PROJECT CERBEROS | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Nové Dvory (FM)
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 25.08.2016 18:00
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585

Dovolte mi abych vás pozval na zajímavou akci, která se uskuteční ve Frýdku-Místku. Bude se při ní klást mimořádný důraz na kooperaci v rámci týmů, jejich vzájemnou spolupráci, pohyb po prostoru a rádiovou komunikaci s velitelstvím. Akce je určena výhradně pro hráče, kteří mají zájem spolupracovat s ostatními členy čety a kteří jsou ochotni poslouchat příkazy velitele čet. Úsťová rychlost AEG bude omezena na 150 m/s. Jako třešnička na dortu by vás mohlo zaujmout také to, že se bude jednat o jednu z mála akcí, na které bude využit v Americe velmi rozšířený, avšak u nás vcelku neobvyklý způsob likvidace nepřátelských čet a užití mediků.bude vyřešena pro každou stranu zvlášť. Chcete-li se přidat za teroristy, čili stranu, která bude znepříjemňovat život všem ostatním, přihlašte se na akci zde přes koalici. Pokud máte zájem přihlásit se za "Security agency" nebo "Private military contractors" registrujte se emailem. Bližší informace níže.

Registrace za stranu teroristů: za registrované na tuto stranu jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže). Odpovězte prosím i na otázku zda-li budete mít k dispozici vysílačku.

Registrace za stranu "Security agency" nebo "Private military contractors": chcete-li se registrovat za tyto strany,  registraci musíte provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden v případě jednotlivců váš nick nebo příjmení. V případě registrace celého týmu uveďte název týmu, počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5) a jejich přezdívky nebo příjmení a označte velitele týmu. Dále je nutné uvézt zdali máte v týmu PMR popřípadě PMR s podkanály a kolik. V poslední řadě uveďte zda-li chcete hrát za Security agency, nebo Private military contractors. Do předmětu emailu uveďte "CERBEROS". Registrační email by pak měl ve finále vypadat nějak takto:

Jim, Beam, 1x PMR, strana security agency
 / nebo
A-TEAM, 3-5 hráčů, jack, daniels, capitan, morgan, velitel-slivovica, 3 PMR s podkanály, strana security agency

Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných za danou stranu). V rámci vyrovnání stran před brífinkem prosím počítejte i s možností, že budete umístěni k protistraně. Email je možno odeslat nejpozději 24.8.2016 ve 20:00. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel. Chcete-li, aby se váš nick při registraci emailem objevil i na koalici, napište do mailu zvlášť i přesné znení vašeho nicku na koalici a následně bude těsně před uzavřením registrace přidán do seznamu registrovaných na koalici.Kde: bývalá raketová základna Nové Dvory ve Frýdku-Místku
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (výše).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde.
Kdy: sobota 27.8.2016
Omezení úsťové rychlosti: pro všechny AEG 150 m/s s 0,2g bb (bude přeměřeno) tolerance 5 m/s, toto omezení neplatí pro sniperky na manuální nebo plynový pohon.
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | do 15 let - zákaz vstupu
Obsazení: od 40 hráčů
Respawn: specifický (blíže na brífinku)
Polední pauza: ne
Občerstvení: ano
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 120,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*
 80,- (+ 20,- vratná záloha) pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo mailem, kteří jsou členy TTM*
 0,- (+ 20,- vratná záloha) pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo mailem, kteří jsou členy airsoftgods.cz*

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným, budou muset počkat u vstupu na přesun pozdě příchozích, který proběhne cca v 9:45 a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf(upozorňujeme, že se bude hrát kontinuálně bez polední pauzy)
08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:20 Rozdělení stran a všeobecný brífink
09:20 - 09:40 Individuální brífink pro jednotlivé strany
09:45 - 10:00 Začátek akce
15:00 - 15:30 Konec akceKaždá z herních stran bude rozdělena do několika čet v závislosti na tom, kolika hráči daná strana disponuje. Čety a jejich komunikace s velitelstvím pak budou tvořit základní stavební kámen této akce. Všichni členové daných čet se budou muset pohybovat výhradně v blízkosti vlastní čety. Pokud některý z hráčů padne, neodchází na mrtvoliště, ale musí si přivolat medika, kterým bude disponovat každá četa. V případě že je medik mrtvý, může jeho funkci zastat kterýkoliv jiný hráč z čety. Léčení však zabere několikrát delší dobu. Četa bude tedy zničena až v okamžik, kdy umírá poslední živý hráč nebo pokud se četa dostane do bezvýchodné situace, kdy může jako celek kapitulovat. V případě zničení čety odchází všichni členové čety hromadně na mrtvoliště, kde bude probíhat hromadné oživení celých čet každou půl hodinu ve specifických frekvencích, které určí organizátor.

Co se týče příběhu, do poslední chvíle nebudete vědět o co přesně jde. Každá ze stran dostane jiné útržky informací, se kterými bude muset pracovat. Během hry budou postupně přicházet další informace a rozkazy, které pak nakonci poskládají celý příběh. Klíčovou roli pak ve hře hrají vysílačky, kterými budou jednotlivé čety komunikovat se svým velitelstvím. V případě že, se nepřihlásí dostatek hráčů s vysílačkami, budou velitelům čet zapůjčeny základní vysílačky. Všichni hráči obdrží mapu jejíž kótování bude odlišné od kótování protistran.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Označení stran - hráči každé ze stran budou označeni barevnou páskou na obou pažích. Teroristi žlutou, Security agency modrou a Private military contractors červenou.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Přesné frekvence budou oznámeny při brífinku před začátkem akce.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.
Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora nebo ve stánku FOOD UND DRINKS. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie a točného zásobníku je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 10. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže:
 - Balená minerální voda 0,5 l za 15,- Kč
 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l za 15,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l za 20,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l za 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l za 25,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l za 15,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky za 10 - 15,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 20,- Kč (pouze pro zájemce, kteří si ji předplatí ráno při zápisu hráčů)Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor, ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry PMR s podkanály AIRSOFT…
Chuck Norris
J PMR s podkanály L.A.S.T.…
Kapitán
Mates PMR s podkanály L.A.S.T.…
Nadporučík
Host - bobo
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
Parazit PMR L.A.S.T.…
Nadpraporčík
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Generál poručík
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Radim
Přidán od: Henry
Contractors…
Vojín
Host - Mirhaufr
Přidán od: Henry
ISAF Germany
Vojín
Host - Comenius
Přidán od: Henry
ДОС AIRSOFT…
Rotný
Pupikus PMR s podkanály O.D.S.T
Armádní generál
Host - Darkie
Přidán od: Henry
Sabertooth
Nadporučík
Spider PMR s podkanály 4 BRN Znojmo
Rotmistr
KUDR PMR s podkanály nemám team
Nadrotmistr
Midas PMR s podkanály O.D.S.T
Nadporučík
Hadak PMR Predators S.A.T
Rotmistr
Honzys C.A.A.S.
Podplukovník
TheSonic PMR s podkanály 4 BRN Znojmo
Nadpraporčík
Chicker PMR Spectres
Podpraporčík
Bulhy PMR s podkanály Spectres
Štabní rotmistr
Host - meki
Přidán od: c4pavel
Hydra Squad
Rotný
c4pavel PMR Hydra Squad
Praporčík
Lechoslaw pmr SAC
Podporučík
Host - Palos
Přidán od: Henry
SAC
Vojín
Host - Laz5
Přidán od: ondrapetruska
Stalkeři
Podplukovník
Host - silentghost
Přidán od: Henry
SAC
Svobodník
Host - Mumil
Přidán od: Pupikus
nemám team
Nadrotmistr
Host - Simo
Přidán od: Kubis7
nemám team
Rotmistr
Rosta PMR s podkanaly 4 BRN Znojmo
Desátník
vocsfa PMR SFA Velká Bíteš
Rotmistr
Host - Balu
Přidán od: Henry
nemám team
Vojín
Fazol PMR SOG Studénka
Podpraporčík
Host - Xero
Přidán od: Kubis7
nemám team
Rotný
Salieri PMR Pendechos
Kapitán
Host - RedSog
Přidán od: Fazol
SOG Studénka
Rotný
Host - Mydlo
Přidán od: Fazol
SOG Studénka
Desátník
LilBowWuw T.A.G.O.
Štabní rotmistr
SniperJony nemám team
Rotmistr
D4W3 nemám team
Rotný
KaLi93 VapoDoPapule
Svobodník
Rendy PMR nemám team
Štabní rotmistr
Phipek PMR podkanaly 4 BRN Znojmo
Rotmistr
ondrapetruska PMR s podkanály 3PARA
Nadporučík
Host - ross92
Přidán od: Henry
ДОС AIRSOFT…
Desátník
Host - minimatys
Přidán od: Henry
ДОС AIRSOFT…
Desátník
Kubis PMR s podkanály O.D.S.T
Nadporučík
Host - simirek
Přidán od: ondrapetruska
nemám team
Podpraporčík
Host - Ratata
Přidán od: Kubis7
nemám team
Rotný
PeKosar PMR ATB B&W
Rotmistr
MicKos no sound ATB B&W
Praporčík
Rithrial nemám team
Četař
Host - Mejlan
Přidán od: ondrapetruska
nemám team
Četař
IngBanana PMR s podkanály Hydra Squad
Podpraporčík
Host - HardHenry
Přidán od: Henry
ДОС AIRSOFT…
Svobodník
LisakxD PMR s podkanály nemám team
Rotmistr
Kubis7 nemám team
Rotmistr
lookash nemám team
Rotný
Host - hv3zdy
Přidán od: Kubis7
nemám team
Vojín
Host - Dmnk2
Přidán od: Henry
BAXČUS
Vojín
Host - Tomgr
Přidán od: Kubis7
nemám team
Četař
Host - EddieCZE
Přidán od: Henry
nemám team
Vojín
Steve97 nemám team
Vojín
Rajca nemám team
Vojín
Snaiki nemám team
Vojín
Joey1 Nebudu nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
LILBOWWUW Štabní rotmistr | T.A.G.O. | 03.09.2016 14:08 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT CERBEROS
Díky za super akci. Určitě bych to ještě letos zopakoval. Hupp
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 31.08.2016 00:25 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT CERBEROS
Díky všem zúčastněným za dodržování pravidel i za trpělivost s vražedným zadáním úkolu. Pár postřehů z akce a menší galerii fotek naleznete zde.
KUDR Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 31.08.2016 14:21 |
Tato akce se hodně povedla, byl to skvělý zážitek. Doufám že bude více podobných akci.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 31.08.2016 22:40 |
Nebudou asi úplně časté, ale určitě budu chtít podobné uspořádat
KIRIGY Rotný | FOX HOUND | 28.08.2016 20:40 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT CERBEROS
dotaz, dýmovnice granáty jo bo ne ?

PRAECANATUS Nadpraporčík | SPECTRES | 27.08.2016 18:00 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT CERBEROS
Skvělá akce, bylo fajn si vyzkoušet něco jiného než klasickou střílečku   ^_^
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 31.08.2016 00:26 |
PRAECANATUS a DARKIE: Díky, jsem rád že se akce líbila
DARKIE Nadporučík | SABERTOOTH | 27.08.2016 17:55 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT CERBEROS
Děkuji henrymu za akci jak za sebe, tak za celý team Spectres. Snad se bavili i kluci co se k nám přišoupli do squady. 
LAZ5 Podplukovník | STALKEŘI | 25.08.2016 21:35 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT CERBEROS
Prosim odhlasit,nemam odvoz.....
PETR68 Podpraporčík | NEMÁM TEAM | 25.08.2016 18:51 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT CERBEROS
Ahoj našel by se někdo kdy by mě přibral jako pasažera z Bruntálu popřípadě z okolí ?
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 18.08.2016 01:16 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT CERBEROS
Rád bych odpověděl na dotaz, který se mi opakuje a to zda-li je nutné být vybaven vysílačkou, pokud se chci přihlásit na akci. Není, vysílačku mít nemusíte. V tuto chvíli je přihlášeno přes 30 lidí, kteří vysílačkami vybavení jsou, takže již není v poli bezpodmínečně třeba dalších vysílaček
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 13.07.2016 22:58 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT CERBEROS
V termín 23.7 musím být z neodkladných osobních důvodů na jiném místě. Proto se bohužel nemůže akce odehrát. Pokud vás Project Cerberos zaujal a i tak byste se ho chtěli zúčastnit doufám, že využijete dalšího termínu, kdybych ho chtěl uskutečnit a to 27.8. Registrováno bylo hlavně přes email 56 hráčů. Všem registrovaným a i těm, kteří se chystali zaregistrovat se omlouvám.