THE BATTLEFIELD | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Frýdek-Místek (TTM)
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 07.11.2018 20:00
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585


Dovolte mi abych Vás pozval na akci "THE BATTLEFIELD", která vychází ze stejnojmenné PC hry i z naší herní série Guardian. Hlavní novinkou v herním konceptu bude přítomnost generálů na obou stranách a hlavně respawn u každého ze stožáru v herním poli. Krom toho, že se tedy hráči budou moci oživit ve svém hlavním respawnu, který bude stálý, mohou využít i kterýkoliv z respawnů v herním poli, u kterého bude zvednuta vlajka dané strany. To vše bude umožněno díky zkušenostem se stejným systémem ožívání, který jsme už 4x bezproblémově použili na akci Taliban Hunters. Blíže o fungování respawnů na brífinku.je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže. Registrujte se prosím pouze jedním ze dvou níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJEME

REGISTRACE SKRZ AIRSOFTKOALICI: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

REGISTRACE ZASLÁNÍM EMAILU: stačí zaslat email na "airsoft-akce@seznam.cz", ve kterém musí být uvedeno vaše jméno, příjmení, či přezdívka. V případě registrování skupin či týmů stačí buď název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5) nebo výpis jmen, příjmení, či přezdívek jednotlivých hráčů.

Do předmětu mailu musíte uvést "BF". Můžete dopsat i jestli máte zájem o klobásu, případně o kolik. Na základě vaší registrace vám přijde do třech dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Email je možno odeslat nejpozději do 7.11.2018. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.

VSTUP BEZ REGISTRACE: je bez problému možný avšak za standardní vstupné viz níže.Kde: bývalá raketová základna Nové Dvory ve Frýdku-Místku
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (výše).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde
Kdy: sobota 10.11.2018
Omezení úsťové rychlosti: 150 m/s s kuličkami o váze 0,2g neplatí pro snipery viz info níže (max odchylka 5m/s)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Obsazení: koncipováno pro 50 - 100 hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Respawn: hromadný každá 10. minuta
Pyrotechnika: zakázána (pokud nebude sucho, budou možná povoleny dýmovnice)
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i teplý oběd
Za kolik: při včasném zápisu do 9:00:
 130,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*

* Při nepředložení vlastní reflexní vesty při zápisu bude vstupné navýšeno o 30,- Kč (při zápisu bude možno zakoupit omezené množství vest / 50,- Kč za kus).

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení).

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtfVýkon airsoftových zbraní (se všemi druhy povolených pohonů) použitých při hře nesmí překročit 150 m/s (měřeno s 0,2g kuličkami, tolerance 5 m/s). Výjimku tvoří pouze airsoftové opakovací pušky s manuálním nebo plynovým pohonem, které jsou omezeny limitem 190 m/s (měřeno s 0,2g bb). Zbraně se nebudou přeměřovat všem hráčům před začátkem akce, ale namátkou až během hry nebo před brífinkem. 

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývku hlavy, helmu atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel ani střelec neodpovídá. Adekvátní ochrana zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft, které hráči nosí po celou dobu, po kterou se budou pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) je povinná a je považována za samozřejmost. Hráč, který si brýle během hry sundá, činí tak proti pravidlům na vlastní odpovědnost.

Zákaz všech poloautomatických a automatických zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry. Výjimka platí pouze pro opakovací pušky s HPA pohonem, které smějí být použity.

Zákaz používání všech laserových zaměřovačů a laserových ukazovátek. Berte na vědomí, že i velmi slabé lasery (class 1) mohou už při krátké expozici poškodit oční sítnici natož tak výkonné lasery, které jdou vidět za denního světla.


08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:35 Polední pauza
12:35 - 12:45 Začátek druhé části akce
15:00 - 15:30 Konec akce


Pokud znáte akci Guardian nebo PC hru Battlefield, tento odstavec můžete přeskočit. Akce se bude točit okolo získávání stožárů s vlajkami, které jsou rozsety po celém hracím poli. U každého získaného stožáru se začne přičítat čas vašemu týmu (více držených stožárů tak znamená více "bodů"). Je ale samozřejmě třeba hlídat, aby vámi těžce vybojované stožáry nezískal nepřítel, v tom případě byste se měli snažit mu je opět vzít. Na konci každé půlky hry se sečtou body každé ze stran a celkové vítězství získá strana, která bude mít po obou hrách v průměru více bodů.

Radisté budou komunikovat s velitelstvím a budou zasíláni spolu se svými týmy přesně na místa kde budou aktuálně potřeba. Hromadný respawn všech hráčů na mrtvolišti proběhne každou 10. minutu.

Celá akce se rozdělí na dvě části. První část potrvá cca od 9:30 do 12:00. Ve 12:00 bude půlhodinová pauza na oběd, při které se mimo jiné můžou přesunem hráčů vyrovnat strany (tak aby byla hra co nejvyváženější), načež ve 12:30 - 13:00 začne druhá část při které se protočí strany (potrvá do 15:00-15:30) a ta rozhodne o vítězi.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Označení stran - každá ze stran bude označena odlišnou barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Přesné frekvence budou oznámeny při brífinku před začátkem akce.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny zbraně v případě závady je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 10. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže a navíc je možno při polední pauze (přednostně pro hráče, kteří projevili zájem při registraci) zakoupit Ostravskou klobásu s chlebem a přílohou dle chuti za 35,- Kč. Ceny některého zboží byly bohužel navýšeny vlivem pořizovacích nákladů a měsíčního paušálu na EET. Děkujte Babišovi...

 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 23,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l od 28,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l od 18,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 23,- Kč


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry PMR, VHF, UHF AIRSOFT…
Chuck Norris
nneutronn INFIDELS
Brigádní generál
Spec INFIDELS
Generál major
Leonek pmr SKELETONS
Plukovník
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Generál major
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Plukovník
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Major
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Kapitán
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Poručík
Zichy BATTLEGROUP…
Praporčík
Vochmot Xxx Medvídci
Podpraporčík
Malmerg VHF Fox Hound
Major
Pupikus PMR, UHF, VHF O.D.S.T
Generál poručík
Host - Uživatel6
Přidán od: Henry
nemám team
Nadpraporčík
Host - danpv
Přidán od: Vitus
Grey Ghost…
Generál major
IczICHris nemám team
Nadrotmistr
Radar Xteampv
Plukovník
Karl PMR, UHF, VHF Cobra team…
Podpraporčík
Haness Brothers in…
Nadporučík
Ryan PMR, VHF, UHF nemám team
Rotný
Midas PMR,UHF,VHF O.D.S.T
Nadporučík
Honzys Ano ∞ C.A.A.S.
Podplukovník
LAKY ne F.A.T baletaci
Nadrotmistr
Vonka uhf,
Podpraporčík
TomasST PMR A.T.P.
Nadrotmistr
Deepwalker PMR s podkanály Guláš-GTC
Poručík
Lechoslaw PMR SAC
Štábní praporčík
iGelit PMR M.S.A.T
Nadrotmistr
palo99 pmr SAC
Rotmistr
Boban9AD PMR SAC
Nadrotmistr
Archer PMR Fox Hound
Podporučík
Salieri PMR Pendechos
Nadporučík
SWIMEN PMR nemám team
Rotný
KrvavaDasen PMR AST Partyzáni
Poručík
Kubis PMR,UHF,VHF O.D.S.T
Poručík
Magy PMR, UHF, VHF Black Ghost
Nadporučík
Host - Kmona
Přidán od: Vitus
Grey Ghost…
Četař
Host - AbedNego
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Svobodník
Filip2410 PMR UHF VHF nemám team
Podpraporčík
IngBanana PMR, UHF, VHF Hydra Squad
Podpraporčík
Host - Section
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Praporčík
TheOnlyDawe167 AST Partyzáni
Štabní rotmistr
Garrus PMR, UHF Jednotka…
Desátník
Host - Baskone207
Přidán od: TheOnlyDawe167
AST Partyzáni
