OIL NATION 12 | Okres: Opava |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)
GPS: 49.78091588283721,17.915847301483154 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 23.06.2021 20:00
GPS souřadnice: 49.78091588283721,17.915847301483154


Akce se uskuteční za podmínek aktuálních vládních opatření.

Zveme Vás na další pokračování těžařské akce "OIL NATION". Uskuteční se v sobotu 26.6 na raketové základně v Leskovci. Akce si zachová originální koncept, který jsme jako první přinesli už v roce 2014. Dvě strany budou mezi sebou bojovat o ropné věže, které se nachází na území třetí strany. Ta se snaží naleziště chránit, zabránit těžbě a škodit ostatním dvěma stranám.

Počet sniperů na této akci JE omezen na 8.
Informace pouze pro snipery: Na akci bude omezen počet sniperů s opakovacími puškami do 3,59J a to na 8. Jejich registrace je platná pouze při registraci přes airsoftkoalici a to v případě, že do příslušné kolonky vyplní "sniper". Akceptujeme pouze 8 sniperů. Jakmile bude jejich registrace naplněna, další pokusy o registrace sniperů budeme automaticky kickovat. Pokud na akci dorazí hráč se sniperkou, aniž by byl jedním z oněch osmi registrovaných, nebude se svojí puškou vpuštěn do hry.

Zápis hráčů proběhne opět mezi 8:00 a 8:45. V 9:00 bude areál uzamčen a začne brífink. Hráči, kteří přijedou pozdě nebo registraci provedou, ale budou se zdlouhavě chystat u aut, budou do areálu vpuštěni až po odstartování hry v cca 9:45. Hráči, kteří přijedou včas nechtějí čekat na opozdilce.


Na akci nabízíme zápůjčku zbraní, baterií a vysílaček. Bližší informace najdete zde.


je možná dvěma způsoby. Registrací zde na koalici nebo odesláním e-mailu.
Registrujte se prosím pouze jedním ze dvou níže uvedených způsobů, nikoliv více najednou. DĚKUJEME

(1) - Registrace skrz airsoftkoalici: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

(2) - Registrace zasláním emailu: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Upozorňujeme, že registrace je kompletní až v okamžik, kdy vám přijde (do třech dní) potvrzení registrace. Poslední registrace přijímáme poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá.

Jednotlivci zašlou email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - jméno nebo příjmení či přezdívka
 - můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí
 - do předmětu emailu uveďte "OIL"

Tým nebo skupina hráčů se registruje odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude:
 - název týmu (jen pokud se jedná o tým)
 - počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5)
 - pokud se nejedná o tým, ale skupinu hráčů, vypište jména nebo příjmení či přezdívky hráčů
 - můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí
 - do předmětu emailu uveďte "OIL"

Registrace skrz Facebook: již bohužel neakceptujeme. Kvůli novým úpravám FB už není možné stahovat seznamy uživatelů registrovaných na FB. Proto pro registraci využijte pouze jeden ze dvou výše uvedených způsobů. Děkujeme za pochopení.

(X) - Vstup bez registrace: je bez problému možný za standardní vstupné viz níže.Kde: Bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)
GPS: 49.7811403N, 17.9157697E
Kdy: sobota 26.6.2021 od 8:45
Omezení úsťové rychlosti: 2,24J (AEG 150 m/s s 0,20g bb), výjimky uvedeny níže.
Obsazení: koncipováno pro 60-100 hráčů
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Respawn: hromadný, každá 10. minuta
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA! (výjimka pouze pro chemika)
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i oběd
Za kolik: při včasném příjezdu do 8:45:

 150,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 130,- (+ 20,- vratná záloha) zvýhodněné vstupné pro řádně registrované hráče* (info výše)


* U registrace musí hráči bez vyzvání předložit vlastní reflexní vestu. Vstup bez reflexní vesty navýší vstupné o 30 Kč nebo může být dotyčnému nabídnuta koupě nové vesty za 60 Kč.

* Při zápisu po 8:45 bude vstupné navýšeno o 30 Kč a dotyčným nebude umožněn výběr strany

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf


- Maximální kinetická energie zbraní je omezena na 2,24J s našimi kuličkami o váze 0,40g
- AEG budeme měřit s kuličkami o váze 0,20g přičemž úsťová rychlost je omezena na 150 m/s
- Výjimka pouze pro SNIPERY s opakovacími puškami na manuální či plynový pohon - max 3,59J s 0,40g kulemi
- Limity se započtenými tolerancemi jsou: 2,38J, AEG 155 m/s, opakovací pušky 3,77J
- Úsťové rychlosti měříme vždy s našimi kuličkami o váze 0,20g nebo 0,40g
- Zbraně měříme buďto namátkově nebo všem hráčům ještě před registrací

Na akci bude omezen počet sniperů s opakovacími puškami do 3,59J a to na 8. Jejich registrace je platná pouze při registraci přes airsoftkoalici a to v případě, že do příslušné kolonky vyplní "sniper". Akceptujeme pouze 8 sniperů. Jakmile bude jejich registrace naplněna, další pokusy o registrace sniperů budeme automaticky kickovat. Pokud na akci dorazí hráč se sniperkou, aniž by byl jedním z oněch osmi registrovaných, nebude se svojí puškou vpuštěn do hry.

- Každý hráč musí být vybaven reflexní vestou. Hráči kteří při registraci nepředloží reflexní vestu budou mít navýšené vstupné
- Na našich akcích je zákaz používat zbraně na bázi HPA, hráči vybaveni těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry
- Výjimka platí pouze pro OPAKOVACÍ pušky s HPA pohonem, které s plombou smějí být použity
- Zákaz používání laserových zaměřovačů

Každý hráč MUSÍ MÍT adekvátní ochranu zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft (ne mřížkové!). Ty bude nosit v souladu s návodem k použití po celou dobu, po kterou se bude pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech). Hráč, který brýle v těchto prostorech nosit nebude, vystavuje se obrovskému riziku destruktivního poranění očí. Činí tak proti pravidlům a na vlastní odpovědnost.

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti, což je v rozporu s etikou, ne však s pravidly akce. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které neodpovídá pořadatel ani střelec.08:00 - 08:45 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:30 Polední pauza
12:45 - 13:00 Začátek druhé části akce při které se vymění
15:00 - 15:30 Konec akce


Fiktivní scénář se odehrává někdy v roce 2025 na území Iráku, kde byla nalezena nová rozsáhlá naleziště ropy. Jelikož se Čína potýká s počínajícím nedostatkem pohonných hmot, vysílá do oblasti svoje jednotky, na což reaguje USA, která do země také vysílá svoje vojáky. Akce začíná v okamžik, kdy jsou všechny jednotky ve svých základnách a vyráží k jednotlivým "těžebním věžím". Úkolem čínských i amerických jednotek je v určitém časovém limitu vytěžit co největší množství ropy z co největšího množství těžebních věží.

Iráckým jednotkám se samozřejmě nelíbí co se v jejich zemi děje a tak se snaží věže držet, dobývat zpět a bránit nepříteli v těžbě. Vyhrát může buď Čína, nebo USA a to dosažením většího natěženého množství ropy dopravené do své základny. Irák při této akci hraje roli "záškodníka".

Provedení
Těžiště ropy budou symbolizovány kanystry s kohoutkovým uzávěrem, ze kterých budou muset (ať už číňani nebo američané) přenášet vodu do svých základen (na mrtvolištích) v uzavíratelných nádobách. Jakmile je voda (ropa) donesena do mateřské základny (na mrtvolišti), protivník ji již nemůže získat, ani jinak znehodnotit a je nastálo "připsána" ke skóre dané strany. Akce nekončí v okamžik kdy jedna ze stran zcela naplní kanystr v domovské základně, ale až po uplynutí daného časového limitu. Podaří-li se některé ze stran, naplnit kanystr v domovské základně před skončením časového limitu, musí se snažit obsadit co nejvíc ropných vrtů tak, aby nepřítel také nedosáhl absolutního výsledku. Akce se bude skládat ze dvou samostatných her, při kterých se prohodí strany tak, že každá vyzkouší hru dvou "národností".


Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz. Odkaz zde: http://www.airsoftgods.cz/index?page=rules . Ostatní pravidla specifická pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 

Rozdělení a označení stran - hráči budou rozděleni k jednotlivým stranám dle vlastního uvážení až během brífinku. Při zjevné nevyváženosti můžou být někteří hráči vyzváni k přechodu k protistraně. Barevné rozlišení jednotlivých stran bude oznámeno na brífinku. Všichni hráči budou označeni barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci v klidu vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a pokračujete ve hře.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Jejich rozdělení proběhne na brífinku, kanál 8 však bude určen VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno. Děkujeme předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň.

Kameramani, fotografové, reportéři - musí být označeni reflexními vestami a v případě nošení ochranných brýlí pro ně platí stejná pravidla jako pro ostatní hráče. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma. Do kameramanů se nesmí střílet avšak upozorňujeme, že není možno zaručit, že během akce nedojde k jejich zásahu. Proto upozorňujeme, že je jejich pohyb na vlastní nebezpečí a že při zásahu do zařízení a případném poškození není možno vymáhat náhradu po střelci pokud se nejednalo o zjevný úmysl. Kameramani, fotografové, reportéři, do hry vstupují na vlastní zodpovědnost, pořadatel akce za případné škody v žádném případě neodpovídá.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny v případě závady je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz". (Info o zbraních)

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 11. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže a navíc je možno při polední pauze (přednostně pro hráče, kteří projevili zájem při registraci) zakoupit Ostravskou klobásu s chlebem a přílohou dle chuti za 40,- Kč.

 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 25,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 20,- Kč
 - Nealkoholické pivo Birel v plechovce 0,5 l od 25,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,18 l od 15,- Kč
 - Čokoládové tyčinky nebo müsli tyčinky od 15,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 30,- Kč


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Leonek SKELETONS
Brigádní generál
L.J. SKELETONS
Praporčík
Luke C.A.A.S.
Podplukovník
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
Martas SKELETONS
Podpraporčík
Fllypi 3PARA
Poručík
Pupikus O.D.S.T
Armádní generál
Darkie Sabertooth
Nadporučík
Host - Uživatel6
Přidán od: Henry
nemám team
Podporučík
Radar Xteampv
Generál major
Honzys C.A.A.S.
Podplukovník
Host - Tami
Přidán od: Radar
Xteampv
Štábní praporčík
Deepwalker Guláš Tactical
Nadporučík
Host - Laz5
Přidán od: Lara
Stalkeři
Podplukovník
palo99 SAC
Štabní rotmistr
Archer Angry Fox
Poručík
Salieri Pendechos
Kapitán
radim33 Airsoft…
Četař
Lara Stalkeři
Kapitán
Magy Black Ghost
Kapitán
Host - zejdao
Přidán od: Deepwalker
Guláš Tactical
Vojín
Host - SilverEagle
Přidán od: Deepwalker
Guláš Tactical
Rotmistr
FranceLtPierre 2e Regiment…
Nadrotmistr
kikolino nemám team
Svobodník
Host - JanKiller
Přidán od: L.J.
SKELETONS
Desátník
Belli AREA 78 TEAM
Podplukovník
Host - Section
Přidán od: Archer
Angry Fox
Praporčík
Munk AW-AirWolfs
Štábní praporčík
Guner AW-AirWolfs
Nadrotmistr
Switcher Morkovice AS
Četař
Potkan nemám team
Nadrotmistr
Smrtka SNIPER
Rotný
Frogman SEAL Team 10 -…
Nadporučík
Lydecker nemám team
Podporučík
Chloupekk nemám team
Rotmistr
Makyn Funny Company
Podplukovník
RudyN Sniper Black Ghost
Rotmistr
Sony014 SNIPER AW-AirWolfs
Nadrotmistr
Erdamar SNIPER SKELETONS
Desátník
Host - JackHerrer
Přidán od: Belli
AREA 78 TEAM
Nadpraporčík
Host - BednyCz
Přidán od: Archer
Angry Fox
Rotmistr
Metju nemám team
Desátník
kaimad nemám team
Nadpraporčík
RIP93 SPGS
Četař
Vymi Funny Company
Rotný
Hanees Šupácká legie
Rotmistr
Dvojche nemám team
Nadrotmistr
Host - rolfcze
Přidán od: GeorgioCZE
SOGATO
Rotný
Host - Mhorse
Přidán od: GeorgioCZE
SOGATO
Nadrotmistr
AdStrong Black Alpha
Svobodník
Lukasgulas SNIPER 3rd Ranger…
Desátník
ErycKosinus Kosinus
Četař
Critical AW-AirWolfs
Rotný
Hrbel Stalkeři
Desátník
Host - dominikbatelka
Přidán od: Deepwalker
nemám team
Vojín
Foxik nemám team
Rotmistr
Host - Michael1511
Přidán od: Archer
Angry Fox
Desátník
Zedkors SKELETONS
Rotmistr
MAuL Black Alpha
Vojín
Redcap EVO SIX
Podpraporčík
Luker nemám team
Vojín
MrInfernal T.N.J.
Rotný
zefyr T.N.J.
Četař
Smrk KLOBÁSA 2x SEAL Team 10 -…
Štabní rotmistr
Griffin SOGOS
Svobodník
SAMURAI
Podpraporčík
nightwolf nemám team
Desátník
Lopata T.N.J.
Desátník
JakubR nemám team
Rotný
Tomibravo Sniper nemám team
Četař
GeorgioCZE SOGATO
Rotmistr
bingy nemám team
Vojín
Host - andress
Přidán od: GeorgioCZE
SOGATO
Četař
Postys
Desátník
Danny97 nemám team
Četař
Bochov nemám team
Desátník
Stryker nemám team
Vojín
Risha TJB
Desátník
Vondrc nemám team
Vojín
Palminator
Vojín
Wizel Black Alpha
Svobodník
Luke93 nemám team
Desátník
UlandCZ nemám team
Vojín
OrwickCZ
Svobodník
LudekK nemám team
Vojín
LudekKml nemám team
Vojín
Lukas0006 Sniper C.A.A.S.
Svobodník
Host - Haltofik
Přidán od: Deka
nemám team
Svobodník
Vasilijev SNIPER nemám team
Vojín
tomino216 Black Alpha
Vojín
TheHozart Black Alpha
Vojín
Gabby SNIPER nemám team
Vojín
Hory Airsoft…
Vojín
Jim2 nemám team
Vojín
Chyta nemám team
Vojín
Mozkomor2 nemám team
Vojín
Host - lucasHeavy
Přidán od: zefyr
nemám team
Vojín
Anet C.A.A.S.
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
RISHA Desátník | TJB | 27.06.2021 22:17 | odpovědět |
Komentář akce: OIL NATION 12
Parádní akce , kdyby jste někdo pak měli přístup k fotkám tak sem hoďte link díkec

STOUPALUTIN Vojín | NEMÁM TEAM | 29.06.2021 07:05 |
Na fotkách se zatím pracuje, hodím je sem i Henrymu hned jak budou. Díky
MRINFERNAL Rotný | T.N.J. | 29.06.2021 21:38 |
Už se na fotky všichni těšíme, snad to půjde rychle
STOUPALUTIN Vojín | NEMÁM TEAM | 30.06.2021 23:51 |
...za chvilku to bude! Už se to exportuje.
STOUPALUTIN Vojín | NEMÁM TEAM | 01.07.2021 00:25 |
Fotky jsou zde:  https://www.zonerama.com/stoupa/Album/7389815 - snad se budou aspoň lehce líbit...
Pokud ano, tak budu rád za podporu na IG:  https://www.instagram.com/stoupa.tomas/

příště zas někde
zdraví Stoupa
www.fotit-me-bavi.cz
SMRK Štabní rotmistr | SEAL TEAM 10 - CZ | 26.06.2021 21:34 | odpovědět |
Komentář akce: OIL NATION 12
Brutální akce luxus Henry
MRINFERNAL Rotný | T.N.J. | 26.06.2021 17:55 | odpovědět |
Komentář akce: OIL NATION 12
Super akce, diky Henry. A diky spoluhráčům ze žlutého tymu, dneska jsme zamakali
GEORGIOCZE Rotmistr | SOGATO | 26.06.2021 16:07 | odpovědět |
Komentář akce: OIL NATION 12
Jako vždy Henry perfektní akce, díky moc.
DARKIE Nadporučík | SABERTOOTH | 26.06.2021 08:37 | odpovědět |
Komentář akce: OIL NATION 12
Zdarec, omlouvám se ale nepodařilo se mi rozchodit kvér, nedorazím.
PUPIKUS Armádní generál | O.D.S.T | 25.06.2021 22:05 | odpovědět |
Komentář akce: OIL NATION 12
Ostrava bro
PUPIKUS Armádní generál | O.D.S.T | 25.06.2021 21:06 | odpovědět |
Komentář akce: OIL NATION 12
Omlouvám se zítra nedorazim nemám odvoz
RISHA Desátník | TJB | 25.06.2021 21:09 |
Bydlíš někde po cestě ? jedeme s klukama z Brna mohli bychom tě přibrat někde
TOMIBRAVO Četař | NEMÁM TEAM | 24.06.2021 22:11 | odpovědět |
Komentář akce: OIL NATION 12
Ahoj Henry, taky jsem prihlaseny jako sniper, ale nemohu se bohuzel zucastnit. Prehodili mi smenu a musim do prace.
ERDAMAR Desátník | SKELETONS | 24.06.2021 19:50 | odpovědět |
Komentář akce: OIL NATION 12
Ahoj henry prosim te jsem prihlaseny jako sniper ale zbran, je momentalne nepouzitelna jestli to jde zrusit abych uvolnil snipera dalsim lidem zucastnim se jako normalni pěšák
DANYSILENT Svobodník | NEMÁM TEAM | 24.06.2021 14:44 | odpovědět |
Komentář akce: OIL NATION 12
Čau Henry, bohužel se nebudu moci zúčastnit z rodinných důvodů, nestihl jsem se odhlásit, můžeš kdyžtak moje místo uvolnit někomu jinému?