TEAM FORTRESS 14 | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Frýdek-Místek: bývalá raketová základna TTM
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 07.07.2021 20:00
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585


Akce se uskuteční za podmínek aktuálních vládních opatření.

Ačkoliv to u nás nebývá zvykem, zveme vás po velmi krátké době opět na další pokračování akce Team Fortress. Přišlo nám mnoho emailů, o tom, že se tato hra hraje nejlépe na základně ve FM a že se tam už dlouho neobjevila. Normálně děláme mezi akcemi ze stejné série několikaměsíční odmlku, ale pro tentokrát uděláme výjimku a vyjdeme žádostem vstříc.

Akce se uskuteční v sobotu 10.7 na bývalé základně TTM ve Frýdku-Místku. Zúčastnit se můžete jako jedna ze sedmi unikátních hratelných tříd a můžete si vybrat, který ze tří hlavních úkolů chcete plnit. Akce bude okořeněna vychytávkami, jako vyřazení hlavní zbraně při zásahu do ní, "chemické zbraně" apod.

Počet sniperů na této akci není omezen.


/ / /   / / /   / / /   / / /   / / /   / / /   
Na akci se poprvé objeví i několik hráčů s hpa zbraněmi. Nově jsme navázali spolupráci s FB skupinou "HPA hráči Morava", jejíž zkušení zakladatelé (se znalostí kompletní problematiky) se postarají o kontrolu joulů, používané váhy kuliček a plomb, a to nejen při registraci hráčů, ale i v průběhu akce samotné.

Dotyční mají omezenou kadenci na 20 bb/s nebo budou muset střílet celou akci pouze na jednotlivé. Věříme, že účast těchto konkrétních hráčů bude bezproblémová.

Akce se s hpa zbraní mohou zúčastnit POUZE členové skupiny "HPA hráči Morava", kteří jsou ověření a splňují všechny požadavky skupiny. Z toho vyplývá, že hráči s HPA zbraněmi, kteří nejsou členové výše uvedené skupiny nebudou v žádném případě vpuštěni do hry.
/ / /   / / /   / / /   / / /   / / /   / / /   


Na akci nabízíme zápůjčku zbraní, baterií a vysílaček. Bližší informace najdete zde.

je možná dvěma způsoby. Registrací zde na koalici, nebo odesláním e-mailu.
Registrujte se prosím pouze jedním ze dvou níže uvedených způsobů, nikoliv více najednou. DĚKUJEME

(1) - Registrace skrz airsoftkoalici: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

(2) - Registrace zasláním emailu: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Upozorňujeme, že registrace je kompletní až v okamžik, kdy vám přijde (do třech dní) potvrzení registrace. Poslední registrace přijímáme poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá.

Jednotlivci zašlou email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - jméno nebo příjmení či přezdívka
 - můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí
 - do předmětu emailu uveďte "TF"

Tým nebo skupina hráčů se registruje odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude:
 - název týmu (jen pokud se jedná o tým)
 - počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5)
 - pokud se nejedná o tým, ale skupinu hráčů, vypište jména nebo příjmení či přezdívky hráčů
 - můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí
 - do předmětu emailu uveďte "TF"

Registrace skrz Facebook: již bohužel neakceptujeme. Kvůli novým úpravám FB už není možné stahovat seznamy uživatelů registrovaných na FB. Proto pro registraci využijte pouze jeden ze dvou výše uvedených způsobů. Děkujeme za pochopení.

(X) - Vstup bez registrace: je bez problému možný za standardní vstupné viz níže.Kde: Frýdek-Místek: bývalá raketová základna TTM
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (níže).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde

GPS: 49.6932000N, 18.3937500E
Kdy: sobota 10.7.2021 od 9:00
Omezení úsťové rychlosti: 2,24J (AEG 150 m/s s 0,20g bb), výjimky uvedeny níže.
Obsazení: koncipováno pro 60-100 hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Respawn: hromadný, každá 10. minuta + specifický
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i oběd
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 150,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 130,- (+ 20,- vratná záloha) zvýhodněné vstupné pro řádně registrované hráče* (info výše)

* U registrace musí hráči bez vyzvání předložit vlastní reflexní vestu. Vstup bez reflexní vesty navýší vstupné o 30 Kč nebo může být dotyčnému nabídnuta koupě nové vesty za 60 Kč.

* Při zápisu po 9:00 bude vstupné navýšeno o 30 Kč a dotyčným nebude umožněn výběr strany

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf


- Maximální kinetická energie zbraní je omezena na 2,24J s našimi kuličkami o váze 0,40g
- AEG budeme měřit s kuličkami o váze 0,20g přičemž úsťová rychlost je omezena na 150 m/s
- Výjimka pouze pro SNIPERY s opakovacími puškami na manuální či plynový pohon - max 3,59J s 0,40g kulemi
- Limity se započtenými tolerancemi jsou: 2,38J, AEG 155 m/s, opakovací pušky 3,77J
- Úsťové rychlosti měříme vždy s našimi kuličkami o váze 0,20g nebo 0,40g
- Zbraně měříme buďto namátkově nebo všem hráčům ještě před registrací

- Každý hráč musí být vybaven reflexní vestou. Hráči kteří při registraci nepředloží reflexní vestu budou mít navýšené vstupné
- Na našich akcích je zákaz používat zbraně na bázi HPA, hráči vybaveni těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry. Výjimka platí při této akci pouze pro členy skupiny "HPA hráči Morava"
- Výjimka platí pouze pro OPAKOVACÍ pušky s HPA pohonem, které s plombou smějí být použity
- Zákaz používání laserových zaměřovačů

Každý hráč MUSÍ MÍT adekvátní ochranu zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft (ne mřížkové!). Ty bude nosit v souladu s návodem k použití po celou dobu, po kterou se bude pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech). Hráč, který brýle v těchto prostorech nosit nebude, vystavuje se obrovskému riziku destruktivního poranění očí. Činí tak proti pravidlům a na vlastní odpovědnost.

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti, což je v rozporu s etikou, ne však s pravidly akce. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které neodpovídá pořadatel ani střelec.08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:35 Polední pauza
12:35 - 12:45 Začátek druhé části akce při které se otočí strany
15:00 - 15:30 Konec akce


Jde o akci inspirovanou známou PC hrou Team Fortress, ve které plníte některý z daných úkolů za jednu z mnoha postav, která disponuje unikátními schopnostmi. Celá akce bude rozdělena na dvě poloviny, při nichž si oba týmy prohodí strany. Akce bude vylepšena tím, že budou muset hráči obou stran plnit hned tři hlavní úkoly najednou. Každý z úkolů bude bodově ohodnocen (přesné hodnocení bude uvedeno při brífinku). Úkoly budou následující:

Capture the flag - každá strana má ve své základně vlajku, přičemž se snaží ukrást vlajku z nepřátelské základny a zároveň si udržet vlastní vlajku ve své základně. Tento úkol se bodově ohodnotí až na konci každé ze dvou her. Která ze stran bude mít ve své základně více vlajek, získá více bodů (můžete mít 0, 1 nebo 2 vlajky).

Cart Push - na začátku akce bude mezi základnami obou stran vozík, který se snaží každá ze stran odtlačit do základny oponenta. Vozík je nutno tlačit pouze po vyznačených cestách. Jakmile je vozík v cíli, úkol je splněn a výsledek tohoto úkolu se již nedá zvrátit.

Multiple flag domination - po herní ploše budou rozmístěny 3 stožáry s vlajkami. Je nutné ukořistit tyto stožáry, vysunout na nich vlastní vlajku a zabránit nepříteli, aby se k těmto vlajkám dostal a získal je na svou stranu. Za každou minutu za kterou držíte jednotlivé stožáry se vám přičítají body.Herní postavy
Ve hře bude celkem 7 herních postav. Při registraci na akci si můžete předem vybrat jednu z nich. Doporučuji ale vybrat více, protože jsou počty zastoupení některých z nich na každé straně omezeny a tak bude vaše uplatnění na "trhu práce" lepší. Zde jsou jejich přednosti (u třech z nich si na akci musíte donést speciální "příslušenství" které je podtrženo), vyberte tu která vám nejlépe sedí:

(1) Soldier - běžný hráč, zvýhodněný zkráceným respawnem. 
Respawn: každá pátá minuta / Počet: minimálně polovina týmu.

(2) Scout - nejlépe bez výstroje, aby byl co nejlehčí a nejpohyblivější, má pouze pistoli (AEP, GAS, MAN), nebo manuální či plynovou brokovnici. Je ideální pro transport vlajek a všeobecně pro plnění úkolů. Výhodný v kombinaci s mobilním respawnem. Ožívá okamžitě po návratu na respawn. 
Respawn: okamžitý / Počet: maximálně 10% hráčů týmu

(3) Shield - může se jím stát kterýkoliv soldier nebo scout. Na mrtvolišti každé ze stran budou k dispozici v závislosti na počtu hráčů 2 až 4 štíty standardizované velikosti z lehkého materiálu, které se dají bez problému dlouhodobě nosit v jedné ruce. Budou určeny pro usnadnění překonávání prostor bez jiných přirozených krytů. Hráči NESMÍ používat vlastní štíty. Hráč, který si štít vezme jej bude nosit po celou dobu svého následujícího života. Během hry ho nesmí nikomu předat ani odložit. Odložit jej opět může až na svém mrtvolišti, kde si ho může vzít jiný soldier nebo scout.
Respawn: dle původní třídy / Počet: 2-4 v závislosti na celkovém počtu hráčů

(4) Chemo - jediná třída, která může používat dýmovnice (které si na akci donese). Dýmovnice imitují chemickou zbraň, která "zabijí" všechny hráče, kteří se dostanou dovnitř dýmu a to jak nepřátelské, tak vlastní (pozor na protivítr)  . 
Respawn: každá desátá minuta / Počet: maximálně 3 hráči

(5) Engineer - dotykem opravuje zbraně poškozené zásahem. Může na libovolných místech vybudovat až dvě mobilní mrtvoliště u kterých se pak můžou respawnovat spoluhráči. V případě zničení vytvořených mrtvolišť je může opravit a následně případně přemístit. (Mobilní mrtvoliště dostane před začátkem hry). 
Respawn: každá desátá minuta / Počet: maximálně 2 hráči

(6) Sniper - jediný hráč který může dosáhnout se svojí zbraní kinetické energie až 3,59J. Musí však splnit podmínku že jeho zbraň bude opakovací puška, neboli zbraň, která se musí po každém výstřelu natáhnout (ať už manuálka nebo plynovka). 
Respawn: každá desátá minuta / Počet: maximálně 15% hráčů týmu

(7) Spy - může přeměňovat barvu své pásky a následně se infiltrovat blíže k nepříteli a způsobit velké škody. Smí střílet pouze na poloautomatický střelby, dávku má zakázanou. 
Respawn: každá patnáctá minuta / Počet: maximálně 1 hráčPodmínky vítězství
Dílčí hru vyhrává strana, které se podaří nashromáždit více bodů za jednotlivé úkoly. Po dokončení celé akce bude možno spočítat, dle rozdílu bodů, která ze stran byla celkově úspěšnější.


Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz. Odkaz zde: http://www.airsoftgods.cz/index?page=rules . Ostatní pravidla specifická pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 

Rozdělení a označení stran - hráči budou rozděleni k jednotlivým stranám dle vlastního uvážení až během brífinku. Při zjevné nevyváženosti můžou být někteří hráči vyzváni k přechodu k protistraně. Barevné rozlišení jednotlivých stran bude oznámeno na brífinku. Všichni hráči budou označeni barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci v klidu vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a pokračujete ve hře.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Jejich rozdělení proběhne na brífinku, kanál 8 však bude určen VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno. Děkujeme předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň.

Kameramani, fotografové, reportéři - musí být označeni reflexními vestami a v případě nošení ochranných brýlí pro ně platí stejná pravidla jako pro ostatní hráče. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma. Do kameramanů se nesmí střílet avšak upozorňujeme, že není možno zaručit, že během akce nedojde k jejich zásahu. Proto upozorňujeme, že je jejich pohyb na vlastní nebezpečí a že při zásahu do zařízení a případném poškození není možno vymáhat náhradu po střelci pokud se nejednalo o zjevný úmysl. Kameramani, fotografové, reportéři, do hry vstupují na vlastní zodpovědnost, pořadatel akce za případné škody v žádném případě neodpovídá.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny v případě závady je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz". (Info o zbraních)

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 11. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže a navíc je možno při polední pauze (přednostně pro hráče, kteří projevili zájem při registraci) zakoupit Ostravskou klobásu s chlebem a přílohou dle chuti za 40,- Kč.

 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 25,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 20,- Kč
 - Nealkoholické pivo Birel v plechovce 0,5 l od 25,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,18 l od 20,- Kč
 - Čokoládové tyčinky nebo müsli tyčinky od 15,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 30,- Kč


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Luke C.A.A.S.
Podplukovník
Houmi 3PARA
Desátník
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Fllypi Ano 3PARA
Poručík
Kapr Lost Comando
Desátník
Pupikus O.D.S.T
Armádní generál
Radar Xteampv
Generál major
Midas ANO O.D.S.T
Nadporučík
Honzys NE C.A.A.S.
Podplukovník
Afli ano M.S.A.T
Štabní rotmistr
Werx0ler nemám team
Svobodník
Laz5 Yes Stalkeři
Podplukovník
palo99 ano SAC
Štabní rotmistr
Boban9AD Ano SAC
Štabní rotmistr
Lara ano Stalkeři
Kapitán
ondrapetruska Ano 3PARA
Nadporučík
Kubis NE O.D.S.T
Nadporučík
FranceLtPierre Ano 2e Regiment…
Nadrotmistr
Bucky nemám team
Vojín
Hawky44 Lost Comando
Svobodník
Indos111
Rotný
Vitus ANO Black Ghost
Štabní rotmistr
Potkan Ano 7. nemám team
Nadrotmistr
vencav Lost Comando
Četař
Lydecker nemám team
Podporučík
Raad nemám team
Vojín
Mravec nemám team
Vojín
HonzaDTH ANO Delta Team…
Četař
Dandys SOGOS
Štábní praporčík
lintrom Strike Force…
Rotmistr
Deka Ano AW-AirWolfs
Nadporučík
RudyN Black Ghost
Rotmistr
Sunrel SOGOS
Nadrotmistr
Sony014 Ano AW-AirWolfs
Nadrotmistr
MartinDTH ANO Delta Team…
Nadrotmistr
Teddy2256 ANO Delta Ravens
Podpraporčík
MorisCZ nemám team
Desátník
Ujo2001
Svobodník
Laky1994 Ano nemám team
Desátník
TominJurena nemám team
Svobodník
kaimad ANO nemám team
Nadpraporčík
Mady NE OneTaps
Rotný
Azekari S.O.F.T.
Rotný
Shmudla nemám team
Nadrotmistr
Hanees Ano Šupácká legie
Rotmistr
Dvojche nemám team
Nadrotmistr
Hrbel Ano Stalkeři
Desátník
Zedkors ANO SKELETONS
Rotmistr
AtomasII ne nemám team
Štabní rotmistr
Jaggernaut Ne nemám team
Vojín
Redcap EVO SIX
Podpraporčík
MrInfernal T.N.J.
Rotný
Kacer nemám team
Četař
Vyktor BlackWolfs
Štabní rotmistr
Tomina nemám team
Četař
Adosh nemám team
Rotmistr
SAMURAI ano
Podpraporčík
Turyy Ne S.O.F.T.
Četař
NekdyPriste nemám team
Desátník
Iwoni28362 nemám team
Vojín
Lopata T.N.J.
Desátník
Gyro ANO nemám team
Desátník
Jimmy3 Ano 3PARA
Vojín
JakubR nemám team
Rotný
HonzaHellebrand
Desátník
