KOREAN INVASION | Okres: Opava |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: bývalá raketová základna Březová-Leskovec
GPS: 49.78081543052036,17.915890216827393 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 04.06.2013 23:00
GPS souřadnice: 49.78081543052036,17.915890216827393
Update 29.5 - úprava pravidel a nové informace jsou označeny bílou barvou
Síly NATO jsou již zaplněny, při registraci nevyplňujte nic, nebo zadejte "KLDR"


REGISTRACE JE UZAVŘENA. MŮŽETE ALE SAMOZŘEJMĚ PŘIJET I JAKO NEREGISTROVANÍ.

Obsazení:
koncipováno pro 80-120 hráčů
Kdo: NATO proti KLDR
Omezení: od 18ti let, mladší 18ti let pouze s potvrzením od zákoného zástupce
Pyrotechnika: ZAKÁZÁNA (vyjimku tvoří řízený odpal organizátorem pro účely akce)
Za kolik:
registrovaní 80,- Kč, neregistrovaní 100,- Kč, při včasném zápisu na místě do 8:45. Pro všechny platí že se v případě pozdního příjezdu (pozdního zápisu) zvýší vstupné o 30,- Kč

Harmonogram:
Registrace/zápis    07:30 - 08:45
Brífing      09:00 - 09:30
Začátek hry    cca 09:30
Konec akce    15:00 - 16:30
(Ideální čas příjezdu je 8:00 - 8:30)

Prodej zboží a zápůjčka zbraní
Na akci bude k dispozici k zapůjčení několik AEG zbraní, včetně baterií (cena a podmínky zápůjčky přez soukromé zprávy (Henry), nutné domluvit předem), měření úsťové rychlosti za symbolických 20,- Kč a díky eshopu Airsoft-online.cz bude k dispozici prodej střeliva, plynů a dalšího zboží za internetové ceny, bez jakékoliv přirážky (seznam nabízeného zboží níže). Pokud byste měli zájem o jakoukoliv další položku z tohoto eshopu, bez poštovného, můžete objednávat do 5.6. Do poznámky k objednávce uveďte vyzvednutí na akci KOREAN INVASION.

Kuličky Guarder 0,20g : 199Kč (5000bb)
Kuličky Guarder 0,23g : 199Kč (4300bb)
Kuličky Guarder 0,25g : 199Kč (4000bb)
Kuličky Guarder 0,28g : 199Kč (3500bb)
Kuličky Guarder 0,36g : 199Kč (1000bb)
Kuličky Guarder 0,40g : 199Kč (1000bb)
Kuličky Guarder 0,43g : 199Kč (1000bb)
Kuličky fluorescentní Guarder 0,20g : 120Kč (1000bb)
Kuličky fluorescentní Guarder 0,25g : 120Kč (1000bb)

Kuličky MadBull 0,25g : 249Kč
Kuličky MadBull 0,28g : 249Kč

Kuličky ShootOne 0,20g: 161Kč
Kuličky ShootOne 0,23g: 163Kč
Kuličky ShootOne 0,25g: 165Kč
Kuličky ShootOne 0,28g: 185Kč

Kuličky G&G 0,25g: 235Kč
Kuličky G&G 0,28g: 275Kč

Bombička CO2 12g: 15Kč
Plyn Guarder 1000ml: 299Kč
Guarder Red Gas 2000 ml: 499Kč
Pro Tech Green Gas 1000ml: 235Kč


Příběhové pozadí akce
Vůdce KLDR Kim Žonk-oum, pohrozil Jižní Korei a USA jaderným útokem v souvislosti s několika přelety amerických strategických bombardérů v blízkosti hranic KLDR a společným námořním cvičením které uskutečnila Jižní Korea a USA. Bílý dům prohlásil, že tyto výhrůžky nebere na lehkou váhu a na sjezdu špiček severoatlantické aliance se snažil prosadit nutnost vojenského zásahu. NATO tento útok schválilo a země aliance včetně USA vyslaly celkem 300 000 vojáků, kteří byli umístěni na strategických místech v Jižní Korei. Zde se připravují na invazi do KLDR, která je však předstihla.

Geografie
Akce se uskuteční na zalesněné herní ploše, ohraničené betonovou zdí, na které se vyskytuje několik budov. Téměř celý prostor patří Jižní Korei (viz mapa) na jejímž území jsou rozmístěny jednotky NATO, které mají za úkol zabránit vpádu severokorejců, ničení měst a umístění raket středního doletu, které můžou nést jaderné hlavice. Malou část herní mapy bude zabírat území Severní Korei, ze které bude místní armáda utvářet výpady na území nepřítele.

Podmínky vítězství
KLDR - Musí zdárně (v časovém limitu který určí organizátor) odpálit raketu středního doletu a zničit všechna města.
NATO - Musí zabránit odpálení rakety z území Jižní Korei, nebo ubránit alespoň jedno město.

Hlavní cíle stran
KLDR má nespolehlivé mezikontinentální rakety a přesto chce zasáhnout jadernou hlavicí americkou základnu na území Japonska. K tomuto účelu musí využít raketu středního doletu, která však do Japonska z území KLDR nedoletí. Tuto situaci se chystají vyřešit zabráním vhodného území v Jižní Korei odkud již tato raketa požadovaný cíl bez problému zasáhne.

Jednotky KLDR se rozdělí na dvě stejně velké skupiny. První skupina dostane za úkol páchat škody na území Jižní Korei, oslabovat nepřítele, ničit jeho města (podrobné vysvětlení před akcí) a vypomáhat druhé skupině.
Druhá skupina má primární úkol dopravit raketu a několik beden s technikou potřebnou k jejímu odpálení na předem určené místo, po předem určených trasách a zabezpečení prostoru ve kterém se tyto komponenty budou kompletovat.


NATO ví o plánech KLDR na vystavění odpalovací rampy pro raketu středního doletu. Zná i části tras kterými budou severokorejci jednotlivé bedny dopravovat neví však přesné místo odkud ji chtějí odpálit.

Jednotky NATO se rozdělí na tři stejně velké skupiny. První skupina dostane za úkol bránit města a další důležité body a v případě selhání vypomáhat druhé a třetí skupině. Druhá skupina má za úkol procházet území Jižní Korei a eliminovat jednotky nepřítele. Třetí skupina má za úkol vytvářet léčky na cestách kudy budou vojáci KLDR pronášet bedny dle fragmentů tras které budou mít zaznačené na mapách.

Herní mechanismy
Respawn - v případě že je kdokoliv zasažen do těla, přilby nebo jakékoliv jiné části výstroje (vyjma zbraně) odchází na svoje mrtvoliště a po deseti až patnácti minutách (v závislosti na počtu hráčů, kteří se na akci dostaví) strávených na mrtvolišti se vrací zpět do hry. Mrtvoly se po zásahu nebudou nikde zdržovat, ani nikde vytvářet hloučky lidí a neprodleně se odeberou nejlépe s reflexní vestou, se sejmutou pokrývkou hlavy, nebo se zvednutou rukou na mrtvoliště.

Označení stran - vojáci NATO budou neoznačeni - můžou přijít v libovolném maskování / libovolném oblečení. Libovolný maskáč/oděv platí i pro KLDR, jejich příslušníci však budou označeni červenou páskou umístěnou na obou pažích.

Rozhodčí - pro zvýšení úrovně akce, budou mezi hráči zamícháni rozhodčí, kteří budou dohlížet na dodržování fair play. Na venek budou vypadat jako všichni ostatní, při odhalení prohřešku se prokážou modrou páskou a dotyčného upozorní, nebo ho odešlou na mrtvoliště. V případě opakovaného porušování pravidel u konkrétního "hříšníka" může být dotyčný až vykázán z areálu, bez nároku na vrácení vstupného.

Herní území - každý hráč dostane mapu území s vyznačenými důležitými body. Jednotky NATO NESMÍ VSTUPOVAT NA ÚZEMÍ KLDR, nesmí ani využít všechny své jednotky k neprodyšnému uzavření relativně krátké hranice, která dělí severní a jižní Koreu. Další informace viz geografie výše.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR a to následovně. Kanály 1-3 budou vyhrazeny pro síly NATO, 4-6 pro KLDR a kanály 7-8 VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Děkuji předem všem kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň. Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich je zakázáno.

Města - každé z nich je velmi jednoduše znázorněno středně velkou kartonovou krabicí. Jednotky KLDR na začátku hry neznají jejich pozici a přibližně první hodinu (až 1,5 hodiny - bude upřesněno na brífingu) po začátku akce je nesmí ničit. Tuto dobu můžou využít k jejich zmapování a případnému naplánování jejich destrukce. Vysvětlení způsobu zničení města bude předvedeno na brífingu.

Bedny - organizátor před akcí určí počet beden (v závislosti na tom kolik se dostaví účastníků), které budou potřeba přepravit po předem určené trase (vyznačené na mapě), k místu odkud se bude odpalovat raketa. Tyto bedny budou muset nést vždy minimálně dva vojáci KLDR (kteří běžně můžou střílet), v případě že jsou zasaženi (nebo alespoň jeden z nich), bednu ihned položí na zem a dál ji budou moct nést opět jen dva další živí vojáci KLDR. Bedny jsou pro vojáky NATO nedotknutelné, to znamená že je nesmí v žádném případě přemísťovat.

Raketa středního doletu - platí pro ni stejná pravidla jako pro bedny (viz výše), jen s tím rozdílem že tuto raketu musí nést najednou 4 vojáci KLDR a během nošení nesmí střílet. Raketa je opět pro vojáky NATO nedotknutelná. Raketa je aktivní v okamžik kdy se nachází na místě kam měla být donesena a v její bezprostřední blízkosti se nachází všechny bedny. V tento okamžik (pokud jsou zničena i všechna města) se stává KLDR vítězem.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Paul132 Grizzly airsoft
Nadpraporčík
Henry AIRSOFT…
Chuck Norris
J L.A.S.T.…
Kapitán
nneutronn INFIDELS
Brigádní generál
Spec INFIDELS
Generál major
Tomi INFIDELS
Major
Dave NATO Funny Company
Brigádní generál
Mates L.A.S.T.…
Nadporučík
Koudy INFIDELS
Kapitán
Master_Disaster NATO nemám team
Četař
Azzy NATO SKELETONS
Desátník
Leonek NATO SKELETONS
Plukovník
libor KLDR nemám team
Podporučík
Michal L.A.S.T. L.A.S.T.…
Rotný
L.J. NATO SKELETONS
Praporčík
vlasťa L.A.S.T.…
Rotmistr
svedd Xteampv
Rotný
Sadam NATO Funny Company
Podpraporčík
zničmě KLDR nemám team
Podpraporčík
Parazit L.A.S.T.…
Nadpraporčík
Yuri NATO Predators
Rotný
Host - Šam
Přidán od: Henry
nemám team
Vojín
Moudy KLDR nemám team
Svobodník
Luke KLDR BLACK RAVENS
Major
L-M. INFIDELS
Podporučík
Host - Lucka
Přidán od: Henry
nemám team
Vojín
pajos11 NATO Fighting…
Brigádní generál
vajt L.A.S.T.…
Svobodník
arcon KLDR Czech troopers…
Štabní rotmistr
Zimi INFIDELS
Štabní rotmistr
Host - Kalin
Přidán od: Henry
Czech troopers…
Rotný
Kalif KLDR AS MIX
Vojín
Hawk NATO CFC-A
Svobodník
Martas NATO SKELETONS
Štabní rotmistr
Camel NATO CFC-A
Svobodník
Zero NATO CFC-A
Desátník
Rekrouš KLDR AS MIX
Vojín
Kocmi NATO 4 BRN Znojmo
Štábní praporčík
Fllypi NATO 3PARA
Štábní praporčík
Marine NATO Fighting…
Rotmistr
Evča NATO SKELETONS
Svobodník
Jurgen NATO La Tuta Mace
Podpraporčík
Roberts NATO nemám team
Vojín
DeltaHunter NATO nemám team
Svobodník
Host - Shibby
Přidán od: Henry
Xteampv
Svobodník
KOMTEKK NATO Fighting…
Nadporučík
Mich91 NATO SKELETONS
Četař
Z.J SKELETONS
Desátník
ozzy NATO nemám team
Rotmistr
mfabi KLDR nemám team
Vojín
Robin NATO SSSNS
Vojín
Rezreus NATO Sons of Odin
Rotmistr
mosik NATO SSSNS
Svobodník
Terezka nemám team
Vojín
jimicz KLDR Elite…
Vojín
blp O.F.A.T.
Svobodník
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 10.06.2013 21:07 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
V galerii naleznete 115 oficiálních fotek z akce (v případě zájmu je z galerie možno stáhnout vše najednou ve vyšším rozlišení)
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 09.06.2013 23:54 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Děkuji všem za vaše pozitivní ohlasy a cením si jich. Blahopřeji straně NATO k vítězství a také bych rád poděkoval všem zúčastněným za to jak se postavili ke svým úkolům.
NATO bránilo velmi kvalitně města i trasy a vojáky KLDR dlouho téměř nepustilo na "své" území. Nebýt průlomu na východní straně a průniku vojáků KLDR hlouběji na jih (načež se jim později podařilo rozlézt se téměř po celém areálu), k cíli by možná nedošla žádná bedna.
KLDR vynaložilo maximální úsilí, ke splnění svých primárních úkolů. Podařilo se zničit všechna města a dopravit všechny tři bedny. Bohužel odpor ze strany NATO při plnění posledního úkolu (při pronášení rakety) byl příliš tvrdý a nepodařilo se ji donést včas (zřejmě k vítězství chyběly už jen desítky minut, ne-li méně).
WINTERS Štabní rotmistr | 173RD ABN. BDE. PV/CZ | 10.06.2013 08:27 |
Takže spíš plichta... -?-
J Kapitán | L.A.S.T. LITOVEL | 10.06.2013 17:44 |
To je nejlepší způsob, jak může akce dopadnout, protože pak obě strany odcházejí spokojené.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 10.06.2013 19:03 |
Vyhrálo NATO, ale bylo to tak těsné, že jak říká J, obě strany mohly být spokojené KLDR zase splnilo velké množství úkolů, což bylo v každém z případů, vždy malé vítězství
MAIK Vojín | SKULL HUNTERS | 09.06.2013 22:59 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
http://www.youtube.com/watch?v=SR-W1e-Y3i8&list=HL1370810669&feature=mh_lolz 
Tady máte jedno krátké video, které jsem pořídil pomocí Gopro. Bohužel jsem doma nenabil baterku, tak mi nezbylo víc na záběry na bojišti. Omlouvám se za kvalitu, ale ještě to nemám vychytané . SOFTU ZDAR !!!!

