CAPTURE THE FLAG - JUGGERNAUT… | Okres: Pardubice |
Pořadatel akce: WarFieldPCE / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Hladíkov, WarField CQB
GPS: 50.005188,15.699219 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 30.10.2019 12:00
GPS souřadnice: 50.005188,15.699219
Akce se koná od 2.11.2019
Odkaz na facebook událost je zde: 
Pokud nemáte facebook, nevadí, událost je veřejná a dá se tedy sledovat i bez registrace na facebooku. Rozhodně událost sledujte, objeví se na ni spousta dodatečných a důležitých informací!

Přihlášení je platné i zde na airsoftkoalici. Limit hráčů na akci není. Prosím kontrolujte si počet hráčů právě na facebook události. 

××]|INFORMACE A GAMEPLAY|[××
Na závěr tohoto roku si dáme ještě jednou úspěšnou akci motivy herního módu "Capture the flag", ale s obohacením o postavu Juggernauta, kterou jsme vyzkoušeli začátkem tohoto roku.
V herním poli bude umístěna vlajka každého z týmu na jednom místě. Každý z týmu ji bude muset vzít a donést na dané stanoviště z nich každé je bodově ohodnoceno. Každé stanoviště má tedy jinou bodovou hodnotu a týmy tak budou muset taktizovat, kam vlajku dát, aby měli dostatek bodů a zároveň si vybrali vhodné místo na obranu.
V každé hře bude figurovat postava Juggernauta, která může oběma týmů, ztížit hru nebo naopak může vždy jednomu z týmu pomoci při obraně či dobíjení.
Hry se budou hrát v cca hodinových intervalech, takže si zahraje každý na všech stranách a bude možnost vyzkoušet si obranu na všech stanovištích. Na konci hry se sečtou body a vyhlásí se vítězný tým.

××]|PROSTOR|[××
Jedná se o prostor dříve opuštěného velkostatku s rozlehlým lesem nedaleko Pardubic . Vyskytuje se zde několik budov ať už otevřených či s místnostmi , dále ruiny budovy, mezi kterými se dá výborně krýt, spousty vystavěných překážek a vylepšení pro hru. Vilka , která se na prostoru nachází je bohužel kvůli svému statickému stavu z důvodu bezpečnosti zavřena. Nakonec k prostoru přiléhá obrovský rovinatý les s různorodým porostem.

××]|LIMIT ÚSŤOVEK|[××
- AEG - 130m/s (elektrické zbraně a plynové zbraně)
- Sniperky (mauální a plynové) - 170m/s
- AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s (což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem přepnout na AUTO, bude zkontrolováno u měření)
-Sekundárky do 130m/s
-HPA, plyn sniperky - 2,9J na používaném střelivu (bolt action) (s vlastním tournament lockem)
-HPA SEMI only - 2,3J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)
- HPA Full AUTO - 1,7J pouze s pojistkou (s vlastním tournament lockem)

Na každé akci přeměřujeme všechny zbraně. Blokování AUTO režimů kontrolujeme, zda se opravdu nedá přepnout na "AUTO" . Při měření máme toleranci, která je MAXIMÁLNĚ +5m/s. Tournament lock je možné zakoupit i u nás.

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách (HPA měříme na používaném střelivu), každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky.
V případě nutnost přeměření zbraně před akcí, nás kontaktujte.
Více informací k pravidlům úsťovek zde:
http://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/ustovky-pravidla-wf

××]|TERMÍN KONÁNÍ|[××
Termín konání akce je napsán v horní části události tedy 2.11.2019.

××]|PYROTECHNIKA|[××
VŠECHNA PYROTECHNIKA JE NA TÉTO AKCI ZAKÁZÁNA!!

××]|ZÁPISNÉ|[××
Cena 90,- (neregistrovaní 120,-) . Placeno na místě.
Pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovací pásky herních bodů, respawnů, a další materiály pro akci),...
_______________
××]|OSTATNÍ INFO|[××
Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře.
Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat . Pokud by se někomu něco nezdálo ohledně zápisného, doporučujeme si přečíst tento příspěvek:
https://www.facebook.com/events/251139625403290/permalink/259542774562975/?comment_id=259753727875213&ref=notif&notif_t=like&notif_id=1503219070862470 ....

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registrací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné. Více info o nás na
http://warfieldpce.cz

Těšíme se na vaši účast
WarField - Pardubice Events

Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu na facebook profilech:
Danny Stráňa
nebo
Radim Stráňa Martin Frosch Jirka Sirka Žirka Lukáš Stýblo David Stýblo
______________
Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený
WarField - Pardubice Events je duševním vlastnictvím spolku (WarField Events z.s.) a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez předchozí domluvy s WarField - Pardubice Events je zakázáno!


UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem