JUGGERANUT NA SEVERU MORAVY
Představujeme Vám herní postavu zvanou Juggeranut, která se již několik let objevuje na akcích v Moravskoslezském kraji díky týmu M.S.A.T. Sám název JÄGER znamená lovec. Více informací včetně videa najdete v článku.
BLACK PRINT - 3D TISK PRO…
Rád bych vám představil Black print, který se zaměřuje převážně na 3D tisk pro Airsoft.
WOSPORT TAKTICKÁ MASKA (HALF…
Hodně dobře vypadající maska ze zahraničí za pár kaček. Odkaz v popisku.
DLOUHO TU NIC NEBYLO, TAK TU…
Jak vypadají nejlepší AirSoftové akce na světě?
GUARDIAN:3 VÝSLEDKY
Po první hře existovalo jisté podezření, že hru vyhráli červení. Výsledek byl ale relativně těsný. Kdo ji tedy vyhrál ve skutečnosti? Výsledek druhé hry byl poněkud jasnější. V následujícím článku se můžeme podívat na přesné skóre nejen vítězné strany.
Sekce: Reporty z akcí
Vložil Henry | 28.09.2015 23:30 | Zobrazeno 1808x

První akce nové série Guardian:3 je za námi. Rozdělení na 3 strany bylo ku prospěchu celé akce. Různé bodové hodnocení některých ze stožárů bylo hrači dobře přijato a po akci bylo i kladně hodnoceno. Na akci byly použity nové výrazné visačky s číselným označením hráčů, které zřejmě dopomohly k nejmenšímu možnému hlášení nepřiznávání na akci vůbec. Za tento výsledek bych chtěl hráčům poděkovat. Pokud to tak půjde i dále, pozitivně to ovlivní herní zážitek všech zúčastněných. Trošku mě zamrzelo početně úměrné avšak silově/opticky neúměrné rozdělení stran, se kterým už bohužel nešlo kvůli vazbám mezi jednotlivými týmy nic udělat. Během příštích pokračování, budou hráči předem upozorněni, že některé z týmů budou přiděleny ke konkrétním stranám dle uvážení organizátora tak, aby byly strany vyváženější. Nyní už se ale podívejme na výsledky každé ze dvou her, které byly odehrány.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Během první hry se rozdělily body za 504 minut z 520 možných, tudíž přišlo vniveč pouze 16 minut, během kterých se vedly boje o stožáry, které na začátku nepatřily nikomu. Dvojnásobné hodnocení za velmi náročné získání stožáru nejdále od vlastního mrtvoliště v první hře úspěšně nevyužila ani jedna ze stran. Překvapením však bylo to, že všechny tři strany věnovaly úsilí a lidské zdroje kvůli získání prostřední vlajky (č.4), která byla pouze za poloviční hodnocení. Nejúspěšnější v tom byli červení. Níže si můžete prohlédnout grafické znázornění držení jednotlivých vlajek.První hra skončila výhrou červených. Ti však byli poměrně těsně následováni zelenými:

88 bodů získali modří
195 bodů získali červení
159 bodů získali zelení

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ve druhé hře se rozdělily body za 489 minut z 500 možných. "Propáleno" tak bylo tentokrát 11 minut. Dvojnásobné hodnocení za získání stožáru nejdále od vlastního mrtvoliště využili pouze zelení. Získali stožár č.1. a drželi ho nejkratší dobu (27 minut) ve srovnání s modrými (45 minut) a červenými, kteří jej drželi 49 minut. Díky násobení však za držení tohoto stožáru získali zelení nejvíce bodů. Všechny tři strany opět vynaložily nemalé úsilí k získání prostředního stožáru (č.4), která byla opět pouze za poloviční hodnocení. Nejúspěšnější v tom tentokrát byli zelení. Níže si můžete prohlédnout grafické znázornění držení jednotlivých vlajek.Druhá hra skončila DRTIVOU výhrou zelených, kteří doslova ovládli herní území, ačkoliv de-facto hráli proti dvěma stranám najednou. Zpětně jsem se dozvěděl, že to bylo způsobenou velmi kvalitní kooperací hráčů a hojným využitím vysílaček, díky kterým se zelení efektivně přesouvali k vlajkám, u kterých byli nejvíce potřeba.

49 bodů získali modří
60 bodů získali červení
346 bodů získali zelení
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zpět na články

PAUL132 Nadpraporčík | GRIZZLY AIRSOFT | 30.09.2015 08:34 |
A půlka jednoho skončila na mých zádech :-D Já jsem na to prostě magnet. Jinak super akce a super zážitek:-)