GUARDIAN:3 (10TH) | Okres: Opava |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)
GPS: 49.78091588283721,17.915847301483154 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 18.09.2019 20:00
POSLEDNÍ GUARDIAN:3 (10TH)
07.11.2019 21:33

Přidal: KUBIS

O videu:
Poslední akcička tohoto typu v Leskovci, čekají nás změny, tak se těšme a zavzpomínejme :)
GPS souřadnice: 49.78091588283721,17.915847301483154

Zveme vás na další akci ze série GUARDIAN:3, která se uskuteční v neděli 22.9 na základně v Leskovci. Jako obvykle bude akce svázána množstvím omezení, která jsou tu proto, aby si hráči hru mohli co nejlépe užít. Čtěte pozorně níže.

 - Hráči smí používat pouze tlačné zásobníky (výjimka pro podporu s kulomety, info výše)
 - Delší oživovací frekvence (každá půl hodina) nebo okamžitě pokud se na mrtvolišti sejde nejméně 5 hráčů
 - Omezená úsťovka pro všechny zbraně 130 m/s (vyjma sniperů) 
 - Registrace je otevřena maximálně pro 60 hráčů
 - Neregistrovaní s výrazně vyšším vstupným
 - Maximálně 3 snipeři ve hře (jeden pro každou stranu) viz níže
 - Limit pro snipery s opakovacími puškami na plynový či manuální pohon 190 m/s (střelba min na 35 metrů)
 - Sniper s výše uvedenou puškou, který nebude mít záložku pro střelbu na blízko, se nebude moci zúčastnit
 - Každý sniper bude hrát ne jedné ze stran. Pokud se chcete zúčasnit se svým sniper kolegou, počítejte s tím, že bude stát proti vám.

Snipeři, čtěte pozorně: Akce se smí zúčastnit maximálně 3 snipeři s opakovacími puškami nad 130 m/s. Každý bude hrát za jinou stranu. Pokud se chcete zúčastnit jako sniper, musíte se registrovat přes koalici a vyplnit do dotazníku při registraci "sniper". V tabulce se smí objevit maximálně 3 snipeři, pokud jich bude víc, budeme dotyčné upozorňovat a odebereme je ze seznamu registrovaných (dle data registrace poznáme, kteří tři snipeři se přihlásili jako první). Pokud na akci dorazí hráč se sniperkou nad 130 m/s a přitom nebyl jedním z oněch třech korektně registrovaných sniperů, nebude se svojí zbraní vpuštěn do hry. Bude si muset sehnat náhradní zbraň nebo mu půjčíme AEG dle podmínek níže.

Info pro hráče s kulomety: výjimku ze zákazu točáků tvoří pouze hráči s lehkými kulomety jako M249, M240, M60, PKM, PKP, RPD či RPK, kteří můžou jako podpora použít i točný či bubnový zásobník s elektrickým dotáčením. Tato výjimka se nevztahuje na hráče, kteří si vloží bubnový zásobník např. do útočné pušky M4 nebo AK a budou jej považovat za kulomet.


je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním ze dvou níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJEME

Registrace skrz airsoftkoalici: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace zasláním emailu: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Upozorňujeme, že registrace je kompletní až v okamžik, kdy vám přijde (do třech dní) potvrzení registrace. Poslední registrace přijímáme poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá.

Jednotlivci zašlou email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - jméno nebo příjmení či přezdívka
 - do předmětu emailu uveďte "G3"

Tým nebo skupina hráčů se registruje odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude:
 - název týmu (jen pokud se jedná o tým)
 - počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5)
 - pokud se nejedná o tým, ale skupinu hráčů, vypište jména nebo příjmení či přezdívky hráčů
 - do předmětu emailu uveďte "G3"

Vstup bez registrace: je bez problému možný za standardní vstupné viz níže.Kde: Bývalá raketová základna Leskovec (nedaleko Opavy)
GPS: 49.7811403N, 17.9157697E
Kdy: neděle 22.9.2019
Omezení úsťové rychlosti: pro všechny zbraně 130 m/s s 0,2g bb, výjimky uvedeny níže.
Další omezení: hráči smí používat pouze tlačné zásobníky. Výjimka pro hráče s kulomety (viz výše).
Obsazení: koncipováno pro 30-60 hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let zákaz
Respawn: hromadný - každá 30. minuta, nebo pokud se na mrtvolišti sejde 5 lidí najednou
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano avšak bez klobás na oběd
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 160,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 120,- (+ 20,- vratná záloha) zvýhodněné vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo e-mailem*


* Při zápisu po 9:00 bude vstupné navýšeno o 30 Kč a dotyčným nebude umožněn výběr strany

* U registrace musí hráči bez vyzvání předložit vlastní reflexní vestu. Vstup bez reflexní vesty navýší vstupné o 30 Kč nebo může být dotyčnému nabídnuta koupě nové vesty za 50 Kč.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf- Hráči smí používat pouze tlačné zásobníky (výjimka pouze pro kulomety viz úvod popisu akce)
- Maximální úsťová rychlost pro použité zbraně je 130 m/s
- Výjimka pouze pro 3 hráče s opakovacími puškami na manuální či plynový pohon 190 m/s
- Na akci budou vpuštěni pouze tři řádně registrovaní snipeři (viz úvod popisu akce)
- Zbraně měříme buďto namátkově nebo všem hráčům ještě před registrací
- Úsťové rychlosti měříme vždy s našimi kuličkami o váze 0,20g, maximální tolerance měření je 5 m/s
- Každý hráč musí být vybaven reflexní vestou. Hráči kteří při registraci nepředloží reflexní vestu, budou penalizováni
- Na našich akcích je zákaz používat zbraně na bázi HPA, hráči vybaveni těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry
- Zákaz používání laserových zaměřovačů

Každý hráč MUSÍ MÍT adekvátní ochranu zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft. Ty bude nosit v souladu s návodem k použití po celou dobu, po kterou se bude pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech). Hráč, který si brýle během hry sundá, vystavuje se tak obrovskému riziku destruktivního poranění očí, činí tak proti pravidlům a na vlastní odpovědnost.

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti, což je v rozporu s etikou, ne však s pravidly akce. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které neodpovídá pořadatel ani střelec.08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:25 Polední pauza
12:25 - 12:40 Začátek druhé části akce při které se otočí strany
15:00 Konec akce


Pokud znáte mód conquest z battlefieldu nemusíte číst dál. Akce se bude točit okolo získávání stožárů, které jsou logicky rozmístěny po hracím poli. U každého získaného stožáru se začne přičítat čas vašemu týmu (více stožárů - více času - více "bodů"). Je ale samozřejmě třeba hlídat, aby vámi těžce vybojované stožáry nezískal některý z nepřátel. Na konci hry se sečtou zvlášť časy / body každé ze tří stran a vyhrává tým, který nastřádá dohromady nejvíce času (bodů).

Celá akce se rozdělí na dvě části. První část potrvá od 9:30 do 12:00. Ve 12:00 bude dvacetiminutová zkrácená pauza na oběd, při které se mimo jiné můžou přesunem hráčů vyrovnat strany (tak aby byla hra co nejvyváženější), načež ve 12:20 - 12:30 začne druhá část, při které se protočí strany (potrvá do 15:00-15:30) a ta rozhodne o vítězi.

Geografie
Na herním území budou rozmístěny celkem 3 + 1 stožár s vlajkami. Mrtvoliště jedné strany bude na jihovýchodním cípu herního pole, druhá strana jej bude mít u vchodu do areálu a třetí na západní straně areálu. Každý hráč dostane svou mapu pro lepší orientaci při používání PMR, načež kótování map každé strany bude odlišné.Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz. Odkaz zde: http://www.airsoftgods.cz/index?page=rules . Ostatní pravidla specifická pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 

Rozdělení a označení stran - hráči budou rozděleni k jednotlivým stranám dle vlastního uvážení až během brífinku. Při zjevné nevyváženosti můžou být někteří hráči vyzváni k přechodu k protistraně. Barevné rozlišení jednotlivých stran bude oznámeno na brífinku. Všichni hráči budou označeni barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci v klidu vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a pokračujete ve hře.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Jejich rozdělení proběhne na brífinku, kanál 8 však bude určen VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno. Děkujeme předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň.

Kameramani, fotografové, reportéři - musí být označeni reflexními vestami a v případě nošení ochranných brýlí pro ně platí stejná pravidla jako pro ostatní hráče. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma. Do kameramanů se nesmí střílet avšak upozorňujeme, že není možno zaručit, že během akce nedojde k jejich zásahu. Proto upozorňujeme, že je jejich pohyb na vlastní nebezpečí a že při zásahu do zařízení a případném poškození není možno vymáhat náhradu po střelci pokud se nejednalo o zjevný úmysl. Kameramani, fotografové, reportéři, do hry vstupují na vlastní zodpovědnost, pořadatel akce za případné škody v žádném případě neodpovídá.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny v případě závady je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 11. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže.

