THE COLONY 2.0 | Okres: Olomouc |
Pořadatel akce: Dragnar69 / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Hranice na Moravě
GPS: 49.53715402368278,17.70318517061515 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 30.04.2022 00:00
GPS souřadnice: 49.53715402368278,17.70318517061515


....Přišlo to z čista jasna, bez výstrahy, bez varování. Nepřátelé nás napadli na strategicky nejvýznamnějších místech - tam, kde žilo nejvíce z nás a pomocí zbraní, o kterých jsme neměli ani tušení, že je mají v držení. Jaderné hlavice proměnily naše velké metropole, dříve pulzující životem, v tiché trosky. Další útoky, na menší města, už nepřišly. Mysleli si, že nás všechny pohřbili jedinou ranou, hnanou dál pomocí silných větrů a dešťových mraků.

Mýlili se však. Nezůstalo nás mnoho, ale přežili jsme. Aniž bychom měli čas oplakat své blízké, sbalili jsme si jen to nejnutnější a vydali se do pustin, kde byla míra radiace nižší. Mysleli jsme si, že když půjdeme co nejdále od měst, nakonec dorazíme na místo, které je radiací zcela nedotčené. Ani po 30 letech jsme ho však nenalezli. Jediné, co vždy spolehlivě objevíme, jsou hranice. Místa, kde je radiace tak silná, že překonává všechny historické záznamy a tak rozlehlá, že je pomocí našich skromných ochranných prostředků nedokážeme překonat.

Jsme proto uvězněni na omezeném území, na kterém jsme založili kolonie - naše bezpečná útočiště. Občas se život v nich zdá zcela idylický, ale v tom se realita přihlásí o slovo. Jídla je málo, vody ještě méně. Zdroje, které nás drží při životě, jsou omezené. Riziko úmrtí vlivem dehydratace, vyhladovění či infekce je všudypřítomné. Milosrdné k nám není ani počasí, které se vlivem radiace zcela proměnilo. A ironická třešnička na dortu toho všeho jsou rozbroje panující mezi koloniemi navzájem - kvůli potravinám, lékům, zbraním - čemukoliv, co nás udrží při životě ještě jeden další den, ještě jedno další nadechnutí.

Proč ale, ptáte se? Proč chtít přežívat v takovémto světě? Může za to zvěst, kterou nám před dávnými lety předal neznámý tulák. Zvěst, že existuje "něco" - ať už je to místo, předmět nebo osoba - díky čemuž budeme moci žít ve větším bezpečí. Mnohdy se to zdálo jako prostý výmysl, ale právě teď, právě dnes, cítíme, že jsme tomu blíž, než kdykoliv předtím.... 

.......

Nutnost registrace přes portál, kde jsou uvedené veškeré potřebné informace k události.

Odkaz k registraci a pravidla : https://airsoft-angryfoxes.webnode.cz/thecolony2/
UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Chicker Spectres
Praporčík
Perak Pasivní Zálohy
Nadpraporčík
Munk AirWolfs
Podporučík
Lukasgulas nemám team
Rotný
Dragnar69 ANGRY FOXES…
Svobodník
Domestos Rybník SEALs
Desátník
KoubecX ANGRY FOXES…
Četař
Adosh nemám team
Štabní rotmistr
DavidHlava nemám team
Nadrotmistr
Ondrejfiala nemám team
Četař
Kaspis nemám team
Svobodník
Cennda nemám team
Svobodník
Kanarjekl nemám team
Vojín
Libor107 BIKERS
Četař
VASEKONDRASEK OTD-Havířov
Svobodník
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
DRAGNAR69 Svobodník | ANGRY FOXES AIRSOFT TEAM | 28.04.2022 18:41 | odpovědět |
Komentář akce: The Colony 2.0
POSLEDNÍCH 5 MÍST NA KOLONII
DRAGNAR69 Svobodník | ANGRY FOXES AIRSOFT TEAM | 25.04.2022 18:01 | odpovědět |
Komentář akce: The Colony 2.0
Přátele, spolubojovníci, přeživší...
pár důležitých informací ke kolonii:

1. Plní se poslední (šestá) kolonie, takže zbývá pár posledních míst.
Aktuální stav, můžete vidět na tomto odkazu (https://docs.google.com/.../1RPfry9ADoybXSp53HoJP.../edit...).

2. Zaregistrovaní hráči prosím o koupi vstupenky na portále (https://www.miairsoft.com/the-colony-east). Jakmile si vstupenku koupíte, tak v prvním emailu přijde potvrzení objednávky a DRUHÝM emailem přijdou platební údaje. Jakmile bude připsána platba bude Vám na Váš emailový účet poslaná vstupenka s číselným kódem, pod kterým Vás budeme mít uložené.

3.Chtěl bych Vás tímto poprosit o zakoupení lístku co nejdříve a to z důvodu nákupu všech potřebných věcí na kolonii...není toho zrovna málo. Moc děkuji za pochopení

4. V případě více zájemců než je stanovený počet, dostanou přednost hráči se zaplacenou vstupenkou.

‼️ REGISTRACE BUDE UKONČENA 1.5.2022 !!

Potřebujeme čas na přípravu hřiště, nákup materiálu a agendy scénáře....

Děkujeme za pochopení.
TĚŠÍME SE NA VÁS.....
DRAGNAR69 Svobodník | ANGRY FOXES AIRSOFT TEAM | 19.03.2022 20:39 | odpovědět |
Komentář akce: The Colony 2.0
⚠️⚠️⚠️
Přátelé, spolubojovníci, přeživší…
čas se nám pomalu krátí a květnová KOLONIE se neodkladně blíží. Z tohoto důvodu bych chtěl zde vypíchnout pár důležitých informací a dotazů.
1. V současnosti je před-registrováno 21 lidí z 72 volných míst. O akci je obrovský zájem a to nás samozřejmě těší. Rád bych však upozornil, že je pouze 72 volných míst a o událost se jak na FB i mimo něj zajímá přes 150 lidí. 
2. Plná registrace bude spuštěna hned, jakmile budou vyřízeny potřebné administrativní věci. S tím souvisí i zakoupení vstupenky na akci (odhad 2-3 týdny). Všichni před-registrovaní hráči budou pomocí emailu vyzvání k zaplacení vstupenky. Pokud se tomu do stanoveného termínu nestane, jejich registrace se stornuje a bude neplatná (uvolňuje se tak místo jiným hráčům). Plná registrace bude podmíněna zakoupením vstupenky. Platba bude pomocí převodu z účtu na účet spolku ANGRY FOXES z.s., kde po přičtení platby bude odesláno potvrzení o zaplacení částky a faktura. Vstupenka bude mít stejný kód jako bude variabilní symbol pro platbu, tak si v tom zajistíme pořádek. 
3. Co se týče ceny vstupenky....dáváme dohromady všechen potřebný materiál, abychom měli celkovou sumu a následně to mohli rozpočítat na hlavu jednotlivce. Předběžně odhadovaná cena jedné vstupenky je 400 CZK. Přesná cena vstupenky bude uvedena před tím, než bude možnost vstupenku zakoupit. 
4. Hráč bude pevně zaregistrován po vyplnění formuláře a zaplacení vstupenky. Storno registrace a možnost vrácení peněz, bude umožněna do 7.5. (14 dní před zahájením akce). Poté už je možné pouze storno lístku bez náhrady a to z důvodu nakupování všech potřebných věcí k uvedenému scénáři. Po plném zaregistrování 72 hráčů (vyplnění formuláře a zaplacení vstupenky), se registrace zavírá a veškeré další volná místa budou komunikována.
5. Herní záležitost (dotazy, které dostáváme v průběhu):
5.1. "Mám si brát vlastní munici ??"
NEBERTE si vlastní munici – veškerá munice bude přidělena na začátku hry. Z tohoto důvodu je ve formuláři kolonka -Co papá rozprašovač-
5.2. "Jakou má pro mě výhodu se hodit do postapo topu ??"
Hráči s oděvem nebo prvky postapo dostanou větší startovní balíček (možná herní měna, možná munice).
5.3. "Máme dýmovnice a nějaké granáty, můžeme je vzít ??"
NEBRAT vlastní dýmovnice – dýmovnice budou u obchodníka a lze je následně pořídit za herní měnu. Budou tři barvy dýmovnic, každá z nich bude mít svůj účel.
Granáty pouze netřaskavé.
5.4. "Jak je to s kolonií, mohu si tam rozložit stan nebo mám chrápat pod širákem ??"
K budování kolonie nelze použít stan, pouze přírodní materiály nalezené v prostoru, lana, provazy a celty – ty ale nesmí sloužit jako stěna, pouze jako zastřešení kolonie.
5.5. "Musíme si rozdělit role před registrací nebo je možné až na místě ??"
Zvolení role při registraci je pouze orientační, tudíž si lze role nastavit až na místě před zahájením hry.
5.6. "Bude se měřit jen na začátku hry a pak pohodka ??"
Na začátku hry se určitě bude měřit i s pohodkou ale hlavně se bude měřit i v průběhu hry. Bude to součástí programu a funkce jednotlivých postav, které jsou pro scénář připravené.
5.7. "Co když náš tým nevyplní celou kolonii ??"
Zbytek volných míst vyplní hráči bez týmu, tak aby v kolonii bylo 12 lidí. Lze se dopředu domluvit s jednotlivci, případně s jinými týmy a následně mě informovat....já vymezím jednu kolonii pro 12 domluvených lidí.
Rád bych dodal, zvlášť k současné situaci...že scénář KOLONIE, je na motivy příběhů METRO 2033-2035, STALKER. Jedná se o příběhy z ruského postapo světa. Jelikož jsme si zapůjčili myšlenku těchto příběhů, tak je možné, že se setkáte s některými ruskými postavami přímo v příběhu scénáře KOLONIE.
Jelikož scénář a herní děj je dlouho vymyšlen dopředu, nemá to se současnou situací nic společného. Popravdě se nám nechce předělávat něco na čem jsme tak dlouho seděli.
Díky všem......a v případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat
A01
KOUBECX Četař | ANGRY FOXES AIRSOFT TEAM | 05.02.2022 21:04 | odpovědět |
Komentář akce: The Colony 2.0

Oázy bezpečí a jistoty v jinak zpustošeném světě plném radioaktivních výparů – to jsou kolonie. Založili je přeživší po jaderných útocích, kteří se uchýlili do pustin, aby zde vybudovali něco, co by alespoň vzdáleně připomínalo místa, ve kterých žili předtím, než se celá země změnila v doutnající trosky. 

Kolonií je dohromady šest a každá z nich je specifická svým smýšlením, způsobem obživy či technologiemi, které používá, aby našla to „něco“ co jim umožní žít ve větším bezpečí. Ačkoliv by se mohlo nabízet, že kolonie spolu vzájemně spolupracují, aby porazili nepřízeň osudu, pravda je přesně opačná. Kolonie jsou ve vzájemném sporu – o jídlo, vodu, léky, zbraně nebo prostředky sloužící k zábavě. 

Každá brání svůj vlastní píseček a zároveň se snaží probojovat mimo své hranice, aby získala poklad. Kdo nakonec vysněnou trofej pozvedne nad hlavu je nejasné, neboť všichni mají na začátku stejné šance, ale to vše se může velmi rychle změnit.