NAROZENINOVÁ MANUÁLNÍ AJRSOFT… | Okres: Olomouc |
Pořadatel akce: Housen / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Tankodrom Šternberk
GPS: 49.719968911121676,17.315171088711963 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 30.03.2019 08:00
GPS souřadnice: 49.719968911121676,17.315171088711963
NAROZENINOVÁ MANUÁLNÍ AJRSOFT EKŠN

Zase jsme o rok starší a někomu chybí ve sbírce manuální ajrsoftka, a tak po Vás chceme jako dárek toto: Kupte si manuál! Je jedno, jestli pistoli, brokovnici, odstřelovačku nebo neodoláte M4ce (vz.58ce) od Warrioru - dárek pro nás kupujete sobě! Přijeďte si zastřílet v oldskůlovém stylu, po akci dáme pivo a opečem buřta (možno i v průběhu). Hry budou rychlé a na menším prostoru, ať se vyblbne opravdu každý.

K pravidlům: Zásah platí kamkoliv kromě helmy (platí pro kevlar a ocel) a kvéru. Každý účastník musí mít po celou dobu konání nasazeny ochranné brýle. Organizátor nenese žádnou zodpovědnost za vaše zranění, akce se účastníte na vlastní riziko. Mladší osumnácti let budou mít s sebou povolení rodičů (nebo rodiče živého, se zbraní nebo s foťákem, zcela určitě s brýlemi). Snipery prosím, vyměňte si brka na M130 max, ať je to zajímavé pro všechny, i pro ty méně majetné s pistolkama od Vietnamců.

Pokud čekáte akci ve stylu stánek s párkama a Cola z post-mixu, jste vedle jak ta jedle. Nemáš, nežereš. Punk!

Pyro: Pouze dýmovnice a hrachové/fazolové/čočkové/rýžové granáty s roznětkou maximálně megatřesk. (Pro ty, co by to snad neznali: Vem ruličku z toaleťáku. Trochu ji zkrať nůžkama, jeden konec zalep, nasypej hrách/fazole/čočku/rýži + pro efekt můžeš přidat trošku mouky, narvi doprostřed megu, zalep i druhý konec a je to. Jo, a nebuď debil a nech si místo pro zapálení petardy  )

STRIKTNĚ MANUÁLNÍ AKCE + PLYNOVÉ KRÁTKÉ ZBRANĚ! Prosím, nejezděte s AEG, dlouhými plynovkami a podobnými nesmysly, na to jsou tu jiné akce. Ďk! 

Akce není oficiálně povolena, stejně jako za těch více než ...no spoustu... let nebyla žádná. Berte to prosím na vědomí, a chovejte se slušně a ohleduplně. Zábava a bezpečnost především!


Uvidíme se přes mířidla!

P.S.: AEP tolerujeme, ale frajeři maj brokovnice!

UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Winters 173rd Abn. Bde…
Štabní rotmistr
pajos11 Fighting…
Plukovník
Fllypi 3PARA
Praporčík
Housen 173rd Abn. Bde…
Nadrotmistr
danpv Grey Ghost…
Generál major
Lišák nemám team
Nadrotmistr
Tomgr Rangers Company
Desátník
Strejsik Funny Company
Nadrotmistr
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem