MIDNIGHT ASSAULT 7 | Okres: Opava |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)
GPS: 49.78091588283721,17.915847301483154 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 19.05.2023 18:00
GPS souřadnice: 49.78091588283721,17.915847301483154


Po dvouleté pauze vás zveme na noční akci "Midnight Assault", která je naplánována na sobotní noc (20.5) na základně v Leskovci. Odehraje se pouze v případě, že se přihlásí nejméně 40 hráčů a v den akce nebude hlášen déšť nebo přeháňky (skrz bezpečnost v souvislosti s elektrickým proudem a agregáty). Akce je tentokrát určena pro dvě strany, které budou bojovat proti sobě a opět i třetí stranu tzv. Ghosty, kteří dohlíží na plynulý chod akce (viz níže).

( ! ) - Ghosti byli během prvních 4 dílů velmi přínosným herním prvkem. Při pátém pokračováním však působili toxickým způsobem, protože někteří eliminovali takřka vše co se pohnulo. Následně jsme při šestém pokračování ghosty zakázali a zde hra pro změnu stagnovala, protože hráči neměli motivaci k pohybu.

Nyní jsme se rozhodli oslovit ghosty z prvních 4 dílů, kteří svoji práci odváděli nejlépe a hra s nimi byla plynulá a zábavná. Připomenu, že ghosti mají jako jediní hráči povoleno užití noktovizorů nebo termokamer. Jejich úkolem je nepozorovaný pohyb po prostoru a snaha o vyhledávání nečinných / kempících hráčů a jejich následná eliminace. Pokud ghost narazí na pohybující se hráče, musí se jim vyhnout, ukrýt se a nebo uniknout. Nově nebude moci ani opětovat palbu na hráče, kteří byli v okamžik, kdy je ghost zpozoroval v pohybu.

Při akci proti sobě stanou dvě hlavní strany, které budou mít opevněné základny vybavené reflektory. Ty budou svítit do všech stran okolo základen. V základnách bude několik světélkujících předmětů, které si budou chtít účastníci navzájem sebrat a odnést do vlastní základny. Reflektory v základnách budou napájeny generátory, které budou umístěny mimo základny. Je tedy výhodné bránit nejen základny samotné, ale i generátory, které napájí reflektory a ty tak díky osvětlení výrazně ulehčují obranu základen.


- Pro dvě hlavní bojující strany je zakázáno užití noktovizorů a termokamer (tyto mohou použít pouze ghosti).
- Důrazně doporučujeme vzít si červenou blikačku např. z jízdního kola, abyste se mohli viditelně označovat, při zásahu. Předejdete tím nedopatřením a dalším zásahům při cestě na mrtvoliště.
- Doporučujeme taktéž vybavit se výkonnou svítilnou (nejlépe umístěnou na zbrani), dobře nastaveným kolimátorem a v ideálním případě i vysílačkou. Ani jedno z těchto třech příslušenství však není povinností.
- Zákaz účasti sniperů na této akci.


Na akci nabízíme zápůjčku zbraní, baterií, plnění hpa lahví a prodej kuliček. Bližší informace najdete zde.

Registrujte se prosím pouze jedním ze dvou níže uvedených způsobů, nikoliv více najednou. DĚKUJEME
Registrací získáte zvýhodněné vstupné a je možná dvěma způsoby. Zde na koalici nebo odesláním e-mailu.
Vstup bez registrace je bez problému možný za standardní vstupné viz níže.


(1) - Registrace skrz airsoftkoalici: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

(2) - Registrace zasláním emailu: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Upozorňujeme, že registrace je kompletní až v okamžik, kdy vám přijde (do třech dní) potvrzení registrace. Poslední registrace přijímáme poslední pátek před akcí v 18 hod, kdy se registrace uzavírá.

Jednotlivci zašlou email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - jméno nebo příjmení či přezdívka
 - do předmětu emailu uveďte "ASSAULT"

Tým nebo skupina hráčů se registruje odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude:
 - název týmu (jen pokud se jedná o tým)
 - počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5)
 - pokud se nejedná o tým, ale skupinu hráčů, vypište jména nebo příjmení či přezdívky hráčů
 - do předmětu emailu uveďte "ASSAULT"Kdy: sobota 20.5.2023 od 21:00
Kde: bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)

Maximální limity zbraní: 1,68J s 0,40g bb | 130 m/s s 0,20g bb: pouze pro AEG
Specifické omezení: zákaz účasti sniperů - mít sebou červenou blikačku pro označení mrtvol
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let s potvrzením "info"| mladší 15 let v doprovodu "info"

