GLASS CONQUEST | Okres: Zlín |
Pořadatel akce: marek1036 / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Skleníky (Zlín Malenovice)
GPS: pin 49.2088689,17.5868986 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 11.02.2017 09:00
GPS souřadnice: pin 49.2088689,17.5868986

Scénář:

Půjde o dobývání stanovišť s vlajkami (modrá vs červená):

- každý tým má za úkol udržet stanoviště s vlajkami. Stanoviště se obsazuje tak, že hráč PRVNÍ zvedne svou vlajku. Jakmile je vlajka nahoře přepne časovač pod vlajkou na svou barvu (když je hráč zasažen před nasazením vlajky, obsazení se nepočítá, pokud vlajku nasadí a je zasažen až poté obsazení se počítá).

Registrace:

Není nutná, avšak můžete dát pro přehled na facebooku účast:

https://www.facebook.com/events/610054662535724/?notif_t=plan_user_associated&notif_id=1486491483584415

 

Cena za vstup symbolicky 10 Kč

 

Mladší 18ti let vyplnit formulář od zákonného zástupce (pokud nemáte tiskárnu, procvičte si psaní a opište tento dokument doslovně), pokud někdo tento formulář mít nebude, nepustím ho na akci:

http://ulozto.cz/xeg9NZkr/souhlas-zakonneho-zastupce-k-as-hre-doc

 

Něco k pravidlům:

 

1 - Ctít nejdůležitější pravidlo - FAIR PLAY. Nemusím snad zmiňovat, co znamená a co vše tyto dvě slova zahrnují. Pokud dojde během akce k jakémukoliv konfliktu tak si ho v klidu a bez řvaní či nadávek řešte mezi sebou. Dojde-li řešení problému do extrému kdy si ho daní hráči nebudou moci vyřešit jako dospělý rozumní lidé v klidu tak budou bez jakéhokoliv zjišťování zda má pravdu ten nebo ten vyloučeni z akce. Nervy máme všichni jen jedny a nemíníme si je likvidovat.Na další akci budou hříšníci vpuštěni ovšem pokud se u nich budou problémy opakovat = vyhazov ze skupiny a tudíž i akcí.

2 - Úsťová rychlost:

Pro všechny AEG omezeno do UR 140 m/s (v budově krom kulometu jen semi)

Pro všechny odstřelovací pušky omezeno do 170 m/s.

(vše měřeno s 0,20g bb)

 

Pokud by si náhodou někdo nebyl jistý jakou UR má tak může samozřejmě požádat o přeměření ještě před akcí, aby se předešlo pozdějšímu nedorozumění typu "já jsem nevěděl, že tam mám tolik. Pokud bude totiž na zbrani střílející v budově naměřena UR větší jak 140m/s bude okamžitě vyloučen z akce

3 - Po celou dobu akce budou mít všichni nasazené brýle, to znamená i na respu.

Na respu je přísně zakázáno střílet z jakékoliv zbraně.

Zákaz střílení platí i na parkovišti a na jakémkoliv prostoru mimo areál.Porušení se bude trestat okamžitým vyloučením z akce

 

4 – POUŽÍVAT HLAVU !!!

5 – Střelba za roh pouze s vykloněním. VIDÍM KAM STŘÍLÍM !!!

To je prozatím k pravidlům vše. Podle situací na akcích a případných připomínkách od zúčastněných hráčů se můžou pravidla malinko pozměnit.

 

Každý hráč, který se zúčastní akce souhlasí s pravidly a na akci přichází s vědomím, že se mu prostě může na tělíčku ukázat nějaké to bebíčko (střílí se tu na malé vzdálenosti, nestěžujte si, že vás někdo „smahne“ z 0,5 metru), tudíž bude používat ochranné pomůcky dle svého uvážení. Brýle samozřejmě povinně.

 

Pořadatelé neručí za žádná zranění, která při hře vzniknou.


UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem