ZRUŠENO! GUARDIAN:9 (14TH) | Okres: Opava |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)
GPS: 49.78091588283721,17.915847301483154 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 23.09.2020 17:00
GPS souřadnice: 49.78091588283721,17.915847301483154


Upozorňujeme, že je akce kvůli velmi nepříznivé předpovědi počasí ZRUŠENA.

Jako náhradu můžeme nabídnout oblíbenou akci "Team Fortress 12", která se uskuteční následující sobotu (3.10) ve Frýdku-Místku.


Další klasický v pořadí již 14. Guardian:9, neboli akce o dobývání devíti stožárů se tentokrát uskuteční 26.9 na základně v Leskovci. Akce se stejně jako v minulosti zúčastní i jagger. Jeho funkci (příslušnost k dané straně, či hru proti všem), i četnost užití odhlasujeme před začátkem akce na brífinku. Pro zvýšení komfortu a pohodovosti akce nabídneme kromě klobás (40 Kč/ 100g) i steaky (65 Kč/100g). Pro zajištění toho aby se na vás dostalo, můžete při registraci uvést, o co máte zájem. Abychom steaky mohli připravit, potřebujeme alespoň 20 objednávek. Pokud bude méně, pro zájemce vezmeme klobásy aby nebyli o hladu. Počet sniperů na akci NENÍ omezen. Herní prostor snipingu příliš nepřeje a proto neočekáváme jejich vysokou účast.

Zápis hráčů proběhne opět mezi 8:00 a 8:45. V 9:00 bude areál uzamčen a začne brífink. Hráči, kteří přijedou pozdě nebo registraci provedou, ale budou se zdlouhavě chystat u aut, budou do areálu vpuštěni až po odstartování hry v cca 9:45. Hráči, kteří přijedou včas nechtějí čekat na opozdilce.


Na akci nabízíme zápůjčku zbraní, baterií a vysílaček. Bližší informace najdete zde.


je možná třemi způsoby. Registrací zde na koalici, odesláním e-mailu nebo na facebooku.
Registrujte se prosím pouze jedním ze třech níže uvedených způsobů, nikoliv více najednou. DĚKUJEME

(1) - Registrace skrz airsoftkoalici: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

(2) - Registrace zasláním emailu: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Upozorňujeme, že registrace je kompletní až v okamžik, kdy vám přijde (do třech dní) potvrzení registrace. Poslední registrace přijímáme poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá.

Jednotlivci zašlou email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - jméno nebo příjmení či přezdívka
 - pokud máte zájem o oběd, uveďte jestli chcete klobásu nebo steak
 - do předmětu emailu uveďte "G9"

Tým nebo skupina hráčů se registruje odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude:
 - název týmu (jen pokud se jedná o tým)
 - počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5)
 - pokud se nejedná o tým, ale skupinu hráčů, vypište jména nebo příjmení či přezdívky hráčů
 - pokud máte zájem o oběd, uveďte jestli chcete klobásu nebo steak, případně kolik porcí
 - do předmětu emailu uveďte "G9"

(3) - Registrace skrz Facebook: za registrované jsou považovaní hráči, kteří se přihlásí skrz událost vypsanou na naší FB stránce kde kliknou na zúčastním se. Poslední registrace jsou akceptovány poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá. V ten okamžik stáhneme seznam registrovaných a na následující registrace už nebude brán zřetel.

(X) - Vstup bez registrace: je bez problému možný za standardní vstupné viz níže.Kde: Bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)
GPS: 49.7811403N, 17.9157697E
Kdy: sobota 26.9.2020 od 8:45
Omezení úsťové rychlosti: 2,24J (AEG 150 m/s s 0,20g bb), výjimky uvedeny níže.
Obsazení: koncipováno pro 60-100 hráčů
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Respawn: hromadný, každá 10. minuta
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i oběd (klobása nebo steak)
Za kolik: při včasném příjezdu do 8:45:

 150,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 130,- (+ 20,- vratná záloha) zvýhodněné vstupné pro řádně registrované hráče* (info výše)


* U registrace musí hráči bez vyzvání předložit vlastní reflexní vestu. Vstup bez reflexní vesty navýší vstupné o 30 Kč nebo může být dotyčnému nabídnuta koupě nové vesty za 60 Kč.

* Při pozdním příchodu (po 8:45), budou muset dotyční vyčkat na znovuotevření areálu (cca 9:45) a bude jim navýšeno vstupné o 30 Kč. Navíc dotyčným nebude umožněn výběr strany.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf


- Maximální kinetická energie zbraní je omezena na 2,24J s našimi kuličkami o váze 0,40g
- AEG budeme měřit s kuličkami o váze 0,20g přičemž úsťová rychlost je omezena na 150 m/s
- Výjimka pouze pro opakovací pušky na manuální či plynový pohon - max 3,59J s 0,40g kulemi
- Limity se započtenými tolerancemi jsou: 2,38J, AEG 155 m/s, opakovací pušky 3,77J
- Úsťové rychlosti měříme vždy s našimi kuličkami o váze 0,20g nebo 0,40g
- Zbraně měříme buďto namátkově nebo všem hráčům ještě před registrací