Obsazení: koncipováno pro 40 až 50 hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Respawn: hromadný, každá 10. minuta
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně zakázána
Občerstvení: ano, v omezené míře během přestávky mezi hrami
Za kolik: při včasném příjezdu do 21:00:
 170,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 150,- (+ 20,- vratná záloha) zvýhodněné vstupné pro řádně registrované hráče* (info výše)


* Při zápisu po 21:00 bude vstupné navýšeno o 30 Kč a dotyčným nebude umožněn výběr strany
* U registrace musí hráči bez vyzvání předložit vlastní reflexní vestu. Vstup bez reflexní vesty navýší vstupné o 30 Kč nebo může být dotyčnému nabídnuta koupě nové vesty za 60 Kč.


- Kinetická energie zbraní je omezena na 1,68J (to platí pro všechny běžné zbraně kromě AEG viz níže)
- Na AEG jako jediné používáme metriku úsťové rychlosti, přičemž ta je omezena na 130 m/s

- Limity se započtenými tolerancemi jsou: kinetická energie 1,81J, AEG 135 m/s
- Zbraně měříme vždy s našimi kuličkami: úsťovou rychlost s bb o váze 0,20g / kinetickou energii s bb o váze 0,40g
- Zbraně měříme buďto namátkově nebo všem hráčům ještě před registrací
- Na akci je zakázána účast sniperů (s možností překročení limitu běžných zbraní). Pokud si někdo chce vzít sniperku, musí se vlézt do limitu 1,68J.

- Na akci je tentokrát zakázána kompletně všechna pyrotechnika
- Hráči obdrží při zápisu číslo, které musí mít během hry viditelně vystaveno pro snazší identifikaci nepřiznavačů
- Každý hráč musí být vybaven reflexní vestou / hráčům bez reflexní vesty bude navýšeno vstupné
- Na všech našich akcích platí zákaz používání laserových zaměřovačů a stroboskopů

- Na akci jsou nově povoleny všechny zbraně na bázi HPA avšak:
  + Účastník si musí donést a nainstalovat vlastní zámek regulátoru a stahovací pásku
  + Musí se s kuličkami o váze 0,40g vlézt do limitu kinetické energie
  + Nesmí přesáhnout kadenci 25 kuliček za sekundu

- Je nezbytně nutné seznámit se s "důležitými bezpečnostními pravidly" viz poslední sekce popisu akce
- Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz.
- Dodatečná pravidla pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 20:30 - 21:00 Přeměření zbraní a následný zápis hráčů
21:05 - 21:20 Rozdělení stran a brífink
21:30 - 21:45 Začátek akce
23:15 - 23:30 Krátká odpočinková pauza
23:45 - 00:00 Začátek druhé části akce
01:30 - 02:00 Konec akce


Stanou proti sobě dvě strany (armáda a teroristi), které budou mít opevněné základny vybavené reflektory, které budou svítit do všech stran okolo základen. V základnách bude několik svítících předmětů, které si budou chtít navzájem sebrat a odnést do vlastní základny. Reflektory v základnách budou napájeny agregáty, které budou umístěny mimo základny. Je tedy výhodné bránit nejen základny samotné, ale i agregáty, které napájí reflektory a ty tak díky osvětlení výrazně ulehčují obranu základen.

Do hry přibývá ještě třetí strana tzv. Ghosti (duchové). Může se jednat o dva až 6 hráčů, kteří mají povinnost používat noktovizor nebo termokameru a nepozorovaně se pohybovat po základně. Nikdo jiný kromě nich tyto technologie používat nemůže. Jejich úkolem pak není napadat základny ani útočit na některou ze stran v pravém slova smyslu. Primárním úkolem je procházet prostor, hledat neaktivní / kempící hráče a likvidovat je. Hráče, kteří se pohybují střílet nesmí. Ba naopak pokud narazí na pohybující se hráče, musí se jim vyhnout, ukrýt se a nebo uniknout. Nově nebude moci ani opětovat palbu na hráče, kteří byli v okamžik, kdy je ghost zpozoroval v pohybu.Před akcí nebo kdykoliv během akce si můžete pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraně získáte ve stánku s občerstvením nebo u organizátora. Ceny zápůjček na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny v případě závady jsou od 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz". (Info o zbraních)

Na akci je možné zapůjčit si i vysílačky. K dispozici je omezené množství vysílaček PMR s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč.

Na akci můžeme naplnit vaše hpa lahve a to až do tlaku 3000 psi. Pokud chcete tuto službu využít, vždy je lepší nás před akcí kontaktovat (na "airsoft-akce@seznam.cz"). Plnící sadu bereme zejména na akce, na kterých byl předem projeven zájem o plnění. Z prostorových důvodů ji nemusíme na všechny akce na kterých je její možnost využití uvedeno.

Občerstvení naleznete o přestávce v polovině hry u vstupu do areálu ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit rozlévané i balené nealko nápoje (dle počasí i chlazené), energetické drinky v plechovkách, ochucené nealko pivo, kávu nebo čaj, čokoládové tyčinky či připravenou instantní polévku nebo těstoviny.


Při zápisu hráčů, mohou být zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (tedy i tato) "odkaz na tyto pravidla", ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Čtěte pozorně:
Na této akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí airsoftovými zbraněmi. Ty mohou způsobit bolestivá či krvácivá zranění, poškození chrupu a dokonce i destruktivní poranění očí atd. Každý účastník odpovídá za ochranu svého zraku a je povinen jej adekvátně chránit kvalitními brýlemi určenými pro airsoft. Brýle musí být nasazeny po celou dobu přítomnosti na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech. Za adekvátní ochranu zraku nejsou považovány brýle a masky s mřížkou v zorném poli!

Důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající nepovinné ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, ochrana chrupu, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika případného zranění jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné nepovinné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které neodpovídá pořadatel ani střelec. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší mírou opatrnosti a ostražitosti. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, spadlé stromy, vstupy do podzemních prostor, odřezané zbytky trčícího železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich a na jejich střechy přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se na akci či vstupem do herního prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Tib 13.JUDE prapor…
L.J. SKELETONS
Nadpraporčík
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Chuck Norris
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Chuck Norris
Martas SKELETONS
Podpraporčík
Fllypi 3PARA
Nadporučík
Tomin44 S.A.R.
Štábní praporčík
Karl Cobra team…
Štábní praporčík
Soky Lost Comando
Rotmistr
Salieri Pendechos
Plukovník
misajurik nemám team
Desátník
Counter27 Pendechos
Nadporučík
Berry 13.JUDE prapor…
Praporčík
Hawky44 Lost Comando
Rotný
Zdeny 6. skupina…
Podpraporčík
Zipox CCO
Štábní praporčík
vencav Lost Comando
Rotmistr
m4rt1ncz Pendechos
Kapitán
Erdamar SKELETONS
Četař
c0h3n CCO
Rotný
JohnySXfly ZGYLL Special…
Rotmistr
Masakken ZGYLL Special…
Rotmistr
Bangor Béčka
Rotmistr
SAMURAI KATANA
Kapitán
JakubR nemám team
Nadpraporčík
PetrKov nemám team
Major
Kubec
Vojín
Luckyw nemám team
Četař
Foxin nemám team
Rotný
Foxout nemám team
Četař
Host - mli1180
Přidán od: Tomin44
S.A.R.
Svobodník
Falkon nemám team
Rotný
Manik nemám team
Vojín
Kucis nemám team
Rotmistr
palkman nemám team
Rotmistr
Tuvok nemám team
Svobodník
Samuel nemám team
Rotný
Knedlajs nemám team
Rotný
Host - Cptchinchilla
Přidán od: Soky
nemám team
Vojín
Zajicek 13.JUDE prapor…
Desátník
ZIH29 SSK_AIRSOFT
Rotný
Matthew2 nemám team
Vojín
Silence nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
JOCY Nadrotmistr | TOS | 20.05.2023 17:14 | odpovědět |
Komentář akce: MIDNIGHT ASSAULT 7
Platí dnešní akce? Lidi jsou naplnění, ale počasí je APRÍLOVÉ.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 20.05.2023 17:32 |
Akce se uskuteční. Počasí vypadá dobře. Hráči už se pomalu schází
JARAPOLACH Vojín | NEMÁM TEAM | 15.05.2023 17:07 | odpovědět |
Komentář akce: MIDNIGHT ASSAULT 7
Ahoj, bylo by případně možné po skončení této akce přespat v areálu a zúčastnit se další akce v následující den?
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 15.05.2023 18:25 |
Ahoj, máme na strážnici ještě několik volných postelí. Kdyžtak mi napiš ideálně do soukromé zprávy o kolik míst bys měl zájem.
FLLYPI Nadporučík | 3PARA | 11.04.2023 18:29 | odpovědět |
Komentář akce: MIDNIGHT ASSAULT 7
Henry , jestli je potřeba je ghosta , tak muzu taky pomoct. Delal jsem ho na 1. akci