Název teamu: Grey Ghost Airsoft team Prostějov
email teamu: greyghostpv1@centrum.cz
www teamu:
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Pro připojení k týmu se nejprve přihlaste.


O teamu:


Grey Ghost Airsoft team Prostějov byl založen  02. 05. 2014.

Tým neimituje žádnou reálnou jednotku, jeho primárním cílem je společné prožití akcí v partě, společné podílení se na fungování týmu,nauka vojenské taktiky, rádiové komunikace, a vše s tím spojené. Preferujeme používání Low-Cap nebo Real - Cap zásobníků. Soft bereme s nadhledem, 100% přiznávání členů týmu je podmínkou, jelikož si zakládáme na dobré pověsti v komunitě.

      Na tréninky a akce se domlouváme společně. Doprava na akce je zajištěna po dohodě v týmu auty členů  - o dopravu na akce se dělíme rovným dílem. 

     Pro sjednocení HLAVNÍ výstroje týmu je před nákupem vhodná nejprve konzultace s členy jednotky. Máme možnost zařídit objednávky ze zahraničních eshopů (ebay, ebairsoft, amazon atd..) Veškeré zbraně či výstroj  servisujeme v rámci týmu vlastním technikem.

     Jako pořadatelé airsoftových akcí  máme za sebou několik úspěšných menších i větších (cca 80 hráčů)  akcí na tvz „Hotelu“ za obcí Dzbel, Skleníky v Hrubčicích, Ořechově u Brna, Ketkovicích nebo Rouchovanech  a i v jiných lokalitách. Máme také menší zkušenosti s pořádáním speciálních nočních akcí.

Úspěšně jsme také zkoušeli využití komunikačně-navigačního systému  P.E.S - Personal Eye System a jeho využití při větších či speciálních akcích.

Celý tým disponuje vysílačkami Baofeng umožňující komunikaci na pásmech PMR,UHF,VHF

Preferujeme spíše AS akce speciálnějšího zaměření (i vícedenní akce) kde využijeme své dovednosti v topografii, rádiové komunikaci či přežití.

                                                                                                                     Za tým  Gizmo_CZ


Výstroj:

     Jelikož chceme vystupovat a chovat se jako tým je nedílnou součástí i pokud možno stejná výstroj lišící se pouze potřebou jednotlivce a typu jeho primární zbraně. 


Základní povinná výstroj: 
  1. Komplet uniforma Multicam + klobouk + baseball kšiltovka 
  2. PMR min jakákoliv schopná komunikace v PMR pásmu - později nutný přechod na Baofeng BF-F8+  (její nákup, programování realizujeme v rámci týmu - cena do 1000kč nová se základním headsetem) UV-5R je starší tip cena do 600kč i ta je dostačující      
Ostatní výstroj je na domluvě v týmu a potřebách jedince v závislosti na jeho primární výzbroji.Výzbroj:

Upřednostňujeme typ primární zbraně na Colt zásobníky tedy M4,Scar,G36, atd.. 
Preferujeme tlačné G&P nízkokapacitní zásobníky!!

Sekundární zbraň prakticky jakákoliv. 
Výhodou je plynová verze Glock 17 /18 /19 WE  (členové vlastní i AEP verze G18)


...........................................................................................................................

Nábor je s důvodu naplnění maximální kapacity pozastaven.  

- Hledáme airsofťáky se správným zápalem pro tento tip sportu, kteří jsou plnoletí, mají chuť spolupracovat v týmu a mají bydliště v okolí Prostějova, nebo i z delší vzdálenosti pokud nemají problémy s dojížděním.

 Pokud máte zájem o vstup do týmu není nic snazšího než se nám ozvat buď na týmový email nebo přímo formou soukromé zprávy našemu náboráři:  Magy

                                                                                                         

LIBOR | NEMÁM TEAM | 07.06.2016 05:59 |
jedu na 99%, klidně taky zaplatím až na místě, jenom nevím jak mají ošetřen ten maximální počet 300 lidí, když se budeme chtít registrovat až na místě a bude už 300 lidí zaregistrováno předem jestli nás nepošlou domů
tyto věci co se registrací týče na podobné hry řeším zatím já. proto se vás ptám kdo pojede abych mohl udělat nějaké registrace s pořadatelem.
https://www.youtube.com/watch?v=RAOIocj6Wdw
odpovědět
tak jsme na zkošku zakoupil jeden kus toho granátu. uvidíme co to bude zač a zda by se vyplatilo jich mít více. Ono taky záleží na tom, kolik to bude ve výsledku stát... Ale mám již kontakt na kus i s dopravou za 40USD :-)
A abych nezapomněl rád bych aby jsme se všichni účastnili klání týmů toho 14.5! tak že počítejte s trenálky!!!
odpovědět
LIBOR | NEMÁM TEAM | 08.04.2016 19:45 |
Bohužel toho 14.5. nemůžu mám celý víkend noční
« 1 2 3 4 5 »