Tomibravo nemám team
Četař
Postys
Desátník
SamRych RYCHNA
Svobodník
Pasho nemám team
Svobodník
skrem nemám team
Svobodník
Keberdon ANO
Svobodník
Caja OneTaps
Vojín
Dalik002 ANO nemám team
Vojín
Andis ANO nemám team
Svobodník
Zeminem NE Chábři
Svobodník
Dejmien Chábři
Svobodník
Nogy ASGOT
Desátník
Griftereq Ano nemám team
Svobodník
SNOWMANN ASGOT
Desátník
Xena
Svobodník
Zenisek99 NE (4) nemám team
Vojín
Motomoto7 Ano nemám team
Vojín
Lukas0006 C.A.A.S.
Svobodník
Host - Haltofik
Přidán od: Deka
nemám team
Svobodník
Cenda161 nemám team
Svobodník
Jim2 Ano nemám team
Vojín
Luckyw nemám team
Svobodník
Foxin nemám team
Vojín
KaniCZEk NE OneTaps
Svobodník
Foxout nemám team
Vojín
Dafca1 Chábři
Vojín
Palkowski Chábři
Vojín
Wersetis nemám team
Vojín
NINJAJARDA44 nemám team
Vojín
Sepp Ano 2x Gebirgsjäger
Desátník
Pernik Ano nemám team
Vojín
polda602 ANO nemám team
Vojín
Spoon ANO 3PARA
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 14.07.2021 22:54 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 14
Děkujeme všem hráčům, kteří se zúčastnili našich akcí ať už za příznivého nebo ne až tak příznivého počasí. Výsledky i galerie z akcí Oil Nation 12, Team Fotress 14 a Project Medusa naleznete na naší fb stránce: https://www.facebook.com/airsoftgods
PALO99 Štabní rotmistr | SAC | 13.07.2021 16:08 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 14
Opožděně ale jak dopadlo skore kdo vyhral?
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 14.07.2021 22:54 |
Výsledky najdeš na našem FB: https://www.facebook.com/airsoftgods
TEDDY2256 Podpraporčík | DELTA RAVENS | 12.07.2021 20:20 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 14
Díky Henry supr akce. Přikládám foto z akce    https://www.zonerama.com/freharovafoto/Album/7428300
LAZ5 Podplukovník | STALKEŘI | 10.07.2021 22:47 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 14
Tým Stalkerů děkuje Henrymu za dnešní velice vydařené akce (Team Fortress a Army of two). Kde bychom zejména chtěli vyzdvihnout Army of two, neboť má skvělý koncept i potenciál.
SEPP Desátník | GEBIRGSJÄGER | 10.07.2021 22:18 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 14
Děkuji za skvěle připravenou akci. PS: jsou někde k náhledu fotky fotografů?
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 09.07.2021 18:34 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 14
Zítra budou pro akci "Team Fortress 14" nakonec naprosto perfektní podmínky, žádné vedro, žádný déšť, žádný vítr

Důvod proč sem píšu je ten, že máme na nedělní akci "Project Medusa" dostatek volného místa pro další účastníky a tak budou mít neregistrovaní stejné vstupné jako registrovaní. Pokud jste tedy váhali nad nedělní účastí, můžete bez obav dorazit.
MORISCZ Desátník | NEMÁM TEAM | 05.07.2021 13:23 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 14
Jo stačí plomba   bych chtěl vidět  

MORISCZ Desátník | NEMÁM TEAM | 03.07.2021 12:35 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 14
to jsem zvědav na ty HPA až bude zranění tak se budeme
 divit  
PETY Štábní praporčík | ASGOT | 03.07.2021 21:04 |
Blbost stačí ti plomba a mas po starostech , myslíš ze hpa snipa je rozdíl ?
M4RT1NCZ Podporučík | PENDECHOS | 03.07.2021 22:24 |
Doslova je dneska jednodušší si vyměnit pružinu na qdc mechu za minutu než dělat cokoliv na hpa s plombou. Kdo bude chtít podvádět si vždy cestu najde a dneska je už jedno co má za systém