GUARDIAN:9 (7TH) | Okres: Opava |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Březová-Leskovec
GPS: 49.78091588283721,17.915847301483154 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 05.04.2017 20:00
JÄGER FOOTAGE - GUARDIAN 9 (3TH)
10.04.2017 18:26

Přidal: DAKATELL

O videu:
Za tým M.S.A.T děkujeme že jsme se mohli účastnit hraní s našim JÄGEREM! :) a doufáme že tohle nebylo naposledy :) pro více info o M.S.A.T, nebo JÄGEROVI koukněte zde: www.facebook.com/medrece
GUARDIAN:9 (7TH)
15.04.2017 17:50

Přidal: HENRY

O videu:
Krátké video z akce Guardian:9, kterou uspořádal portál www.airsoftgods.cz na raketové základně v Leskovci. Zúčastnilo se 118 hráčů a speciální postava Jaggernaut.
AIRSOFT GAMEPLAY : GUARDIAN:9 |…
24.04.2017 11:34

Přidal: RADEKU521

O videu:
GPS souřadnice: 49.78091588283721,17.915847301483154

Dovolte mi abych Vás pozval na naši první akci, kterou pořádáme na začátku hlavní airsoftové sezóny 2017. Bude se jednat o Guardian:9 (7th), při kterém se bude bojovat o 9 stožárů rozsetých po celém hřišti. Akce se uskuteční 8.4.2017 na raketové základně v Leskovci, kam se vrací po roce a půl (naposledy se zde odehrála v roce 2015).

Upozorňujeme, že akce je bez výraznějšího omezení limitu úsťové rychlosti a to 170 m/s pro všechny AEG, což odpovídá zhruba pružině M150. Výjimku budou tvořit opakovací pušky na manuální nebo plynový pohon, které můžou dosáhnout až 190 m/s. Zbraně se nebudou přeměřovat všem hráčům před začátkem, ale namátkou až během hry nebo před brífingem. Hráči u kterých bude naměřena vyšší než povolená úsťová rychlost, budou vyzváni k výměně zbraně případně budou vykázáni z hřiště. Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na kratší vzdálenosti ačkoliv bude vstup do budov zakázán. Doporučuji tedy vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou taktické rukavice, šátek, pokrývka hlavy nebo obličejová maska. Adekvátní ochrana zraku po celou dobu, po kterou se budete pohybovat v areálu (i na mrtvolištích) je považována za samozřejmost a nutnost.je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním z níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJI

Registrace skrz koalici: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace skrz email: chcete-li registrovat sebe nebo tým, jehož většina členů nemá účet zde na koalici, můžete registraci provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden pouze název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5). 
V případě jednotlivců uveďte jejich přezdívky nebo jména, či příjmení. Do předmětu mailu musíte uvést "G9". Do textu můžete uvézt i máte-li zájem o klobásu na oběd, případně o kolik. Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Email je možno odeslat nejpozději do 5.4.2017. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.Kde: bývalá raketová základna Březová-Leskovec
Kdysobota 8.4.2017
Typ akce: open game
Omezení úsťové rychlosti: 170 m/s s 0,2g bb tolerance 5 m/s, neplatí pro některé snipery (info výše)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Obsazení: koncipováno pro 40 - 80 hráčů
Respawn: hromadný - každá 15. minuta
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i oběd
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 120,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným, budou muset počkat u vstupu na přesun pozdě příchozích, který proběhne cca v 9:45 a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:35 Polední pauza
12:35 - 12:45 Začátek druhé části akce
15:00 - 15:30 Konec akcePokud znáte mód conquest z battlefieldu nemusíte herní náplň číst. Akce se bude točit okolo získávání vlajek, které jsou rozsety po celém hracím poli. U každé získané vlajky se začne přičítat čas vašemu týmu (více vlajek - více času - více "bodů"). Je ale samozřejmě třeba hlídat, aby vámi těžce vybojované vlajky nezískal nepřítel, v tom případě byste se měli snažit mu je opět vzít. Na konci celé akce se sečtou zvlášť časy / body každé ze stran a vyhrává strana, která byla úspěšnější v útoku i v obraně.