KAZATEL Svobodník | NEMÁM TEAM | 09.06.2013 14:24 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Jsou ještě nějaké FOTKY ???

HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 09.06.2013 23:57 |
V první polovině příštího týdne sem nahodím oficiální fotky (je jich poměrně dost)
KOMTEKK Nadporučík | FIGHTING MANGUSES | 09.06.2013 11:47 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Povedená a luxusní akce. Všem veliké díky a už se těším na KOREAN INVASION II

M-I-C-H-A-L Vojín | NEMÁM TEAM | 09.06.2013 11:04 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Nenašel někdo černou krytku z T-podu Fab Defense?
ARCON Štabní rotmistr | CZECH TROOPERS OLOMOUC | 08.06.2013 23:19 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Akce byla parádní, že mi nepodávaly zásobníky byla moje chyba a ulomený plast.
Aspoň měli někteří štěstí (a já smůlu, auu nos), protože jsem je netrefil, bo to nepodávalo.
Ale už opraveno, takže příště ....

Jsem rád, že jsem dojel, protože to byla suprová akce. Ano KLDR měla pomalejší rozjezd, bo USA bylo dobře zakopané. Ale "skoro" jsme to stihli aj s tou raketou. I když obcházet to s raketou, no potěš.... ty bedny OK ale oběhnout to celé s raketou, tak to jsme stihnout fakt nemohli.

Nachozenej, spokojenej, HENRY máš ode mne obrovské poděkování.
KICKBOXER86 Vojín | NEMÁM TEAM | 08.06.2013 23:05 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
nenašel někdo hiciap zasoník na 300BB pro m4a1? pls
JACKAL6 Nadrotmistr | SDK | 08.06.2013 22:03 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Pekna akce nevite nekdo kde bych nasel nejake foto

HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 10.06.2013 00:03 |
Do středy sem něco nahodím (jinak už teď tu nějaké fotky jsou)
DAVOUS267 Vojín | ELITE WALDENGRUPPE | 08.06.2013 20:23 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Díky organizátorům za povedenou akci.
Popravdě, zpočátku jsem si říkal, že to bude celkem o ničem a KLDR nebude schopna klást nějaký větší odpor. Po nějaké době se však karta trochu otočila a hra získala ty správné grády.
Určitě tam byly prvky, které lze doladit, ale celkový dojem určitě dobrý - a ani technika mě nezklamala .

Jediným ryze nepříjemným prvkem byla kámošova (JIMICZ) ztráta mobilu, za což samozřejmě pořadatelé nemohou. Pokud čirou náhodou někdo onen mobil našel, trochu apeluji na jeho svědomí a věřím, že ho vrátí. Pár indicií totiž říká, že mobil nalezen byl.

MARŤASEK Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 09.06.2013 08:45 |
Není problém pokud se nenajde, nechat ho operátorem zablokovat(znehodnotit) přes imei. Myslím že to je zadarmo, nebo za 50kč teď bych kecal. Iinak i já se připojuji a apeluji na poctivost nálezce o vrácení, jelikož není i problém ho vystopovat pomoc operátora. Přesnost v zástavbě je sice cca 200m, ale to už poté není problém dohledat onu osobu.
MARINE Rotmistr | FIGHTING MANGUSES | 08.06.2013 20:02 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
taky musím říct že opravdu skvěla akce ale opravdu co se týče početně,scénáře,prostředí.  Dík pořadatelům a spolubojovníku z NATO!!!

REZREUS Rotmistr | SONS OF ODIN | 08.06.2013 19:18 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
luxusní akce  
KAZATEL Svobodník | NEMÁM TEAM | 08.06.2013 19:10 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Luxus akce !!! velké díky organizátorům a partě lidí z NATO !!!

JIMICZ Vojín | ELITE WALDENGRUPPE | 08.06.2013 19:02 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Zdravim, dnes jsem na akci ztratil mobil Sony Xperia P (cerny). Pokud  ho nekdo nasel, tak at se prosim ozve... Diky
OZZY Rotmistr | NEMÁM TEAM | 08.06.2013 18:49 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
musím poděkovat za paradní dnešní akci..počasi nam dobře vyšlo a byla dobra partia u NATO takže všem musim poděkovat.příště zase příjedu
OZZY Rotmistr | NEMÁM TEAM | 08.06.2013 18:52 |
prosím vas.kdyby někdo měl fotky nebo i nějake video ktere nepořídily pořadatele mužete mi poslat nebo dat odkaz kde bych je pak mohl najit.hlavně ze strany NATA...diky
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 05.06.2013 07:49 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Registrace na akci je uzavřena. V případě že máte zájem dojet a nestihli jste se zaregistrovat, můžete přijet i jako neregistrovaní (vstupné je dražší pouze o 20,- Kč)

Zápis na místě - původně plánované zahájení zápisu je pošunuto od 7:30. Prosím aby se týmy po příjezdu na místo nejprve šly zapsat a po té se šly teprve nachystat k boji. Parkování je domluveno na příjezdové cestě k areálu pod podmínkou že zůstane možnost průjezdu pro traktor lesníků. Proto prosím řaďte své auta co nejblíže k pravé krajnici, tak aby byl možný průjezd a co nejblíže zasebou, aby se tam všichni vlezli.

Rád bych potlačil neduh spousty akcí, kdy 90% lidí přijede na čas, ale začátek akce/brífingu se odkládá o desítky minut skrz 10% lidí, kteří dojeli pozdě a chystají se. Hráči kteří dojedou pozdě, a nestihnou se registrovat včas do 8:45 budou penalizováni následujícími způsoby: vstupné se zvýší o 30,- Kč, registrace pro pozdě příchozí bude otevřena až mezi 9:30 - 9:50, a nebude jim umožněn výběr strany (budou přiřazeni ke straně u které bude méně lidí). Neregistrovaným hráčům bude pochopitelně odepřen vstup do areálu. Proto prosím SNAŽTE SE PŘIJET VČAS! Brífing by díky tomuto opatření měl začít maximálně s desetiminutovým zpožděním. Ideální čas příjezdu je mezi 8:00 - 8:30.

Na akci bude sdružením 4BFOR zajištěno jídlo a pití: klobása s hořčicí a chlebem za 25,- pivo za 20,- nealko nápoje za 20,- káva nebo čaj za 10,- a nějaké sladkosti (tatranky apod.). Ještě připomínám že bude shopem Airsoft-Online.cz zajištěn prodej střeliva a plynů za nízké ceny (pytel kuliček 0,25g od 165,- atp. viz popis akce) a k dispozici bude i měření úsťové rychlosti za 20,- Kč.

Už zde bylo nakousnuto jak to vypadá s uskutečněním akce při nepříznivém počasí. Pokud to někomu uniklo, akce se uskuteční za každého počasí. Aktuální výhled na sobotu je: Polojasno, s možností přeháněk a 22°C.
BLP Svobodník | O.F.A.T. | 04.06.2013 17:10 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Chci se zeptat, proč jsou Korejci znevýhodňování červenými páskami a NATO nic? V lese je to dost znát mít na ruce červenou. Neměla by mít opačná strana taky nějakou barvu?  
KOCMI Štábní praporčík | 4 BRN ZNOJMO | 04.06.2013 17:27 |
sem stejneho nazoru bud oba tymy pasku nebo nic
J Kapitán | L.A.S.T. LITOVEL | 04.06.2013 17:39 |
Zkuste o tom přemýšlet obráceně. Korejci chtějí, aby nepřítel věděl, že se blíží.
ZNIČMĚ Podpraporčík | NEMÁM TEAM | 04.06.2013 18:05 |
BLPe, stejně tě uvidím přez celej les, ať červenou pásku máš, nebo ne. Alespoň budou obě strany jednoznačně rozlišené, což je dobře.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 05.06.2013 08:02 |
BLP, KOCMI, GRMY: Chlapi, v Koreji vládne komunismus a né demokracie a navíc výmluvy typu "bez červené pásky jsem neviditelnej", nebo "když má jedna strana modrou pásku a druhá červenou, tak jsou strany lépe rozeznatelné než když má jedna strana červenou a druhá je neoznačená". jsou irelevantní.
KOUDY Kapitán | INFIDELS | 05.06.2013 14:37 |
Tohle dohadování o zvýhodňování a naopak, mi připomíná dohadovaní mých malých dětí. Ještě se mi nestalo, že by mě v lese prozradila páska na ruce, ani mě na nikoho neupozornila. Vždy je nejdřív vidět pohyb člověka a až potom se každej soustředí na to, jestli má nějakou pásku, nebo ne. Řešíte tu nepodstatný věci a vůbec se nedivím, že Henry reagoval humornou poznámkou se smajlem. ...mimochodem já hraju za Koreu a klidně si dám pásky i na nohy, jestli to někoho uklidní
WINTERS Štabní rotmistr | 173RD ABN. BDE. PV/CZ | 05.06.2013 16:47 |
Henry to vysvětlil velice dobře. A druhá věc je, že pokud se vám to nelíbí, nikdo Vás nenutí se této operace účastnit.
M-I-C-H-A-L Vojín | NEMÁM TEAM | 05.06.2013 16:50 |
Přesně tak...
TOMI Major | INFIDELS | 05.06.2013 16:56 |
To mě fakt pobavilo !! Prej není malí děcko . ale chováš se tak. A úplně nejlepší je že, nejvíc kritizují ti, kteří žádnou podobnou akci neuspořádaly.
FOWLINGBULS Štábní praporčík | NEMÁM TEAM | 05.06.2013 18:21 |
Nevim jestli se smát, nebo brečet. Členové Infidels tu akci pořádají, tak nevim proč jsou titulováni blbečky. Georgi smázni to, tohle nemá  uroveň.
MARŤASEK Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 05.06.2013 20:47 |
Není přeci problém je banovat ne? Pokud nemají slušný chování v "civilu" jak se budou chovat v "boji" nabytý adrenalinem?? Smazat a bann...
MARŤASEK Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 06.06.2013 09:34 |
Co tím myslíš?
GEORGE Nadrotmistr | DOG SOLDIERS | 06.06.2013 10:41 |
lidi stačí se nerozvášňovat občas mě to celkem baví připadám si jak v diskusi na idnes nebo novinkách tam do sebe lidi taky porád rejou
GEORGE Nadrotmistr | DOG SOLDIERS | 06.06.2013 15:05 |
chlapi už to neřešme , GRMY - urážet se dá i slušně přece jen co kdyby si to četly děti takže poslední výkřiky smazány nésu nějaká citlivka, ale co je moc je moc
ARCON Štabní rotmistr | CZECH TROOPERS OLOMOUC | 07.06.2013 09:58 |
Obratil bych to jinak, tak zabij vše co se hýbe, bez ohledu na pásku..... Že ti druzí nemají pásku je jejich smůla. 
Představ si situaci kdy mne páska "omylem" spadne, a já díky tomu dostanu více amíků.... A následně se půjdu přepáskovat  
Zajímavé, měli by spíše křičet USA že nejsou označeni, a mohou být takto postiženi, že se budou domnívat, že ten druhý byl taky amík.....
Mne páska nevadí, naopak. A válka není o férovosti (byť úmyslně to asi dělati nebudu, neb by mne mohli sejmout i vlastní, že)
Takže kde je nevýhoda pásky ?
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 07.06.2013 19:26 |
ARCON: Když by měly obě strany pásky a tobě by náhodou spadla, taky to není ideální a můžou do tebe střílet vlastní protože neví o koho jde. Celá věc s páskama je ošetřena tak, že mají severokorejci pásky za A na obou pažích a za B, pokud někdo ztratí pásky, musí si dojít na mrtvoliště pro nové... Vše bude vysvětleno na brífingu. Tímto bych už rád toto téma uzavřel.
OZZY Rotmistr | NEMÁM TEAM | 02.06.2013 18:34 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
zdarec..hra za každeho počasi?ted pokud nebudou padat trakaře?
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 02.06.2013 20:27 |
Záloha za areál už je zaplacená, takže ano, hra za každého počasí Zatím to každopádně vypadá na teplé počasí okolo 22°C a možnost občasné přeháňky, což může odradit jen opravdové máničky
TOMI Major | INFIDELS | 02.06.2013 21:04 |
Vůbec nechápu poč se tahle debilní otázka pořád pokládá, Chápu to u akce kde je 10 lidí. ale u těch větších úplná zbytečnost.
VITMIKA Vojín | NEMÁM TEAM | 02.06.2013 21:46 |

nemít to tak z ruky nebo mít někoho kdo by se semnou složil na ropu tak jsem tam hned

HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 02.06.2013 22:56 |
TOMI: je to otázka k věci, která možná vrtala v hlavě více lidem, tak je dobře že je zodpovězená
MARŤASEK Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 03.06.2013 11:45 |
zelené pláštěnky s sebou
Mě to asi nevyjde - jsem marod...
ONDRA505 Vojín | | 31.05.2013 19:15 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Čus hele mužu přijít i když budeme 2 mladší 18 let (oboum nám je 14) povolení o tom vím ale jestli mám sehnat ješťe něco jiného ? ARCON Štabní rotmistr | CZECH TROOPERS OLOMOUC | 31.05.2013 14:08 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Henry, přidej mi tam ještě Kalina, ke mně, dojedeme minimálně dva..... pokud ještě budeme živí. Díky
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 31.05.2013 16:39 |
Kalin přidán
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 29.05.2013 23:01 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Proběhl drobný update pravidel a bylo doplněno několik informací ohledně zboží, které bude na akci nabízeno eshopem Airsoft-online.cz (drobný výcuc z ceníku je níže). Registrace za NATO je úspěšně zaplňena, pokud se ještě chcete přihlásit, vyplňujte prosím do dotazníku jen "KLDR", nebo nechte pole prázdné. Dnes dorazily bedny, které se budou přepravovat a nachystána je i raketa.

