KILLBOX | Okres: Opava |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)
GPS: 49.78091588283721,17.915847301483154 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 17.10.2019 20:00
GPS souřadnice: 49.78091588283721,17.915847301483154


Akce "AFGHAN CRISIS" byla zrušena a nahrazena touto akcí "KILLBOX" ve stejném termínu. Registrace hráčů na původní akci akceptujeme jako registraci na Killbox. Pokud však dotyční případně nedorazí nehrozí jim žádné sankce.

(AC: Přesto, že registrace za strany PMC, SPEC OPS i US ARMY byly zaplněny a opravdu mnoho registrací jsme museli zamítnout, tak kvůli nedostatečnému počtu Afgánců není možné akci uskutečnit v hratelné podobě.)


Zveme Vás na akci "KILLBOX", která nese znaky podobných akcí blackbox, freezbox apod., je tu ale mnoho odlišností jako například, že se uskuteční poprvé na raketové základně v Leskovci (nedaleko Opavy). Akce se uskuteční v sobotu 19.10 s tím, že ukončení zápisu nebude jako obvykle v 9:00, ale v 8:45. Hráči, se rozdělí tentokrát na 2 strany, které budou zápolit proti sobě při bojích o náhodně se objevující a zase mizející zařízení. Ta se budou zjevovat a po nějaké době zase mizet po celé herní zóně. Budeme rádi, dorazíte-li vybaveni vysílačkou.

Další důležitá pravidla, která byste měli znát:
- Omezená úsťovka pro všechny zbraně do 150 m/s.
- Hráči, kteří budou mít pouze tlačné zásobníky budou moci používat i dávky.
- Hráči s točáky budou moci po celou akci střílet pouze semi auto.
- Zákaz účasti hráčů s vyšší úsťovou rychlostí než 150 m/s tj. zákaz sniperů.
- Hráči, kteří dorazí s točnými zásobníky a nebudou mít funkční střelbu na jednotlivé, nebudou vpuštěni do hry

Zápis hráčů proběhne nově mezi 8:00 a 8:45. V 9:00 bude areál uzamčen a začne brífink. Hráči, kteří přijedou pozdě nebo registraci provedou, ale budou se zdlouhavě chystat u aut, budou do areálu vpuštěni až po odstartování hry v cca 9:45. Hráči, kteří přijedou včas nebudou čekat na opozdilce.

Info pro hráče s kulomety: výjimka z užití točáků v souvislosti se střelbou na jednotlivé platí pouze hráče s lehkými kulomety jako M249, M240, M60, PKM, PKP, RPD či RPK, kteří můžou jako podpora použít i točný či bubnový zásobník s elektrickým dotáčením a střílet zároveň dávkou. Tato výjimka se nevztahuje na hráče, kteří si vloží bubnový zásobník např. do útočné pušky M4 nebo AK a budou jej považovat za kulomet.



je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním ze dvou níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJEME

Registrace skrz airsoftkoalici: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace zasláním emailu: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Upozorňujeme, že registrace je kompletní až v okamžik, kdy vám přijde (do třech dní) potvrzení registrace. Poslední registrace přijímáme poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá.

Jednotlivci zašlou email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - jméno nebo příjmení či přezdívka
 - do předmětu emailu uveďte "AC"

Tým nebo skupina hráčů se registruje odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude:
 - název týmu (jen pokud se jedná o tým)
 - počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5)
 - pokud se nejedná o tým, ale skupinu hráčů, vypište jména nebo příjmení či přezdívky hráčů
 - do předmětu emailu uveďte "AC"

Vstup bez registrace: je bez problému možný za standardní vstupné viz níže.



Kde: Bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)
GPS: 49.7811403N, 17.9157697E
Kdy: sobota 19.10.2019
Omezení úsťové rychlosti: pro všechny zbraně 150 m/s s 0,2g bb, výjimky uvedeny níže.
Obsazení: koncipováno pro 40-80 hráčů
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 zákaz vstupu
Respawn: hromadný, každá 10. minuta
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i oběd
Za kolik: při včasném příjezdu do 8:45:

 150,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*



* U registrace musí hráči bez vyzvání předložit vlastní reflexní vestu. Vstup bez reflexní vesty navýší vstupné o 30 Kč nebo může být dotyčnému nabídnuta koupě nové vesty za 50 Kč.

* Při zápisu po 8:45 bude vstupné navýšeno o 30 Kč a dotyčným nebude umožněn výběr strany. V 9:00 bude areál uzamčen a hráči, kteří nebudou zaregistrovaní nebo nachystaní budou muset počkat na znovuotevření areálu, které proběhne po začátku hry cca v 9:45.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf


- Maximální úsťová rychlost pro použité zbraně je 150 m/s
- Výjimka tentokrát neplatí ani pro opakovací pušky - sniperky zakázány
- Zbraně měříme buďto namátkově nebo všem hráčům ještě před registrací
- Úsťové rychlosti měříme vždy s našimi kuličkami o váze 0,20g, maximální tolerance měření je 5 m/s
- Každý hráč musí být vybaven reflexní vestou. Hráči kteří při registraci nepředloží reflexní vestu budou mít navýšené vstupné
- Na našich akcích je zákaz používat zbraně na bázi HPA, hráči vybaveni těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry
- Výjimka platí pouze pro OPAKOVACÍ pušky s HPA pohonem, které smějí být použity
- Zákaz používání laserových zaměřovačů

Každý hráč MUSÍ MÍT adekvátní ochranu zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft. Ty bude nosit v souladu s návodem k použití po celou dobu, po kterou se bude pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech). Hráč, který si brýle během hry sundá, vystavuje se tak obrovskému riziku destruktivního poranění očí, činí tak proti pravidlům a na vlastní odpovědnost.

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti, což je v rozporu s etikou, ne však s pravidly akce. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které neodpovídá pořadatel ani střelec.



08:00 - 08:45 Zápis hráčů
09:00 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:35 Polední pauza
12:35 - 12:45 Začátek druhé části akce při které se otočí strany
15:00 - 15:30 Konec akce


Hráči, se rozdělí na 2 strany. Úkolem akce bude dobýt a držet zařízení, která se budou náhodně objevovat kdekoliv na herní ploše (zařízení = časovač který přičítá čas straně, která jej aktuálně drží).

Po uplynutí předem neurčené doby se přestane čas na některých zařízeních přičítat a vysílačkou budou dodány koordináty k dalším bodům zájmu, které budou vždy takticky atraktivní. Všichni hráči budou vybaveni mapami prostoru s kótami. Kóty nových i zaniklých zařízení budou oznamovány vysílačkami na určeném kanále PMR a kanále VHF. Tyto kanály jsou určeny pouze k poslechu.


Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz. Odkaz zde: http://www.airsoftgods.cz/index?page=rules . Ostatní pravidla specifická pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 

Rozdělení a označení stran - hráči budou rozděleni k jednotlivým stranám dle vlastního uvážení až během brífinku. Při zjevné nevyváženosti můžou být někteří hráči vyzváni k přechodu k protistraně. Barevné rozlišení jednotlivých stran bude oznámeno na brífinku. Všichni hráči budou označeni barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci v klidu vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a pokračujete ve hře.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Jejich rozdělení proběhne na brífinku, kanál 8 a jeho podkanály však budou určeny VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno. Děkujeme předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň.

Kameramani, fotografové, reportéři - musí být označeni reflexními vestami a v případě nošení ochranných brýlí pro ně platí stejná pravidla jako pro ostatní hráče. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma. Do kameramanů se nesmí střílet avšak upozorňujeme, že není možno zaručit, že během akce nedojde k jejich zásahu. Proto upozorňujeme, že je jejich pohyb na vlastní nebezpečí a že při zásahu do zařízení a případném poškození není možno vymáhat náhradu po střelci pokud se nejednalo o zjevný úmysl. Kameramani, fotografové, reportéři, do hry vstupují na vlastní zodpovědnost, pořadatel akce za případné škody v žádném případě neodpovídá.



Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny v případě závady je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 11. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže.

 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 25,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo Birel v plechovce 0,5 l od 25,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,18 l od 15,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 25,- Kč


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí airsoftovými zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry PMR, UHF, VHF AIRSOFT…
Chuck Norris
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Major
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
Host - Rndlf
Přidán od: Milda
BATTLEGROUP…
Rotný
Radar Xteampv
Podplukovník
Lišák Black Ghost
Štábní praporčík
Zelko VHF, UHF nemám team
Štabní rotmistr
Deepwalker PMR nemám team
Štábní praporčík
KarTooN PMR Aufklärungsbat…
Nadrotmistr
Salieri PMR, UHF, VHF Pendechos
Podporučík
rodny Bruh
Nadpraporčík
ZelvakPowa PMR UHF VHF Bruh
Štábní praporčík
Magy Všechny Black Ghost
Poručík
Counter27 Kombinace Pendechos
Podpraporčík
tomassr Pmr nemám team
Svobodník
Slavoj PMR,VHF,UHF nemám team
Rotmistr
Sewen nemám team
Nadrotmistr
Haldemar Bruh
Rotmistr
Fiky UDO.BC4MILITARY
Rotný
TheVictor PMR nemám team
Četař
Marcik PMR,VHF,UHF nemám team
Rotný
Prostigo nemám team
Desátník
ponoznik Bravinné Team
Nadrotmistr
Frogman PMR VHF UHF SEAL Team 10
Nadpraporčík
m4rt1ncz PMR", "UHF", "VHF", Pendechos
Praporčík
Lydecker PMR nemám team
Praporčík
Chloupekk nemám team
Četař
Vocko nemám team
Rotný
NikVonBorova nemám team
Svobodník
TazmanVonBorova nemám team
Svobodník
PetrVonBruntal nemám team
Vojín
LordWader PMR nemám team
Desátník
HanslikJ PMR, UHF, VHF ATK
Vojín
RavenSixx .S.A.F.
Rotný
Host - Ota123
Přidán od: RavenSixx
.S.A.F.
Rotný
Foxik PMR VHF UHF nemám team
Četař
Jiri1992 PMR, UHF, VHF nemám team
Svobodník
Pety pmr, uhf nemám team
Nadrotmistr
macmarcel51 S.S.F.
Svobodník
Radovan511cz S.S.F.
Desátník
raZzy nemám team
Svobodník
Host - Terminator
Přidán od: RavenSixx
.S.A.F.
Svobodník
Host - Antalas
Přidán od: RavenSixx
.S.A.F.
Svobodník
Host - Neran
Přidán od: RavenSixx
.S.A.F.
Svobodník
Host - Sejk
Přidán od: RavenSixx
.S.A.F.
Svobodník
MetrickzX nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
NIKVONBOROVA Svobodník | NEMÁM TEAM | 21.10.2019 11:19 | odpovědět |
Komentář akce: KILLBOX
Opožděně ale přeci. taky díky za akci. Fajn lidi , fajn přístup. Byli to super!
PETRVONBRUNTAL Vojín | NEMÁM TEAM | 20.10.2019 17:27 | odpovědět |
Komentář akce: KILLBOX
Vynikající akce, dobrá parta, super adrenalin. DÍKy.
NERAN Svobodník | .S.A.F. | 20.10.2019 22:27 |
Musím souhlasit, byla to vážně povedená akce. Děkuji že jsem mohl být součástí velmi dobrého týmu. 
PS: Nechci urazit enemy team, tak neřeknu kde jsem byl  

RAVENSIXX Rotný | .S.A.F. | 19.10.2019 15:12 | odpovědět |
Komentář akce: KILLBOX
Henry ještě jednou diky za luxusní hru...byla to další pockovni leskovecka akce
TAZMANVONBOROVA Svobodník | NEMÁM TEAM | 19.10.2019 18:15 |
Henry taky se připojuji. Díky, super víkend.
HALDEMAR Rotmistr | BRUH | 17.10.2019 22:29 | odpovědět |
Komentář akce: KILLBOX
Henry pokud mohl požád jestli by jsi mě mohl vyškrtnout z akce. Na sobotu mi do toho ještě něco vlezlo tak se bohužel nemohu zůčastnit. Omlouvám se a snad vám akce pěkně výjde.

HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 17.10.2019 21:09 | odpovědět |
Komentář akce: KILLBOX
Připomínám od začátku avizovaný posun registrace na 8:00-8:45 s tím, že bude areál v 9:00 uzamčen a bez prodlení začne brífink. Opětovné otevření areálu pro vstup opozdilců, kteří se nestihli registrovat, či hráčů, kteří se registrovat stihli, ale nadměrně dlouho se chystali je naplánováno až po odstartování hry cca v 9:45. Včasným příjezdem se vyhnete komplikacím. Většina hráčů, kteří přijedou včas nebude čekat na menšinu, která včasný začátek hry pravidelně zdržuje.

Dále připomínám, že horní limit úsťové rychlosti platí pro všechny účastníky. Akce není určena pro snipery, resp. se svojí puškou se zúčastnit mohou, ale musí se vejít do 150 m/s.

Hráči s točnými zásobníky musí mít na své zbrani funkční režim semi auto, nebo nebudou se svojí zbraní puštěni do hry (výjimka pro kulomety). Hráči vybaveni pouze tlačáky mohou používat i full auto.
RAVENSIXX Rotný | .S.A.F. | 17.10.2019 13:39 | odpovědět |
Komentář akce: KILLBOX
Zdravím lidi...je tu někdo kdo jede z bruntálu a ma volné 2 místa v autě?
PETY Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 14.10.2019 11:24 | odpovědět |
Komentář akce: KILLBOX
Smutné je že je zakázané mít sniperku , jako vážně ¿?
TOMIN44 Podpraporčík | S.A.R. | 15.10.2019 12:40 |
Jako vážně. Pokud se ti to nelíbí, tak na akci nechoď...
GIZMO_CZ Major | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 30.09.2019 21:43 | odpovědět |
Komentář akce: KILLBOX
Je smutné že na takovou spešl akci je nutné "nahnat" lidi na zvýšenou úsťovku a povolení točných zásobníků byť s omezením Poslední akce byla fantastická - nezbývá než věřit, že tyto "ústupky" nebudou mít na kvalitu akce vliv. 
KAZO1 Praporčík | SAC | 01.10.2019 19:21 |
Tyjo,tak velký chlap a brečí jak holka , Tlačák..točák... neopodstatněné omezování a tak to henry vyřešil naprosto skvěle!!! A co se ústovky týče... tak to bude jen trochu víc štípat ,ale jen trochu,protože 130 a 150 je fakt hovno rozdíl
LUKAPRES Štabní rotmistr | NEMÁM TEAM | 01.10.2019 22:37 |
Já nevím, ale hned někoho napadat s tím, že  "brečí" nebo "jéé bojí se bebínek.." tak typicky hloupé omšelé klišé... 

Tady spíše jde o simulaci kdy se klidně může stát, že si ani nevystřelíš a né o bezduchou střílečku alá točáky a smažíme to co to dá!! Tohle je akce pro už trošku vyšší level hráčů, ale bohužel jí degradují podobní "hráči" s podobnými názory jako máš ty  4KAZO1. 

Tohle je akce koncipovaná na velmi kontaktní způsob hry. Nejde o to pokropit co se hejbá. Pokud nerozumíš takovému konceptu zdrž se prosím podobně hloupých výlevů. 

Velmi mě mrzí, že jsi nemohu tuhle akci zkusit zahrát jsem bohužel nyní dlouhodobě na Floridě.