THE BATTLEFIELD 3 | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Frýdek-Místek: bývalá raketová základna TTM
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 30.10.2019 20:00
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585


Zveme vás na třetí pokračování akce "THE BATTLEFIELD", která vychází ze stejnojmenné PC hry i z naší herní série Guardian. Akce se od podobných odlišuje tím, že se hráči mohou oživit nejen na svém hlavním respawnu, který bude stálý, mohou ale využít i kterýkoliv z respawnů v herním poli, u kterého bude zvednuta vlajka dané strany. Tento systém už jsme použili mnohokrát a je funkční. Blíže o fungování respawnů na brífinku.

Upozorňujeme, že akce se uskuteční pouze za příznivého počasí. Pokud bude výrazně chladno a deštivo, budou všichni hráči informováni emailem o případném zrušení akce dva až tři dny před jejím začátkem.


je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním ze dvou níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJEME

Registrace skrz airsoftkoalici: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace zasláním emailu: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Upozorňujeme, že registrace je kompletní až v okamžik, kdy vám přijde (do třech dní) potvrzení registrace. Poslední registrace přijímáme poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá.

Jednotlivci zašlou email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - jméno nebo příjmení či přezdívka
 - můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí
 - do předmětu emailu uveďte "BF"

Tým nebo skupina hráčů se registruje odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude:
 - název týmu (jen pokud se jedná o tým)
 - počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5)
 - pokud se nejedná o tým, ale skupinu hráčů, vypište jména nebo příjmení či přezdívky hráčů
 - můžete uvést i má-li někdo zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí
 - do předmětu emailu uveďte "BF"

Vstup bez registrace: je bez problému možný za standardní vstupné viz níže.Kde: Frýdek-Místek: bývalá raketová základna TTM
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (níže).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde

GPS: 49.6932000N, 18.3937500E
Kdy: sobota 2.11.2019
Omezení úsťové rychlosti: pro všechny zbraně 150 m/s s 0,2g bb, výjimky uvedeny níže.
Obsazení: koncipováno pro 60-100 hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Respawn: hromadný, každá 10. minuta
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i oběd
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 130,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*


* U registrace musí hráči bez vyzvání předložit vlastní reflexní vestu. Vstup bez reflexní vesty navýší vstupné o 30 Kč nebo může být dotyčnému nabídnuta koupě nové vesty za 50 Kč.

* Při zápisu po 9:00 bude vstupné navýšeno o 30 Kč a dotyčným nebude umožněn výběr strany

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf


- Maximální úsťová rychlost pro použité zbraně je 150 m/s
- Výjimka pouze pro opakovací pušky na manuální či plynový pohon 190 m/s
- Zbraně měříme buďto namátkově nebo všem hráčům ještě před registrací
- Úsťové rychlosti měříme vždy s našimi kuličkami o váze 0,20g, maximální tolerance měření je 5 m/s
- Každý hráč musí být vybaven reflexní vestou. Hráči kteří při registraci nepředloží reflexní vestu, budou penalizováni
- Na našich akcích je zákaz používat zbraně na bázi HPA, hráči vybaveni těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry
- Výjimka platí pouze pro OPAKOVACÍ pušky s HPA pohonem, které smějí být použity
- Zákaz používání laserových zaměřovačů

Každý hráč MUSÍ MÍT adekvátní ochranu zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft. Ty bude nosit v souladu s návodem k použití po celou dobu, po kterou se bude pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech). Hráč, který si brýle během hry sundá, vystavuje se tak obrovskému riziku destruktivního poranění očí, činí tak proti pravidlům a na vlastní odpovědnost.

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti, což je v rozporu s etikou, ne však s pravidly akce. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které neodpovídá pořadatel ani střelec.08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:35 Polední pauza
12:35 - 12:45 Začátek druhé části akce při které se otočí strany
15:00 - 15:30 Konec akce


Pokud znáte akci Guardian nebo PC hru Battlefield, tento odstavec můžete přeskočit. Akce se bude točit okolo získávání stožárů s vlajkami, které jsou rozsety po celém hracím poli. U každého získaného stožáru se začne přičítat čas vašemu týmu (více držených stožárů tak znamená více "bodů"). Je ale samozřejmě třeba hlídat, aby vámi těžce vybojované stožáry nezískal nepřítel, v tom případě byste se měli snažit mu je opět vzít. Na konci každé půlky hry se sečtou body každé ze stran a celkové vítězství získá strana, která bude mít po obou hrách v průměru více bodů.

Radisté budou komunikovat s velitelstvím a budou zasíláni spolu se svými týmy přesně na místa kde budou aktuálně potřeba. Hromadný respawn všech hráčů na mrtvolišti proběhne každou 10. minutu.

Celá akce se rozdělí na dvě části. První část potrvá cca od 9:30 do 12:00. Ve 12:00 bude půlhodinová pauza na oběd, při které se mimo jiné můžou přesunem hráčů vyrovnat strany (tak aby byla hra co nejvyváženější), načež ve 12:30 - 13:00 začne druhá část při které se protočí strany (potrvá do 15:00-15:30) a ta rozhodne o vítězi.


Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz. Odkaz zde: http://www.airsoftgods.cz/index?page=rules . Ostatní pravidla specifická pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 

Rozdělení a označení stran - hráči budou rozděleni k jednotlivým stranám dle vlastního uvážení až během brífinku. Při zjevné nevyváženosti můžou být někteří hráči vyzváni k přechodu k protistraně. Barevné rozlišení jednotlivých stran bude oznámeno na brífinku. Všichni hráči budou označeni barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci v klidu vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a pokračujete ve hře.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Jejich rozdělení proběhne na brífinku, kanál 8 však bude určen VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno. Děkujeme předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň.

Kameramani, fotografové, reportéři - musí být označeni reflexními vestami a v případě nošení ochranných brýlí pro ně platí stejná pravidla jako pro ostatní hráče. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma. Do kameramanů se nesmí střílet avšak upozorňujeme, že není možno zaručit, že během akce nedojde k jejich zásahu. Proto upozorňujeme, že je jejich pohyb na vlastní nebezpečí a že při zásahu do zařízení a případném poškození není možno vymáhat náhradu po střelci pokud se nejednalo o zjevný úmysl. Kameramani, fotografové, reportéři, do hry vstupují na vlastní zodpovědnost, pořadatel akce za případné škody v žádném případě neodpovídá.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny v případě závady je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 11. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže a navíc je možno při polední pauze (přednostně pro hráče, kteří projevili zájem při registraci) zakoupit Ostravskou klobásu s chlebem a přílohou dle chuti za 35,- Kč.

 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 25,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo Birel v plechovce 0,5 l od 25,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,18 l od 15,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 25,- Kč


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry ANO AIRSOFT…
Chuck Norris
Tib ANO 13.JUDE prapor…
Dave ano Funny Company
Generál poručík
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Armádní generál
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Plukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
czmikis Ano Grom
Četař
Fllypi Ano 3PARA
Poručík
Pupikus O.D.S.T
Chuck Norris
Host - Uživatel6
Přidán od: Henry
nemám team
Poručík
Radar Xteampv
Generál major
Lišák Ano Black Ghost
Štábní praporčík
Midas ANO O.D.S.T
Nadporučík
Chicker Spectres
Podpraporčík
Bulhy ANO Spectres
Štabní rotmistr
Werx0ler nemám team
Svobodník
Lechoslaw ANO SAC
Poručík
iGelit M.S.A.T
Štabní rotmistr
czzdeny Ano Grom
Svobodník
Salieri ANO Pendechos
Major
KrvavaDasen Ne AST Partyzáni
Nadporučík
traken222 ANO nemám team
Nadrotmistr
Kubis O.D.S.T
Nadporučík
Filip2410 Zajisté nemám team
Podpraporčík
OpilejKrecek NE nemám team
Nadrotmistr
Hadzim SAC
Štábní praporčík
Sewen Ano Funny Company
Praporčík
Indos111 Ano
Rotný
Dominastor Hydra Squad
Rotmistr
Hanzi SAC
Podpraporčík
Rajca97 ANO SAC
Podpraporčík
m4rt1ncz ANO Pendechos
Podporučík
Vasilifpp Frýdlantský…
Vojín
Maaki Ano K-TEAM
Rotný
Dino55 ANO Six Guns Crew
Štábní praporčík
Chloupekk nemám team
Nadrotmistr
DatBoi Ano nemám team
Rotmistr
HerDoctor ANO nemám team
Četař
BlackStone Ano nemám team
Štabní rotmistr
kazo1 SAC
Poručík
Deka Ano AW-AirWolfs
Nadporučík
Makyn ano Funny Company
Podplukovník
HonzaPytel nemám team
Rotný
beny23 M.S.A.T
Četař
NovecPV Ne nemám team
Svobodník
Musfur nemám team
Rotný
Ujo2001 ANO
Svobodník
Vymi Funny Company
Rotný
Basty AST Partyzáni
Rotmistr
JohnySXfly Ano mňam ano ★Zgyll★
Rotmistr
Masakken Ano ★Zgyll★
Rotmistr
Kong ANO ASGOT
Rotmistr
Slezina Ne ★Zgyll★
Svobodník
Husar Beskydy Force
Svobodník
Kondor Ano nemám team
Rotmistr
Pety Ano 2x ASGOT
Štábní praporčík
Redcap Ne EVO SIX
Podpraporčík
MrInfernal NE T.N.J.
Rotný
PGResset nemám team
Rotmistr
H4SiK nemám team
Rotný
GEORGE24 Ano nemám team
Svobodník
zefyr T.N.J.
Četař
raZzy ANO nemám team
Desátník
MightyDream
Vojín
Parchess Ano SSCS
Vojín
KoubecX Ano nemám team
Četař
Vyktor BlackWolfs
Štabní rotmistr
Hanzfpp Frýdlantský…
Vojín
Mavro626 nemám team
Vojín
GeMaX nemám team
Vojín
PyroCookie nemám team
Vojín
Byrtus SAC
Svobodník
Rikhard Ano K.A.T.…
Vojín
Majajenej Ne K.A.T.…
Vojín
Zeryczek NE
Vojín
D3ter nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
LIŠÁK Štábní praporčík | BLACK GHOST | 01.11.2019 17:47 | odpovědět |
Komentář akce: THE BATTLEFIELD 3
Kdyby někdo potřeboval, jedu z Prostějova přes Olomouc, 2 volná místa.
JOK0 Vojín | NEMÁM TEAM | 01.11.2019 14:52 | odpovědět |
Komentář akce: THE BATTLEFIELD 3
Neválí se někomu prosím hlaveň do GBB? Délka mezi 350 a 450mm, jen na zápujčku, buď po akci vymontuju, nebo se domluvíme co za to, ale teď nemám peníze...
AFLI Podpraporčík | M.S.A.T | 31.10.2019 19:34 | odpovědět |
Komentář akce: THE BATTLEFIELD 3
Zdar, bohužel se nemůžu akce zúčastnit, takže +1 klobáska ke koupi navíc pro vás
LIBCA9 Svobodník | NEMÁM TEAM | 30.10.2019 01:42 | odpovědět |
Komentář akce: THE BATTLEFIELD 3
Nevíte někdo jaká tam je nejbližší zastávka nebo někdo kdo by byl schopný mě tam vzít z havirova?
M4RT1NCZ Podporučík | PENDECHOS | 30.10.2019 10:33 |
Nové Dvory,Frýdecká skládka , bohužel jezdí jen parkrát za den
VOCKO Rotný | NEMÁM TEAM | 30.10.2019 18:06 |
Můžu tě přibrat. Napíšu ještě zítra až dám dohromady zbraň jestli vůbec pojedu.

TIB | 13.JUDE PRAPOR AIRSOFT ŽDÁNICE | 28.10.2019 15:42 | odpovědět |
Komentář akce: THE BATTLEFIELD 3
Zdravím, jede někdo přes Brno a má místo na tuto akci? na PHM přispěji, díky.
PONOZNIK Štabní rotmistr | BRAVINNÉ TEAM | 23.10.2019 13:46 |
U Henryho na akcích jsou HPA pokud si dobře pamatuji zakázané. Jednou asi před půl rokem jsme někde potkali týpka s HPA dragunovem a nepřátelský tým na nás přiběhl s prasklými brýlemi po střelbě na cca 80m. Takže za zákaz HPA jsem rád ...
SFINE Vojín | NEMÁM TEAM | 23.10.2019 14:41 |
- Na našich akcích je zákaz používat zbraně na bázi HPA, hráči vybaveni těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry
- Výjimka platí pouze pro OPAKOVACÍ pušky s HPA pohonem, které smějí být použity

Tak potom tedy nevím a pokud jsou lidi ho*ada a střílí do hlavy, nemají rozum, upravují si výkon, to je pak těžko
MRINFERNAL Rotný | T.N.J. | 23.10.2019 15:58 |
Nejdřív jsem ti chtěl napsat že HPA jsou zakázany, ale je pravda že při uvádění limitů se hpa opakovačky zmiňují, Henry by to mohl upřesnit. Jinak já jsem spíš radši za zákaz HPA, je tam vyšší joule creep a to je spíš ten problém, podle mě. A co jsem za těch pár akci viděl co jsou schopni někteří použít jako ochranné brýle, bych klidně i čekal že chyby nemusela být primárně u zbraně.
ESKA Četař | NEMÁM TEAM | 23.10.2019 16:55 |
pokud máš opakovačku tak tam normalně můžeš, ale musis si vzit plombu nebo od někoho sehnat  
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 23.10.2019 18:38 |
SFINE: svoji HPA pušku nemusíš řešit, protože pokud vím, tak máš na mých akcích BAN.
DOMINASTOR Rotmistr | HYDRA SQUAD | 23.10.2019 20:58 |
Je dobře, že má ban, protože tenhle chlap mě podvedl o prachy a nebyl jsem jediný