Kuličky Guarder 0,25g : 199Kč (4000bb)
Kuličky Guarder 0,28g : 199Kč (3500bb)
Kuličky MadBull 0,25g : 249Kč
Kuličky ShootOne 0,25g: 165Kč
Bombička CO2 12g: 15Kč
Pro Tech Green Gas 1000ml: 235Kč (další položky v popisu akce)
JIMICZ Vojín | ELITE WALDENGRUPPE | 29.05.2013 15:45 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Zdravím, chtěl bych zaregistrovat náš tým počet 4-6. Díky.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 29.05.2013 22:27 |
Poznamenal jsem si vás/váš tým do seznamu přihlášených
M-I-C-H-A-L Vojín | NEMÁM TEAM | 27.05.2013 20:49 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Nemá někdo z PV 2 místa v autě? Na pohonné hmoty dáme.
MARŤASEK Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 27.05.2013 23:06 |
jsem přihlášen nevím ale kolik povezu lidí z našeho týmu... tak teoreticky by místo bylo. Upřesním dva dny předem.
M-I-C-H-A-L Vojín | NEMÁM TEAM | 28.05.2013 18:48 |
Ok díky, snad to vyjde a pokud ne, tak zase budu sedět doma :/
ARCON Štabní rotmistr | CZECH TROOPERS OLOMOUC | 07.06.2013 10:03 |
Jestli jste schopni se dostat do přerova na 6:45 ráno tak Vás můžeme vzít, místo máme.
ozvi se na telefon 724200649
MICH91 Četař | SKELETONS | 21.05.2013 15:41 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Konecne akce po dlouhe dobe na kterou se dostanu s elektrikou
MAIK Vojín | SKULL HUNTERS | 18.05.2013 21:34 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Zdravím lidi, chtěl jsem Vám tu napsat za náš tým, že nepřijedu jako jedinec, ale přijede se mnou další 4-8 lidí. Jestli je to teda možné, takhle zaregistrovat Náš tým, nebo jestli se musí registrovat každý zvlášť. Dyštak mi odepiště na mail mouse10@seznam.cz. 
Díky moc a softu zdar !

MOUDY Svobodník | NEMÁM TEAM | 18.05.2013 13:13 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Prosim vas , je nějake omezení  na ústovku ? Určitě nebudu mit něco šíleně silneho ale abych se kdytak zařidil se výkonem zbraně
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 18.05.2013 22:07 |
Pro tuto akci (stejně jako pro 95% ostatních akcí zde na koalici) omezení úsťové rychlosti není.
WINTERS Štabní rotmistr | 173RD ABN. BDE. PV/CZ | 20.05.2013 20:38 |
Cože, omezení pružiny je na sílu 95% -?-
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 13.05.2013 19:51 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Kim stále hledá další spolubojovníky. Počet registrovaných pěkně přibývá, ale stále jsme dost vzdáleni finálnímu počtu. Pokud víte o někom dalším kdo by mohl mít zájem o tuto akci, řekněte mu o ní. Mírumilovná KLDR čeká právě na Vás s otevřenou náručí

 
QWAJAK Četař | KVH DUKLA O.S. | 09.05.2013 09:48 |
možna budeme mit 2 mista zeptam se velitele a napiši to sem


M-I-C-H-A-L Vojín | NEMÁM TEAM | 09.05.2013 18:53 |
Ok, díky
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 07.05.2013 20:33 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION
Všechny kdo mají zájem, zvu na airsoftovou akci, která se uskuteční 8.6 2013 nedaleko Opavy v areálu bývalé raketové základny Březová-Leskovec. Více informací ohledně způsobu registrace, herní náplně atd. naleznete po rozkliknutí akce.