Svobodník
Host - Roberto
Přidán od: Vitus
Grey Ghost…
Štabní rotmistr
Hadzim PMR SAC
Nadpraporčík
MrSmity nemám team
Rotný
Stoun PMR LRFG DELTA
Praporčík
Avrack UHF,VHF i PMR MSOT 7734 …
Desátník
Dominastor Hydra Squad
Rotmistr
Ades PMR LRFG DELTA
Podpraporčík
Zipox Pmr,UHF,vhf CCO
Štabní rotmistr
ponoznik Bravinné Team
Nadrotmistr
Vitus PMR, UHF, VHF Black Ghost
Nadrotmistr
Host - Zero1972
Přidán od: Vitus
Grey Ghost…
Svobodník
Hanzi PMR SAC
Štabní rotmistr
Frogman PMR, VHF, UHF SEAL Team 10
Podporučík
owenerko Ne nemám team
Vojín
HonzaDTH PMR Delta Team…
Vojín
Ligooo nemám team
Nadrotmistr
Ondra5053 ne 4./…
Četař
Dejvii Ano nemám team
Desátník
Host - Flatback
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Desátník
Host - Paraplicko
Přidán od: Ligooo
nemám team
Desátník
DatBoi nemám team
Rotný
BlackStone Ano nemám team
Nadrotmistr
kazo1 PMR SAC
Štábní praporčík
Deka uhf AW-AirWolfs
Podporučík
Poustniliska PMR, UHF, VHF Black Ghost
Nadrotmistr
Sony014 Ne AW-AirWolfs
Rotmistr
SneakPeak PMR nemám team
Svobodník
Adfim ne nemám team
Svobodník
MartinDTH PMR Delta Team…
Desátník
PetrOndra nemám team
Svobodník
c0h3n PMR, UHF, VHF CCO
Desátník
Ewok nemám team
Svobodník
Ambitious UHF SOGOS
Rotmistr
Tipecek AW-AirWolfs
Rotný
Denjinl Ne Pendechos
Četař
beny23 M.S.A.T
Desátník
Ljutajev PMR Ратник (RATNIK)
Desátník
Pindour AW-AirWolfs
Rotný
Hans77 Ano. PMP puxing888k nemám team
Rotný
Kikov nemám team
Svobodník
Host - BednyCz
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Rotný
warhammer Navy SEALs
Četař
mateocashman nemám team
Vojín
Musfur Ne nemám team
Rotný
JiriG nemám team
Vojín
DeFuns Delta Force
Rotmistr
Vikomt nemám team
Svobodník
Rad0 nemám team
Svobodník
Georgito0156 nemám team
Četař
WolfJazz nemám team
Vojín
Raky nemám team
Vojín
Orwick nemám team
Vojín
boobie nemám team
Četař
Stranger T.R.E.F.A
Svobodník
KolinSenpai T.R.E.F.A
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 14.11.2018 22:13 | odpovědět |
Komentář akce: THE BATTLEFIELD
Děkujeme všem hráčům, za účast na akci "The Battlefield". Výsledky akce včetně několika fotek z akce najdete na tomto odkazu: http://airsoftgods.cz/index?page=news . Zároveň budeme rádi, pokud budete na stejném místě hlasovat o tom, jak se vám líbily respawny u stožárů a jestli byste jich příště chtěli více, méně, či byste je zrušili. Děkujeme i za fotky, které nahrál "Dakatell". Najdete je v galerii zde na koalici.
PONOZNIK Nadrotmistr | BRAVINNÉ TEAM | 10.11.2018 19:21 | odpovědět |
Komentář akce: THE BATTLEFIELD
Až na jedno nepřiznání protihráčem a na dalšího vzteklouna suprovní akce. Počasí skvělé, hráči super a tak dál no.. Díky za super strávenou sobotu chlapci.

LENOCHODISS Svobodník | 75TH BLYAT REGIMENT | 11.11.2018 12:24 |
Přesně tak. No hold i tací lidé se najdou.
SONN61 Rotmistr | NEMÁM TEAM | 06.11.2018 18:25 | odpovědět |
Komentář akce: THE BATTLEFIELD
Bohužel nebudu moc dojít
jedu na hory pomoct s barákem :/
SONN61 Rotmistr | NEMÁM TEAM | 02.11.2018 19:27 | odpovědět |
Komentář akce: THE BATTLEFIELD
měl bych jet s Hnojníku kdyby někdo chtěl přibrat po cestě
GARRUS Desátník | JEDNOTKA INTENZIVNÍ PÉČE | 02.11.2018 17:52 | odpovědět |
Komentář akce: THE BATTLEFIELD
Pokud chce někdo odvoz o Opavy a okolí, nabízím své služby. Až nepálí benzín nadarmo.
SONN61 Rotmistr | NEMÁM TEAM | 30.10.2018 21:00 | odpovědět |
Komentář akce: THE BATTLEFIELD
už se těším