- Každý hráč musí být vybaven reflexní vestou. Hráči kteří při registraci nepředloží reflexní vestu budou mít navýšené vstupné
- Na našich akcích je zákaz používat zbraně na bázi HPA, hráči vybaveni těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry
- Výjimka platí pouze pro OPAKOVACÍ pušky s HPA pohonem, které s plombou smějí být použity
- Zákaz používání laserových zaměřovačů

Každý hráč MUSÍ MÍT adekvátní ochranu zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft (ne mřížkové!). Ty bude nosit v souladu s návodem k použití po celou dobu, po kterou se bude pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech). Hráč, který brýle v těchto prostorech nosit nebude, vystavuje se obrovskému riziku destruktivního poranění očí. Činí tak proti pravidlům a na vlastní odpovědnost.

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti, což je v rozporu s etikou, ne však s pravidly akce. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které neodpovídá pořadatel ani střelec.08:00 - 08:45 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:30 Polední pauza
12:45 - 13:00 Začátek druhé části akce při které se vymění
15:00 - 15:30 Konec akce


Pokud znáte mód conquest z battlefieldu nemusíte herní náplň číst. Akce se bude točit okolo získávání stožárů s vlajkami, které budou rozsety po celém hracím poli. U každého získaného stožáru se začne přičítat čas vašemu týmu (více stožárů - více času - více "bodů"). Je ale samozřejmě třeba hlídat, aby vámi těžce vybojované stožáry nezískal nepřítel, v tom případě byste se měli snažit mu je opět získat zpět. Na konci celé akce se sečtou zvlášť časy / body každé ze stran a vyhrává strana, která byla úspěšnější v útoku i v obraně.

Celá akce se rozdělí na dvě části. První část potrvá cca od 9:30 do 12:00. Ve 12:00 bude půlhodinová pauza na oběd, při které se mimo jiné můžou přesunem hráčů vyrovnat strany (tak aby byla hra co nejvyváženější), načež ve 12:45 - 13:00 začne druhá část při které se protočí strany (potrvá do 15 hod) a ta rozhodne o vítězi.

Geografie
Na herním území bude rozmístěno celkem 9 stožárů s vlajkami. Mrtvoliště budou umístěna zrcadlově tak, aby měly obě strany stejně daleko k jednotlivým vlajkám. Po skončení první hry se bránící a dobývající strana prohodí, načež se na úplném konci akce bude dát určit, která strana byla úspěšnější. Každý hráč dostane svou mapu, pro lepší orientaci při používání PMR, načež kótování map každé strany bude odlišné.


Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz. Odkaz zde: http://www.airsoftgods.cz/index?page=rules . Ostatní pravidla specifická pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 

Rozdělení a označení stran - hráči budou rozděleni k jednotlivým stranám dle vlastního uvážení až během brífinku. Při zjevné nevyváženosti můžou být někteří hráči vyzváni k přechodu k protistraně. Barevné rozlišení jednotlivých stran bude oznámeno na brífinku. Všichni hráči budou označeni barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci v klidu vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a pokračujete ve hře.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Jejich rozdělení proběhne na brífinku, kanál 8 však bude určen VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno. Děkujeme předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň.

Kameramani, fotografové, reportéři - musí být označeni reflexními vestami a v případě nošení ochranných brýlí pro ně platí stejná pravidla jako pro ostatní hráče. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma. Do kameramanů se nesmí střílet avšak upozorňujeme, že není možno zaručit, že během akce nedojde k jejich zásahu. Proto upozorňujeme, že je jejich pohyb na vlastní nebezpečí a že při zásahu do zařízení a případném poškození není možno vymáhat náhradu po střelci pokud se nejednalo o zjevný úmysl. Kameramani, fotografové, reportéři, do hry vstupují na vlastní zodpovědnost, pořadatel akce za případné škody v žádném případě neodpovídá.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny v případě závady je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz". (Info o zbraních)

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50 Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 11. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže a navíc je možno při polední pauze (přednostně pro hráče, kteří projevili zájem při registraci) zakoupit klobásu s chlebem a přílohou dle chuti za 40 Kč/100g nebo grilované maso 65 Kč/100g s chlebem a přílohou dle chuti.

 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20 Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20 Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 20 Kč
 - Nealkoholické pivo Birel v plechovce 0,5 l od 25 Kč
 - Káva nebo čaj 0,18 l od 15 Kč
 - Čokoládové tyčinky nebo müsli tyčinky od 15 Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 30 Kč


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Generál poručík
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
Fllypi Steak 3PARA
Poručík
linko6 nemám team
Nadrotmistr
Pupikus O.D.S.T
Armádní generál
IczICHris Ano nemám team
Štabní rotmistr
JokerNemo SPECNAZ
Četař
Radar Xteampv
Generál major
Midas O.D.S.T
Nadporučík
Afli KLOBÁSA M.S.A.T
Štabní rotmistr
iGelit M.S.A.T
Štabní rotmistr
rodny Bruh
Štábní praporčík
ZelvakPowa Bruh
Podporučík
Magy Klobása Black Ghost
Kapitán
FranceLtPierre KLOBÁSA 2e Regiment…
Nadrotmistr
Frogman Klobása SEAL Team 10 -…
Nadporučík
Maaki Steak K-TEAM
Rotný
Lydecker nemám team
Podporučík
Dandys SOGOS
Štábní praporčík
Sunrel KLOBÁSA SOGOS
Nadrotmistr
kacko nemám team
Svobodník
MartinDTH KLOBÁSA Delta Team…
Nadrotmistr
HonzaPytel nemám team
Rotný
TazmanVonBorova KLOBÁSA nemám team
Rotný
MorisCZ nemám team
Desátník
PhoenixCzech KLOBÁSA nemám team
Četař
AstronautCZ 3rd Ranger…
Rotmistr
Lukas02 nemám team
Rotný
kaimad nemám team
Nadpraporčík
RIP93 Ano SPGS
Četař
Mady OneTaps
Rotný
Dvojche nemám team
Nadrotmistr
Mhorse SOGATO
Nadrotmistr
Marketa Chalapeňos von…
Rotný
LovableMantis5 nemám team
Rotný
Kong ANO ASGOT
Rotmistr
RavenSixx ANO ASGOT
Nadrotmistr
KarloSs428 STEAK nemám team
Štabní rotmistr
Keoda nemám team
Svobodník
Ota123 nemám team
Nadrotmistr
Pety Ano 2x ASGOT
Štábní praporčík
R0bin nemám team
Rotný
BlyatGuy Trained Apes
Rotmistr
Echo5 KLOBÁSA
Desátník
Redcap EVO SIX
Podpraporčík
MrInfernal T.N.J.
Rotný
SH3RIF Klobása nemám team
Desátník
DavidOpava T.N.J.
Desátník
zefyr T.N.J.
Četař
Smrk KLOBÁSA SEAL Team 10 -…
Štabní rotmistr
Harusin nemám team
Desátník
Lucanidaes nemám team
Desátník
Gurf nemám team
Vojín
Tomina nemám team
Četař
Strek24 nemám team
Nadpraporčík
SAMURAI STEAK
Podpraporčík
nightwolf KLOBÁSA nemám team
Desátník
NekdyPriste STEAK nemám team
Desátník
Lopata T.N.J.
Desátník
Pagis bruh
Svobodník
Lukys101 nemám team
Vojín
hanys08 nemám team
Vojín
JohnyV23 KLOBÁSA nemám team
Vojín
JakubR nemám team
Rotný
Majklonzo nemám team
Vojín
danysilent KLOBÁSA nemám team
Svobodník
PetrKov Klobása nemám team
Četař
slaninna STEAK nemám team
Vojín
Cechun01 STEAK nemám team
Vojín
GeorgioCZE SOGATO
Rotmistr
matyaz Klobása nemám team
Vojín
Postys Steak
Desátník
Besic nemám team
Vojín
Danny97 nemám team
Četař
Pastrnak nemám team
Svobodník
Cernota nemám team
Svobodník
werseti STEAK nemám team
Vojín
Ghost49 Steak, klobása SEAL Team 10 -…
Desátník
NIGETT Klobása Trained Apes
Svobodník
Brkooooo KLOBÁSA nemám team
Vojín
LuK0 nemám team
Vojín
iSac KLOBÁSA
Vojín
TheProphet nemám team
Vojín
Martinezz Klobása nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
SMRK Štabní rotmistr | SEAL TEAM 10 - CZ | 26.09.2020 19:41 | odpovědět |
Čus já myslím že dnes ta akce klidně mohla být
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 28.09.2020 08:58 |
Jel sem tudy kolem 7:30 a pak zpět v 9:30 a lilo jak z konve! V tomhle by se fakt hrát nedalo. Když pominu vodu jako takovou tak by jsi ani zásah nemusel cítit. Herny to rozhodl dobře.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 23.09.2020 17:21 | odpovědět |
Z důvodu velmi nepříznivé předpovědi počasí musíme zrušit všechny naše víkendové akce. Týká se to konkrétně akcí "Guardian:9 (14th)", "Predators 5" a "Guardian:4 (2nd)". Vypadá to na celodenní déšť. Ačkoliv to některým z vás nevadí, většina by pravděpodobně nepřijela.

Jako náhradu můžeme nabídnout hned následující sobotu (3.10) oblíbený "Team Fortress 12", který se uskuteční ve Frýdku. Snad už bude počasí příznivější.
GEORGIOCZE Rotmistr | SOGATO | 23.09.2020 17:48 |
To neneeee
FROGMAN Nadporučík | SEAL TEAM 10 - CZ | 23.09.2020 18:21 |
Sakra škoda, bude na podzim nějaká náhrada konkrétně těchto dvou Guardianu v Leskovci?
BRAJEM Podporučík | IŽEVSK | 23.09.2020 21:22 |
To je škoda já si už jen odehrají tento rok sezonu pak mě čeká svatba druhé dítě a na soft nebude už čas vůbec
MADY Rotný | ONETAPS | 20.09.2020 12:44 | odpovědět |
Hlásím že se mnou přijede ještě jeden hráč.