Název teamu: ČSSJ
email teamu: cssj@seznam.cz
www teamu: cssj-airsoft.webnode.cz
Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Tel: 739937177
Pro připojení k týmu se nejprve přihlaste.


O teamu:

O nás:

Náš klan Vám nabízí jen ty nejkvalitnější služby v Airsoftu. Neváhejte a využijte našich kvalitních služeb, které realizujeme s využitím moderních metod. Náš personál je Vám vždy plně k dispozici. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených akcí. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených hráčů v klanu.
Náš Airsoftový klan je zejména pro hráče od 11 do 18 let s dobrými zkušenostmi. (Do klanu se mohou přidat i starší hráči 18+ let, ale nemohou se zůčastnit Táborů a akcí jen pro madistvé)
Náš klan není nějak speciálně zaměřen na žádné téma. Má svoje vlastní hodnosti a používá Bundeswehr - Flecktarn uniformu.
Tento klan se pohybuje zejména na Moravě a to hlavně v Brně, ovšem je možné udělat nějakou akci v Čechách i na Slovensku.
Nejlepší bude, když budete aktivní v našem airsoft klubu. Náš klan pořádá airsoft akci v Žebětíně za 100 kč i s obědem. (tel. č. ČSSJ: 739 937 177)

Registrace

Pokud chcete, tak se k nám registrujte a budete do našeho klanu co nejdříve zapsán/a. Budete přidělen/a do pozice rekrut s hodností Vojína ve výcviku (po splnění výcviku budete hned povýšen/a na Vojína). Povyšení hodnosti si musíte zasloužit. Vyžší hodnost dostanete za: naverbování kamaráda do klanu, záchrany spoluhráčů v bitvě a splnění rozkazu, správné chování v obtížných situacích, počet zabití v bitvě (není oficiální způsob povýšení) atd. Příslušníkem ČSSJ budete, když zaplatíte 50kč za registraci. 50kč můžete zaplatit na airsoft akcích pořádaných ČSSJ. Také můžete navštívit zástupce velitele klanu Josefa Paculu na ulici Böhmova 4/611, Brno-Řečkovice a zaplatit 50kč osobně. Před návštěvou prosím zavolejte na tel. 604 971 745. Airsoft výcvik v bližsí době (podle počtu účastníků) nebude, ale pravděpodobně bude někdy po novém roce.

Airsoft akce

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované airsoft akce. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených hráčů v našem klanu. Přesvědčte se o našich kvalitách i Vy a staňte jedním z nich! Jistě oceníte naši vstřícnost a individuální přístup k hráčům i k řešení jednotlivých problémů. Pokud nemáme naplánovanou žádnou Airsoft akci a dohodnete se s přáteli, nebo příslušníky klanu (na Facebooku, nebo na fóru ČSSJ) a bude tam alespoň 6 lidí, akce bude pořádána kdykoliv. Airsoft akce, by byla pořádána na hřišti v Brně Žebětíně i s obědem, svačinou a pitím v ceně (odkaz na akci Povstalci v Žebětíně).
Airsoft akce povstalci v Žebětíně Těšte se na pořádnou airsoft akci! Konečně se dočkáte pořádného propracování bitev. Můžete se těšit na výbuchy granátů - zvukových efektů, zneškodňování bomb, tvoření základen a bunkrů, kopání zákopů a mnohem více. Účastněte se a nebudete litovat. Čím více lidí se dozví o této akci, tím větší bude zábava. Přepošlete tuto zprávu svým kamarádům, ať je větší sranda! Akce je pořádána v Brno-Žebětín 952 / 641 00 Brno. Akce začíná v 10:00 a končí maximálně v 18:00. Udělejte si čas na tuto akci a pokud se chcete účastnit, zarezervujte si místo na akci. Vezměte si s sebou: brýle, zbraň, kuličky, teplé oblečení a hlavně dobrou náladu! S sebou si nesmíte brát žádnou nebezpečnou pyrotechniku! Typy her : Teamdeathmatch, Deathmatch, střetnutí, obrana základny, nebo základen, hra o vlajky, zachránit VIP, zneškodnit bombu, každý sám za sebe atd. (herní režimy Counter-Strike a dalších her) Airsoft akce stojí 100 Kč i s obědem, svačinou a pitím v ceně (odkaz na akci Povstalci v Žebětíně). Na akci platí všeobecná pravidla airsoftu - klikni sem a podívej se na pravidla v ČR!

Klikněte sem a přečtěte si více o akci a rovnou si objednejte jídlo (v ceně akce).

Začátečník v airsoftu?

Informace o nejlepším startu v airsoftu. Nejoblíbenější airsoftová zbraň posledních let je G36, kvůli své malé ceně a velké zpolehlivosti. Zbraň nikdy nepraskla (je robustní) narozdíl od M4, M14, M16 a AK-47 aj. G36 byla otestována a má nejlepší výsledky v: odolnosti, přesnosti, využití, držení, systému Hop-Up, v délce a váze zbraně, v možnosti přidání příslušenství na zbraň i na uppgrady ve zbrani a mnohem více. Dále pro začátečníky stačí zelené oblečení. G36C a zelené oblečení je nejlepší na airsoft pro začátečníky!

Závěr

Pokud Vás náš Airsoft klan ČSSJ zaujal podívejte se na webové stránky a dozvíte se více, a pokude se chcete registrovat do našeho klanu, neváhejte a přídejte se k nám.
Kontakt na nás: e-mail: cssj@seznam.cz, nebo zavolejte na tel. č.: 739 9317177
ČSSJ Vám přeje hezký den a štěstí v airsoftu.