СУМРАК #1 (SUMRAK) | Okres: Ostrava-město |
Pořadatel akce: Ljutajev / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Stará Ves nad Ondřejnicí - Listnatý a kopcovitý le
GPS: 49.72418150315332,18.195439761554326 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 01.09.2018 17:30
GPS souřadnice: 49.72418150315332,18.195439761554326

Zdravím všechny registrované, bohužel z důvodu nemoci jednoho z organizátorů se akce přesouvá na 1.-2. 9. 2018.

ÚVOD:

Připravili jsme si pro vás propracovanou noční (celonoční i s přespáním v lese) akci i se scénářem v podobě osvobození zajatce. Tahle akce bude úplně jiná než ty předešlé, pokud jste obyčejný Airsofťák a baví vás Airsoft jen jako hra, tak vám nedoporučujeme se téhle akce účastnit. Nebude se to ani zdaleka podobat klasickému AIRSOFTU - akce bude určena pro HARDCORE hráče. Půjde spíše o MILSIM (může se stát, že nevystřílíte ani zásobník, půjde zde především o schopnost tichého plížení, orientace v nočním prostředí, několikahodinové držení hlídek, udržovaní ohně a podobně). Ale nebude to možná ani MILSIM tak jak ho znáte, bude to MIILSIM podle NAŠICH pravidel, které budete muset respektovat! Všechny podrobnosti včetně harmonogramu akce se dozvíte! Sebou si můžete vzít stany, spacáky, můžete spát pod širákem nebo nemusíte spát vůbec, to záleží na vás. Dále si vezměte například párky na oheň, nějaké pivečko nebo cokoliv čím se zabavíte a připravte se na několikahodinové nicnedělání kdy vašim jediným úkolem bude udržovat oheň a střežit prostor základny se zajatcem.

NÁHLED DO SCÉNÁŘE:
Aby jste byli alespoň trochu v obraze tak zkusíme alespoň přibližně nastínit jak to bude probíhat (ještě v tom nemáme sami úplně jasno), Nejdříve se rozdělíme na 2 skupiny a proběhne ještě za světla jedna naše klasická hra ve které se budete ze dvou různých respů snažit obsadit základnu. Tým který tuhle hru vyhraje, bude v následné MILSIM části útočit a snažit se získat zajatce. Poražený tým bude střežit základnu (a nebo naopak záleží o co bude mezi vámi větší zájem). Pokud se nepodaří útočícímu týmu získat zajatce ve stanoveném čase, tak se hned strany prohodí. Pokud se podaří zajatce získat tak bude hra určitým způsobem pokračovat a prohodí se strany poději. Takže nemusíte mít strach, vyzkoušíte si obojí.

SOUŘADNICE A MAPA ZDE:
https://mapy.cz/s/2NW5j

ORGANIZACE:

Vstupné na akci bude dobrovolné, pokud by jste nás chtěli podpořit, a chtěli by jste abychom mohli zlepšovat naše akce, můžete přispět libovolnou částkou. Sraz a zápis bude probíhat na ADRESE Stará Ves nad Ondřejnicí, Brušperská 36 od 17:30 do 18:00. potom bude následovat společný přesun do prostoru bojiště. Bojiště se nachází na soukromém pozemku rodiny jednoho z pořadatelů, kam vstupujete dobrovolně, tudíž pořadatel nenese žádnou odpovědnost za případné škody na vašem majetku ani zdraví. Parkování s omezenou kapacitou (asi 20 aut) zajištěno v místě srazu. Cena za místo - 20 Kč. Pokud se vám to zdá moc, parkování zdarma cca 400m od místa srazu. 

PRAVIDLA A OMEZENÍ:
Zákaz poškozování čehokoliv co se nachází v prostoru bojiště (stromy, keře, krmelce, posedy, liščí nory, naše opevnění atd.). Zákaz rozdělávání ohně bez upozornění pořadatelů.
Zbraně: Výkon maximálně 150m/s, odstřelovači a podobně maximálně 190m/s, ZÁKAZ HPA. V zákopech povolena střelba dávkou (s rozumem) - ve válce taky nepřemýšlíte nad tím jestli máte přepnuto na jednotlivé rány nebo ne.

Všechny podrobnější informace přidáme později, pravděpodobně koncem tohoto týdne!

UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Stardas 4./…
Podpraporčík
Laz5 Stalkeři
Kapitán
spaceing Stalkeři
Štabní rotmistr
JerryKanadan JAROSCHteam
Štabní rotmistr
raksocz nemám team
Vojín
Ljutajev Ратник (RATNIK)
Desátník
Stasenko Ратник (RATNIK)
Svobodník
Lukindreadman nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
STASENKO Svobodník | РАТНИК (RATNIK) | 23.08.2018 22:31 | odpovědět |
Zdravím všechny registrované, bohužel z důvodu nemoci jednoho z organizátorů se akce přesouvá na 1.-2. 9. 2018.
Děkujeme za pochopení, událost co nejdřív upravíme.

S pozdravem,
Стасенко
WOLFIKFRANA Vojín | NEMÁM TEAM | 21.08.2018 21:23 | odpovědět |
Dobrý den mám otázku když je mi 13 mohl bych na akci jít ?
NOY Rotmistr | NEMÁM TEAM | 20.08.2018 19:12 | odpovědět |
Ahoj, chtet bych se zeptat co se týká počtu hráčů a velikost herního prostoru?
STARDAS Podpraporčík | 4./ JÄGERREGIMENT 1 | 21.08.2018 16:18 |
akce byla bohuzel o tyden odlozena (nemoc, snad rychle termin opravi)
na 40 lidi dostatecny teren listnateho vzristleho lesa cca +100 x +200-250m s rozdilem jedne vrstevnice