TEAM FORTRESS 11 | Okres: Opava |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)
GPS: 49.78091588283721,17.915847301483154 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 24.06.2020 20:00
GPS souřadnice: 49.78091588283721,17.915847301483154


Zveme vás na další pokračování akce Team Fortress, která se uskuteční 27.6 opět zpátky na raketové základně v Leskovci. Zúčastnit se můžete jako jedna ze sedmi unikátních hratelných tříd a můžete si vybrat, který ze tří hlavních úkolů chcete plnit. Akce bude okořeněna vychytávkami, jako vyřazení hlavní zbraně při zásahu do ní, "chemické zbraně" apod.

Počet sniperů na této akci není omezen.

Zápis hráčů proběhne opět mezi 8:00 a 8:45. V 9:00 bude areál uzamčen a začne brífink. Hráči, kteří přijedou pozdě nebo registraci provedou, ale budou se zdlouhavě chystat u aut, budou do areálu vpuštěni až po odstartování hry v cca 9:45. Hráči, kteří přijedou včas nechtějí čekat na opozdilce.

Na akci nabízíme zápůjčku zbraní, baterií a vysílaček. Bližší informace najdete zde.


je možná třemi způsoby. Registrací zde na koalici, odesláním e-mailu nebo na facebooku.
Registrujte se prosím pouze jedním ze třech níže uvedených způsobů, nikoliv více najednou. DĚKUJEME

(1) - Registrace skrz airsoftkoalici: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

(2) - Registrace zasláním emailu: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Upozorňujeme, že registrace je kompletní až v okamžik, kdy vám přijde (do třech dní) potvrzení registrace. Poslední registrace přijímáme poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá.

Jednotlivci zašlou email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - jméno nebo příjmení či přezdívka
 - můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí
 - do předmětu emailu uveďte "TF"

Tým nebo skupina hráčů se registruje odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude:
 - název týmu (jen pokud se jedná o tým)
 - počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5)
 - pokud se nejedná o tým, ale skupinu hráčů, vypište jména nebo příjmení či přezdívky hráčů
 - můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí
 - do předmětu emailu uveďte "TF"

(3) - Registrace skrz Facebook: za registrované jsou považovaní hráči, kteří se přihlásí skrz událost vypsanou na naší FB stránce kde kliknou na zúčastním se. Poslední registrace jsou akceptovány poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá. V ten okamžik stáhneme seznam registrovaných a na následující registrace už nebude brán zřetel.

(X) - Vstup bez registrace: je bez problému možný za standardní vstupné viz níže.Kde: Bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)
GPS: 49.7811403N, 17.9157697E
Kdy: sobota 27.6.2020 od 8:45
Omezení úsťové rychlosti: 2,24J (AEG 150 m/s s 0,20g bb), výjimky uvedeny níže.
Obsazení: koncipováno pro 60-100 hráčů
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Respawn: hromadný, každá 10. minuta
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA! (výjimka pouze pro chemika)
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i oběd
Za kolik: při včasném příjezdu do 8:45:

 150,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 130,- (+ 20,- vratná záloha) zvýhodněné vstupné pro řádně registrované hráče* (info výše)


* U registrace musí hráči bez vyzvání předložit vlastní reflexní vestu. Vstup bez reflexní vesty navýší vstupné o 30 Kč nebo může být dotyčnému nabídnuta koupě nové vesty za 60 Kč.

* Při pozdním příchodu (po 8:45), budou muset dotyční vyčkat na znovuotevření areálu (cca 9:45) a bude jim navýšeno vstupné o 30 Kč. Navíc dotyčným nebude umožněn výběr strany.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf


- Maximální kinetická energie zbraní je omezena na 2,24J s našimi kuličkami o váze 0,40g
- AEG budeme měřit s kuličkami o váze 0,20g přičemž úsťová rychlost je omezena na 150 m/s
- Výjimka pouze pro SNIPERY s opakovacími puškami na manuální či plynový pohon - max 3,59J s 0,40g kulemi
- Limity se započtenými tolerancemi jsou: 2,38J, AEG 155 m/s, opakovací pušky 3,77J
- Úsťové rychlosti měříme vždy s našimi kuličkami o váze 0,20g nebo 0,40g
- Zbraně měříme buďto namátkově nebo všem hráčům ještě před registrací

- Každý hráč musí být vybaven reflexní vestou. Hráči kteří při registraci nepředloží reflexní vestu budou mít navýšené vstupné
- Na našich akcích je zákaz používat zbraně na bázi HPA, hráči vybaveni těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry
- Výjimka platí pouze pro OPAKOVACÍ pušky s HPA pohonem, které s plombou smějí být použity
- Zákaz používání laserových zaměřovačů

Každý hráč MUSÍ MÍT adekvátní ochranu zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft (ne mřížkové!). Ty bude nosit v souladu s návodem k použití po celou dobu, po kterou se bude pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech). Hráč, který brýle v těchto prostorech nosit nebude, vystavuje se obrovskému riziku destruktivního poranění očí. Činí tak proti pravidlům a na vlastní odpovědnost.

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti, což je v rozporu s etikou, ne však s pravidly akce. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které neodpovídá pořadatel ani střelec.08:00 - 08:45 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:30 Polední pauza
12:45 - 13:00 Začátek druhé části akce při které se vymění
15:00 - 15:30 Konec akce


Jde o akci inspirovanou známou PC hrou Team Fortress, ve které plníte některý z daných úkolů za jednu z mnoha postav, která disponuje unikátními schopnostmi. Celá akce bude rozdělena na dvě poloviny, při nichž si oba týmy prohodí strany. Akce bude vylepšena tím, že budou muset hráči obou stran plnit hned tři hlavní úkoly najednou. Každý z úkolů bude bodově ohodnocen (přesné hodnocení bude uvedeno při brífinku). Úkoly budou následující:

Capture the flag - každá strana má ve své základně vlajku, přičemž se snaží ukrást vlajku z nepřátelské základny a zároveň si udržet vlastní vlajku ve své základně. Tento úkol se bodově ohodnotí až na konci každé ze dvou her. Která ze stran bude mít ve své základně více vlajek, získá více bodů (můžete mít 0, 1 nebo 2 vlajky).

Cart Push - na začátku akce bude mezi základnami obou stran vozík, který se snaží každá ze stran odtlačit do základny oponenta. Vozík je nutno tlačit pouze po vyznačených cestách. Jakmile je vozík v cíli, úkol je splněn a výsledek tohoto úkolu se již nedá zvrátit.

Multiple flag domination - po herní ploše budou rozmístěny 3 stožáry s vlajkami. Je nutné ukořistit tyto stožáry, vysunout na nich vlastní vlajku a zabránit nepříteli, aby se k těmto vlajkám dostal a získal je na svou stranu. Za každou minutu za kterou držíte jednotlivé stožáry se vám přičítají body.Herní postavy
Ve hře bude celkem 7 herních postav. Při registraci na akci si můžete předem vybrat jednu z nich. Doporučuji ale vybrat více, protože jsou počty zastoupení některých z nich na každé straně omezeny a tak bude vaše uplatnění na "trhu práce" lepší. Zde jsou jejich přednosti (u třech z nich si na akci musíte donést speciální "příslušenství" které je podtrženo), vyberte tu která vám nejlépe sedí:

(1) Soldier - běžný hráč, zvýhodněný zkráceným respawnem. 
Respawn: každá pátá minuta / Počet: minimálně polovina týmu.

(2) Scout - nejlépe bez výstroje, aby byl co nejlehčí a nejpohyblivější, má pouze pistoli (AEP, GAS, MAN), nebo manuální či plynovou brokovnici. Je ideální pro transport vlajek a všeobecně pro plnění úkolů. Výhodný v kombinaci s mobilním respawnem. Ožívá okamžitě po návratu na respawn. 
Respawn: okamžitý / Počet: maximálně 10% hráčů týmu

(3) Shield - může se jím stát kterýkoliv soldier nebo scout. Na mrtvolišti každé ze stran budou k dispozici v závislosti na počtu hráčů 2 až 4 štíty standardizované velikosti z lehkého materiálu, které se dají bez problému dlouhodobě nosit v jedné ruce. Budou určeny pro usnadnění překonávání prostor bez jiných přirozených krytů. Hráči NESMÍ používat vlastní štíty. Hráč, který si štít vezme jej bude nosit po celou dobu svého následujícího života. Během hry ho nesmí nikomu předat ani odložit. Odložit jej opět může až na svém mrtvolišti, kde si ho může vzít jiný soldier nebo scout.
Respawn: dle původní třídy / Počet: 2-4 v závislosti na celkovém počtu hráčů

(4) Chemo - jediná třída, která může používat dýmovnice (které si na akci donese). Dýmovnice imitují chemickou zbraň, která "zabijí" všechny hráče, kteří se dostanou dovnitř dýmu a to jak nepřátelské, tak vlastní (pozor na protivítr)  . 
Respawn: každá desátá minuta / Počet: maximálně 3 hráči

(5) Engineer - dotykem opravuje zbraně poškozené zásahem. Může na libovolných místech vybudovat až dvě mobilní mrtvoliště u kterých se pak můžou respawnovat spoluhráči. V případě zničení vytvořených mrtvolišť je může opravit a následně případně přemístit. (Mobilní mrtvoliště dostane před začátkem hry). 
Respawn: každá desátá minuta / Počet: maximálně 2 hráči

(6) Sniper - jediný hráč který může dosáhnout se svojí zbraní kinetické energie až 3,59J. Musí však splnit podmínku že jeho zbraň bude opakovací puška, neboli zbraň, která se musí po každém výstřelu natáhnout (ať už manuálka nebo plynovka). 
Respawn: každá desátá minuta / Počet: maximálně 10% hráčů týmu

(7) Spy - může přeměňovat barvu své pásky a následně se infiltrovat blíže k nepříteli a způsobit velké škody. Smí střílet pouze na poloautomatický střelby, dávku má zakázanou. 
Respawn: každá patnáctá minuta / Počet: maximálně 1 hráčPodmínky vítězství
Dílčí hru vyhrává strana, které se podaří nashromáždit více bodů za jednotlivé úkoly. Po dokončení celé akce bude možno spočítat, dle rozdílu bodů, která ze stran byla celkově úspěšnější.


Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz. Odkaz zde: http://www.airsoftgods.cz/index?page=rules . Ostatní pravidla specifická pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 

Rozdělení a označení stran - hráči budou rozděleni k jednotlivým stranám dle vlastního uvážení až během brífinku. Při zjevné nevyváženosti můžou být někteří hráči vyzváni k přechodu k protistraně. Barevné rozlišení jednotlivých stran bude oznámeno na brífinku. Všichni hráči budou označeni barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci v klidu vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a pokračujete ve hře.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Jejich rozdělení proběhne na brífinku, kanál 8 však bude určen VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno. Děkujeme předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň.

Kameramani, fotografové, reportéři - musí být označeni reflexními vestami a v případě nošení ochranných brýlí pro ně platí stejná pravidla jako pro ostatní hráče. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma. Do kameramanů se nesmí střílet avšak upozorňujeme, že není možno zaručit, že během akce nedojde k jejich zásahu. Proto upozorňujeme, že je jejich pohyb na vlastní nebezpečí a že při zásahu do zařízení a případném poškození není možno vymáhat náhradu po střelci pokud se nejednalo o zjevný úmysl. Kameramani, fotografové, reportéři, do hry vstupují na vlastní zodpovědnost, pořadatel akce za případné škody v žádném případě neodpovídá.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny v případě závady je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz". (Info o zbraních)

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 11. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže a navíc je možno při polední pauze (přednostně pro hráče, kteří projevili zájem při registraci) zakoupit Ostravskou klobásu s chlebem a přílohou dle chuti za 40,- Kč.

 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 25,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 20,- Kč
 - Nealkoholické pivo Birel v plechovce 0,5 l od 25,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,18 l od 15,- Kč
 - Čokoládové tyčinky nebo müsli tyčinky od 15,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 30,- Kč


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Spec 1 INFIDELS
Generál major
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Generál major
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Plukovník
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Major
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Poručík
Fllypi 1 3PARA
Štábní praporčík
Pupikus 1 O.D.S.T
Generál poručík
Radar Xteampv
Plukovník
Honzys SNIPER C.A.A.S.
Podplukovník
Zelko 1 nemám team
Štabní rotmistr
Afli 1,3,5 M.S.A.T
Štabní rotmistr
Deepwalker 1 Guláš-GTC
Poručík
Perak 1 nemám team
Nadrotmistr
Grey1 4 nemám team
Rotný
Salieri Soldier Pendechos
Nadporučík
Parexik 6 L.A.S.T.…
Štabní rotmistr
Kubis 1 O.D.S.T
Poručík
Magy 1 Black Ghost
Nadporučík
Counter27 1,3,5,6 Pendechos
Praporčík
redsox 1,7 nemám team
Štábní praporčík
danielsvec 4,7,5, Černá orlice
Desátník
Bonta 5 810.Samostatná…
Rotný
Zipox 6 CCO
Štabní rotmistr
Smrtka 6 sniper
Četař
Frogman 1 SEAL Team 10
Podporučík
Zemi 1 SEAL Team 10
Nadrotmistr
m4rt1ncz 1,3,4,5,7 Pendechos
Štábní praporčík
Vitalij 1
Rotmistr
Dandys 1 SOGOS
Praporčík
Apache 1 nemám team
Svobodník
Deka 6 AW-AirWolfs
Poručík
Masochista 5 engineer nemám team
Četař
Sunrel 6 SOGOS
Rotmistr
Teddy2256 2 Delta Ravens
Nadrotmistr
Thorstir 1,7 Delta Ravens
Desátník
Domik 1 Delta Ravens
Desátník
HyperFox 1 nemám team
Vojín
VOCI 1 nemám team
Vojín
Pikapool23 1,2 Delta Ravens
Vojín
janevim 1 nemám team
Svobodník
kaimad nemám team
Nadrotmistr
Vymi 1 Funny Company
Rotný
Mady 1 nemám team
Četař
Azekari 5 AS group…
Rotný
Shmudla 1 nemám team
Rotný
Hanees 1 Šupácká legie
Četař
Gabusha5194 1 nemám team
Četař
Mhorse 1 nemám team
Četař
Enndy nemám team
Vojín
Tumar 1,2,6 Delta Ravens
Desátník
JohnySXfly 1 ★Zgyll★
Rotmistr
Masakken 1 ★Zgyll★
Rotmistr
DustyCZ 1 ★Zgyll★
Desátník
Filmaster 1 nemám team
Četař
KarloSs428 1 nemám team
Nadrotmistr
Ota123 6 nemám team
Rotmistr
Kondor 1 nemám team
Rotmistr
Maikel379 1 nemám team
Četař
Daleris52 1 Chalapeňos von…
Svobodník
Vrah 1a6 Airsoft X Vrah
Svobodník
AtomasII 1 nemám team
Rotmistr
Redcap 1 EVO SIX
Nadrotmistr
Luker 2 nemám team
Vojín
PGResset 6 nemám team
Rotmistr
Radovan511cz 1 IŽEVSK
Rotný
DavidOpava 1 nebo 5. T.N.J.
Svobodník
zefyr 1 T.N.J.
Desátník
Market 1
Vojín
Griffin 1
Vojín
kryzak8 soldier nemám team
Desátník
Adosh 1 nemám team
Četař
TomasGilg 1
Vojín
SAMURAI 1,6,7
Rotný
Turyy 1 AS group…
Desátník
mirekzatopek 1 AS group…
Vojín
nightwolf 1 nemám team
Svobodník
Demlok001 1 nemám team
Svobodník
Lopata 1 T.N.J.
Vojín
Pagis 6 bruh
Vojín
Doky33 1,7 nemám team
Desátník
Qias 1 nemám team
Vojín
JanekObeeznii 3 nemám team
Desátník
hanys08 nemám team
Vojín
KybelSracek 1,3,6 nemám team
Vojín
JakubR 1 a 7 nemám team
Vojín
HonzaHellebrand 1
Vojín
M4chy 1,3 nemám team
Vojín
Majklonzo 1 nemám team
Vojín
Tomibravo 1,6 nemám team
Vojín
Ramek 6 nemám team
Vojín
Pyfh 2 ALFA
Vojín
Matty 2 nemám team
Vojín
denispavlik 1 nemám team
Vojín
adafisch16 1 nemám team
Vojín
Dano4 1
Svobodník
jari666 1 nemám team
Vojín
Maly 1 nemám team
Vojín
DavidDockal 1 nemám team
Vojín
Tom8101 1 nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
FROGMAN Podporučík | SEAL TEAM 10 | 03.07.2020 12:37 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 11
Zdravím, po celou dobu akce jsem zahlédl po prostoru pobíhat fotografa v reflexní vestě, máte na něho někdo kontakt nebo přístup k jeho fotkám? Díky za odpověď
M4CHY Vojín | NEMÁM TEAM | 30.06.2020 06:14 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 11
Parádní organizace i hráči. Super akce! Za mě osobně bych jen na příště vyřadil Spye. Pro dva lidi super zábava, pro zbytek spíš otrava
TEDDY2256 Nadrotmistr | DELTA RAVENS | 27.06.2020 17:35 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 11
Díky Henry za super akci. Škoda jen že mi ta pánev nevyšla
BRAJEM Štábní praporčík | IŽEVSK | 27.06.2020 18:56 |
Náhodou jsi vedl veslice dobře a hlavně se štítem
TEDDY2256 Nadrotmistr | DELTA RAVENS | 27.06.2020 17:35 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 11
Díky Henry za super akci. Škoda jen že mi ta pánev nevyšla
PAGIS Vojín | BRUH | 27.06.2020 17:00 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 11
Hoši , moje první akce a byla v TOPu. Takže díky všem za super hru.
GRIFFIN Vojín | | 27.06.2020 18:35 |
Moje po 11 letech super přidavam se.
MAJKLONZO Vojín | NEMÁM TEAM | 29.06.2020 09:55 |
Také rovněž má první akce. A fajn zážitek.
Děkuji všem i organizátorům
AFLI Štabní rotmistr | M.S.A.T | 26.06.2020 23:35 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 11
Zdar.. úplně jsem zítřajší akci zazdil, bohužel se nemůžu zúčastnit :/, tak se omlouvám za blokování místa.
GRIFFIN Vojín | | 26.06.2020 12:07 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 11
Ahoj asi nikdo z Brutalu nejede na akci kyby jo mám 3 místa
VRAH Svobodník | AIRSOFT X VRAH | 26.06.2020 01:27 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 11
Zdravim kdyby někdo chtěl mám volne 2 místa v autě...odjezd z Olomouce...727969302
GREY1 Rotný | NEMÁM TEAM | 25.06.2020 07:31 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 11
Ze zdravotních důvodů se bohužel nezúčastním nabízím svou registraci v plén...  Nechť se akce vydaří. Díky za pochopení.
VOCI Vojín | NEMÁM TEAM | 24.06.2020 11:50 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 11
zdravím, jede někdo z Opavy, kdo by byl ochotný mě hodit do Leskovce?
GRIFFIN Vojín | | 24.06.2020 10:47 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 11
Ahoj asi blbý dotaz budeme hrát i za deště? Předpověď je stela taková všelijaká 
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 24.06.2020 19:40 |
Ahoj, akce v Leskovci jak v sobotní, tak nedělní se uskuteční za každého počasí. Podrobná předpověď teď uvádí na sobotu možnost nějaké přeháňky na 24-30%
GRIFFIN Vojín | | 26.06.2020 12:06 |
Ahoj asi nikdo z Brutalu nejede na akci kyby jo mám 3 místa
VRAH Svobodník | AIRSOFT X VRAH | 23.06.2020 21:51 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 11
Zdravím akce se koná 27.6 nebo 12.10? Na ostatních stránkách je uvedeno 27.6
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 23.06.2020 22:52 |
Ahoj, díky za upozornění, byla tam chyba v popisku, kterou jsem opravil. Akce se uskuteční tuto sobotu 27.6.
MADY Četař | NEMÁM TEAM | 23.06.2020 18:05 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 11
Hlásím že se mnou přijede ještě jeden hráč.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 23.06.2020 19:33 |
Uvolnil jsem zde na koalici pár nevyužitých rezervovaných míst. Může se tedy registrovat na buď zde nebo mailem. Jinak platí možnost dorazit i bez předchozí registrace.