PROMETHEUS | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Nové Dvory (FM)
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 17.05.2017 20:00
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585

Dovolte mi abych Vás pozval na akci PROMETHEUS, která je první z nové herní série. Uskuteční se na raketové základně TTM ve Frýdku-Místku a to v sobotu 20.5.2017. Touto akcí jsme vyslyšeli přání hráčů, kteří si chtěli zahrát Guardian v kooperujících družstvech pod vedením generálů na každé straně. Pro podporu registrace větších týmů jsme nadále zvolili snížení vstupného pro pěti až desetičlenné týmy / skupiny, které přijdou ráno k registraci jako "hotový, nachystaný" celek (připravený zúčastnit se akce jako družstvo). Další podporu jsme zvolili pro hráče, kteří na akci dorazí vybaveni reflexní vestou.

Pozor! Na akci budeme po hráčích vyžadovat při zápisu předložení vlastní reflexní vesty, kterou bude daný hráč při zásahu používat. Pokud vestu nebude mít, může si buď předem koupit (za 45,- Kč, k dispozici bude omezené množství 50 ks), nebo se hry může zúčastnit se zvýšeným vstupným o 30,- Kč. Předem bych chtěl upozornit, že se tímto opatřením nesnažíme nikoho buzerovat, ale naopak se snažíme vychovat hráče k dodržování pravidel, která jsou na ostatních akcích zcela běžná.je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním z níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJI

Registrace skrz koalici: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace skrz email: chcete-li registrovat sebe nebo tým, jehož většina členů nemá účet zde na koalici, můžete registraci provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden pouze název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5). 
V případě jednotlivců uveďte jejich přezdívky nebo jména, či příjmení. Do předmětu mailu musíte uvést "PROMETHEUS". Do textu můžete uvézt i máte-li zájem o klobásu na oběd, případně o kolik. Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Email je možno odeslat nejpozději do 17.5.2017. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.Kde: bývalá raketová základna Nové Dvory ve Frýdku-Místku
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (výše).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde.
Kdy: sobota 20.5.2017
Omezení úsťové rychlosti: 150 m/s s kuličkami o váze 0,2g neplatí pro snipery viz info níže (max odchylka 5m/s)
Typ akce: tactical game
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | do 15 let - zákaz vstupu
Obsazení: koncipováno pro 40 - 80 hráčů
Respawn: hromadný - každá 20. minuta
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i oběd
Vstupné: výpočet vstupného je tentokrát trochu složitější, čtěte tedy pozorně níže uvedené

Cena vstupného se bude odvíjet od toho, dorazíte-li k registraci / zápisu sám, nebo v týmu / skupině 5-10 hráčů a budete-li mít sebou reflexní vestu, kterou předložíte ke kontrole při registraci.

Základní ceny pro hráče, kteří dorazí k zápisu s reflexní vestou a v týmu/skupině v počtu 5-10 hráčů:
 120,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*

* Vstupné bez reflexní vesty bude navýšeno od výše uvedených cen o 30,- Kč (před registrací bude možno zakoupit omezené množství vest / 45,- Kč za kus).

* Vstupné pro jednotlivce, neboli hráče, kteří dorazí k zápisu / registraci (v den konání akce) v počtu 1-4 hráči najednou bude navýšeno o 20,- Kč pro každého. Doporučujeme tedy před vstupem k registraci / zápisu domluvit se s přítomnými na parkovišti a utvořit potřebnou skupinu nebo ještě lépe domluvit se před akcí samotnou. Takto vytvořené skupiny budou hrát během hry jako kooperující družstva.

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným, budou muset počkat u vstupu na přesun pozdě příchozích, který proběhne cca v 9:45 a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

Příklady: Registrovaný hráč s vlastní vestou, který dorazí k zápisu v šestičlenném týmu, zaplatí za vstupné 100,- Kč. Neregistrovaný hráč v šestičlenném týmu bez vesty zaplatí 150,- Kč. Registrovaný hráč bez vesty, který dorazí sám, zaplatí 150,- Kč.08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:25 Polední pauza
12:35 - 12:45 Začátek druhé části akce
15:00  Konec akcePokud znáte akci Guardian, tento odstavec můžete přeskočit. Akce se bude točit okolo získávání stožárů s vlajkami, které jsou rozsety po celém hracím poli. U každého získaného stožáru se začne přičítat čas vašemu týmu (více držených stožárů tak znamená více "bodů"). Je ale samozřejmě třeba hlídat, aby vámi těžce vybojované stožáry nezískal nepřítel, v tom případě byste se měli snažit mu je opět vzít. Na konci každé půlky hry se sečtou body každé ze stran a celkové vítězství získá strana, která bude mít po obou hrách v průměru více bodů.

Na akci budou využity celkem 4 stožáry, hráči obou stran budou rozděleni na družstva (v počtu 5-10 hráčů). Ty budou díky radistům komunikovat s velitelstvím a budou zasílána přesně na místa kde budou aktuálně potřebná. Hromadný respawn všech hráčů na mrtvolišti proběhne každou 20. minutu. V případě, že se však sejde na mrtvolišti nejméně 5 členů z jednoho družstva, můžou tito hráči ožívat ihned.

Celá akce se rozdělí na dvě části. První část potrvá cca od 9:30 do 12:00. Ve 12:00 bude půlhodinová pauza na oběd, při které se mimo jiné můžou přesunem hráčů vyrovnat strany (tak aby byla hra co nejvyváženější), načež ve 12:30 - 13:00 začne druhá část při které se protočí strany (potrvá do 15:00-15:30) a ta rozhodne o vítězi.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Označení stran - strany budou označeny modrou nebo červenou páskou na obou pažích.

Omezení úsťové rychlosti - před začátkem samotné hry budou přeměřeny všechny zbraně (vyjma pistolí a brokovnic). Všechny použité elektrické zbraně nesmí s užitím kuliček o váze 0,2 g přesáhnout úsťovou rychlost 150 m/s (tolerance měření je 5 m/s). Zbraně které neprojdou měřením nebudou označeny a nebudou smět být použity při následné hře. Odstřelovací opakovací pušky (sniperky) na manuální, či plynový pohon do tohoto limitu nespadají. Jejich povolený limit s 0,2 g kuličkami je 190 m/s (tolerance 5 m/s). S těmito zbraněmi se nesmí střílet na vzdálenosti pod 35 metrů a jejich uživatelé sebou musí mít záložní zbraň, která splňuje limit do 150 m/s, pro užití na kratší vzdálenosti. Nebude-li sebou mít sniper záložní zbraň, nebude vpuštěn do hry.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR a to následovně. Kanály 1-3 pro modré, 4-5 pro červené a 7-8 VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Děkuji předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň. Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.
Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora nebo ve stánku FOOD UND DRINKS. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie a točného zásobníku je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 10. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže a navíc je možno při polední pauze (přednostně pro hráče, kteří projevili zájem při registraci) zakoupit Ostravskou klobásu s chlebem a přílohou dle chuti za 35,- Kč. Ceny některého zboží byly bohužel navýšeny vlivem pořizovacích nákladů a měsíčního paušálu na EET. Děkujte Babišovi...

 - Balená minerální voda 0,5 l od 15,- Kč
 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 23,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l od 28,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l od 18,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 23,- KčNa akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry ano AIRSOFT…
Chuck Norris
Fowlingbuls Ano nemám team
Štábní praporčík
Leonek ano SKELETONS
Brigádní generál
L.J. ano SKELETONS
Praporčík
Pala ANO nemám team
Podpraporčík
OTT1K ANO C.A.A.S.
Generál major
Luke ANO C.A.A.S.
Podplukovník
Jackal6 SDK
Nadrotmistr
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Generál poručík
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Martas ANO SKELETONS
Podpraporčík
honehe ano H.A.G.L
Praporčík
Disperian Ne SDK
Rotmistr
Matyáš Ano nemám team
Rotný
Honzys NE C.A.A.S.
Podplukovník
jacob1996 ano DIAMOND DOGS
Podpraporčík
Skot SDK
Četař
udolimladych Ano UDO.BC4MILITARY
Poručík
udolimladych2 ano ostravskou klobásu UDO.BC4MILITARY
Nadporučík
Host - meki
Přidán od: c4pavel
Hydra Squad
Rotný
c4pavel Hydra Squad
Praporčík
Lechoslaw ANO SAC
Podporučík
Boban9AD ano SAC
Štabní rotmistr
Mirek66 UDO.BC4MILITARY
Nadpraporčík
Starous68 Ano nemám team
Rotmistr
Grey2 nemám team
Vojín
stanley ANO F.A.D.
Štábní praporčík
Elzanka NE nemám team
Štabní rotmistr
Rendy nemám team
Štabní rotmistr
ondrapetruska ano 3PARA
Nadporučík
traken222 Ano nemám team
Nadrotmistr
Host - Aokiji949
Přidán od: Elzanka
Silent Watchers
Četař
MPPort Prometheus
Praporčík
MarekCze1256 nemám team
Podpraporčík
Mara299 Ano nemám team
Svobodník
JanKiller SKELETONS
Desátník
adriandix NE Task Force…
Nadpraporčík
IngBanana NE Hydra Squad
Podpraporčík
AnetaV NE nemám team
Rotmistr
LisakxD nemám team
Rotmistr
tecnikal2 NE nemám team
Desátník
lookash ANO nemám team
Rotný
Sumerov205 NE nemám team
Podpraporčík
Novic
Svobodník
Kangaral820 NE nemám team
Desátník
tmor ANO nemám team
Desátník
Hadzim SAC
Štábní praporčík
kazimir nemám team
Rotný
Slavoj ANO nemám team
Nadrotmistr
MrDonut nemám team
Svobodník
MarekTTM nemám team
Štabní rotmistr
Ferda Ano nemám team
Vojín
Munk Ano AW-AirWolfs
Štábní praporčík
Guner ano AW-AirWolfs
Nadrotmistr
Host - Coroner
Přidán od: c4pavel
AW-AirWolfs
Četař
Matteocz LRFG (Long…
Svobodník
rimidalv W.H.A.T.…
Rotný
ZePi NE U.T.A.H.
Rotný
chetar NE nemám team
Rotný
Unek ANO Bitch Hunter
Svobodník
kamtom ANO Bitch Hunter
Vojín
Fiky ANO UDO.BC4MILITARY
Rotný
sailor ano UDO.BC4MILITARY
Svobodník
poiukk ANO nemám team
Vojín
TheVictor ANO nemám team
Četař
Barse ANO nemám team
Svobodník
dinosplichal nemám team
Vojín
VojtekZdarek Ano nemám team
Vojín
Marcik ANO nemám team
Rotmistr
skalis nemám team
Vojín
Dominastor Hydra Squad
Rotmistr
Fydel Ano nemám team
Vojín
Lamer nemám team
Vojín
matys ANO SKELETONS
Četař
PIJAN NE W.H.A.T.…
Svobodník
Enron Ano Bitch Hunter
Vojín
Prorok89 NE S.A.T.H.O.
Vojín
Johnyys nemám team
Vojín
Prostigo ANO nemám team
Desátník
PERIN NE nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 27.05.2017 21:50 | odpovědět |
Komentář akce: PROMETHEUS
Všem hráčům děkujeme za účast a přinášíme video a podrobné výsledky (včetně map znázorňujících držení jednotlivých bodů), které můžete najít na následujícím odkazu: http://airsoftgods.cz/index?page=news
PETER Rotmistr | SILESIAN CONTRACTORS AIRSOFT GROUP | 25.05.2017 18:16 | odpovědět |
Komentář akce: PROMETHEUS
Zdarec, bude vice fotek?
STOUPALUTIN Vojín | NEMÁM TEAM | 25.05.2017 19:06 |
...ode mě ne - já tentokrát nebyl. :/
LOOKASH Rotný | NEMÁM TEAM | 26.05.2017 06:31 |
Fotil snad jen Henry, ne? Tak to tu určitě každou chvílí dá
LOOKASH Rotný | NEMÁM TEAM | 27.05.2017 07:56 |
https://www.youtube.com/watch?v=z8m0JSpAgD4
JACKAL6 Nadrotmistr | SDK | 20.05.2017 18:36 | odpovědět |
Komentář akce: PROMETHEUS
dobra akce. vyslo jak pocasi tak i slusna ucast a slusni hraci, kteri vetsinou uznali i prvni zasah

ADRIANDIX Nadpraporčík | TASK FORCE IRON BLAST | 20.05.2017 17:29 | odpovědět |
Komentář akce: PROMETHEUS
Za mě hodně vydařená akce, díky všem za hru a Henrymu za pořádání
MUNK Štábní praporčík | AW-AIRWOLFS | 20.05.2017 17:17 | odpovědět |
Komentář akce: PROMETHEUS
O5 delo akce henry dekuji 
ODDYN Vojín | DELTA TEAM HAVÍŘOV | 20.05.2017 16:51 | odpovědět |
Komentář akce: PROMETHEUS
Zdar, nenašel někdo nášivku Delta Team Havířov? díky.


PALA Podpraporčík | NEMÁM TEAM | 20.05.2017 17:16 |
Zdravím, nějakou nášivku jsem našel. Napiš mi sz
JACKAL6 Nadrotmistr | SDK | 19.05.2017 11:00 | odpovědět |
Komentář akce: PROMETHEUS
na akci nejspis nebude mozne koupit kule co?

HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 19.05.2017 15:27 |
Ano, dovezeme kule o váze 0,25 a 0,28g
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 18.05.2017 22:58 | odpovědět |
Komentář akce: PROMETHEUS
Ve druhé polovině sobotního dne by se mohly objevit přeháňky, akce se ale samozřejmě odehraje za každého počasí. Ještě bych chtěl připomenou aby hráči, kteří dorazí nezapomněli reflexní vesty viz popis akce. Dále je tu malá změna. Vstupné mělo být odlišné pro hráče, kteří dorazí ve skupinách po 5-10 hráčích, toto pravidlo však pro administrativní náročnost rušíme. Vstupné tedy bude stejné (bez navýšení) ať přijedete sami nebo třeba v sedmičlenné skupině.
LUKAPRES Štabní rotmistr | NEMÁM TEAM | 07.05.2017 09:53 | odpovědět |
Komentář akce: PROMETHEUS
* Vstupné bez reflexní vesty bude navýšeno od výše uvedených cen o 30,- Kč (před registrací bude možno zakoupit omezené množství vest / 45,- Kč za kus).

Tohle rozhodně chválím jako velmi dobrý počin vedoucí "snad" k tomu, aby ti hráči konečně přestali být lenivý a ty vesty si sakra pořídily a začali využívat! - vždyť bohatě stačí mít jen větší ústřižek vesty a přehodit ho vždy přes hlavu...

AU | AIRSOFT | 07.05.2017 12:48 |
Za mě obrosvký palec hore !