TALIBAN HUNTERS 7 | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Frýdek-Místek: bývalá raketová základna TTM
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 09.06.2021 20:00
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585


Akce se uskuteční za podmínek aktuálních vládních opatření.

Zveme vás na naši první akci tohoto roku ve Frýdecké základně TTM. Bude se jednat o další pokračování akce se zajímavým konceptem TALIBAN HUNTERS. Uskuteční se 12.6 a stejně jako v předchozích dílech série se můžete těšit na intenzivní akci, kterou opět sehrají americké jednotky bojující proti chaotickému tálibánu.

Info pro snipery: Na akci bude omezen počet sniperů s opakovacími puškami do 3,59J a to na 10Jejich registrace je platná pouze při registraci přes airsoftkoalici a to v případě, že do příslušné kolonky vyplní "sniper". Akceptujeme pouze 10 sniperů. Jakmile bude jejich registrace naplněna, další pokusy o registrace sniperů budeme automaticky kickovat. Pokud na akci dorazí hráč se sniperkou, aniž by byl jedním z oněch deseti registrovaných, nebude se svojí puškou vpuštěn do hry.


Na akci nabízíme zápůjčku zbraní, baterií a vysílaček. Bližší informace najdete zde. Pokud to situace v době konání akce umožní a nebude uvedeno jinak, dovezeme klobásy v běžném množství. Bude možno si je rezervovat při registraci nebo zakoupit přímo během polední pauzy.


je možná dvěma způsoby. Registrací zde na koalici, nebo odesláním e-mailu.
Registrujte se prosím pouze jedním ze dvou níže uvedených způsobů, nikoliv více najednou. DĚKUJEME

(1) - Registrace skrz airsoftkoalici: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

(2) - Registrace zasláním emailu: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Upozorňujeme, že registrace je kompletní až v okamžik, kdy vám přijde (do třech dní) potvrzení registrace. Poslední registrace přijímáme poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá.

Jednotlivci zašlou email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - jméno nebo příjmení či přezdívka
 - do předmětu emailu uveďte "HUNTERS"

Tým nebo skupina hráčů se registruje odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude:
 - název týmu (jen pokud se jedná o tým)
 - počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5)
 - pokud se nejedná o tým, ale skupinu hráčů, vypište jména nebo příjmení či přezdívky hráčů
 - do předmětu emailu uveďte "HUNTERS"

Registrace skrz Facebook: již bohužel neakceptujeme. Kvůli novým úpravám FB už není možné stahovat seznamy uživatelů registrovaných na FB. Proto pro registraci využijte pouze jeden ze dvou výše uvedených způsobů. Děkujeme za pochopení.

(X) - Vstup bez registrace: je bez problému možný za standardní vstupné viz níže.Kde: Frýdek-Místek: bývalá raketová základna TTM
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (níže).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde

GPS: 49.6932000N, 18.3937500E
Kdy: sobota 12.6.2021 od 9:00
Omezení úsťové rychlosti: 2,24J (AEG 150 m/s s 0,20g bb), výjimky uvedeny níže.
Obsazení: koncipováno pro 60-100 hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Respawn: hromadný, každá 10. minuta + specifický
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano, rozsah dle aktuálních vládních opatřeních
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 150,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 130,- (+ 20,- vratná záloha) zvýhodněné vstupné pro řádně registrované hráče* (info výše)

* U registrace musí hráči bez vyzvání předložit vlastní reflexní vestu. Vstup bez reflexní vesty navýší vstupné o 30 Kč nebo může být dotyčnému nabídnuta koupě nové vesty za 60 Kč.

* Při zápisu po 9:00 bude vstupné navýšeno o 30 Kč a dotyčným nebude umožněn výběr strany

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf


- Maximální kinetická energie zbraní je omezena na 2,24J s našimi kuličkami o váze 0,40g
- AEG budeme měřit s kuličkami o váze 0,20g přičemž úsťová rychlost je omezena na 150 m/s
- Výjimka pouze pro opakovací pušky na manuální či plynový pohon - max 3,59J s 0,40g kulemi
- Limity se započtenými tolerancemi jsou: 2,38J, AEG 155 m/s, opakovací pušky 3,77J
- Úsťové rychlosti měříme vždy s našimi kuličkami o váze 0,20g nebo 0,40g
- Zbraně měříme buďto namátkově nebo všem hráčům ještě před registrací

Na akci bude omezen počet sniperů s opakovacími puškami do 3,59J a to na 10. Jejich registrace je platná pouze při registraci přes airsoftkoalici a to v případě, že do příslušné kolonky vyplní "sniper". Akceptujeme pouze 10 sniperů. Jakmile bude jejich registrace naplněna, další pokusy o registrace sniperů budeme automaticky kickovat. Pokud na akci dorazí hráč se sniperkou, aniž by byl jedním z oněch deseti registrovaných, nebude se svojí puškou vpuštěn do hry.

- Každý hráč musí být vybaven reflexní vestou. Hráči kteří při registraci nepředloží reflexní vestu budou mít navýšené vstupné
- Na našich akcích je zákaz používat zbraně na bázi HPA, hráči vybaveni těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry
- Výjimka platí pouze pro OPAKOVACÍ pušky s HPA pohonem, které s plombou smějí být použity
- Zákaz používání laserových zaměřovačů

Každý hráč MUSÍ MÍT adekvátní ochranu zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft (ne mřížkové!). Ty bude nosit v souladu s návodem k použití po celou dobu, po kterou se bude pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech). Hráč, který brýle v těchto prostorech nosit nebude, vystavuje se obrovskému riziku destruktivního poranění očí. Činí tak proti pravidlům a na vlastní odpovědnost.

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti, což je v rozporu s etikou, ne však s pravidly akce. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které neodpovídá pořadatel ani střelec.08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:35 Polední pauza
12:35 - 12:45 Začátek druhé části akce při které se otočí strany
15:00 - 15:30 Konec akce


Americkou vojenskou základnu v Afghánistánu obklopili ze všech stran bojovníci Tálibánu a začali s jejím obléháním. Američani jsou ale odolní a drží se, což donutilo tálibánce vybudovat si v okolí tábory kde rekrutují nové bojovníky.

Geografie
Na středu herního území bude prostor americké základny, který se skládá z hlavní budovy, kruhové zdi ve tvaru C a prostoru se sníženým terénem nadcházejícím se mezi nimi. U každého z těchto míst bude stožár s vlajkou. Na začátku akce u těchto stožárů budou začínat americké jednotky. Respawn Američanů bude u hlavního vstupu do areálu. Na okrajích herní plochy budou tábory Tálibánu, které budou umístěny symetricky ve všech směrech od základny. U těchto stožárů budou začínat tálibánci a zároveň budou stožáry sloužit jako mrtvoliště (více o respawnu níže). Každý hráč dostane mapu kde budou vyznačeny pozice všech vlajek a důležitých míst. Každá ze stran bude mít na mapách unikátní kótování, což zkvalitní možnost plánování při použití PMR.

Podmínky vítězství
Tálibán vyhraje v případě, že obsadí všechny 3 vlajky v základně americké armády a udrží je alespoň po dobu půl hodiny. U.S. Army vyhraje v případě, že obsadí celkem 5 vlajek v základnách Tálibánu a udrží je po dobu 20 minut nebo si udrží alespoň jednu vlajku po celou herní dobu. Hra tedy může skončit jak po dosažení předem určeného časového limitu, tak třeba teoreticky i po půl hodině  Po dokončení první hry, se může začít další s tím, že se otočí strany nebo se později může zahrát hra zcela jiná.

Získání každého stožáru je nutné u obou stran provést nejen fyzicky, ale také je nutno tuto skutečnost ohlásit vysílačkou na vlastní velitelství, kde bude tato informace zaznamenána. Přes velitelství, je také možno získat informace o tom, v čím držení jsou jednotlivé vlajky. Vysílačky tak budou při této akci velmi důležité. Zápůjčka omezeného počtu vysílaček je možná od 30-50 Kč, dle modelu a výkonu.


Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz. Odkaz zde: http://www.airsoftgods.cz/index?page=rules . Ostatní pravidla specifická pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 

Rozdělení a označení stran - hráči budou rozděleni k jednotlivým stranám dle vlastního uvážení až během brífinku. Při zjevné nevyváženosti můžou být někteří hráči vyzváni k přechodu k protistraně. Barevné rozlišení jednotlivých stran bude oznámeno na brífinku. Všichni hráči budou označeni barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci v klidu vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a pokračujete ve hře.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Jejich rozdělení proběhne na brífinku, kanál 8 však bude určen VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno. Děkujeme předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň.

Kameramani, fotografové, reportéři - musí být označeni reflexními vestami a v případě nošení ochranných brýlí pro ně platí stejná pravidla jako pro ostatní hráče. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma. Do kameramanů se nesmí střílet avšak upozorňujeme, že není možno zaručit, že během akce nedojde k jejich zásahu. Proto upozorňujeme, že je jejich pohyb na vlastní nebezpečí a že při zásahu do zařízení a případném poškození není možno vymáhat náhradu po střelci pokud se nejednalo o zjevný úmysl. Kameramani, fotografové, reportéři, do hry vstupují na vlastní zodpovědnost, pořadatel akce za případné škody v žádném případě neodpovídá.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny v případě závady je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz". (Info o zbraních)

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 12. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže.

 - Chlazené nealko nápoje 0,5 l od 25,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 20,- Kč
 - Nealkoholické pivo v plechovce 0,5 l od 25,- Kč
 - Čokoládové tyčinky nebo müsli tyčinky od 15,- Kč


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Tib 13.JUDE prapor…
Leonek SKELETONS
Plukovník
Host - mr.mira
Přidán od: FranceLtPierre
Dewtex
Vojín
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Generál poručík
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Major
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
Fllypi 3PARA
Podporučík
Pupikus O.D.S.T
Armádní generál
Host - Uživatel6
Přidán od: Henry
nemám team
Štábní praporčík
Radar Xteampv
Brigádní generál
Midas O.D.S.T
Nadporučík
Host - Tami
Přidán od: Radar
Xteampv
Štábní praporčík
Hermi IŽEVSK
Desátník
Deepwalker Guláš Tactical
Poručík
palo99 SAC
Nadrotmistr
Boban9AD SAC
Štabní rotmistr
Perak nemám team
Štabní rotmistr
Archer Angry Fox
Podporučík
Salieri Sniper Pendechos
Nadporučík
Kubis O.D.S.T
Nadporučík
Magy Black Ghost
Nadporučík
FranceLtPierre 2e Regiment…
Rotmistr
Section Angry Fox
Praporčík
Hadzim SAC
Štábní praporčík
Daous NAAD
Rotný
Munk AW-AirWolfs
Štábní praporčík
Guner AW-AirWolfs
Nadrotmistr
Prostigo nemám team
Desátník
Zipox Sniper CCO
Praporčík
ponoznik Bravinné Team
Štabní rotmistr
Evatero NAAD
Četař
Frogman SEAL Team 10 -…
Nadporučík
m4rt1ncz Pendechos
Podporučík
Maaki K-TEAM
Rotný
Vavrec NAAD
Četař
HonzaDTH Sniper Delta Team…
Desátník
Martin86 AW-AirWolfs
Nadrotmistr
Dandys SOGOS
Štábní praporčík
Skopi Fox Hound
Nadrotmistr
lintrom Sniper Strike Force…
Rotmistr
DatBoi nemám team
Rotmistr
BlackStone nemám team
Štabní rotmistr
kazo1 SAC
Podporučík
Deka AW-AirWolfs
Nadporučík
Makyn Funny Company
Major
RudyN Sniper Black Ghost
Rotný
Sunrel SOGOS
Nadrotmistr
MartinDTH Sniper Delta Team…
Rotný
Denjinl SNIPER nemám team
Četař
Info nemám team
Četař
Host - BednyCz
Přidán od: Section
Angry Fox
Rotný
NikVonBorova nemám team
Desátník
TazmanVonBorova nemám team
Četař
PetrVonBruntal nemám team
Vojín
FoxHunter nemám team
Vojín
Shmudla SNIPER nemám team
Rotmistr
Hanees Šupácká legie
Rotný
ErycKosinus Kosinus
Četař
Critical AW-AirWolfs
Rotný
YEEET nemám team
Vojín
Dimitros Kosinus
Vojín
dominikbatelka nemám team
Vojín
Foxik nemám team
Rotný
Michael1511 Angry Fox
Svobodník
Zedkors SKELETONS
Rotný
PyroCookie nemám team
Vojín
Tomina nemám team
Četař
Adosh nemám team
Rotný
Icemen nemám team
Vojín
Gyro nemám team
Svobodník
Mazy nemám team
Vojín
Jordy Tactical…
Vojín
JakubR nemám team
Desátník
ImNotSoSureBro Tactical…
Vojín
Tomibravo SNIPER nemám team
Desátník
jankymarek
Svobodník
Wilhelm 23.Inf. Div.…
Vojín
GeorgioCZE SOGATO
Rotný
Danny97 nemám team
Desátník
SamRych SNIPER RYCHNA
Vojín
Pasho nemám team
Vojín
Bochov nemám team
Svobodník
skrem nemám team
Vojín
Keberdon
Vojín
Host - 12345
Přidán od: FranceLtPierre
Vojín
Andis nemám team
Vojín
Luke93 nemám team
Vojín
DavidHlava nemám team
Svobodník
Ondrejfiala nemám team
Svobodník
Happy nemám team
Vojín
Ronwum nemám team
Vojín
Xena
Vojín
gemaxuss nemám team
Vojín
JARDANINJA44 nemám team
Vojín
Bakly nemám team
Vojín
Xsollo nemám team
Vojín
Host - Haltofik
Přidán od: Deka
nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
KEBERDON Vojín | | 15.06.2021 20:10 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 7
Ahoj, jsou někde dostupné fotky ze soboty z talibanu ? Jinak plánuje se nějaká další akce ve frýdku ?

díky předem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 15.06.2021 23:21 |
Ahoj, nejsem si jistý jestli v sobotu někdo fotil, pokud nepočítám společnou fotku, která bude do několika dní na FB airsoftgods.cz. Co se týče našich dalších akcí ve Frýdku, v nejbližší době budou hned dvě a termíny jsou 10.7 a 11.7. Zde na koalici se obě akce objeví v krátké době.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 11.06.2021 18:36 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 7
Akce TALIBAN HUNTERS 7 a THE BATTLEFIELD 4 se uskuteční dle plánu za každého počasí. Dle aktuální předpovědi (přesněji na ventusky) by mělo začít pršet až v sobotu po akci. Největší hegeš by pak měl přijít až v noci ze soboty na neděli. V neděli by pak mohla ještě k ránu doznít nějaká přeháňka a pak už by to mělo být bez deště.
SALIERI Nadporučík | PENDECHOS | 10.06.2021 19:27 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 7
Z rodinných důvodu se nedostavím v sobotu. Nabízím pozici Sniper kterou jsem mel  pro sebe.
TIB | 13.JUDE PRAPOR AIRSOFT ŽDÁNICE | 08.06.2021 23:47 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 7
Nabízíme odvoz Z VYŠKOVA / BUČOVIC pro 1 osobu na akci Taliban hunters + battlefield - Ano po sobotní akci zůstáváme v prostoru i na battlefield.
PONOZNIK Štabní rotmistr | BRAVINNÉ TEAM | 30.05.2021 23:52 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 7
Předpokládám že Talibánci by měli být adekvátně oděni což?
TAZMANVONBOROVA Četař | NEMÁM TEAM | 31.05.2021 09:49 |
Jenom pokud Henry nenechá po pauze měnit strany. Což je zatím v plánu. Uvidíme kolik kalachakbarů dorazí. Tím apelujeju na Henryho- nech strany bez výměny. Dá se to popř změnit na místě.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 01.06.2021 16:47 |
Výstrojová kázeň není nějak vyžadována. Pokud někdo bude chtít dorazit v afgánském oděvu, budeme samozřejmě jen rádi. Během akce dojde k prohození stran. Důvodem je, aby byla druhá část hry pro účastníky jiná a osvěžující. Je však možné se domluvit, že by hráči v afg. oděvu hráli obě hry za Tálibán. Vždy se najdou i hráči, kteří by místo nich zůstali obě hry na americké straně, čímž by strany zůstaly vyrovnány.