PROTECTOR XI. | Okres: Česká Lípa |
Do systému akci vložil: Henry
Místo konání: BVP Svébořice, Areál Nové Dvory, poblíž Mimoně
Odkaz na přesné místo srazu najdete v popisu akce
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 20.07.2014 23:59
V roce 2014 proběhne již 11. ročník airsoftové operace Protector. Opět posuneme tuto událost o další úroveň dál. Protector XI. bude jako předchozích 5 ročníky se silnými prvky LARPu a vojenské simulace a opět se bude odehrávat v součastném Afghánistánu, konkrétně ve fiktivní provincii Zábul.

Na Protectoru se spolu setkají domorodí vesničané, vojáci mezinárodní společnosti (jednotky ISAF), místní afghánská policie, ozbrojené povstalecké skupiny, hnutí Tálibán, zpravodajské týmy a další a další postavy a skupiny (například jedna z mnoha - v roce 2011 skupina prospektorů, v roce 2012 skupina organizace USAID)

Afgánský lid

V protoru akce bude vybudováno několik vesnic a město (v roce 2013 to bylo 6 vesnic a 1 město). Každá vesnice bude mít jiný úkol a bude umístěna poblíž jiné a unikátní herní suroviny. Každá vesnice bude dále vlastní mešitu, místní policejní oddělení a další herní prvky (například restauraci, kino, poštu, a další). Město jako místní sociální a ekonomický hub bude obsahovat centrální policejní stanici, několik restaurací, hlavní mešitu, sídlo guvernéra provincie a opět další a další herní prvky. Přestože převážnou část herních prvků zajistí organizátoři, rozhodně se nekladou meze představivosti a snaze účastníků o dotvoření skvělé a jedinečné atmosféry, kterou si Protector za svou dlouhou a barvitou existenci vybudoval. Organizátoři ze sdružení AIRSOFTWAS o.s. budou v roli prostých vesničanů.

Ústrojová kázeň
- striktní zákaz používání maskovacích uniforem
- civilní oděv afgánského / arabského typu

Mezinárodní jednotky ISAF

Silné uskupení vybraných a prověřených jednotek pod zkušeným velením vybuduje v provincii Zábul základnu a naváže přátelské kontakty s místním obyvatelstvem. Jelikož mise a mandát ISAF v regionu je mírová, zahájí mezinárodní jednotky v oblasti rekonstrukční práce, humanitární pomoc a operace k zajištění míru a klidu v oblasti. Silná a přátelská spolupráce s místním obyvatelstvem je základním kamenem úspěchu mezinárodních jednotek.

Ústrojová kázeň
- povinná: pouštní maskovací uniformy nebo multicamy, neprůstřelná/střepinová vesta, ochranná helma
- Výjimky může udělit velení ISAF pro jednotky zvláštního určení.

Hnutí Tálíbán

Povstalecké hnutí Tálíbán je militantní fundamentalistické hnutí prosazující radikální islámské právo. Svatým a jediným záměrem je vypudit cizáky a bezvěrce ze své země a v regionu nastolit svou jasnou vládu. Hnutí pro tyto účely používá širokou škálu prostředků od kázání víry, pomoc vesničanům a zároveň vhodně zvolené a správně umístěné terorizování, přes vyzbrojování věrných a jejich výcvik, po kladení ideologicky správných nástrah, napadání vojáků ISAF, ničení vojenských cílů a zamezení provádění rekonstrukčních pracích. Na začátku akce bude mít Tálibán pod svým velením přibližně 20 bojovníků. Jestli se Tálibanu podaří naverbovat další ozbrojence z řad vesničanů, závisí pouze na různých okolnostech.

Ústrojová kázeň
- striktní zákaz používání maskovacích uniforem
- používání taktických vest a armádní výstroje je povoleno
- civilní oděv afgánského / arabského typu

Zpravodajské týmy (PRESS) a další postavy a skupiny

Prostor na Protectoru XI. bude i pro zpravodajské týmy a další herní skupiny. Máte zájem provádět zpravodajskou činnost ať už herně nebo neherně? Kontaktujte nás dostatečně dopředu a zamluvte si své místo na akci (využijte kontaktní formulář zde na stránkách).


Tento 11. ročník má z čeho čerpat – organizační tým se s minimálními změnami drží již od začátku a zkušenosti za tuto dobu načerpané promění v roce 2014 opět do špičkového a nezapomenutelného zážitku. Takového, jaký účastníci chtějí a jaký se jim bude líbit.

V roce 2014 bude předcházet na stejné prostoru ve stejné provincii bojová operace Lizzard (V.ročník), která bude utvářet počáteční situaci Protectoru. Zatímco Lizzard je čistě bojová operace s úkolem vytlačit silné povstalecké jednotky z oblasti a nastolit mír, tak Protector je o rekonstrukční a mírové činnosti.

Co je to LARP ?
LARP – Live Action Role Play - je forma hraní rolí, ve kterém živí lidé fyzicky svými činy představují činy svých postav. Účastníci interagují mezi sebou navzájem a s okolním prostředím, přičemž usilují o splnění cílů ve fiktivním světě reprezentovaném světem skutečným. Pro LARP je typické, že nemá žádné publikum a jeho smyslem je hlavně zábava a zážitek účastníků. Přestože jsou LARPy primárně určeny jejich hráčům a hráčkám a nikoli publiku, jsou velmi fotogenické - především díky propracovaným kostýmům a herním výkonům hráčů

Místo konání: BVP Svébořice, Areál Nové Dvory, poblíž Mimoně
Otevření prostoru: 23.7.2014 v 14:00
Registrace účastníků: 24.7.2014 od 10:00 do 22:00, registrovat se bude možné i během hry, od dne 25.7.2014 od 18h bude při registraci od účastníků vybírán poplatek za pozdní registraci 100kč za osobu
Začátek akce: 25.7.2014 v 0:01h
Konec akce: 27.7.2014 v 12:00h

Osoby mladší 18-ti let se mohou této akce účastnit pouze s písemným svolením zákonného zástupce a v doprovodu odpovědné osoby starší 18-ti let.

např. je-li členovi týmu méně než 18 let, přinese na registraci potvrzení od rodičů (na požádání zašleme formulář k vyplnění) a odpovědnou osobou mu může být jeho velitel starší 18-ti let.

Přihlášení na akci a výše vstupného:
od 1.11.2013 do 31.1.2014
Ostatní strany - vstupné 300kč / osoba, ISAF - vstupné 400kč / osoba, toto zvýhodněné vstupné je podmíněné platbou do 14dní od odeslání přihlášky a je pouze pro prvních 300 přihlášených účastníků na akci!!!
od 1.2.2014 do 30.5.2014
Ostatní strany -  vstupné 400kč / osoba, ISAF - vstupné 500kč / osoba, toto zvýhodněné vstupné je podmíněné platbou do 14dní od odeslání přihlášky
od 1.6.2014 do 24.7.2014
Ostatní strany - vstupné 500kč / osoba, ISAF - vstupné 600kč / osoba
Pro platbu na místě akce je stanoven příplatek ve výši 100kč.

Jelikož Protector XI. není otevřenou akcí, musí každá přihláška projít schválením pořadatele. Pokud dojde k zamítnutí přihlášky až po zaplacení vstupného, vrátí pořadatel přihlášenému startovné v plné vyši (bude-li mít zaplacenu předplacený pack, dojde k vrácení poměrné částky).

UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Tib 13.JUDE prapor…
Tomi INFIDELS
Major
maraktos 13.JUDE prapor…
Nadporučík
bobo nemám team
Nadporučík
Alex 13.JUDE prapor…
Rotmistr
Davies 43 výsadkový…
Desátník
L-M. INFIDELS
Podporučík
Scooby Doo nemám team
Četař
Šutr S.O.G.…
Rotný
Blazena Africa…
Svobodník
BaRtS 43 výsadkový…
Rotmistr
anvel Jednotka…
Svobodník
Berkys 2 Operační…
Desátník
ondra505
Vojín
dabomb ODA 0112, 10th…
Vojín
LairdCert 22nd SAS…
Svobodník
ozzy nemám team
Rotmistr
Rezreus Sons of Odin
Rotmistr
Flack007 nemám team
Rotmistr
stepan nemám team
Vojín
Šlery nemám team
Svobodník
jikiv Task Force 141
Vojín
Frackore nemám team
Svobodník
Seneo XY-Hills…
Desátník
Vickvire Naval Special…
Desátník
KoubaSantiago nemám team
Vojín
Bobin70 AirFrost
Štábní praporčík
Mambo nemám team
Vojín
viperPMSC PMSC
Svobodník
Gizmo_CZ Grey Ghost…
Podplukovník
grizzlykgb nemám team
Vojín
Matyáš nemám team
Rotný
blackwateruh Blackwater…
Četař
vovesenej nemám team
Štabní rotmistr
Pipin PMSC
Vojín
radar94 nemám team
Vojín
ClapTrapp nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
SCOOBY DOO Četař | NEMÁM TEAM | 14.07.2014 16:55 | odpovědět |
Komentář akce: Protector XI.
Tak už mám auto na Protectora XI. obsazené Alejkum Salam Babrak Nahned.
SCOOBY DOO Četař | NEMÁM TEAM | 10.07.2014 20:56 | odpovědět |
Komentář akce: Protector XI.
Vitajte mám 3 slovy tři volné místa, kdo chce nech se nestydí a dá vědět ja?  

OZZY Rotmistr | NEMÁM TEAM | 09.01.2014 15:46 | odpovědět |
Komentář akce: Protector XI.
zdravím,chci se zeptat pokud je možno příjed i jako PMC jednotky?diky