ZRUŠENO! THE DICTATOR | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Frýdek-Místek: bývalá raketová základna TTM
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 09.09.2020 20:00
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585


Upozorňujeme, že nedělní akce "THE DICTATOR" je pro nenaplnění minimálního počtu 40 registrovaných ZRUŠENA.

Hráči, kteří měli v plánu dorazit, se mohou zúčastnit sobotní akce "PROJECT CELSIUS", kde budou automaticky bráni jako registrovaní.


Sobotní akce "Army of Two" a "Project Celsius" se uskuteční dle plánu.Tlačáky tedy již nejsou bezpodmínečně vyžadovány. Střelba bude omezena dostatečně již střelbou na jednotlivé a nižší úsťovou rychlostí. Akce se uskuteční pouze, pokud bude na koalici přihlášeno alespoň 40 hráčů.


Zveme vás na akci "The Dictator". Tu jsme připravili pro ty z vás, kteří mají zbraně do 1,68J (což má dle našich měření opravdu velké množství hráčů) a rádi by vyzkoušeli něco taktičtějšího s prvky MILSIM. Pokud jste viděli plakátek k akci, tak věřte, že se nejedná o nějakou parodii, ale zcela vážně branou akci s novým scénářem, který není jen o střelbě... Bližší info najdete níže v sekci "herní náplň"

Připomeneme nejdůležitější pravidla:
 - Omezená úsťovka pro VŠECHNY zbraně do 130 m/s
 - Střelba pouze na jednotlivé.
 - Registrace je otevřena maximálně pro 60 hráčů
 - Nezapomeňte reflexní vestu, na této akci bude třeba
 - Pokud budete mít zájem, na akci budeme půjčovat zbraně
 - Snipeři se zákazem vstupu

AKCE NENÍ URČENA PRO SNIPERY!

Na akci nabízíme zápůjčku zbraní, baterií a vysílaček. Bližší informace najdete zde.


je možná třemi způsoby. Registrací zde na koalici, odesláním e-mailu nebo na facebooku.
Registrujte se prosím pouze jedním ze třech níže uvedených způsobů, nikoliv více najednou. DĚKUJEME

(1) - Registrace skrz airsoftkoalici: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

(2) - Registrace zasláním emailu: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Upozorňujeme, že registrace je kompletní až v okamžik, kdy vám přijde (do třech dní) potvrzení registrace. Poslední registrace přijímáme poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá.

Jednotlivci zašlou email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - jméno nebo příjmení či přezdívka
 - do předmětu emailu uveďte "DICTATOR"

Tým nebo skupina hráčů se registruje odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude:
 - název týmu (jen pokud se jedná o tým)
 - počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5)
 - pokud se nejedná o tým, ale skupinu hráčů, vypište jména nebo příjmení či přezdívky hráčů
 - do předmětu emailu uveďte "DICTATOR"

(3) - Registrace skrz Facebook: za registrované jsou považovaní hráči, kteří se přihlásí skrz událost vypsanou na naší FB stránce kde kliknou na zúčastním se. Poslední registrace jsou akceptovány poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá. V ten okamžik stáhneme seznam registrovaných a na následující registrace už nebude brán zřetel.

(X) - Vstup bez registrace: je bez problému možný za standardní vstupné viz níže.Kde: Frýdek-Místek: bývalá raketová základna TTM
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (níže).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde

GPS: 49.6932000N, 18.3937500E
Kdy: neděle 13.9.2020 od 9:00
Omezení úsťové rychlosti: 1,68J (AEG 130 m/s s 0,20g bb), bez výjimek
Omezení počtu sniperů: snipeři zakázáni
Obsazení: koncipováno pro 40-60 hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let zákaz
Respawn: hromadný, každá 10. minuta + specifický
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano v omezené míře
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 170,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 150,- (+ 20,- vratná záloha) zvýhodněné vstupné pro řádně registrované hráče* (info výše)
* U registrace musí hráči bez vyzvání předložit vlastní reflexní vestu. Vstup bez reflexní vesty navýší vstupné o 30 Kč nebo může být dotyčnému nabídnuta koupě nové vesty za 60 Kč.

