor opuštěné cihelny s rozlehlým lesem nedaleko Pardubic . Vyskytuje se zde jedna budova, která přechází přes rovinatý terén, s mírným porostem keřů a stromů. Dále pak prostor pokračuje v kopcovitý terén s lesnatým a keřovitým prostředí.
Na prostoru se nachází rybník, který není součástí herní prostoru a je PŘÍSNÝ ZÁKAZ do nej střílet, vzhazovat odpadky apod... !

××]| LIMIT ÚSŤOVEK|[××
- AEG, elektrická zbraň semi/auto: 130m/s
- Sniperky (mauální a plynové) - 170m/s
- AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s (což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem přepnout na AUTO, bude zkontrolováno u měření)
-Sekundárky do 130m/s
-HPA / plyn sniperky - 2,9J na používaném střelivu (bolt action) (s vlastním tournament lockem)
-HPA / plyn SEMI only - 2,3J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)
- HPA / plyn Full AUTO - 1,7J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

Na každé akci přeměřujeme všechny zbraně. Blokování AUTO režimů kontrolujeme, zda se opravdu nedá přepnout na "AUTO" . Při měření máme toleranci, která je MAXIMÁLNĚ +5m/s. Tournament lock je možné zakoupit i u nás.

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách (HPA měříme na používaném střelivu), každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky. V případě nutnost přeměření zbraně před akcí, nás kontaktujte. Více informací k pravidlům úsťovek zde: http://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/ustovky-pravidla-wf

××]|TERMÍN KONÁNÍ|[××
Termín konání akce je napsán v horní části události tedy 13.6.2020. POZOR! Počet účastníků je omezen PROZATÍM na MAX 90 HRÁČŮ!

××]|PYROTECHNIKA|[××
VÝJIMEČNĚ POVOLENY POUZE BAREVNÉ DÝMOVNICE - použití pouze na náměstíčku, které je z betonových panelů!! (zakázány černé a bílé dýmovnice + vše ostatní pyro) Více v příspěvku události

××]|ZÁPISNÉ|[××

Cena 100,- Zápisné posílejte na účet: 2501394377/2010 (FIO)
Každý, bude zasílat svou registraci na email info@warfieldpce.cz v následujícím znění: Jméno týmu, počet lidí a jmenovitý seznam všech přihlašovaných = jméno + příjmení.

Zaplacené zápisné je v případě neúčasti nevratné, avšak je možné za sebe vyslat náhradníka, který se nahlásí u registrace.

Zápisné je využito např. na pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci),...

 _______________ 

××]| OSTATNÍ INFO|[××
Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře. Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat .

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné. Více info o nás na http://warfieldpce.cz

Těšíme se na vaši účast WarField - Pardubice Events

Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu na facebook profilech: Danny Stráňa nebo Radim Stráňa Martin Frosch Jirka Sirka Žirka Lukáš Stýblo David Stýblo
______________
Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený WarField - Pardubice Events je duševním vlastnictvím spolku (WarField Events z.s.) a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez předchozí domluvy s WarField - Pardubice Events je zakázáno!


UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Munk AW-AirWolfs
Nadpraporčík
Tipecek AW-AirWolfs
Rotný
Pindour AW-AirWolfs
Rotný
Lukindreadman AW-AirWolfs
Svobodník
Pety ASGOT
Praporčík
Strek24 nemám team
Nadrotmistr
Pavlinka ASGOT
Desátník
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem