DARK PLAYGROUND 3 | Okres: Nový Jičín |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá ženská věznice Jakubčovice nad Odrou
GPS: 49.697551698310804,17.775586545467377 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 04.10.2017 20:00
GPS souřadnice: 49.697551698310804,17.775586545467377


Zveme vás na třetí a zároveň poslední pokračování noční soutěže pětičlenných skupin DARK PLAYGROUND. Utkejte se spolu s ostatními o možnost ovládat osvětlení jednotlivých sekcí areálu (čímž si získáte výraznou taktickou výhodu) a hlavně o některý z pěti pohárů. Hrát se bude s libovolnými airsoftovými zbraněmi, které musí střílet pouze na jednotlivé a musí splnit limit úsťové rychlosti do 130 m/s (tolerance 5 m/s). Vše se stejně jako minule uskuteční v areálu bývalé ženské věznice v Jakubčovicích nad Odrou.

Registrace je vhodná nejlépe pro hotové pětičlenné skupiny / týmy. Při registraci do příslušné kolonky nebo do emailu prosím uveďte název vaší soutěžní skupiny (není nutné aby korespondovala s názvem vašeho týmu). Pro představu video 1 a video 2 z Dark Playground 2.

Doporučuji vzít si výkonnou svítilnu (nejlépe umístěnou na zbrani), dobře nastavený kolimátor a v ideálním případě i vysílačku. Záložní zbraň ve formě pistole pro případ okamžité potřeby při poruše během hry výhodou. Ani jedno výše uvedené příslušenství však není povinností. Zákaz všech zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry.je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním z níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJI

Registrace skrz koalici: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže). Vyplňte prosím do kolonky i název soutěžní skupiny za kterou budete hrát.

Registrace skrz email: chcete-li registrovat sebe nebo tým, jehož většina členů nemá účet zde na koalici, můžete registraci provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden pouze název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5). V případě jednotlivců uveďte jejich přezdívky nebo jména, či příjmení. Do předmětu mailu musíte uvést "soutěž". Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Email je možno odeslat nejpozději do 4.10.2017. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.Kde: bývalá ženská věznice Jakubčovice nad Odrou
Kdy: sobota 7.10.2017 od 21:00
Omezení úsťové rychlosti všech zbraní: 130 m/s s 0,2g bb (bude přeměřeno) tolerance 5 m/s
Další omezení: střelba po celou dobu soutěže pouze na jednotlivé (dávky zakázány)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** 
Obsazení: koncipováno pro 35-50 hráčů (7-10 týmů)
Respawn: bez
Zákazy: zakázána veškerá pyrotechnika, laserové zaměřovače, noktovizory (noční vidění) a termokamery.
Občerstvení: ano
Za kolik: při včasném příjezdu do 20:00:

 250,- standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 160,- vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 20:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným. Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf19:20 - 20:00 Zápis hráčů a přeměření zbraní
20:10 - 20:30 Brífink
20:30 - 20:40 Rozdělení a označení týmů
20:40 - 20:50 Začátek soutěže
02:00 - 04:00 Konec soutěže (v závislosti na počtu týmů)Jedná se o soutěž až deseti soutěžních skupin, které jsou složeny vždy z pěti členů. Tyto skupiny spolu budou vždy po dvojicích bojovat 2x systémem každý s každým. Na závěr soutěže, po sečtení bodů a následném vyhodnocení se dozvíme, kdo je nejlepší. Nemá-li váš tým 5 členů, nevadí - skupina kterou složíte pro tuto akci, může obsahovat členy různých (reálných) týmů, nebo může být složena třeba i z jednotlivců. Domluvit si můžete třeba i náhradníka, který by jel v případě, že vám na poslední chvíli někdo odřekne. Může dorazit i při plném počtu vaší soutěžní skupiny a bude střídat některého z vašich hráčů, nebo může suplovat v jiné neúplné skupině.

Cíl skupin
V relativně krátkém čase (bude upřesněn na brífinku) eliminovat co nejvíce členů nepřátelské skupiny, a obsadit co nejvíce bodů na herním poli, jejichž získání přinese vašemu týmu extra body navíc. V neposlední řadě hrát samozřejmě fér.

Bodování
Základní bodové hodnocení je udělováno za zásah nepřítele a naopak penalizace jsou udělovány za nepřiznávání. V hřišti bude na fair play dohlížet několik rozhodčích. Pro udělení motivace k pohybu / zabránění kempení, jsou další body strhávány / přičítány za pohyb týmu po hřišti. Následuje přesné bodové hodnocení vašeho týmu:

+2 body - zásah nepřátelského hráče
+2 body - zásah nepřátelského hráče, který nepřiznal, ale rozhodčí ho uznal jako platný
-1 bod - nepřiznání, které jste v zápalu boje nebo přebíhání nemusel cítit, ale zpozoroval ho rozhodčí
-2 body - za zcela zjevné a úmyslné nepřiznání

Herní zóna bude rozdělena do tří jasně označených sekcí. Jak už bylo psáno výše, chceme zabránit kempování, a tak budeme motivovat hráče získáváním bodů za postup na hřišti. Dále bude herním poli celkem 5 míst, jejichž dosažením můžete získat kladné body:

3x místo ohodnocené dvěma body
2x místo ohodnocené jedním bodem
1x místo bez bodového ohodnocení, ze kterého můžete ovládat osvětlení areálu.

-3 body - zůstanete-li v základní startovací zóně
0 bodů - dostanete-li se do druhé zóny
3 body - dostanete-li se do třetí zóny

Na postup po hřišti budou opět dohlížet rozhodčí, kteří tuto skutečnost budou zaznamenávat a vyhodnocovat (více informací na brífinku). Každé kolo končí vypršením časového limitu, nebo eliminací posledního hráče jednoho z týmů. Týmy, které budou pravidelně záměrně kempit mohou zpětně při vyhodnocování získat extra záporné body. Modelová situace: tým který zůstane zakempený ve své základně a podaří se mu zastřelit čtyři nepřátele dostane 1 bod. Tým který však zaútočí, dostane se až do nepřátelské základny a zastřelí byť jen jednoho nepřítele získá 5 bodů.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Všechny zbraně použité během soutěže nesmí s kuličkami 0,2g přesáhnout úsťovou rychlost 130 m/s (maximální tolerance 5 m/s). Po celou dobu soutěže se smí používat pouze semi-auto (střelba na jednotlivé) a to bez výjimek, hráči kteří nebudou mít funkční tento režim střelby nesmí takovou zbraň během akce použít. Pokud někdo během akce použije dávku tak, že to jeho týmu dopomůže k vítězství (zásah nepřítele), nebo bude dávky jakkoliv zneužívat, bude bodově penalizován dle uvážení rozhodčího.

Označení stran - přijde-li celý tým v unikátním maskování odlišitelném od ostatních, nebo s vlastním odlišovacím prvkem (např. červená kšiltovka, modré tričko nebo žlutá šála, nebude jinak označen. V opačném případě bude tým označen barevnou páskou na obou pažích.

Komunikace, vysílačky, frekvence - týmy nebudou omezeny při výběru kanálů.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.
Nemá-li váš tým, nebo člen týmu k dispozici potřebnou výzbroj pro účast na soutěži (tedy v tomto případě AEG nesplňující limit úsťové rychlosti, nebo nefunkční střelba na jednotlivé), bude možné si zapůjčit několik kusů AEG. Cena za půjčení zbraně s baterií a jedním točákem je 200,- Kč. Pro rezervaci piště soukromou zprávu uživateli Henry. Za 50,- Kč je možná zápůjčka baterie pro AEG s konektorem Dean-T.

K občerstvení bude možno zakoupit produkty uvedené níže.

 - Balená minerální voda 0,5 l od 15,- Kč
 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 23,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l od 28,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l od 18,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 23,- Kč

Servis zbraní, ani prodej airsoftového vybavení a kuliček na této akci nebude zajištěn.Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor, ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, nebezpečná neoznačená výšková převýšení a schodiště nezabezpečená zábradlím. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Paul132 Grizzly Grizzly airsoft
Nadpraporčík
Henry ORG AIRSOFT…
Armádní generál
Tib JUDE 13. prapor…
Generál major
Spec Grizzly / Infidels INFIDELS
Podplukovník
Tomi Grizzly / Infidels INFIDELS
Major
OTT1K BLACK RAVENS BLACK RAVENS
Plukovník
Rosenrot JUDE 13. prapor…
Nadrotmistr
Host - Luke
Přidán od: OTT1K
BLACK RAVENS
Nadporučík
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Podporučík
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Nadpraporčík
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Podpraporčík
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Nadrotmistr
Zichy Battlegroup BATTLEGROUP…
Štabní rotmistr
Pupikus O.D.S.T O.D.S.T
Kapitán
danpv BLACK RAVENS Grey Ghost…
Plukovník
Gizmo_CZ BLACK RAVENS Grey Ghost…
Nadporučík
Midas O.D.S.T. O.D.S.T
Podpraporčík
Host - meki
Přidán od: c4pavel
Hydra Squad
Rotný
c4pavel HydraSquad Hydra Squad
Štabní rotmistr
Kubis O.D.S.T. O.D.S.T
Rotmistr
Host - IngBanana
Přidán od: c4pavel
Hydra Squad
Četař
Sumerov205 O.D.S.T. O.D.S.T
Rotný
Roberto BLACK RAVENS Grey Ghost…
Četař
Munk *-AirWolfs-*
Četař
Guner AirWolfs *-AirWolfs-*
Svobodník
Doktor83 AirWolfs *-AirWolfs-*
Vojín
FIIER *-AirWolfs-*
Svobodník
MichailChilikin airwolfs *-AirWolfs-*
Vojín
Host - DanielPenzes
Přidán od: c4pavel
Hydra Squad
Vojín
TPoula5 Grizzly
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
MUNK Četař | *-AIRWOLFS-* | 13.08.2017 10:49 | odpovědět |
Komentář akce: DARK PLAYGROUND 3
Zdar kdy to pustis ofiko at muzem hazet teamy 
HENRY Armádní generál | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 13.08.2017 13:44 |
Ahoj, nejprve potřebuju dořešit všechny detaily pronájmu. Myslím, že do týdne by mohla být registrace otevřena
HENRY Armádní generál | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 20.08.2017 18:40 |
GIZMO_CZ: CQB v bývalé věznici v Jakubčovicích je ten jediný vhodný prostor. Ketkovice jsou naprosto nevhodné. Kdyby jsi byl na některé z předchozích nočních soutěží, pochopil bys.
HENRY Armádní generál | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 09.05.2017 23:57 | odpovědět |
Komentář akce: DARK PLAYGROUND 3
Soutěž odložena na říjen 2017.
STOUPALUTIN Vojín | NEMÁM TEAM | 10.05.2017 12:10 |
..jaj škoda - na ten přesunutý víkend už mám předběžně domluvené focení jednoho LARPu. Ale třeba to nevyjde a přijedu sem. Uvidíme - dám vědět.
GIZMO_CZ Nadporučík | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 10.05.2017 13:54 |
co naděláš ale zase pro nás jen dobře aspoň se více sehrajeme a pak Vás rozdrtíme na prach