 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 25,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo Birel v plechovce 0,5 l od 25,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí airsoftovými zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry AIRSOFT…
Chuck Norris
nneutronn INFIDELS
Brigádní generál
Spec INFIDELS
Brigádní generál
Tomi INFIDELS
Major
Dave Funny Company
Brigádní generál
Milda BATTLEGROUP…
Rotný
Host - Rndlf
Přidán od: Milda
BATTLEGROUP…
Rotný
Factor Karviná
Nadrotmistr
Jocy TOS
Desátník
Malmerg Fox Hound
Major
Pupikus O.D.S.T
Generál major
Radar Xteampv
Podplukovník
Lišák Black Ghost
Štábní praporčík
Praecanatus Spectres
Nadpraporčík
KUDR nemám team
Rotmistr
Gizmo_CZ Grey Ghost…
Podplukovník
Chicker Spectres
Štabní rotmistr
Host - Tami
Přidán od: Radar
Xteampv
Praporčík
Host - Scorpio
Přidán od: Factor
Karviná
Nadrotmistr
Host - Stingi
Přidán od: Factor
Karviná
Rotný
Bulhy Spectres
Štabní rotmistr
Salieri Pendechos
Poručík
Pepe1986 5st OGO -…
Desátník
Kubis O.D.S.T
Podporučík
Magy SNIPER Black Ghost
Poručík
petrmas
Svobodník
Section Fox Hound
Podpraporčík
R0mis nemám team
Svobodník
Cvalda AirFrost
Desátník
Stoun LRFG DELTA
Praporčík
Ades Sniper LRFG DELTA
Podpraporčík
Frogman SEAL Team 10
Nadpraporčík
m4rt1ncz Pendechos
Praporčík
Ondra5053 4./…
Desátník
Dandys SOGOS
Podpraporčík
Host - Skopi
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Četař
lintrom Special…
Rotný
Greg Sniper SOGOS
Podpraporčík
RudyN Black Ghost
Četař
Poustniliska Black Ghost
Nadrotmistr
Ambitious SOGOS
Rotmistr
Host - BednyCz
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Rotný
Host - xmery
Přidán od: Factor
Karviná
Vojín
janevim nemám team
Vojín
JackpotOne HOLO SIX
Četař
ErycKosinus Kosinus
Desátník
RavenSixx .S.A.F.
Rotný
Filmaster nemám team
Svobodník
KarloSs428 nemám team
Rotný
Jack11 nemám team
Svobodník
Host - Michael1511
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Svobodník
Zedkors SKELETONS
Četař
Pety Sniper nemám team
Štabní rotmistr
Heppy nemám team
Svobodník
macmarcel51 IŽEVSK
Svobodník
Host - Radovan511cz
Přidán od: Brajem
IŽEVSK
Desátník
MightyDream
Vojín
Smrk SEAL Team 10
Četař
Lukyburian nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
FROGMAN Nadpraporčík | SEAL TEAM 10 | 23.09.2019 01:36 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:3 (10th)
Chtěl bych poděkovat Henrymu a všem spoluhráčům za parádní akci, zase se ukázalo, že akce s omezením na 130ms a tlačáky jsou prostě TOP. Kdyby bylo takových akcí víc, určitě bych se nezlobil a věřím, že nejsem sám. Ještě jednou díky.
PAJEN37 Nadrotmistr | FUNNY COMPANY | 21.09.2019 18:47 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:3 (10th)
Ahoj chci se zeptat zda neno jeste jedno misto pro snipera zjistil jsem ze mi nestrili eMko tak kdyby to slo tak muzu dorazit diky moc. Kdyztak mas SZ na fb henry. Diky za odpoved
KUDR Rotmistr | NEMÁM TEAM | 21.09.2019 18:02 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:3 (10th)
Ahoj, omlouvám se, ale zítra ze zdravotních důvodů nedorazím, když tak použijte moje místo
MAAKI Desátník | K-TEAM | 21.09.2019 17:52 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:3 (10th)
Chci se zeptat jestli ještě máte volné jedno místo
MILDA Rotný | BATTLEGROUP HOLEŠOV | 21.09.2019 09:12 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:3 (10th)
Ahoj Henry. Tak já ani Rndlf nakonec nedorazime z duvodu nemoci naseho nejmladšího člena rodiny ;(.
SAPA Desátník | NEMÁM TEAM | 21.09.2019 07:55 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:3 (10th)
Je stále ještě to jedno místo volné?
MIDAS Nadporučík | O.D.S.T | 20.09.2019 00:02 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:3 (10th)
Vzal bych volné místo na akci,kdyz se dva kusy odhlasili!
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 20.09.2019 18:42 |
Je tvoje
RADOVAN511CZ Desátník | IŽEVSK | 19.09.2019 19:10 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:3 (10th)
Moc se omlouvám ale já a hráč macmarcel51 nedorazíme.