TALIBAN HUNTERS 6 | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Frýdek-Místek: bývalá raketová základna TTM
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 10.06.2020 20:00
TALIBAN HUNTERS 6
06.07.2020 15:17

Přidal: KUBIS

O videu:
perfektní akcička, díky...
TALIBAN HUNTERS 6
16.07.2020 12:45

Přidal: DAVE

O videu:
Džungle, horko a komáři ... zvažoval bych i změnu názvu na Vietcong Hunters ... Záznam hry za stranu Talibanu: Po získání základny USA bez boje, bylo jasné, že něco nehraje ...
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585


Naší první akcí po uvolnění korona-opatření na Frýdecké základně bude TALIBAN HUNTERS 6. Uskuteční se 13.6 a stejně jako v předchozích dílech série se můžete těšit na intenzivní akci, kterou opět sehrají americké jednotky bojující proti chaotickému tálibánu.

Na této akci není omezen počet sniperů.

Akce je koncipována přibližně pro 60-100 hráčů a půjde o dobývání americké základny, která je situována na středu herní plochy. Američané mohou základnu nejen bránit, ale mohou i útočit na některou z pěti Tálibánských základen, které jsou rozmístěny po prostoru. Dokud nejsou dobyty Američany, Tálibánci je používají jako respawn. Na akci bude velmi výhodné budete-li mít vlastní vysílačku. V případě, že ji nemá nikdo z týmu, je možné si ji zapůjčit (podmínky jsou uvedeny dole v popisu akce).

V souvislosti se zavedením 4. vlny eet a nutnosti tisku účtenek i při registraci upozorňujeme na zvýšení vstupného na všech našich akcích. Důvodem jsou zvýšené náklady s provozem eet, zvýšené náklady na účetní i následné vyšší danění. Děkujeme za pochopení a děkujeme i panu Burešovi za zvýšení administrativní zátěže.

Na akci nabízíme zápůjčku zbraní, baterií a vysílaček. Bližší informace najdete zde.


je možná třemi způsoby. Registrací zde na koalici, odesláním e-mailu nebo na facebooku.
Registrujte se prosím pouze jedním ze třech níže uvedených způsobů, nikoliv více najednou. DĚKUJEME

(1) - Registrace skrz airsoftkoalici: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

(2) - Registrace zasláním emailu: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Upozorňujeme, že registrace je kompletní až v okamžik, kdy vám přijde (do třech dní) potvrzení registrace. Poslední registrace přijímáme poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá.

Jednotlivci zašlou email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - jméno nebo příjmení či přezdívka
 - můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí
 - do předmětu emailu uveďte "HUNTERS"

Tým nebo skupina hráčů se registruje odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude:
 - název týmu (jen pokud se jedná o tým)
 - počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5)
 - pokud se nejedná o tým, ale skupinu hráčů, vypište jména nebo příjmení či přezdívky hráčů
 - můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí
 - do předmětu emailu uveďte "HUNTERS"

(3) - Registrace skrz Facebook: za registrované jsou považovaní hráči, kteří se přihlásí skrz událost vypsanou na naší FB stránce kde kliknou na zúčastním se. Poslední registrace jsou akceptovány poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá. V ten okamžik stáhneme seznam registrovaných a na následující registrace už nebude brán zřetel.

(X) - Vstup bez registrace: je bez problému možný za standardní vstupné viz níže.Kde: Frýdek-Místek: bývalá raketová základna TTM
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (níže).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde

GPS: 49.6932000N, 18.3937500E
Kdy: sobota 13.6.2020 od 9:00
Omezení úsťové rychlosti: 2,24J (AEG 150 m/s s 0,20g bb), výjimky uvedeny níže.
Obsazení: koncipováno pro 60-100 hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Respawn: hromadný, každá 10. minuta + specifický
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i oběd
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 150,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 130,- (+ 20,- vratná záloha) zvýhodněné vstupné pro řádně registrované hráče* (info výše)


* U registrace musí hráči bez vyzvání předložit vlastní reflexní vestu. Vstup bez reflexní vesty navýší vstupné o 30 Kč nebo může být dotyčnému nabídnuta koupě nové vesty za 60 Kč.