Celá akce se rozdělí na dvě části. První část potrvá cca od 9:30 do 12:00. Ve 12:00 bude půlhodinová pauza na oběd, při které se mimo jiné můžou přesunem hráčů vyrovnat strany (tak aby byla hra co nejvyváženější), načež ve 12:30 - 13:00 začne druhá část při které se protočí strany (potrvá do 15:00-15:30) a ta rozhodne o vítězi.


Geografie
Na herním území bude rozmístěno celkem 9 stožárů s vlajkami. Mrtvoliště budou umístěna zrcadlově tak, aby měly obě strany stejně blízko k budovám a pokud možno stejně daleko ke středovým vlajkám. Po skončení první hry se bránící a dobývající strana prohodí, načež se na úplném konci akce bude dát určit, která strana byla úspěšnější. Každý hráč dostane svou mapu, pro lepší orientaci při používání PMR, načež kótování map každé strany bude odlišné.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Označení stran - strany budou označeny modrou nebo červenou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR a to následovně. Kanály 1-3 pro modré, 4-5 pro červené a 7-8 VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Děkuji předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň. Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.
Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora nebo ve stánku FOOD UND DRINKS. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie a točného zásobníku je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 10. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže a navíc je možno při polední pauze (přednostně pro hráče, kteří projevili zájem při registraci) zakoupit Ostravskou klobásu s chlebem a přílohou dle chuti za 35,- Kč. Ceny některého zboží byly bohužel navýšeny vlivem pořizovacích nákladů a měsíčního paušálu na EET. Děkujte Babišovi...

 - Balená minerální voda 0,5 l od 15,- Kč
 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 23,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l od 28,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l od 18,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 23,- KčNa akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Paul132 Ano Grizzly airsoft
Nadpraporčík
Henry ano AIRSOFT…
Chuck Norris
nneutronn ano INFIDELS
Brigádní generál
Spec NE INFIDELS
Generál major
Tomi Tak určitě INFIDELS
Major
Koudy ANO INFIDELS
Kapitán
kozi BATTLEGROUP…
Rotmistr
Host - Ex!s7
Přidán od: nneutronn
nemám team
Rotmistr
Yuri Predators
Rotný
pajos11 ano Fighting…
Generál major
Konig SDK
Četař
Jackal6 SDK
Nadrotmistr
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Generál poručík
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Zichy BATTLEGROUP…
Praporčík
SwordfishHacker Ano BATTLEGROUP…
Svobodník
Vochmot ne Medvídci
Podpraporčík
Fllypi ne 3PARA
Poručík
klasak Chlupatá pracka
Rotmistr
KOMTEKK ANO Fighting…
Kapitán
Comenius ДОС AIRSOFT…
Rotný
Pupikus O.D.S.T
Armádní generál
Darkie Ne Sabertooth
Nadporučík
Jamal21 nemám team
Svobodník
nemesi ne
Rotný
Marťass ANO H.A.G.L
Podporučík
Amed nemám team
Svobodník
Host - Ariasin
Přidán od: klasak
Chlupatá pracka
Desátník
Lampino NE nemám team
Desátník
Radar Xteampv
Generál major
lusa ano H.A.G.L
Nadpraporčík
Praecanatus ANO Spectres
Nadpraporčík
honehe ano H.A.G.L
Praporčík
Wygwam ano H.A.G.L
Četař
Skull SDK
Vojín
Disperian ne SDK
Rotmistr
Honzys ANO C.A.A.S.
Podplukovník
Pukl ano H.A.G.L
Svobodník
Zelko nemám team
Podpraporčík
Chicker ANO Spectres
Podpraporčík
vasa Tajnej
Rotmistr
jacob1996 DIAMOND DOGS
Podpraporčík
Host - Tami
Přidán od: Radar
Xteampv
Štábní praporčík
Vonka Ano
Podpraporčík
Skot SDK
Četař
Večis ANO ASkullers
Nadrotmistr
Chrostal Ano H.A.G.L
Desátník
udolimladych UDO.BC4MILITARY
Poručík
udolimladych2 UDO.BC4MILITARY
Nadporučík
c4pavel Hydra Squad
Praporčík
KarTooN ANO Aufklärungsbat…
Nadrotmistr
Mirek66 UDO.BC4MILITARY
Nadpraporčík
Host - vincek10
Přidán od: udolimladych
UDO.BC4MILITARY
Rotný
Host - yago
Přidán od: udolimladych
nemám team
Desátník
Fazol SOG Studénka
Podpraporčík
Rendy nemám team
Štabní rotmistr
Mexikan ANO BHZ
Rotný
ross92 ДОС AIRSOFT…
Desátník
minimatys ДОС AIRSOFT…
Desátník
cvalin ANO nemám team
Četař
traken222 Ano nemám team
Nadrotmistr
Kubis Ano O.D.S.T
Nadporučík
MPPort Ano Prometheus
Praporčík
Buchta S.D.F
Desátník
schmid46 nemám team
Rotný
adriandix NE Task Force…
Nadpraporčík
w39570 ANO
Svobodník
Rithrial ne nemám team
Četař
HardHenry ne ДОС AIRSOFT…
Svobodník
AnetaV nemám team
Rotmistr
Daniel266 ANO Expendables
Desátník
LisakxD nemám team
Rotmistr
oblacno nemám team
Svobodník
lookash ANO nemám team
Rotný
Olson Ne nemám team
Svobodník
hexen Ano SPV - Comando
Rotný
Strejsik Ano Funny Company
Štábní praporčík
Pain Ano INFIDELS
Četař
Haja nemám team
Četař
tmor nemám team
Desátník
MrDonut nemám team
Svobodník
Davids Ano INFIDELS
Desátník
Luborcer Guláš Tactical…
Podpraporčík
zdexy ano nemám team
Svobodník
Bonta ANO FSB "V"
Rotný
posty147 ANO nemám team
Vojín
Vojcek NE PraiseTheSun
Vojín
VaKO PraiseTheSun
Vojín
GRS1 nemám team
Vojín
Orhox112 ne nemám team
Vojín
Grom666 Ne
Vojín
184009 nemám team
Vojín
Rosa PraiseTheSun
Vojín
Haldemar Bruh
Rotmistr
rimidalv NE W.H.A.T.…
Rotný
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 12.04.2017 18:58 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Chtěl bych poděkovat všem hráčům jak za účast, tak za následné reakce, které mě velmi potěšily. Ačkoliv se našlo několik negativních reakcí na využití Jaggernauta, osobně si myslím, že byl spíše přínosem. Tímto bych chtěl poděkovat jak uživateli Dakatell z týmu M.S.A.T., který se na akci jako Jaggernaut objevil tak i jeho pomocníkům. Výsledky akce, dvě galerie i video z akce naleznete na následujícím odkazu: http://airsoftgods.cz/index?page=news. (Výsleky akce Guardian:3 (4th) budou k dispozici na stejné stránce o víkendu)
LOOKASH Rotný | NEMÁM TEAM | 13.04.2017 11:39 |
Pecka video, super fotky škoda, že jsem se nikde nenašel

HAJA Četař | NEMÁM TEAM | 12.04.2017 13:50 |
Taky už se na ně těším, a taky na video od Henryho
PALA Podpraporčík | NEMÁM TEAM | 10.04.2017 13:43 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Rád bych Henrymu, lidem podílejícím se na organizaci a všem účastníkům poděkoval. Po dlouhé době opět kuličkování dle mého gusta. Nezbývá mi než souhlasit s níže napsaným - Jugernaut za mě rozhodně palec nahoru, skvělý prvek hry.
KUBIS Nadporučík | O.D.S.T | 09.04.2017 19:33 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Zdravím,
Henry opět ti patří můj dík, akce byla rychlá a hlavně nestagnovala. Taky děkuji všem kteří i přes nepřízeň rána a deště dorazili. Já jsem si akci moc užil a za O.D.S.T. ještě jednou díky. 
Opět pro vás mám malé videjko z akce zde: 
https://www.youtube.com/user/TrueJFKplayer/videos?view=0&shelf_id=0&sort=dd
DAKATELL Nadrotmistr | M.S.A.T | 09.04.2017 18:29 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Zdravím, pokud by chtěl někdo vědět více info o Juggernautivi (Jägerovi) at hupsne sem na fb:
www.facebook.com/medrece
ve fotkách se dozví více a to i o nás z M.S.A.T , pokud by měl někdo na Jägera jakýkoliv dotaz tak pište buď na tu fb stránku a nebo mi osobně sem do zpráv. Jsme rádi že se sobota líbila! a děkujem Henrymu za tuto příležitost se tam ukázat!

BONTA Rotný | FSB "V" | 09.04.2017 12:55 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Akce super užil jsem si to a dokonce sem odcházel i nadšený.
Juggernaut byl super nápad za mně ho chci na každé akci jelikož velmi rozpohyboval hru když už se začínalo až příliš kempit a byla to hra jen o tom kdo má větší brko v kvéru tak to juggernaut rozpohyboval a umožnil opět trošku dynamicky rozpohybovat hru.
HAJA Četař | NEMÁM TEAM | 08.04.2017 19:52 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Díky moc za parádní akci, jak už bývá standardem. Oproti kolegovi z příspěvku níž, musím nasazení juggernauta velice pochválit. Nejen že vnesl do hry velmi zajímavý prvek. Poměrně zajímavě rozproudil jinak velice statický styl boje a nutil hráče znovu obsazovat vlajky a celou hru alespoň trochu rozhýbal. Nemluvě o tom, že kostýmově byl fakt parádní! Nezbývá než poděkovat! 


LOOKASH Rotný | NEMÁM TEAM | 08.04.2017 20:14 |
Souhlas, Juggernaut byl od toho, aby hráči nekempili celou hru někde v příkopu a podle mne svoje splnil na jedničku. Asi 5x jsem od něj musel prchat prvně třeba tak, že někdo z našich červených řekl, že je s námi, běžíme k němu a ejhle, on byl neutrální, najednou kolem nás mraky kuliček a my sprintovaly zpátky... každopádně bomba akce, super že i počasí vyšlo, HENRY - díky
KARTOON Nadrotmistr | AUFKLÄRUNGSBATAILLON 13 | 08.04.2017 17:34 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
I když ze začátku nevycházelo moc počasí, tak jsem si krásně zahrál a jsem s akci velice spokojen. Jen mě trochu naštvalo nasazení juggernauta, o kterém jsme vůbec nevěděli, který podle mého názoru trochu pokazil průběh zaběhlé hry. Jinak nemám co vytknout a těším se na další hru
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 07.04.2017 16:57 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Akce se uskuteční za každého počasí. Nad ránem by se údajně mohla objevit ještě nějaká přeháňka, během akce by však mělo zavládnout polojasno a krásných 13°C. Z důvodu nočního deště z pátku na sobotu budou povoleny "tiché" dýmovnice (nedoprovázené akustickým efektem). Zúčastnit se mohou i neregistrovaní hráči viz "standardní vstupné pro neregistrované hráče" v popisu akce.

THEMADE Vojín | NEMÁM TEAM | 07.04.2017 15:29 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Ahoj lidi trochu sem prospal registraci tak ted otazka ci jezdi nebo ne jsme 3 lidi...a kdbychom přijeli tak at nejedem zbytečně dom pak no... Poslal sem maila teprve včera pokud čte organizator tak se omlouvám a ptam se jestli dojet

HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 07.04.2017 16:57 |
Ahoj, můžete dojet
OLSON Svobodník | NEMÁM TEAM | 07.04.2017 11:29 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Zdar lidi, nejede náhodou někdo z Opavy a má jedno volné místo ? 
SWORDFISHHACKER Svobodník | BATTLEGROUP HOLEŠOV | 07.04.2017 08:22 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)

