FREEZBOX 3 | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Frýdek-Místek: bývalá raketová základna TTM
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 06.03.2019 20:00
FREEZBOX 3
12.04.2019 09:19

Přidal: KUBIS

O videu:
Další super akce, mrkněte jak to šlo.
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585


Ačkoliv je naše první akce hlavní sezóny naplánovaná na duben, pokusíme se vám nabídnout i jednu zimní akci ještě začátkem března. Bude se zároveň jednat o první akci roku 2019 v areálu TTM a o třetí pokračování akce FREEZBOX, která se uskuteční 9.3. Medici na akci nebudou přítomni, ožívání bude probíhat standardně v desetiminutových intervalech na mrtvolištích s tím, že pokud se na mrtvolišti v jeden okamžik sejde alespoň dvě třetiny členů jednoho družstva, mohou okamžitě ožít. Video z prvního dílu.

Protože je jasné, že se v tuto chvíli nedá ani náhodou odhadnout jaké bude tou dobou počasí, při přihlášení prosím počítejte s různorodými variantami. Podmínky za kterých se akce neuskuteční jsou následující: celodenní déšť nebo maximální denní teplota pod -5°Cje možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním ze dvou níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJEME

Registrace skrz airsoftkoalici: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace zasláním emailu: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Upozorňujeme, že registrace je kompletní až v okamžik, kdy vám přijde (do třech dní) potvrzení registrace. Poslení registrace příjímáme poslední středu před akcí ve 20 hod, kdy se registrace uzavírá.

Jednotlivci zašlou email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - jméno nebo příjmení či přezdívka
 - do předmětu emailu uveďte "FREEZBOX"

V případě registrace týmu nebo skupiny hráčů zašlete email na "airsoft-akce@seznam.cz" ve kterém bude uvedeno:
 - název týmu (jen pokud se jedná o tým)
 - počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5)
 - pokud se nejedná o tým, ale skupinu hráčů, vypište jména nebo příjmení či přezdívky hráčů
 - do předmětu emailu uveďte "FREEZBOX"


Vstup bez registrace: je bez problému možný za standardní vstupné viz níže.Kde: Frýdek-Místek: bývalá raketová základna TTM
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (níže).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde

GPS: 49.6932000N, 18.3937500E
Kdy: sobota 9.3.2019
Omezení úsťové rychlosti: pro všechny zbraně 150 m/s s 0,2g bb, výjimky uvedeny níže.
Obsazení: koncipováno pro 50 a více hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Respawn: hromadný, každá 10. minuta + specifický
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ne
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 130,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*

* U registrace musí hráči bez vyzvání předložit vlastní reflexní vestu. Vstup bez reflexní vesty navýší vstupné o 30 Kč nebo může být dotyčnému nabídnuta koupě nové vesty za 50 Kč.

* Při zápisu po 9:00 bude vstupné navýšeno o 30 Kč a dotyčným nebude umožněn výběr strany

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf- Maximální úsťová rychlost pro použité zbraně je 150 m/s
- Výjimka pouze pro opakovací pušky na manuální či plynový pohon 190 m/s
- Zbraně měříme buďto namátkově nebo všem hráčům ještě před registrací
- Úsťové rychlosti měříme vždy s našimi kuličkami o váze 0,20g, maximální tolerance měření je 5 m/s
- Každý hráč musí být vybaven reflexní vestou. Hráči kteří při registraci nepředloží reflexní vestu, budou penalizováni
- Na našich akcích je zákaz používat zbraně na bázi HPA, hráči vybaveni těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry
- Výjimka platí pouze pro OPAKOVACÍ pušky s HPA pohonem, které smějí být použity
- Zákaz používání laserových zaměřovačů

Každý hráč MUSÍ MÍT adekvátní ochranu zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft. Ty bude nosit v souladu s návodem k použití po celou dobu, po kterou se bude pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech). Hráč, který si brýle během hry sundá, vystavuje se tak obrovskému riziku destruktivního poranění očí, činí tak proti pravidlům a na vlastní odpovědnost.

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti, což je v rozporu s etikou, ne však s pravidly akce. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které neodpovídá pořadatel ani střelec. 08:20 - 09:00 Zápis hráčů
 09:05 - 09:30 brífink s herními pravidly
 09:45 - 09:55 Začátek akce
 15:00 Konec akce
 (na akci nebude polední pauza)


Hráči, se rozdělí celkem na 4 strany (červení, zelení, modří a žlutí). Každá ze stran se následně rozdělí na dvě až tři družstva, která spolu budou kooperovat. Budou vybrány dvě frekvence (jedna PMR a jedna VHF) pro komunikaci (pro všechny strany), na kterých se budou pouze oznamovat koordináty nově objevených bodů zájmu. Úkolem akce bude dobýt a držet jedno ze dvou uvedených míst (na každém z nich bude digitální zařízení, které bude sčítat čas každé ze 4 stran zvlášť). Po uplynutí doby (cca hodina) se přestane čas na daných místech počítat a všem stranám budou vysílačkou dodány koordináty k dalším bodům zájmu, které budou vždy takticky atraktivní. Všichni hráči každé ze stran budou vybaveni mapami.

Generálové tentokrát na akci nebudou přítomni. V rámci autonomizace družstev, které budou vždy v páru, budeme rádi, pokusí-li se družstva mezi sebou vybrat (i díky osobní přítomnosti v terénu) tu nejvhodnější taktiku.

Díky pohybu v nepřátelském prostředí, kde proti každé ze stran budou 3 potenciální protistrany se může nepřítel objevit opravdu všude. Předpokládáme, že družstvům tak nezbude stejně nic jiného, než hlídat si celých 360°. Velký počet nepřátel klade vyšší nároky na souhru v rámci každého samostatného družstva.
Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz. Odkaz zde: http://www.airsoftgods.cz/index?page=rules . Ostatní pravidla specifická pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 

Rozdělení a označení stran - hráči budou rozděleni k jednotlivým stranám dle vlastního uvážení až během brífinku. Při zjevné nevyváženosti můžou být někteří hráči vyzváni k přechodu k protistraně. Barevné rozlišení jednotlivých stran bude oznámeno na brífinku. Všichni hráči budou označeni barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci v klidu vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a pokračujete ve hře.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Jejich rozdělení proběhne na brífinku, kanál 8 však bude určen VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno. Děkujeme předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň.

Kameramani, fotografové, reportéři - musí být označeni reflexními vestami a v případě nošení ochranných brýlí pro ně platí stejná pravidla jako pro ostatní hráče. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma. Do kameramanů se nesmí střílet avšak upozorňujeme, že není možno zaručit, že během akce nedojde k jejich zásahu. Proto upozorňujeme, že je jejich pohyb na vlastní nebezpečí a že při zásahu do zařízení a případném poškození není možno vymáhat náhradu po střelci pokud se nejednalo o zjevný úmysl. Kameramani, fotografové, reportéři, do hry vstupují na vlastní zodpovědnost, pořadatel akce za případné škody v žádném případě neodpovídá.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie a točného zásobníku je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si vysílačku. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Zápůjčka airsoftových baterií 9,6V s konektorem dean-T je za 50,- Kč. Občerstvení na akci tentokrát nebude k dispozici.


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry PMR, VHF, UHF AIRSOFT…
Chuck Norris
Host - nneutronn
Přidán od: Henry
INFIDELS
Brigádní generál
Spec INFIDELS
Generál major
Dave PMR, VHF Funny Company
Generál poručík
Houmi UHF 3PARA
Desátník
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Zichy BATTLEGROUP…
Praporčík
Fllypi Pmr 3PARA
Poručík
Factor UHF ASK
Štabní rotmistr
Malmerg VHF Fox Hound
Major
Pupikus PMR, VHF, UHF O.D.S.T
Armádní generál
jaksha PMR A.S.T.U.…
Rotmistr
danpv Grey Ghost…
Generál major
IczICHris PMR nemám team
Štabní rotmistr
Radar Xteampv
Generál major
Karl PMR, UHF, VHF Cobra team…
Praporčík
Lišák Black Ghost
Štábní praporčík
Honzys C.A.A.S.
Podplukovník
Vonka pmr,vhf,uhf
Podpraporčík
Scorpio uhf nemám team
Nadrotmistr
Host - Stingi
Přidán od: Factor
ASK
Rotmistr
Otrhany01 nemám team
Četař
StalkeCZ War Boars F-M
Vojín
Deepwalker Guláš Tactical
Nadporučík
DEER Taliban…
Svobodník
palo99 pmr SAC
Štabní rotmistr
Boban9AD PMR SAC
Štabní rotmistr
Host - Archer
Přidán od: Malmerg
Angry Fox
Poručík
KrvavaDasen pmr AST Partyzáni
Poručík
Magy PMR, VHF, UHF Black Ghost
Kapitán
MPPort Prometheus
Praporčík
SilverEagle PMR - baofeng Guláš Tactical
Rotmistr
adriandix pmr, vhf, uhf Task Force…
Nadpraporčík
IngBanana PMR, VHF, UHF. Hydra Squad
Podpraporčík
Host - Section
Přidán od: Malmerg
Angry Fox
Praporčík
Host - Roberto
Přidán od: Gizmo_CZ
Grey Ghost…
Štabní rotmistr
Hadzim PMR, VHF, UHF SAC
Štábní praporčík
Luborcer PMR, VHF, UHF Guláš Tactical…
Podpraporčík
Sewen UHF Funny Company
Podpraporčík
Cvalda AirFrost
Desátník
Bonta FSB "V"
Rotný
Munk Uhf AW-AirWolfs
Štábní praporčík
Guner AW-AirWolfs
Nadrotmistr
Coroner VHF, UHF AW-AirWolfs
Četař
Sonn61 nemám team
Nadrotmistr
Dominastor Hydra Squad
Rotmistr
Zdeny PMR, VHF, UHF 6. skupina…
Podpraporčík
Zipox Pmr, VHF, uhf CCO
Praporčík
Hanzi PMR SAC
Štabní rotmistr
daromirbonev SAC
Četař
Frogman PMR, VHF, UHF SEAL Team 10 -…
Nadporučík
m4rt1ncz PMR, VHF, UHF Pendechos
Podporučík
Martin86 AW-AirWolfs
Nadrotmistr
daag PMR SBO
Rotný
Ligooo nemám team
Nadrotmistr
Ondra5053 4./…
Četař
Dino55 Ano Six Guns Crew
Štábní praporčík
windhox BelaciAirsoftT…
Vojín
Host - Skopi
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Nadrotmistr
Host - Flatback
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Četař
Host - Paraplicko
Přidán od: Ligooo
nemám team
Desátník
lintrom Strike Force…
Rotmistr
kazo1 PMR SAC
Podporučík
Deka pmr AW-AirWolfs
Nadporučík
Fid0rka PMR
Desátník
Bovem147 nemám team
Rotmistr
vasikovec14 nemám team
Četař
NavrcBoreCZ PMR AirFrost
Svobodník
Mikey135 BelaciAirsoftT…
Svobodník
Kocur PMR,VHR,UHR nemám team
Rotmistr
Poustniliska Pmr, VHF, uhf Black Ghost
Nadrotmistr
WillMen Taliban…
Svobodník
Adfim nemám team
Svobodník
RaAdyn nemám team
Rotný
Tipecek AW-AirWolfs
Rotmistr
Pindour AW-AirWolfs
Rotný
Seda UHF AirFrost
Vojín
Host - BednyCz
Přidán od: Malmerg
Angry Fox
Rotmistr
xmery uhf ASK
Vojín
Aladeen SDK
Desátník
warhammer Navy SEALs
Četař
Musfur nemám team
Rotný
HynekDenis97 25th infantry…
Vojín
DeFuns Delta Force
Rotmistr
Romek nemám team
Vojín
Mady OneTaps
Rotný
Rad0 nemám team
Svobodník
Azekari S.O.F.T.
Rotný
Dvojche nemám team
Nadrotmistr
Woods nemám team
Vojín
Cvalda88 nemám team
Svobodník
Domess nemám team
Vojín
josef147 nemám team
Vojín
eska nemám team
Četař
MyNameisGhost nemám team
Vojín
Host - Edm1
Přidán od: Dominastor
nemám team
Vojín
satanus666 nemám team
Vojín
RadimT 3PARA
Vojín
jimmy vrf,pmr 3PARA
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 12.03.2019 00:06 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX 3
Po zimním spánku se probralo velké množství hráčů, kteří přijeli bez předchozí registrace, což hře ve výsledku bohužel uškodilo. Ačkoliv jsme rozšířili herní zónu na cca půl krát půl kilometru i tak to nebylo pro 4 strany a více než 160 hráčů dost. Výsledky akce a pár společných fotek naleznete na tomto odkazu.
DEEPWALKER Nadporučík | GULÁŠ TACTICAL | 12.03.2019 14:06 |
Super akce, moc se povedla. Modří FTW!!!
LUBORCER Podpraporčík | GULÁŠ TACTICAL TEAM | 11.03.2019 22:24 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX 3
Henry díky za super akci a vám borci všem dík za dobrej mač počasí bylo dobrý ne? 