* Při zápisu po 9:00 bude vstupné navýšeno o 30 Kč a dotyčným nebude umožněn výběr strany

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf


- Maximální kinetická energie zbraní je omezena na 2,24J s našimi kuličkami o váze 0,40g
- AEG budeme měřit s kuličkami o váze 0,20g přičemž úsťová rychlost je omezena na 150 m/s
- Výjimka pouze pro opakovací pušky na manuální či plynový pohon - max 3,59J s 0,40g kulemi
- Limity se započtenými tolerancemi jsou: 2,38J, AEG 155 m/s, opakovací pušky 3,77J
- Úsťové rychlosti měříme vždy s našimi kuličkami o váze 0,20g nebo 0,40g
- Zbraně měříme buďto namátkově nebo všem hráčům ještě před registrací

- Každý hráč musí být vybaven reflexní vestou. Hráči kteří při registraci nepředloží reflexní vestu budou mít navýšené vstupné
- Na našich akcích je zákaz používat zbraně na bázi HPA, hráči vybaveni těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry
- Výjimka platí pouze pro OPAKOVACÍ pušky s HPA pohonem, které s plombou smějí být použity
- Zákaz používání laserových zaměřovačů

Každý hráč MUSÍ MÍT adekvátní ochranu zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft (ne mřížkové!). Ty bude nosit v souladu s návodem k použití po celou dobu, po kterou se bude pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech). Hráč, který brýle v těchto prostorech nosit nebude, vystavuje se obrovskému riziku destruktivního poranění očí. Činí tak proti pravidlům a na vlastní odpovědnost.

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti, což je v rozporu s etikou, ne však s pravidly akce. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které neodpovídá pořadatel ani střelec.08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:35 Polední pauza
12:35 - 12:45 Začátek druhé části akce při které se otočí strany
15:00 - 15:30 Konec akce


Americkou vojenskou základnu v Afghánistánu obklopili ze všech stran bojovníci Tálibánu a začali s jejím obléháním. Američani jsou ale odolní a drží se, což donutilo tálibánce vybudovat si v okolí tábory kde rekrutují nové bojovníky.

Geografie
Na středu herního území bude prostor americké základny, který se skládá z hlavní budovy, kruhové zdi ve tvaru C a prostoru se sníženým terénem nadcházejícím se mezi nimi. U každého z těchto míst bude stožár s vlajkou. Na začátku akce u těchto stožárů budou začínat americké jednotky. Respawn Američanů bude u hlavního vstupu do areálu. Na okrajích herní plochy budou tábory Tálibánu, které budou umístěny symetricky ve všech směrech od základny. U těchto stožárů budou začínat tálibánci a zároveň budou stožáry sloužit jako mrtvoliště (více o respawnu níže). Každý hráč dostane mapu kde budou vyznačeny pozice všech vlajek a důležitých míst. Každá ze stran bude mít na mapách unikátní kótování, což zkvalitní možnost plánování při použití PMR.

Podmínky vítězství
Tálibán vyhraje v případě, že obsadí všechny 3 vlajky v základně americké armády a udrží je alespoň po dobu půl hodiny. U.S. Army vyhraje v případě, že obsadí celkem 5 vlajek v základnách Tálibánu a udrží je po dobu 20 minut nebo si udrží alespoň jednu vlajku po celou herní dobu. Hra tedy může skončit jak po dosažení předem určeného časového limitu, tak třeba teoreticky i po půl hodině  Po dokončení první hry, se může začít další s tím, že se otočí strany nebo se později může zahrát hra zcela jiná.

Získání každého stožáru je nutné u obou stran provést nejen fyzicky, ale také je nutno tuto skutečnost ohlásit vysílačkou na vlastní velitelství, kde bude tato informace zaznamenána. Přes velitelství, je také možno získat informace o tom, v čím držení jsou jednotlivé vlajky. Vysílačky tak budou při této akci velmi důležité. Zápůjčka omezeného počtu vysílaček je možná od 30-50 Kč, dle modelu a výkonu.


Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz. Odkaz zde: http://www.airsoftgods.cz/index?page=rules . Ostatní pravidla specifická pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 

Rozdělení a označení stran - hráči budou rozděleni k jednotlivým stranám dle vlastního uvážení až během brífinku. Při zjevné nevyváženosti můžou být někteří hráči vyzváni k přechodu k protistraně. Barevné rozlišení jednotlivých stran bude oznámeno na brífinku. Všichni hráči budou označeni barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci v klidu vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a pokračujete ve hře.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Jejich rozdělení proběhne na brífinku, kanál 8 však bude určen VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno. Děkujeme předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň.

Kameramani, fotografové, reportéři - musí být označeni reflexními vestami a v případě nošení ochranných brýlí pro ně platí stejná pravidla jako pro ostatní hráče. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma. Do kameramanů se nesmí střílet avšak upozorňujeme, že není možno zaručit, že během akce nedojde k jejich zásahu. Proto upozorňujeme, že je jejich pohyb na vlastní nebezpečí a že při zásahu do zařízení a případném poškození není možno vymáhat náhradu po střelci pokud se nejednalo o zjevný úmysl. Kameramani, fotografové, reportéři, do hry vstupují na vlastní zodpovědnost, pořadatel akce za případné škody v žádném případě neodpovídá.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny v případě závady je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz". (Info o zbraních)

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 11. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže a navíc je možno při polední pauze (přednostně pro hráče, kteří projevili zájem při registraci) zakoupit Ostravskou klobásu s chlebem a přílohou dle chuti za 40,- Kč.

 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 25,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 20,- Kč
 - Nealkoholické pivo Birel v plechovce 0,5 l od 25,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,18 l od 15,- Kč
 - Čokoládové tyčinky nebo müsli tyčinky od 15,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 30,- Kč