* Při zápisu po 9:00 bude vstupné navýšeno o 30 Kč a dotyčným nebude umožněn výběr strany

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf


- Maximální kinetická energie zbraní je omezena na 1,68J s našimi kuličkami o váze 0,40g
- AEG budeme měřit s kuličkami o váze 0,20g přičemž úsťová rychlost je omezena na 130 m/s
- Výjimka pouze pro opakovací pušky na manuální či plynový pohon - max 3,59J s 0,40g kulemi
- Limity se započtenými tolerancemi jsou: 1,81J, AEG 135 m/s, opakovací pušky 3,77J
- Úsťové rychlosti měříme vždy s našimi kuličkami o váze 0,20g nebo 0,40g
- Zbraně měříme buďto namátkově nebo všem hráčům ještě před registrací

- Každý hráč musí být vybaven reflexní vestou. Hráči kteří při registraci nepředloží reflexní vestu budou mít navýšené vstupné
- Na našich akcích je zákaz používat zbraně na bázi HPA, hráči vybaveni těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry
- Výjimka platí pouze pro OPAKOVACÍ pušky s HPA pohonem, které s plombou smějí být použity
- Zákaz používání laserových zaměřovačů

Každý hráč MUSÍ MÍT adekvátní ochranu zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft (ne mřížkové!). Ty bude nosit v souladu s návodem k použití po celou dobu, po kterou se bude pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech). Hráč, který brýle v těchto prostorech nosit nebude, vystavuje se obrovskému riziku destruktivního poranění očí. Činí tak proti pravidlům a na vlastní odpovědnost.

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti, což je v rozporu s etikou, ne však s pravidly akce. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které neodpovídá pořadatel ani střelec.08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
15:00 - 15:30 Konec akce


Herní náplní bude primárně režim "Rescue the VIP", který se však pokusíme vyladit k dokonalosti. Strana, která bude bránit diktátora (VIP), jej bude muset po jedné ze 4 předem vybraných tras bezpečně dopravit na "náměstí", kde proběhne projev před davem. Chránit jej musí i během projevu. Po ukončení projevu jej musí bezpečně jednou z předem vybraných cest dopravit zpět.

Diktátorovi odpůrci se rozdělí na dvě skupiny. Ta větší odevzdá zbraně u pořadatele (který je bude hlídat) a bude hrát dav civilistů. Je povoleno nechat si skrytou zbraň (malý samopal, pistoli, gumový nůž) a pokusit se ji pronést přes vstupní kontroly na "náměstí". V případě, že tyto zbraně odhalí kontrola, může být dotyčný bezprostředně eliminován. Skryté zbraně si může vzít maximálně čtvrtina civilistů. Druhá (malá) skupina se ukryje v lesích a naplánuje útok ať už na cestu, kterou bude diktátor přicházet, či odcházet nebo přímo na náměstí.

Ochránci diktátora nesmí zastřelit neozbrojeného civilistu. Pokud zastřelí civilistu ačkoliv se prokáže, že u sebe civilista neměl zbraň, střelec odchází na mrtvoliště spolu se zasaženým civilistou. Výjimka platí v případě, že je civilistovo chování vyhodnoceno jako ohrožující, nebo pokud civilista neuposlechl důrazné upozornění ochránce.

Je třeba upozornit, že obránci budou oproti odpůrcům početně značně přečísleni. Dále prozradíme, že diktátor bude mít dva označené mediky. Každý jej může jedenkrát oživit. Zásah diktátora tedy nemusí znamenat okamžitou výhru. Pokud dostane zásah medik, ztrácí svoji léčící funkci. Respawny máme vymyšleny logicky tak, aby hru mohly vyhrát obě strany. Budou se hrát tři hry, tak aby každý tým vyzkoušel jednou roli útočníků.


Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz. Odkaz zde: http://www.airsoftgods.cz/index?page=rules . Ostatní pravidla specifická pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 

Rozdělení a označení stran - hráči budou rozděleni k jednotlivým stranám dle vlastního uvážení až během brífinku. Při zjevné nevyváženosti můžou být někteří hráči vyzváni k přechodu k protistraně. Barevné rozlišení jednotlivých stran bude oznámeno na brífinku. Všichni hráči budou označeni barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci v klidu vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a pokračujete ve hře.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Jejich rozdělení proběhne na brífinku, kanál 8 však bude určen VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno. Děkujeme předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň.

Kameramani, fotografové, reportéři - musí být označeni reflexními vestami a v případě nošení ochranných brýlí pro ně platí stejná pravidla jako pro ostatní hráče. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma. Do kameramanů se nesmí střílet avšak upozorňujeme, že není možno zaručit, že během akce nedojde k jejich zásahu. Proto upozorňujeme, že je jejich pohyb na vlastní nebezpečí a že při zásahu do zařízení a případném poškození není možno vymáhat náhradu po střelci pokud se nejednalo o zjevný úmysl. Kameramani, fotografové, reportéři, do hry vstupují na vlastní zodpovědnost, pořadatel akce za případné škody v žádném případě neodpovídá.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny v případě závady je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz". (Info o zbraních)

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč.

Občerstvení naleznete nepravidelně v době mezi 12. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže:

 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 25,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 20,- Kč
 - Nealkoholické pivo Birel v plechovce 0,5 l od 25,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,18 l od 15,- Kč
 - Čokoládové tyčinky nebo müsli tyčinky od 15,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 30,- Kč


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Tib 13.JUDE prapor…
Luke BLACK RAVENS
Major
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Generál poručík
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Plukovník
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Major
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
Factor ASK
Nadrotmistr
Pupikus O.D.S.T
Generál poručík
Host - Uživatel6
Přidán od: Henry
nemám team
Nadpraporčík
Radar Xteampv
Brigádní generál
Host - Tami
Přidán od: Radar
Xteampv
Nadpraporčík
Afli M.S.A.T
Štabní rotmistr
Perak nemám team
Nadrotmistr
Magy Black Ghost
Nadporučík
Sewen nemám team
Štabní rotmistr
Frogman SEAL Team 10 -…
Poručík
Dandys SOGOS
Nadpraporčík
Pishkot SOGOS
Desátník
KarloSs428 nemám team
Štabní rotmistr
Pety ASGOT
Štábní praporčík
Adosh nemám team
Četař
Strek24 nemám team
Nadpraporčík
Mark97 13.JUDE prapor…
Svobodník
Pavlinka ASGOT
Rotný
PetrKov nemám team
Četař
CzechSlayer ASGOT
Svobodník
GeorgeCZ nemám team
Vojín
Pastrnak ASGOT
Svobodník
Cernota ASGOT
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 10.09.2020 18:44 | odpovědět |
Komentář akce: ZRUŠENO! THE DICTATOR
Upozorňuji, že nedělní akce "THE DICTATOR" je pro nenaplnění minimálního počtu 40 registrovaných zrušena. Hráči, kteří měli v plánu dorazit, se mohou zúčastnit sobotní akce "PROJECT CELSIUS", kde budou automaticky bráni jako registrovaní.

Sobotní akce "Army of Two" a "Project Celsius" se uskuteční dle plánu.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 02.09.2020 17:43 | odpovědět |
Komentář akce: ZRUŠENO! THE DICTATOR
Upozorňujeme na úpravu pravidel. Akce se nyní mohou zúčastnit i hráči s točáky. Střílet se bude pouze na jednotlivé, takže limitace tlačáky není až tak nutná. Akce se uskuteční pouze pokud bude na airsoftkoalici přihlášeno alespoň 40 hráčů.