GGC 2016 | Okres: Nový Jičín |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá ženská věznice Jakubčovice nad Odrou
GPS: 49.697551698310804,17.775586545467377 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 31.08.2016 20:00
GGC 2016
04.09.2016 08:50

Přidal: MALEJHANZ

O videu:
GGC 2016 - 4.BRN TEAM GAMEPLAY
06.09.2016 23:14

Přidal: HENRY

O videu:
Video ukazující průběh soutěže "GGC 2016" z pohledu vítězného týmu 4. BRN Znojmo. Playing with my team 4.BRN one of the most exciting tournaments ever. We managed to win the 1st place. Thanks to all opponents and see you next time!
GPS souřadnice: 49.697551698310804,17.775586545467377

Dovolte mi, abych vás hned po první letošní soutěži (dark playgound 2) pozval na soutěž "GGC 2016", která bude ještě akčnější. To díky užití pouze plynových, či manuálních pistolí s velmi omezeným počtem munice v zásobnících, které hráče donutí před střelbou přemýšlet a nahradit střelbu pohybem. Koncepce soutěže vychází z boje pětičlených týmů, které jsou bodově ohodnoceny a které vyselektují ty nejlepší. První místa budou ohodnocena poháry (zlatým, stříbrným a broznovým). Pistole použité během akce nesmí s kuličkami 0,2g přesáhnout úsťovou rychlost 130 m/s (maximální tolerance 5 m/s) a musí splňovat specifické požadavky vypsané níže. Po celou dobu závodu se smí používat pouze semi-auto (střelba na jednotlivé).je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním z níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJI

Registrace skrz koalici: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace skrz email: chcete-li registrovat sebe nebo tým, jehož většina členů nemá účet zde na koalici, můžete registraci provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden pouze název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5). V případě jednotlivců uveďte jejich přezdívky nebo jména, či příjmení. Do předmětu mailu musíte uvést "GGC". Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Do mailu můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí. Email je možno odeslat nejpozději do 31.8.2016. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.Kde: bývalá ženská věznice Jakubčovice nad Odrou
Kdy:
 sobota 3.9.2016
Kdo: při každém kole dva pětičlené týmy proti sobě
GPS: 49.6973686N, 17.7750778E
Povolené zbraně: plynové, či manuální pistole bez konverzních kitů splňující níže uvedené limity (AEP zakázány!)
Omezení úsťové rychlosti: 130 m/s s 0,2g bb (bude přeměřeno) tolerance 5 m/s
Další omezení: pistole smí užívat pouze střelbu na jednotlivé (dávky zakázány)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | do 15 let - zákaz vstupu
Obsazení: koncipováno pro 30-50 hráčů (6-10 týmů)
Respawn: není
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i oběd
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 130,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 130,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*

Na akci můžete dorazit i jako neregistrovaní, cena vstupného je identická jako pro registrované.

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným, budou muset počkat u vstupu na přesun pozdě příchozích, který proběhne cca v 9:45 a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf08:20 - 09:00 zápis hráčů
09:10 - 09:30 Krátký brífing
09:40 - 09:50 Začátek soutěže
12:00 - 12:35 Polední pauza
15:00 - 15:30 Konec soutěžeJedná se o soutěž až deseti týmů, které jsou složeny vždy z pěti členů. Tyto týmy spolu budou vždy po dvojicích bojovat 2x každý s každým. Na závěr akce, po bodovém vyhodnocení se dozvíme, kdo je nejlepší. Nemá-li váš tým 5 členů, nevadí - tým který složíte pro tuto akci, může obsahovat členy různých (reálných) týmů, nebo může být složen třeba i z jednotlivců. Domluvit si můžete třeba i náhradníka, který by jel v případě, že vám na poslení chvíli někdo odřekne. Případně může i při plném počtu vašeho týmu a bude střídat některého z vašich hráčů, nebo může suplovat v jiném neúplném týmu. Je-li váš tým tak velký, že poskládáte dvě soutěžní skupiny (z nichž je jedna neúplná), nesmí být při soutěži neúplné skupině zapůjčováni hráči z úplné skupiny.

Cíl týmů
Ve relativně krátkém čase (bude upřesněn na brífingu), eliminovat co nejvíce členů nepřátelského týmu, a postoupit co nejdál na herním poli. V neposlední řadě hrát samozřejmě fér.


Specifikace použitých zbraní
Při soutěži smí být použity pouze pistole na manuální, či plynový pohon (vč. CO2, Red Gas, Vzduchu, Green Gas).  Zásobníky užité v těchto pistolích musí být tlačné (točáky jsou zakázány). Bude určeno maximální množství kuliček (bude upřesněno na brífingu 40-60bb), které budete mít nachystány v zásobnících (namátkově může být zkontrolováno). Během boje si budete moci zásobníky doplnit plynem i kuličkami. Pistole by měly být co nejpodobnější továrnímu vzhledu. Nesmí mít nasazeny žádné konverzní kity, pažby, výrazně delší hlavně ani zaměřovací zařízení, jako jsou kolimátory či lasery. Povoleny jsou svítilny. Pistole musí dodržet maximální limit úsťové rychlosti 130 m/s (tolerance 5 m/s). Jsou zakázány všechny pistole na elektrický pohon (AEP). Dále jsou zakázány revolvery dan wesson překračující limit úsťové rychlosti.


Všechny výše uvedené limitace jsou nastaveny proto, aby bylo vybavení hráčů co nejpodobnější a o výsledku rozhodlo umění boje a ne 20 zásobníků naplněných kulemi.


Bodování
Základní bodové hodnocení je udělováno za zásah nepřítele a naopak penalizace jsou udělovány za nepřiznávání. V hřišti bude na fair play dohlížet několik rozhodčích. Pro udělení motivace k pohybu / zabránení kempení, jsou další body strhávány / přičítány za pohyb týmu po hřišti. Následuje přesné bodové hodnocení vašeho týmu:

+1 bod - zásah do nepřátelského hráče
+1 bod - zásah do nepřátelského hráče, který nepřiznal, ale rozhodčí ho uznal jako platný
-1 bod - nepřiznání, které jste v zápalu boje nebo přebíhání nemusel cítit, ale zpozoroval ho rozhodčí
-2 body - za zcela zjevné a úmyslné nepřiznání

Herní zóna bude rozdělena do pěti jasně označených seckí. Jak už bylo psáno výše, chceme zabránit kempování, a tak budeme motivovat hráče získáváním bodů za postup na hřišti.

-3 body - zůstanete-li v základní startovací zóně
-1 bod - dostanete-li se do druhé zóny
0 bodů - dostanete-li se do třetí zóny
1 bod - dostanete-li se do čtvrté zóny
3 body - dostanete-li se do páté zóny

Na postup po hřišti budou opět dohlížet rozhodčí, kteří tuto skutečnost budou zaznamenávat a vyhodnocovat (více informací na brífingu). Každé kolo končí vypršením časového limitu, nebo eliminací posledního hráče jednoho z týmů. Týmy, které budou pravidelně záměrně kempit mohou zpětně při vyhodnocování získat extra záporné body. Modelová situace: tým který zůstane zakempený ve své základně a podaří se mu zastřelit čtyři nepřátele dostane 1 bod. Tým který však zaútočí, dostane se až k nepřátelské základně a zastřelí byť jen jednoho nepřítele získá 2 body.

Pistole použité během akce nesmí s kuličkami 0,2g přesáhnout úsťovou rychlost 130 m/s (maximální tolerance 5 m/s). Po celou dobu závodu se smí používat pouze semi-auto (střelba na jednotlivé) a to bez výjimek, hráči kteří nebudou mít funkční tento režim střelby nesmí takovou pistoli během akce použít. Pokud někdo během akce použije dávku tak, že to jeho týmu dopomůže k vítězství, nebo bude dávky jakkoliv zneužívat, bude bodově penalizován.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

HRÁČI MUSÍ MÍT PO CELOU DOBU AKCE NASAZENY OCHRANNÉ BRÝLE A TO I KDYŽ NEBUDOU HRÁT! PRO ČIŠTĚNÍ ZAMLŽENÝCH BRÝLÍ BUDE VYMEZEN SPECIÁLNÍ PROSTOR.

Označení stran - přijde-li celý tým v unikátním maskování odlišitelném od ostatních, nebo s vlastním odlišovacím prvkem (např. červená šiltovka, modré tričko nebo žlutá šála, nebude jinak označen. V opačném případě bude tým označen barevnou páskou na obou pažích.

Komunikace, vysílačky, frekvence - týmy nebudou omezeny při výběru kanálů.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.


Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.Občerstvení naleznete v době mezi 10. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže.

 - Balená minerální voda 0,5 l za 15,- Kč
 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l za 15,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l za 20,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l za 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l za 25,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l za 15,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky za 10 - 15,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 20,- KčNa akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor, ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry Infidels AIRSOFT…
Chuck Norris
Spec INFIDELS INFIDELS
Generál major
Tomi INFIDELS INFIDELS
Major
Koudy INFIDELS INFIDELS
Kapitán
pajos11 Mangusty Fighting…
Generál major
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Armádní generál
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Plukovník
vasil Mangusty Fighting…
Nadpraporčík
KOMTEKK Mangusty Fighting…
Kapitán
Pupikus O.D.S.T
Chuck Norris
Mara_D Battlegroup Holešov BATTLEGROUP…
Podporučík
Host - Midas
Přidán od: Pupikus
O.D.S.T
Nadporučík
TheSonic 4.BRN ZNOJMO 4 BRN Znojmo
Nadpraporčík
udolimladych udo.bc4 military UDO.BC4MILITARY
Poručík
udolimladych2 udo.bc4 military UDO.BC4MILITARY
Nadporučík
lukasxxl01 Hydra Squad nemám team
Vojín
Host - meki
Přidán od: c4pavel
Hydra Squad
Rotný
c4pavel HYDRA SQUAD Hydra Squad
Praporčík
Host - Mumil
Přidán od: Pupikus
nemám team
Nadrotmistr
Mirek66 udo.bc4.military UDO.BC4MILITARY
Nadpraporčík
malejhanz Mangusty Fighting…
Podporučík
Host - ozzycz
Přidán od: Pupikus
nemám team
Desátník
Onderr udo.bc4 military UDO.BC4MILITARY
Nadrotmistr
stanley HYDRA SQUAD F.A.D.
Štábní praporčík
Host - VeVerKy
Přidán od: pajos11
Fighting…
Štabní rotmistr
Host - Kubis
Přidán od: Pupikus
O.D.S.T
Nadporučík
IngBanana Hydra Squad Hydra Squad
Podpraporčík
lookash HYDRA SQUAD nemám team
Rotný
Host - Sumerov205
Přidán od: Pupikus
nemám team
Podpraporčík
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 04.09.2016 22:45 | odpovědět |
Komentář akce: GGC 2016
Děkuji všem zúčastněným týmům. Kompletní galerii i přesné výsledky ze soutěže naleznete zde.
MALEJHANZ Podporučík | FIGHTING MANGUSES | 04.09.2016 09:44 | odpovědět |
Komentář akce: GGC 2016
díky organizátorům a všem zúčastněným za fajn akci, dost jsem se bavil a byla sranda
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 31.08.2016 21:56 | odpovědět |
Komentář akce: GGC 2016
Připomínám, že se tuto sobotu (3.9) uskuteční dle vyššího zájmu hráčů v Jakubčovicích nad Odrou soutěž GGC 2016 (na plynové pistole). Bližší info v popisu akce.
MALEJHANZ Podporučík | FIGHTING MANGUSES | 28.08.2016 18:08 | odpovědět |
Komentář akce: GGC 2016
Strejsik patří k nám
ONDERR Nadrotmistr | UDO.BC4MILITARY | 25.08.2016 08:20 | odpovědět |
Komentář akce: GGC 2016
Je mozne si zapujcit na akci nejakou zbran?
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 25.08.2016 11:15 |
Na soutěži budou k dispozici k zápůjčce celkem 4 pistole (GBB Glock od WE) každá s celkem dvěma zásobníky. Cena zápůjčky je 300,- Kč. Zápůjčku poskytuje www.municak.cz (Pajoš) a v tuto chvíli má někdo zatím jednu zamluvenou, s tebou by byly zamluvené dvě pokud máš zájem. Jinak pokud ti členové týmu neposkytnou plyn k prodeji bude i menší láhev plynu za 150,- Kč nebo samozřejmě i větší lahve pro hráče, kteří by přijeli bez plynu.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 25.05.2016 22:10 | odpovědět |
Komentář akce: GGC 2016
Soutěž bude na 90% do pátku zrušena pro nedostatečný počet registrovaných. Umístění ani ne měsíc po první soutěži, bohužel nebylo nejšťastnější.
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 26.05.2016 09:45 |
Tyhle soutěže bych dal jako každoroční turnaj s předem daným termínem rok do předu. Pak se domnívám, že by nebyl problém si ten čas udělat, protože takhle sladit 5 lidí na jeden víkend je velký problém (rodina, práce). To kde by se turnaj odehrával je přeci jedno a těch míst je dost tak že s místem si myslím by problém být neměl.
SPEC Generál major | INFIDELS | 26.05.2016 17:31 |
Ani nejde o problém udělat 5 člennou sestavu ale spíš o to že většina takzvaných „airsoftáku“ umí chodit jako modelky, ověšeni točáka a kropit svýma husto upgrade AEGečkama. A pak na různých fórech píšící jak mají užasnou spolehlivou záložní plynovou pistoli která jim slouží X let přitom z ni skoro nevystřelili a ani ji neumí správně použit. A to nemluvím o těch, co se tady chvástají jak strašně chtějí vyhrávat a když mají možnost se ukázat tak nejedou…
NNEUTRONN Brigádní generál | INFIDELS | 26.05.2016 20:06 |
Henry, nešlo by to aspoň předělat na normální akci na plynovky ? třeba by se přihlásilo dost lidí   
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 26.05.2016 21:26 |
NNEUTRONN: pronájem jsem před pár hodinami zrušil Termín poslední letošní soutěže na Alcatrazu je domluvený na 3.9, tak snad to bude lepší.
OTT1K Generál major | C.A.A.S. | 27.05.2016 09:01 |
To je škoda ty jo...Snad se dočkáme zájmu o akce jako je tahle ve stejné míře jako jsou "kropičky NO LIMIT". Pak by se nemusely řešit termíny dlouho dopředu. Je to paradox, ale nejlepší akce jsou na pistole, akce s omezenou FPS a na SEMI, a akce s manuálkami.
DANPV Generál major | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 27.05.2016 13:01 |
přesně 
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 27.05.2016 17:09 |
jj s tím taky souhlasím. Proto se těším na takové akce s omezením, proto máme v týmu už přes rok jen tlačáky! Jen že takových "speciálních akcí" je poskrovnu