MAN/GAS SOBOTNÍ PŘESTŘELKA | Okres: Olomouc |
Pořadatel akce: Housen / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Tankodrom Šternberk
GPS: 49.718804217778036,17.316213583803133 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 29.10.2022 08:00
GPS souřadnice: 49.718804217778036,17.316213583803133
Odpočinková střílenice ve znamení rychlých přestřelek. Zastřílíme si boj o vlajku/bednu, dobývání slabší pozice, deathmatch, otočíme strany...Návrhy, připomínky vítány.HARMONOGRAM:
08.45 - 09.00 registrace
09.00 - 09.30 první rozstřel, počkáme na opozdilce
14.00 orientační konec akce, podle nálady


PRAVIDLA
Každý účastník musí mít po celou dobu konání nasazeny ochranné brýle. Organizátor nenese žádnou zodpovědnost za vaše zranění, akce se účastníte na vlastní riziko. Mladší osmnácti let budou mít s sebou povolení rodičů (nebo rodiče živého, se zbraní nebo s foťákem, zcela určitě s brýlemi). 
Akce není vhodná pro snipery. Sniper zbraň bude vpuštěna do hry jedna na dalších pět hráčů. Akce je pro plynové pistole, AEP a manuální brokády a flinty...(dlouhé plynové silné kvéry, jako jsou M4 a snipy jsou zakázány, stejně tak HPA). Pokud Vám není cokoli jasné, ptejte se. Organizátor si vyhrazuje právo na jakékoliv změny a pokud se nám bude na místě zdát, že některé zbraně nevyhovují pravidlům akce, nahlaste tento problém organizátorům.

PYRO: Povoleny dýmovnice a hrachové (čočkové/fazolové/rýžové) granáty s roznětkou max Megatřesk, pokud nebude moc sucho.

ZÁSAH: Platí pro celé tělo. Zásah je platný i gumovými noži a bajonety. Neplatí zásah do výstroje přesahující kontury těla (batoh od 20l výše), zbraně a helmy (platí pouze pro ocelové a kevlarové škopky).

RESPAWN: Vždy v desetiminutových intervalech (např. 14:10, 14:20, 14:30, ...)

VÝKON: Omezen na 130 m/s - chceme si zahrát v klidu a bez zranění. Největší frajeři dávají fragy dvouhlavňovými špuntovkami s dostřelem pět metrů či gumovými noži. Měřák bude přítomen, zbraň která se nebude komukoli zdát přeměřena a popřípadě vyloučena ze hry. 

STRIKTNĚ MANUÁLNÍ AKCE + PLYNOVÉ KRÁTKÉ ZBRANĚ! Prosím, nejezděte s AEG, dlouhými plynovkami a podobnými nesmysly, na to jsou tu jiné akce*. Ďk! 

Akce není oficiálně povolena, stejně jako za těch více než...no spoustu... let nebyla žádná. Berte to prosím na vědomí, a chovejte se slušně a ohleduplně. Zábava a bezpečnost především!


CESTA A PARKOVÁNÍ:
Mapa z vlaku:
http://mapy.cz/s/9gHp

Parkoviště u koupáku (moc se nepromenádovat, neparkovat u garáží nebo myčky, ale využít parkovací pruhy u silnice č. I/46) a u kříže (není úplně vhodné velikostí a podložím):
https://mapy.cz/s/popuburuva

Není možné na místo dojet autem! Došlo k terénním úpravám prostoru! Zanechejte vozy buď u koupaliště a vystoupejte po červené, nebo využijte výše uvedeného parkoviště u kříže.

HERNÍ PLOCHY:
Boj o údolí:
https://mapy.cz/s/movalozaje

Klasaplac:
https://mapy.cz/s/dorarebazu

Alternativplac:
https://mapy.cz/s/jesuvosezo

Shootout u Vildy:
https://mapy.cz/s/mecuhozana

Uvidíme se přes mířidla!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


P.S.: AEP tolerujeme, ale frajeři maj brokovnice!  

P. P. S.: Akce se koná pouze za hezkého počasí.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


* Všimli jste si, že je tu tahle informace dvakrát? No vidíte, a stejně to vždycky někdo zkusí...

UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Fllypi 3PARA
Nadporučík
Housen 173rd Abn. Bde…
Podpraporčík
Winters173 173rd Abn. Bde…
Desátník
kockicz nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
LESANGRAL Četař | NEMÁM TEAM | 28.10.2022 18:56 | odpovědět |
Bohužel musím svou účast zrušit, tak si to chlapi užijte.
WINTERS173 Desátník | 173RD ABN. BDE. PV/CZ | 21.10.2022 18:52 | odpovědět |
REKLAMA: Všechny srdečně zveme na tuto neformální akci, v přátelském prostředí ideální na odreagování se od kropiček a kemper bitev... Ostatně nepořádáme to zde prvně, nicméně zájem klesá a byl bych rád za pár protihráčů.