C.Q.B RAZOVÁ | Okres: Bruntál |
Pořadatel akce: petr68 / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Razová
GPS: 49.91920352364584,17.527128159999847 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 04.08.2017 20:00
C.Q.B RAZOVÁ
07.08.2017 07:10

Přidal: MALEJHANZ

O videu:
Hra v areálu bývalé ubytovny v režimu na vlajky.
GPS souřadnice: 49.91920352364584,17.527128159999847
Registrace skrz koalici : nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).


08:00 - 09:00 - Sraz na místě + Přeměření zbraní a jejich označení
09:00 - 09:15 - Rozdělení stran a brífink
09:15 - 12:00 - Začátek akce
12:00 - 12:15 - Polední pauza
12:15 - 15:00 - Začátek druhé části akce
15:00             - Konec akceOmezení úsťové rychlosti - před začátkem samotné hry budou přeměřeny všechny zbraně (vyjma pistolí a brokovnic). Všechny použité zbraně nesmí s užitím kuliček o váze 0,2 g přesáhnout úsťovou rychlost 140 m/s (tolerance měření je 5 m/s). Zbraně které neprojdou měřením nebudou označeny a použity při následné hře. Výjimku budou tvořit opakovací pušky na manuální nebo plynový pohon, které můžou dosáhnout až 190 m/s (tolerance 5 m/s). S těmito zbraněmi se nesmí střílet na vzdálenosti pod 25 metrů a jejich uživatelé sebou musí mít záložní zbraň, která splňuje limit do 140 m/s, pro užití na kratší vzdálenosti.

Důrazně tedy doporučuji vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou taktické rukavice, šátek, pokrývka hlavy nebo obličejová maska. Nevyužijete-li výše uvedené ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá. Adekvátní ochrana zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft po celou dobu, po kterou se budete pohybovat v areálu (i na parkovišti, brífinku či na mrtvolištích) je povinná a je považována za samozřejmost. Hráč, který si brýle během hry sundá, činí tak proti pravidlům na vlastní odpovědnost.
DODATEČNÁ PRAVIDLA - Poslední dobou na naších akcích v razové kterou pořádáme řešíme tyto problémy stále dokola - poprosím o respektování a dodržování těchto pravidel

*1. Po zásahu OKAMŽITĚ a NAHLAS ZAŘVAT MÁM - neustálý problém někdo neřve vůbec, pak sou zbytečné dohady (toto je základ pravidel airsoftu, zapamatovat)

*2. STŘELBA Z MEZER, které sou mezi pneumatikami jsou zakázané, pokud vás někdo trefí v mezeře mezi pneumatikama tak zásah neplatí

*3. NESTŘÍLET MIMO AREÁL který bude vysvětlen na začátku akce

*4. AUTOMATICKÁ STŘELBA je v budově ZAKÁZANÁ... BUDOVA JE VČETNĚ naší tzv "rampy" neboli balkonu...  
Označení stran - strany budou označeny modrou nebo červenou páskou na obou pažích.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.


Kde: Razová
  - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti, které se nachází v místa akce (nelze přehlédnout).  Neparkujte prosím jinde.
Kdy: sobota 15.07.2017
Omezení úsťové rychlosti: 135 m/s s kuličkami o váze 0,25g neplatí pro snipery viz info výše (max odchylka 5m/s)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 10-18 let pouze s doprovodem 
Obsazení: koncipováno pro 30 hráčů
Respawn: hromadný - každá 10. minuta
Pyrotechnika: akustická zcela zakázána
Za kolik:  20,- Kč (vybrané vstupné bude použito na další akce pořádající týmem ATB B&W, věřím, že tato částka nikoho finančně nezrujnuje, děkujeme za podporu) 


Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

- Pořadatel akce neručí za žádná zranění a za ztrátu, či rozbití věcí tzn. Každý ručí sám za sebe a své věci

UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Haness Brothers in…
Nadporučík
malejhanz Fighting…
Praporčík
D4W3 nemám team
Rotný
Host - mrmla
Přidán od: Haness
Brothers in…
Nadrotmistr
Chodas nemám team
Svobodník
petr68 nemám team
Podpraporčík
MicKos ATB B&W
Praporčík
Kropic12 nemám team
Rotný
Host - Reinka
Přidán od: D4W3
nemám team
Vojín
Strejsik Funny Company
Nadrotmistr
sobik Funny Company
Svobodník
Cufe406 nemám team
Vojín
Hadzim SAC
Podpraporčík
Pilot1457 nemám team
Desátník
Samuen NAAD
Desátník
Daous NAAD
Desátník
zzrepa nemám team
Desátník
Pomazanka nemám team
Vojín
Cliooilc nemám team
Četař
Potkan Stalkeři
Rotný
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem