ZOMBIE APOKALYPSA NA JATKÁCH | Okres: Znojmo |
Pořadatel akce: Punster / Dosavadní hodnocení jeho akcí Zatím bez hodnocení
Místo konání: 49.0832375N, 15.9114356E
GPS: 49.0832375,15.9114356 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 06.07.2019 19:00
GPS souřadnice: 49.0832375,15.9114356
 1. Scénář: 
  Píše se rok 2024 a svět záchvatila infekce, která proměnila většinu populace v zombies, zbývají však stále skupiny přeživších, které bojují o poslední zásoby co zbyli. Jedním z míst, kde by se dalo ještě něco najít jsou jatka. Jatka nabízejí možnost sehnat maso v plechovkách, které nestihli vyexpedovat. To napadlo zároveň dvě skupiny, které svedou boj o poslední zásoby. Zároveň budou stěžovat boj o zásoby bývalí zaměstanci, kteří jsou již proměnění a dali by si něco na zub. Jinak řečeno, jejich láska k řemeslu je teď mnohem větší, ikdyž už nepoužívají nože a neporcují prasata, lidské maso je přeci mnohem lákavější. Jediné v co teď skupiny můžou doufat je, že se k jejich všem problémům nepřidají i duchové dětí, které utonuli na místě, když jatka fungovali ještě jako mlýn (true story).

  Hra: 
  Hráči budou rozdělení do dvou týmů a budou se snažit ukořistit zásoby poschovávané po areálu, což jim budou stěžovat zombíci. Hráči se mohou těšit na namaskované zombíky profesionální maskérkou, zároveň skvělou atmosféru vytvoří zvukový doprovod a výrobníky dýmu. Areál bude nasvícen pro co nejlepší zážitek. 

  Pravidla:
  1. Veškerá pyrotechnika je zakázaná, pokud neřekne pořadatel na místě jinak. Používat se mohou plynové granáty určené k airsoftu. 
  2. Limit zbraní je 130 m/s a veškeré zbraně budou přeměřeny před akcí.
  3. Limit hráčů je 50, z toho 10 zombíků, kteří se musí přihlásit předem.
  4. Hráči budou díky hraní v noci rozlišení lightsticky. 
  Vstup na akci je pro složitější organizaci a větší náklady 200,- Kč.
  5. V celém areálu se bude hrát semi (jednotlivé rány). 
  6. Zombíci budou mít na sobě kulatý kovový terčík o velikosti cca 15cm, který musíte trefit a tím zombíka vyřadíte na určitý čas.
  7. A nejdůležitější pravidlo NEBUĎ KRETÉN, přiznávej, nepodváděj a nestřílej bezhlavě do zombíků, za rolí se schovává pořád jen normální člověk a být rozstřílený není fajn. Tak se k nim chovej s respektem, ať hru neničíš ostatním.


UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
VITEK1991 nemám team
Vojín
Gbsten1 nemám team
Vojín
Vach
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem