S.T.A.L.K.E.R. RETURN OF THE… | Okres: Brno-venkov |
Pořadatel akce: NomáD / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: les Hájek u Vranovic
GPS: 48.958778,16.592485 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 15.06.2012 00:00
GPS souřadnice: 48.958778,16.592485
Hra se odehrává v lese 1x1km . Je celodenní a v průběhu dne nejsou plánovány žádné přestávky . Vše si nesete na zádech a co si vemete to budete mít . Nejedná se o klasickou střílečku ! při registraci vám budou odebrány primární zbraně a některé vybavení , hrou získáte peníze (herní) a budte mít možnost si zbraně koupit (každý si kupuje tu svou) . Bude se vám hodit plynová maska (dovolí vám pohybovat se v radiačních zonách). Při ranní registraci každý dostane mapu herní plochy a pravidla . Při hře se setkáte s různýma postavama který vám hru budou zpříjemňovat nebo znempříjemňovat (vědec,obchodník,lovec,lesní stráž,mutanti,zombici......)

FRAKCE ZA KTERÉ MŮŽETE HRÁT

STALKEŘI : jsou asi nejrozšířenější skupinou obyvatel Zóny a setkat se s nimi můžete takřka všude. Zůstali zde po černobylské hávárii prakticky z jediného důvodu - hledání artefaktů. Za rozbřesku se vydávají do Zóny a sbírají artefakty téměř ve všech koutech . Stalkeři jsou většinou samotáři a za příznivích podmínet tvořijou skupinky max. po třech.

POVINNOST : je pravojenská skupina známá pro svou nezdolnou disciplínu. Jejími hlavními činnostmi jsou boj s mutanty a ochrana vnějšího světa před nebezpečím Zóny. Neprofitují z prodeje artefaktů a spíše je poskytují k vědeckým účelům. Jejich silná ideologie má udržet řád ve vlastních řadách a zaujmout nové členy. Povinnost je v dlouhodobém konfliktu se Svobodou. Hlavním úkolem povinnosti je sestrojit bombu a zničit Rudý les .

SVOBODA : je další militantní skupinou operující v Zóně. Tito anarchisté bojují za svobodný přístup do Zóny. Obohacují se prodejem artefaktů a věří, že jimi mohou pomoci vnějšímu světu. Jsou jakýmsi protikladem Povinnosti, se kterou již dlouho válčí. Úkolem svobody je ochránit Rudý les před zničením .

DOPORUČENÉ ROZDĚLENÍ FRAKCÍ DLE MASKÁČŮ:
AČR      - nedoporučené (má pouze frakce ARMÁDA)
DPM      - frakce POVINNOST
WDL      - frakce POVINNSOT
ostatní - frakce SVOBODA

STALKEŘI : jakýkoli maskáče mimo AČR(nedoporučujem) . Povinnosti hráče za tuto frakci je mít po celou dobu akce nasazenou kapuci !

PRAVIDLA

§1

Organizátoři nezodpovídají za případná zranění způsobená během hry. Každý z hráčů se účastní hry na vlastní zodpovědnost.

§2

V herním prostoru je povinností každého hráče nosit předepsanou ochranu zraku, tj. brýle nebo masku určené a atestované pro airsoft. Za ochranu zraku se nepovažuje např. plynová maska nebo sluneční brýle.

§3

V herním prostoru zákaz používání pyrotechniky a dýmovnic.

§4

V případě zranění je hráč povinen tuto skutečnost ihned hlásit organizátorům.

§5

Je zakázána střelba na civilní osoby a na osoby označené reflexní vestou. Civilní osoba je považována za pohybující se nebezpečnou anomálii, která zabiji na dálku. Při spatření této anomálie musí hráč ihned z dosahu jejího dohledu, jinak je okamžitě mrtev. Při výskytu většího počtu civilních osob je nutno ihned přerušit hru a ohlásit to organizátorům.

§6

Zásah kuličkou spoluhráče je platným zásahem.

§7

Při prvním zásahu hlásí hráč „ZRANĚNÝ“, pokud už zraněný byl a nemá ho kdo a čím oléčit hlásí „MRTVÝ“. Při hlášce „MRTVÝ“ hráč obléká reflexní vestu, vyčká 5 minut po skončení boje a poté odchází na mrtvoliště, kde vyčká 5 minut, než se může vrátit do hry.

-Zraněný hráč se po celou dobu, než bude ošetřen, nesmí hýbat nebo přemisťovat. Může však být přenesen spoluhráčem, ale nesmí se na přenášení aktivně podílet. Zraněný může pomoc přivolat voláním nebo vysílačkou.

§8

MRTVÍ může bejt okraden . Při okradení je povinen upozornit na všechny herní věci jako jsou peníze,lékárničky,trofeje a jiné věci .

-armáda nikoho neokrádá a nelze ji okrást

-Zraněný může být „doražen“ plácnutím ruky nebo kontaktní zbraní. Střelba na zraněného z blízka je zakázána. Pokud byl zraněný „doražen“, nemůže být zajat.


1)Zajat může být hráč zraněný nebo překvapený. Pokud je zajatý hráč zraněný, musí být ihned ošetřen. Překvapením hráče je myšleno přiblížení se na takovou vzdálenost, aby ho bylo možno zabít zbraní nablízko.

2)Zajatec musí ze všech svých odhalených zbraní vyjmout zásobníky a uložit je do kapsy. Tyto zásobníky smí použít až po oživení, nebo po osvobození.
3)U vyslýchání musí být přítomen velitel frakce, případně osoba určená hrou. Neplatí u stalkerů.
4)Zajatec smí být držen nejdéle 30 minut. Po skončení této doby, musí být buď propuštěn, nebo zabit. Po propuštění hráč obléká reflexní vestu a jde do nejbližší of zóny(mrtvoliště jakékoli frakce), poté se ihned vrací do hry.

§9

Zóny se zvýšenou Radioaktivitou jsou označeny cedulemi se znakem radioaktivity nebo ŽLUTÝM fáborkem . Pokud hráč takovou ceduli/fáborek uvidí, nachází se v zamořené oblasti a má 5 vteřin na to dostat se z dosahu, tzn., na vzdálenost 20 metrů od cedule/fáborku.

-Nemoc z ozáření – pokud se hráč nedostane v daném čase z dosahu radioaktivity, byl ozářen. Do této chvíle může nejrychleji chodit, potácí se. Pokud není do 1 hodiny vyléčen, umírá.

-Antirady prodlužují hráči čas na únik z radiací zamořených oblastí. Hráč použije antirad vystříknutím obsahu injekce a následujících 30 min bude mít 1min. na útěk z radiace.

§10

Najednou je možné nést pouze 1 artefakt. Pokud hráč zemře tak usí nesený artefakt nechat na místě kde zemřel.

§11

Pokud se mutant fyzicky dotkne hráče, je hráč mrtvý!Mutanti,armáda,Sidorovič,vědec,střelec a jiné NPC vám budou zpříjemňovat hru a dohlížet na její průběh ,proto se na ně nevztahují standartní pravidla.

-Každý mutant má u sebe „kořist“.Po jeho zabití mu řekněte jakou kořist chcete a imitujte její získání.Například po zabití Bloodsucker/a mám zájem o jeho jedinečnou čelist a tak zvolám "vyrážím ti čelist" rukou naznačíl pravej nebo levej hák.Mutant vám vyplní kartu trofeje kterou vám dá . Po zabití zombie též mužete získat trofej ale můžete ji okrást i o munici .Dostane te ji ve formě druhého lístečku s nápisem "MUNICE" na který vám Sidorovič vydá jednu dávku munice .

§12

Pokud nalezneš předmět jenž nesouvisí s tvím aktuální úkolem tak jej necháš ležet na místě.Maximálně si do své mapy můžeš zaznačit jeho polohu a tuto informaci prodat nebo směnit .

§13
Kousnutí zombie. Hráč se stává zombikem a je vázám na svého uchvatitele (NPC zombie vás po kousnutí bude informovat o pravidlech co se na vás vztahují). Hráč zůstává aš do aplikace séra . Jako zombie může bít zabit nespočetněkrát .


(1)

Každý hráč začíná s pistolí . Pokud nemá vlastní pitoli tak si pujčí nebo si sežene TLAČNÝ zásobník.V opačném případě platí : Kdo má pušku střílí! Ten bez pušky ho následuje! Když toho s puškou zabijí, ten co ho následoval... sebere pušku a střílí! Kdo má pušku střílí! (Nepřítel před branami,Stalingrad ).Primární zbraň odevzdá SIDOROVIČOVI.

(2)

Každý hráč začíná s 50náboji . Zbytek odevzdá SIDOROVIČOVI.

(3)

Kdo má plynovou masku tak ji též odevzdá SIDOROVIČOVI.je to součást kterou BUDETE při hře potřebovat tak si je sežeňte.

(4)

Primární zbraň si zakoupíte u SIDOROVIČE za peníze získané s prodeje artefaktů a plnění různých úkolů. Ke koupi zbraně je potřeba zbrojní průkaz který získáte u Sidoroviče u velitele Svobody u velitele Povinnosti a nebo u vědce .

(5)

Ne všechny artefakty lze brát do holé ruky. Některé vyžadují uchopení do speciálních kleští/rukavic, jiné jsou přenositelné pouze v ochranných přepravkách. Pečlivě si proto prostudujte popis artefaktů na webu/fb, abyste nebyli nepříjemně překvapeni, že vám NPC za něj nejenže nezaplatí, ale oznámí vám, že jste mrtvý. Chovejte se k artefaktům šetrně, poškozené artefakty nevykupujeme a na jejich výrobě jsme strávili spoustu času s vymýšlením a tvorbou. Děkujeme.

(6)

Můžete se setkat s odchylkami od pravidel, které vás překvapí. Pokud se vám něco nebude zdát, zeptejte se na to organizátora. On vám neřekne proč to tak je, pouze vám sdělí, jestli případná akce byla nebo nebyla v rozporu s pravidly

(7)

Každý hráč si seřena krabičku (lékárnička) třeba od sirek,vytamínů nebo filmu.Do které bude dostávat náplasti sloužící k viléčení při zásahu .

(8)

Každý hráč si zajistí 3x injekční stříkačku 20ml. (antirad).Kterou odevzdá při geristraci.

(9)

Doneste si kompas nebo buzolu. Budete je potřebovat k orientaci v terénu .

                                                                                                        !!!VYHLAŠUJEM SOUTĚŽ !!!!

1) o nejlepší kostým frakce podle herní předlohy (armáda se neůčastní) vytvořte si věrohodnej kostým se všemi detaily protože přesně ty budou rozhodovat o vítězi .

2) o nejleší artefakt . vytvořte/vyrobte co nejvěrohodnější artefakt . ten odevzdáte při ranní registraci . artefakt bude zařazen do hry pro hodnocení .userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
arcon stalker Czech troopers…
Štabní rotmistr
Zerty povinnost Airsoft…
Rotmistr
Karellr P.R.N.
Svobodník
jericho450 S.J.O.V. …
Svobodník
NomáD svoboda nemám team
Vojín
PRlCE svoboda nemám team
Svobodník
Kachna123 Svoboda Airsoft…
Vojín
ArtiCZ stalker nemám team
Vojín
Kazekage929 svoboda **AirBird**
Vojín
Torry svoboda **AirBird**
Vojín
dejv svoboda nemám team
Vojín
Adas svoboda nemám team
Vojín
Filousmen svoboda nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
NOMÁD Vojín | NEMÁM TEAM | 07.06.2012 09:25 | odpovědět |
-sraz je v sobotu v 08:45-09:00 ve Vranovicích u KOSTELA
-bude vám odebrána primární zbraň, kule a plynová masta (prosím nachystejte si to tak abyste moc nezdržovali )
-zaplatíte 80kč a dostanete mapu,herní peníze a herní průkaz
-odchod do lesa je tak jak minule (každá frakce zvlášť)
-pauza na jídlo není (oddychujte při hře )
-číslo na mě je : 608 469 161 pokud se stratíte tak volejte
NOMÁD Vojín | NEMÁM TEAM | 06.06.2012 21:01 | odpovědět |
1)  věková omezení nejsou
2) můžete se registrovat přímo na akci
3) startovný sme nechali na 80Kč v ceně je mapa místa,herní peníze,výžtisk pravidel
PRLCE Svobodník | NEMÁM TEAM | 03.06.2012 16:26 | odpovědět |
BACHY: Já pojedu vlakem 7:18 z Vyškova, Je to R830 a z Přerova to odjíždí 6:39 (říká strejda IDOS ).
DAX Vojín | NEMÁM TEAM | 31.05.2012 17:27 | odpovědět |
Zdravím, chtěl bych se zeptat na pár otázek.

1) Věkové omezení.
2) Pokud by jsme jeli tři tak se SEM musíme všichni přihlásit a nebo je možnost se přihlásit i na místě ?


Díky za odpověď s pozdravem           Dax

PS. 
Pokud to půjde rád bych se s přáteli dostavil.
PRLCE Svobodník | NEMÁM TEAM | 30.05.2012 00:12 | odpovědět |
BACHY: Dost možná pojedu z Vyškova. A s největší pravděpodobností pojedu vlakem
BACHY Rotný | NEMÁM TEAM | 30.05.2012 03:54 |
jakym vlakem a v kolik bys jel? Do vyskova se dostat neni pro me problem
BACHY Rotný | NEMÁM TEAM | 28.05.2012 13:36 | odpovědět |
planuje nekdo jet na tudle akci z prostejovska nebo okoli? zebychom  se domluvili na vlakach nebo na aute
NOMÁD Vojín | NEMÁM TEAM | 28.05.2012 08:30 | odpovědět |
tentokrát sme vám připravili překvapení v podobě zombího kousnutí . pokousaný hráč se stává zombí a va všem následuje svého uchvatitele (nevzdaluje se odněho,útočí na ostatní) a čeká na sérum pro vysvobození ! upozorňuji že respam již nebude tak jak bejval ale je v každou celou a v půl (v průběhu hry to možná ještě zkrátíme jenom na tu celou). je to z důvodu toho abyste používali lékárničky a novou postavu "MEDIK"
NOMÁD Vojín | NEMÁM TEAM | 25.04.2012 20:14 | odpovědět |
pokud vám tady chybijou nějaký informace tak je můžete získat na : 608 469 161 , target5@seznam.cz , http://www.facebook.com/sah.minazadek

NOMÁD Vojín | NEMÁM TEAM | 25.04.2012 16:03 | odpovědět |
web boužel nemáme takže ho sem nemohu dat HERNÍ POPIS FRAKCE ARMÁDA : je to frakce jenž je nadřazena hráčům a podřazena pořadatelům . hráči za armádu jsou NPC/CP a dohlížijou na chod hry a svím jednáním nebo svojema zásaha do hry ji zpomalují nebo zrychlují . armáda se chová ke všem hráčům bez rozdílu frakce nepřátelsky a pokud setkání s ní někdo vůbec přežije tak bude mít problémů aš nad hlavu . armáda hráče zabíjet nemusí ale může je třeba zajmout,zatknout může po hráčích vyžadovat legitymaci (herní) a podobně . v každým případě budou mít dost prostředků a pravomocí na to aby kolem sebe udělali dost velkej rozruch v malim počtu lidí . ZA FRAKCI ARMÁDA SE MŮŽE PŘIHLÁSIT JAKÝKOLI TEAM (6-10LIDÍ) JENŽ POUŽÍVÁ MASKÁČE CZ95 . zájemci se mohou hlásit
NOMÁD Vojín | NEMÁM TEAM | 25.04.2012 09:33 | odpovědět |
!!!POZOR!!! přátelé tak se nám posunulo datum . akce bude dřív takže nebudete muset tak dlouho čekat
NOMÁD Vojín | NEMÁM TEAM | 23.04.2012 23:37 | odpovědět |
pánové a slečny . budeme muset akci posunout o tejden dřív . z organizačních důvodů ... doufám že je to dobrá informace bude to dřív

NOMÁD Vojín | NEMÁM TEAM | 20.04.2012 14:45 | odpovědět |
DOPORUČENÉ ROZDĚLENÍ FRAKCÍ DLE MASKÁČŮ:
AČR - nedoporučené (má pouze frakce ARMÁDA)
DPM - frakce POVINNOST
WDL - frakce POVINNSOT
ostatní - frakce SVOBODA

STALKEŘI : jakýkoli maskáče mimo AČR(nedoporučujem) . Povinnosti hráče za tuto frakci je mít po celou dobu akce nasazenou kapuci !
WINTERS Štabní rotmistr | 173RD ABN. BDE. PV/CZ | 22.04.2012 10:01 |
A popis frakce ARMÁDA..? A ten odkaz na web by se také hodil.
GEORGE Nadrotmistr | DOG SOLDIERS | 20.04.2012 10:58 | odpovědět |
Poprosím přihlášené o znovu přihlášení (odhlásit) vyplnit doplňující otázku a přihlásit
GEORGE Nadrotmistr | DOG SOLDIERS | 20.04.2012 12:56 |
doplněn popis frakcí
BACHY Rotný | NEMÁM TEAM | 20.04.2012 10:28 | odpovědět |
kde zjistim ty druhy artefaktu? Odkaz tu zadny neni kdyz budu zacinat s pistolou a pak si budu chtit koupit samopal tak k nemu uz muzu mit tocne zasobniky?
NOMÁD Vojín | NEMÁM TEAM | 20.04.2012 13:14 |
artefakty vam budou představeny na akci . k primární zbrani můžeš mít jakékoli zásobníky .

GEORGE Nadrotmistr | DOG SOLDIERS | 19.04.2012 20:45 | odpovědět |
Zajímavé, doufám, že mi do toho něco nevleze )