JUGGERANUT NA SEVERU MORAVY
Představujeme Vám herní postavu zvanou Juggeranut, která se již několik let objevuje na akcích v Moravskoslezském kraji díky týmu M.S.A.T. Sám název JÄGER znamená lovec. Více informací včetně videa najdete v článku.
BLACK PRINT - 3D TISK PRO…
Rád bych vám představil Black print, který se zaměřuje převážně na 3D tisk pro Airsoft.
WOSPORT TAKTICKÁ MASKA (HALF…
Hodně dobře vypadající maska ze zahraničí za pár kaček. Odkaz v popisku.
DLOUHO TU NIC NEBYLO, TAK TU…
Jak vypadají nejlepší AirSoftové akce na světě?
PROČ SI ZROVNA VYBRAT AIRSOFTKOALICE.CZ ?
Zdravím všechny členy a návštěvníky internetové stránky AirsoftKoalice.cz. Určitě, jak v dnešní době dobře víte, tak je na internetu celkem dost portálů, co se zabývají Airsoftem. Ale už jste si někdy řekli, jaké by jste měli výhody u Nás? O tomto si povykládáme v dnešním článku a to ve dvou verzích. Z pohledu normálního hráče na AirsoftKoalici a z pohledu organizátora akcí na AirsoftKoalici. Doufám, že si něco z tohoto článku vezmete a bude se Vám líbit.
Sekce: Novinky
Vložil Kaspi | 26.11.2011 12:52 | Zobrazeno 3213x
Z pohledu "normálního hráče"

Každý hráč se může u Nás zaregistrovat bezplatně. Po zaregistrování jste se staly členem AirsoftKoalice. Svůj profil si můžete, kdykoliv upravovat a to jak profilovou fotku, tak i Osobní údaje,kontakty,album a mnoho dalších věcí. Také si smíte prohlížet profily druhých hráčů. Díky registraci dostanete mnoho výhod na webu a to zpřístupnění k veřejnému CHATU, což je diskusní kniha, kde se můžete s hráči seznámit a povykládat si s nimi. Nadále můžete dodávat komentáře a hodnotit, tak fotografie,články,odehrané akce,týmy,komentáře,videa. Pokud tu máte zaregistrované kamarády a máte vytvořený tým, tak se můžete přidat v rubrice " Můj Profil " pod názvem " Vyberte svůj tým " . A nesmím zapomenout na rubriku " INZERCE ". Ta slouží všem členům, jako bazar použitích, ale i nových věcí. Můžete tam dodat i Vaší vlastní aukci pokud, již něco prodáváte. Můžete dodávat i své vlastní fotografie z airsoft akcí,tréninků,srazů. Každý člen smí být organizátor věcí, ale o tom se dozvíte trošku níže.

Z pohledu " organizátora akcí "

Organizátor může zakládat vlastní veřejné akce, které sám pořádá, ale i akce, o kterých se doslechl a není za ně zodpovědný. Je důležité hlavně doplnit dostatečně přesné údaje o akci. Správa organizace akcích je velmi informačně rozšířená. Pro založení akce musíte do rubriky " CHAT/AKCE " a v levém sloupci  najdete " Plánované akce " a pod tím můžete  " Vložit Akci " . Organizátor je zodpovědný za celý průběh své akce. Všechny otázky pro vytvoření akce - označené * musí být vyplněni, protože to patří mezi nejdůležitější informace pro ostatní hráče. Úplně vše vyplňovat nemusíte!. Pokud by jste si nevěděli rady, tak Nás stačí kontaktovat na emailu admin@airsoftkoalice.cz a nebo do soukromích zpráv na profil uživatele George (hlavní admin AK). Hráč se pak jednoduchým kliknutím přihlásí na akci v našem systému. Pokud je možnost, tak si hráč může zvolit stranu za kterou chce hrát ( pokud je na určité straně volné místo ), nebo musí vyplnit dodatečné otázky, které si sami nastavíte. Určitě by jsme byli rádi, kdyby jste přidávali i akce, které nepořádáte vy, ale které pořádá někdo jiný a máte od nich potřebné informace. Takto se aspoň podělíte s ostatními hráči, co se ve světě děje. Hlavní výhodou je, že pokud pořadatel mimo koalici požaduje registraci na email, stačí tento email zadat při vkládání akce do systému jako email pořadatele akce a registrace se sama v určený čas odešle pořádajícímu akce, takže se hráči nemusí registrovat jinde než na našich stránkách.

Portál tak usnadňuje nejen vyhledávání, ale i organizování akcí.

Kromě výše uvedených vlastností pro Vás, hráče a organizátory akcí, připravujeme slevy ve spolupráci s internetovými airsoft obchody.

A to je zatím ode mně vše :) Snad si z toho něco vezmete ;) a bude se Vám to líbit..

Zpět na články