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Spec ANO INFIDELS
Generál major
Dave ano Funny Company
Generál major
Leonek ano SKELETONS
Plukovník
pajos11 ano Fighting…
Generál major
Konig SDK
Četař
Jackal6 SDK
Nadrotmistr
linko6 ne nemám team
Nadrotmistr
Pupikus O.D.S.T
Generál poručík
Radar Xteampv
Plukovník
Midas ANO O.D.S.T
Nadporučík
Honzys NE C.A.A.S.
Podplukovník
Host - Tami
Přidán od: Radar
Xteampv
Nadpraporčík
TomasST Ano A.T.P.
Nadrotmistr
Luna92 ANO Funny Company
Nadrotmistr
redkill The Dragons…
Desátník
Hermi IŽEVSK
Svobodník
Lechoslaw ANO SAC
Štábní praporčík
palo99 ano SAC
Rotmistr
Grey1 nemám team
Rotný
malejhanz ano Fighting…
Štábní praporčík
Salieri ANO Pendechos
Nadporučík
VeVerKy Ano Fighting…
Štabní rotmistr
Kubis ano O.D.S.T
Poručík
Counter27 ANO Pendechos
Praporčík
Strejsik ANO Funny Company
Nadpraporčík
tomassr Ano nemám team
Desátník
Hadzim SAC
Nadpraporčík
Luborcer Guláš Tactical…
Podpraporčík
Sewen ano nemám team
Štabní rotmistr
Host - rimidalv
Přidán od: adriandix
W.H.A.T.…
Rotný
Zipox Ano CCO
Štabní rotmistr
ponoznik Bravinné Team
Nadrotmistr
Hanzi SAC
Štabní rotmistr
Frogman Ano SEAL Team 10
Podporučík
m4rt1ncz ano Pendechos
Štábní praporčík
Maaki ano K-TEAM
Četař
Dino55 ANO Six Guns Crew
Štábní praporčík
Dandys SOGOS
Praporčík
Pajen37 Ano Funny Company
Nadrotmistr
vojtas nemám team
Vojín
Vasil23 nemám team
Svobodník
HerDoctor Ano nemám team
Četař
Greg Ne SOGOS
Praporčík
Makyn ano Funny Company
Kapitán
Bovem147 ANO nemám team
Rotmistr
vasikovec14 ANO nemám team
Četař
Sony014 Ano AW-AirWolfs
Rotmistr
MACHINA ANO Béčka
Svobodník
MorisCZ nemám team
Vojín
Musfur nemám team
Rotný
Vymi Funny Company
Rotný
Shmudla ne nemám team
Rotný
Marketa Chalapeňos von…
Rotný
eska Ne nemám team
Četař
JohnySXfly Ano pochutnám si ★Zgyll★
Rotmistr
Masakken ANO ★Zgyll★
Rotmistr
Slezina NE ★Zgyll★
Svobodník
Vodenzee ANO ★Zgyll★
Vojín
DustyCZ ANO ★Zgyll★
Desátník
DanteCZE ANO nemám team
Rotný
Bangor Ano Béčka
Vojín
Husar Beskydy Force
Svobodník
KarloSs428 nemám team
Nadrotmistr
Kondor Ano nemám team
Rotmistr
Frydl ANO nemám team
Svobodník
BlyatGuy ANO Trained Apes
Desátník
Brajem IŽEVSK
Štábní praporčík
AtomasII ano nemám team
Rotmistr
Redcap EVO SIX
Nadrotmistr
PGResset nemám team
Rotmistr
macmarcel51 ano IŽEVSK
Četař
Radovan511cz ne IŽEVSK
Rotný
Smrk Ano SEAL Team 10
Rotný
Harusin nemám team
Svobodník
Lucanidaes nemám team
Svobodník
Gosy Ano nemám team
Svobodník
Vyktor Barbiegirls
Nadrotmistr
deer78 nemám team
Svobodník
Nepunii nemám team
Svobodník
david5 Mám zájem o klobasu nemám team
Vojín
Sten Ano nemám team
Vojín
kryzak8 ne nemám team
Desátník
Strek24 nemám team
Štabní rotmistr
Misuna
Svobodník
Demlok001 nemám team
Svobodník
Lukessss nemám team
Svobodník
Swilly Zelinkovci
Svobodník
Garlin ANO nemám team
Vojín
Renecek nemám team
Vojín
Pacisiberia nemám team
Vojín
Andrew129 ano KEBAB
Vojín
Kombo Ano nemám team
Vojín
MarekLach nemám team
Vojín
Inkubator420 ANO nemám team
Vojín
MarekFM nemám team
Vojín
Doky33 nemám team
Desátník
Darberr
Vojín
Lukys101 nemám team
Vojín
Qias ANO nemám team
Vojín
davider65 Ano nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
DEQUI Vojín | NEMÁM TEAM | 16.06.2020 11:43 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 6
Všechny vás srdečně zdravím. Moc všem děkuji za pomoc ať už fyzickou nebo psychickou. V noze mám 11 šroubů
DEQUI Vojín | NEMÁM TEAM | 16.06.2020 11:48 |
Celý komentář mi to tu neukazuje. Doufám že budu co nejdřív v cajku a potkáme se zase na bojišti děkuji všem
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 16.06.2020 17:56 |

DEQUI, vyčisti si cache prohlížeče, pak by se ti to mělo zobrazovat korektně. 

Jinak přeji brzké a bezproblémové uzdravení. Jak se říká každá chyba něco stojí...  peníze v tom lepší případě.  U tebe to je holt trošku hroší.    Tak že šup a na příště pořádné "kanady" - armyshop nebo třeba z výprodeje US boty.  Je to základ. 

Pamatuji před cca 4 lety kdy na CQB v Olomouci Henry říkal, že by hráči měli mít pevné boty a né tenisky atd. Že je tam spousta překážek, hřebíků, střepů atd.. ale je to marný, to samé brýle i na resech..  Za cca hodinu hry najednou přinesli kluka co si propíchl celé chodidlo hřebíkem. - měl tenisky...

Tak hodně sil do uzdravení. 
DEER78 Svobodník | NEMÁM TEAM | 16.06.2020 18:41 |
Tak ať ti ty šrouby hlavně brzo vyndají, příště tě s nějakým železem navíc tahat nebudeme )
DEQUI Vojín | NEMÁM TEAM | 16.06.2020 19:15 |
Kanady by asi pomohly, ale měl jsem vysoký boty. Na příště splaším lepší
OTA123 Rotmistr | NEMÁM TEAM | 16.06.2020 21:20 |
Hoši já viděl hrát člověka airsoft v sandálích .
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 18.06.2020 20:27 |
já viděl borce lítat na boso po Leskovci jen s pistolí - prej je tak "rychlejší". sakra jak se jmenoval? Byl to ale fakt dobrej borec. Tremp a byl z Olomouce. Pak najednou zmizel....
LEONEK Plukovník | SKELETONS | 19.06.2020 12:17 |
Ďábel na boso...Xixao ...jo ten byl od nás...boží. Akorát už toho nechal, škoda.
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 19.06.2020 18:48 |
Jojo fakt dobrej kluk supr pokec párkrát jsem ho vezl na čundr..
FLLYPI Štábní praporčík | 3PARA | 14.06.2020 19:17 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 6
Vite jak dopadl v nemocnici borec s tím kotníkem?
BRAJEM Štábní praporčík | IŽEVSK | 14.06.2020 19:38 |
Taky by mě to zajímalo. Bolelo mě to za něj když sem to viděl
DEER78 Svobodník | NEMÁM TEAM | 14.06.2020 20:06 |
Snad se pak ozve sám. Ještěže tam byly ty stoly od občerstvení, bo jinak by jsme ho nesli hodně těžko.
STREJSIK Nadpraporčík | FUNNY COMPANY | 15.06.2020 07:38 |
Borec na 3x zlomenou nohu v neděli ráno ho čekala operace a vypadá to že 6mesicu bude mimo hru.. Lidi díky za něj a dávejte na sebe větší pozor ✌️
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 15.06.2020 07:51 |
Öu to je nemilé, přeji brzké uzdravení. Tohle je snad první případ co slyším o takovém vážném zranění na softu tady u nás. - Co se stalo? Spadl?
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 15.06.2020 21:04 |
Co jsem slyšel, tak vycházel val na kterém bylo bláto z ranního deště a uklouznul. Tímto bych všem hráčům doporučil aby nosili nejlépe kanady, nebo jinou vhodnou vyšší obuv do lesa. Tenisky a podobné boty opravdu nejsou vhodné.
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 15.06.2020 21:31 |
NJ to už jsi říkal několikrát... ale je to marný. Každej valí prachy do kvéru ale další a daleko podstatnější věci opomíjí... Boty, brýle to je základ.
STOUPALUTIN Vojín | NEMÁM TEAM | 16.06.2020 00:48 |
..jej on neměl kanady?  teda chyba velká - bez toho ani jako fotograf do lesa nelezu. Ale každopádně přeji rychlé uzdravení - to ano.
LECHOSLAW Štábní praporčík | SAC | 14.06.2020 16:14 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 6
Zdravím. nenašel někdo náhodou krytku na pažbu pro HK416? 
DANTECZE Rotný | NEMÁM TEAM | 12.06.2020 11:42 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 6
Bohužel musím oznámit že se nezúčastním akce.
DARBERR Vojín | | 11.06.2020 18:28 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 6
Zdravím. Hlásím že se ze zdravotních důvodů nemohu zúčastnit akce.  
JACKAL6 Nadrotmistr | SDK | 11.06.2020 18:27 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 6
Zdravím. Bohužel se z pracovních důvodů nakonec nemohu zůčastnit :/
LINKO6 Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 07.06.2020 23:06 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 6
Zdravim, bude problém když na akci dorazí 6 lidi kteří nemají registraci tu na koalici ani na fb? Samozřejmě počítají se zvýšeným vztupným. A byla by ještě možnost pujčení nějaké zbraně včetně baterky?Děkuji
PETY Nadpraporčík | ASGOT | 01.06.2020 18:17 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 6

PAVLINKA Rotný | ASGOT | 01.06.2020 18:14 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 6
pokud by nekdo odrekl hlasim se ja a pety
MORISCZ Vojín | NEMÁM TEAM | 21.05.2020 20:09 | odpovědět |
Komentář akce: TALIBAN HUNTERS 6
Moris Ano