NĚCO PRO EXTRÉMNÍ KROPIČE :-)
15.03.2018 13:28

Přidal: GIZMO_CZ

O videu:
Rozbalit komentáře - 0
FREEZBOX 2
14.03.2018 11:32

Přidal: KUBIS

O videu:
Menší sestřih strastí žlutých..
Rozbalit komentáře - 0
OCTOPUS
04.03.2018 15:04

Přidal: HENRY

O videu:
Předtočená upoutávka na chystaný neobvyklý airsoftový event "OCTOPUS", který je naplánován na 17.3.2018. Bližší informace o akci se dozvíte na stránkách www.airsoftgods.cz, nebo konkrétněji: http://www.airsoftgods.cz/showticket/175 Video zobrazuje jen "špičku ledovce" ve srovnání s tím, co jsme si pro hráče tentokrát přichystali. V souvislosti s natáčením bychom chtěli za pomoc poděkovat všem zúčastněným hercům.
Rozbalit komentáře - 0
LAST DAY ON EARTH (LARP SURVIVAL)
28.02.2018 13:24

Přidal: AU

O videu:
23.-25.3 2018 Bývalá raketová základna Ketkovice https://www.facebook.com/groups/38555... https://last-day-on-earth-survival7.w... Píše se rok 2051, nebo to je 52 ? Kdo ví už jsem tak nějak ztratil pojem o datu, pochybuji že ještě někoho zajímá co je za rok, nebo den. Je to už dávno co uhasla ohniska války. Jaké války se ptáte ? No tak se poklidně usaďte a nechte starce vyprávět. Pamatuji si to docela přesně. Hmmm byl to krásný rok 2019, na nebi ani mráček a pak se to stalo... obrovský hukot a otřes.... ze zpravodaje jsme se dozvěděli že obří meteorit zasáhl pobřeží Indie a vyhladil takřka celou populaci Asie a blízkého východu, dále obrovské množství popílku, které při nárazu vzniklo, doslova zakrylo oblohu na polovině zeměkoule, táhnoucí se od Číny přes Evropu až do Ameriky. Podle všech vesmírných institucí veškeré pokusy o odklonění meteoritu byly neúspěšné , proč to vláda neoznámila ? To štěkáte na špatný strom. Každopádně nějakou dobu se dařilo řídit evakuační plán, ale potom se popel začal snášet na zem a tím pádem se znečistilo přírodní prostředí, společně s vodou. Masové vymírání zvěře, ryb a rostlin následovalo krátce potom. S nedostatkem jídla a vody, nastal mezi obyvatelstvem hladomor, kterému padlo za oběť miliony lidí, navíc se začaly vztahy mezi státy vyostřovat, všichni požadovali zásoby od druhých a nikdo se samozřejmě nechtěl dělit. Napětí prasklo 6.prosince 2019 kdy Čína napadla Ruskou zásobárnu vody a potom se to už vezlo, Amerika zaútočila na Kanadu, Francie na Anglii a další a další. Jakoby přírodní katastrofa nebyla málo, ne oni se museli začít vraždit ještě mezi sebou. Táhlo se to rok, dva a potom se z kráteru začalo něco rojit, nějaký parazit či jak to nazvali, který infikoval lidi a snižoval jejich inteligenci natolik že se začali chovat jako divá zvěř a útočit na vše co bylo okolo nich. Šířil se nejprve vodovodní řadem a později i kousnutím. Mocnosti tomu nevěnovali pozornost dokud se to nezačalo šířit i mezi vojsky a to už bylo pozdě. Takže takto nějak lidstvo pomalu zaniklo. Když už nebylo vojáků co by bojovali či hlídali dodržování zákonů, válka tak nějak skončila, vládnoucí vrstva zmizela bůhví kam, někteří říkají že odešli do bunkrů, jiní že umřeli. S vládou pryč nebyl důvod pro lidi zůstávat v evakuačních zónách, když je tam žádná pomoc stejně nečekala. Zbylé hrstky lidí se rozutekly do různých koutů světa, někteří zakládali vlastní opevněná "města", jiní okrádali a vraždili ostatní co přežili, a ti poslední se snažili přežít z čeho mohli. S takřka neustálou hrozbou nájezdníků a těch věcí co se už nedají nazývat lidmi se stal každodenní život velmi těžký. S dalšími roky a dalšími generacemi, lidé zapomněli na to co bylo, a jediný cíl dneska je přežít. Inu a to je asi tak vše co bych ti řekl, měl bys už jít, mám pocit že mě místní "Bezpečnost" brzo navštíví a nebylo by dobré kdyby tě tu viděli. Je to v pořádku, koneckonců jsem starý a zasloužím si klid a teď už běž.
Rozbalit komentáře - 0
TIP AS GRANÁTŮ A JEJICH ÚČINNOST
27.02.2018 09:02

Přidal: GIZMO_CZ

O videu:
A co vy? Máte nějaký ve své výbavě popřípadě počítá s tímto i org v pravidlech?
Rozbalit komentáře - 0
SUPERVISOR 2 (TAKE 2)
25.02.2018 11:35

Přidal: KUBIS

O videu:
Rozbalit komentáře - 0
SNIPERS&ASSASSINS (TEASER)
21.02.2018 22:15

Přidal: HENRY

O videu:
Předtočená upoutávka na chystaný airsoftový event "SNIPERS&ASSASSINS". Nyní přijímáme registrace. Vstup zdarma. Informace na: http://airsoftgods.cz/index?page=news
Rozbalit komentáře - 1
ICEMAN 2
11.02.2018 17:36

Přidal: KUBIS

O videu:
Menší střih, kamery nemají moc rády zimu :/
Rozbalit komentáře - 0
SNIPER BATTLE | PLAYING AGAINST…
08.02.2018 20:26

Přidal: PHIPEK

O videu:
Do Ketkovic přijel známý youtuber NOVRITSCH. Jaké to je hrát proti němu? - Mrkněte na video!
Rozbalit komentáře - 0
PERFEKTNÍ AREÁL
02.02.2018 18:24

Přidal: STEVENSON

O videu:
Rozbalit komentáře - 0
« 1 2 3 - 49 »