Čau Henry,

hraje se na medicinmana? Dík

HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 07.04.2017 16:59 |
Ahoj, oba víkendoví Guardiani budou bez mediků.
SIMON Vojín | NEMÁM TEAM | 01.04.2017 15:45 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Hmm to jsem trosku prospal:/
Ted otazka, jezdit ci nejezdit...
LOOKASH Rotný | NEMÁM TEAM | 02.04.2017 10:07 |
Určitě přijeď, protože mraky lidí stejně nedojede

KLASAK Rotmistr | CHLUPATÁ PRACKA | 27.03.2017 16:41 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Doufám,že se ješte nějaké to místo uvolní. Kámoše jsem tam stihl dát,ale sebe už ne.Popřípadě bych tedy přišel jako neregistr. Asi se nebude zvyšovat kapacita že ?
LOOKASH Rotný | NEMÁM TEAM | 31.03.2017 18:25 |
Podle mě je blbost dávat nějakou kapacitu zde na Koalici, když 10-20% lidí stejně nepřijde...
KLASAK Rotmistr | CHLUPATÁ PRACKA | 01.04.2017 21:31 |
No už mě to nějak nepálí,protože jedno místo se uvolnilo ale jinak máš asi pravdu
ALLDATION Podpraporčík | ŠPAGÁTNÍCI | 26.03.2017 13:00 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Ahoj,zapomněl jsem registraci.byli by možné dohlasit ještě 6lidi?
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 24.03.2017 20:22 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
FLLYPI: Ano, k dispozici bude dostatečné množství kuliček o váze 0,25g a 0,28g.
FLLYPI Poručík | 3PARA | 23.03.2017 21:52 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Bude možnost koupit na akci i kuličky? . V popisu se o tom nepíše,ale za pokus nic nedám.
LOOKASH Rotný | NEMÁM TEAM | 24.03.2017 10:59 |
Nepřiznávači? Na každé akci jsou... Z 80% malé děcka...
Hlavně když já jako odstřelovač, co střílí na 80-90 metrů ho dokáže vytočit, když někdo prostě ruku nezvedne.. 3 jasné zásahy, třeba se podívá odkud to vlastně jde, potvrdí mi to třeba i kolega... Pak se diví, když 4. zásah jde na hlavu... Sorry jako... Fairplay umírá, neskutečně rychle a číslování na Henryho akci je sice fajn, ALE je to stejně ojebatelný systém jako fairplay.... Tady pomůže jedině kamerový záznam...
LOOKASH Rotný | NEMÁM TEAM | 22.03.2017 13:57 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Hlásím, že se pak zastavím pro přeměření úsťové rychlosti, změříš mi ji i s 0,48 kulema?
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 23.03.2017 12:12 |
Přeměření nebude problém, jen upozorním že takhle těžké střelivo na mé akci během hry nesmíš používat. Když už v tom budu, změřím ti to i s 0,20g kulema
LOOKASH Rotný | NEMÁM TEAM | 23.03.2017 17:18 |
Omezena váha střeliva? Tak 0,45 bílé nemám a 0,40 jsou lehké, s tím se střílet prostě nedá...
A nehraju poprvé s 0,48 a nikdy problém nebyl.
SHARKUS Nadrotmistr | COBRA TEAM HAVÍŘOV | 14.03.2017 15:43 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Zdar, bude základne ze soboty na nedeli odemčená, že bychom tam přespali na pokracovani

HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 14.03.2017 22:18 |
Ahoj, základna bude otevřená a přespání bude možné. V případě zájmu pravděpodobně nabídne 4bfor i možnost přespání na postelích v chatě za 50,- Kč na noc.
AMED Svobodník | NEMÁM TEAM | 12.03.2017 22:24 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (7th)
Prosím o přidání hosta děkuji host - Aswan
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 12.03.2017 22:38 |
Do tabulky se dají přidávat jen uživatelé, kteří zde mají registraci a aswan tu není. Je tam tedy přidán jako uživatel1, tak ať se pod tímto nickem v den akce přihlásí.