MUNK Štábní praporčík | AW-AIRWOLFS | 09.03.2019 18:42 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX 3
Děkujeme za super akci top s pozdravem airwolfs
MADY Rotný | ONETAPS | 09.03.2019 16:13 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX 3
Dobrá akce, škoda že nám na druhou část hry začal silně foukat vítr a pršet.
OTRHANY01 Četař | NEMÁM TEAM | 07.03.2019 14:38 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX 3
Snad je spoleh a bude možnost koupit na místě kuličky 0,30g Jinak jsem v pěkný rejži
FROGMAN Nadporučík | SEAL TEAM 10 - CZ | 07.03.2019 18:21 |
Kdybys chtěl mám tu jeden pro mne nevyhovující pytel VFC supreme precision 0.30g, odebráno max 100bb na vyzkoušení.
GREG Praporčík | SOGOS | 08.03.2019 13:11 |
Mám klasické BLS 1KG balík, mám dva navíc po 250 Kč. klidně se ozvěte kdo budete mít zájem.
STOUPALUTIN Vojín | NEMÁM TEAM | 05.03.2019 13:11 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX 3
teda - úplně mě mrzí, že tu začínají jarní prázdniny a "musím" na hory
Tak asi příští akci někdy - prostě blbý termín pro mě :/
SHMUDLA Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 05.03.2019 12:30 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX 3
Blbá otázka, ale když chci přijet a registračka je už plná co s tím? Jde přijet a hrát jako neregistrovaný nebo je 100 lidí limit akce?
MADY Rotný | ONETAPS | 05.03.2019 14:43 |
Můžeš přijet.
ZDENY Podpraporčík | 6. SKUPINA SPECIÁLNÍCH SIL TIŠNOV | 06.03.2019 18:38 |
Zkus napsat na mail pokud chceš být registrovaný. Dnes ve 20:00 se uzavírá pokud se nepletu.

GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 25.02.2019 16:28 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX 3
Tak koukám že by se všichni probrali ze "zimního spánku"? To vypadá na supr hojnou účast!!
SONN61 Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 12.02.2019 19:41 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX 3
Doufám že mi to vyjde