BATTLE FOR ALCATRAZ 2 | Okres: Nový Jičín |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá ženská věznice Jakubčovice nad Odrou
GPS: 49.69739940165875,17.775082290172577 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 26.12.2018 20:00
GPS souřadnice: 49.69739940165875,17.775082290172577


Během roku si u nás postesklo mnoho hráčů, že by si chtěli zahrát v nějaké neohrané CQB lokaci. Nyní vám ji tedy nabízíme, ačkoliv teplotní podmínky již nemusí být pro mnohé ideální. Odolní jedinci by však tímto eventem mohli příjemně završit airsoftový rok 2018. Pokud by měl někdo zájem dorazit v masce nebo kostýmu, určitě to uvítáme, není to však samozřejmě povinností.

Akce se uskuteční poslední sobotu roku (29.12) ve skvělém areálu věznice Alcatraz v Jakubčovicích nad Odrou. Náplň bude složena z množství her bez oživení, které budou odehrány pěti až desetičlennými skupinami hráčů, jenž stanou proti sobě. Na rozdíl od předchozích soutěží není nutné hlásit se jako tým. Jednotlivci, nebo malé skupinky hráčů jsou vítány. Upozorňujeme, že se nejedná o soutěž, ale standardní akci.

Omezení úsťové rychlosti pro všechny zbraně bude 130 m/s a bude povolena pouze střelba na jednotlivé. Nezvykle vyšší vstupné je způsobeno vysokým nájmem v areálu. Jelikož počítáme s tím, že může být v prosinci velmi nepříznivé počasí, akci uskutečníme pouze v případě, že se přihlásí alespoň 30 hráčů, předpověď nebude 3 dny do předu hlásit déšť a odpolední teplota bude vyšší než -3°C.

Fotky z minulé obdobné akce v tomto areálu.
Fotky z předešlého dílu "Battle for Alcatraz".je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže. Registrujte se prosím pouze jedním ze dvou níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJEME

REGISTRACE SKRZ AIRSOFTKOALICI: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

REGISTRACE ZASLÁNÍM EMAILU: stačí zaslat email na "airsoft-akce@seznam.cz", ve kterém musí být uvedeno vaše jméno, příjmení, či přezdívka. V případě registrování skupin či týmů stačí buď název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5) nebo výpis jmen, příjmení, či přezdívek jednotlivých hráčů.

Do předmětu mailu musíte uvést "ALCATRAZ". Na základě vaší registrace vám přijde do třech dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Email je možno odeslat nejpozději do 26.12.2018. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.

VSTUP BEZ REGISTRACE: je bez problému možný avšak za standardní vstupné viz níže.Kde: bývalá ženská věznice Jakubčovice nad Odrou
GPS: 49.6973686N, 17.7750778E
Kdy: sobota 29.12.2018
Omezení úsťové rychlosti: všechny zbraně 130 m/s s kuličkami 0,2g (max odchylka 5m/s)
Další omezení: po celou akci se bude střílet pouze na jednotlivé
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Obsazení: koncipováno pro 30 - 50 hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Respawn: bez respawnu
Pyrotechnika: zakázána
Občerstvení: omezené (nápoje, tyčinky, teplé nápoje, polévky)
Za kolik: při včasném zápisu do 9:00:
 180,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 150,- (+ 20,- vratná záloha) zvýhodněné vstupné pro hráče přihlášené zde na koalici nebo e-mailem*

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení).

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtfVýkon airsoftových zbraní (se všemi druhy povolených pohonů) použitých při hře nesmí překročit 130 m/s (měřeno s 0,2g kuličkami, tolerance 5 m/s). Všechny zbraně musí mít funkční režim střelby na jednotlivé. Dávky budou během akce zakázány. Zbraně se budou přeměřovat všem hráčům před začátkem akce. 

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývku hlavy, helmu atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel ani střelec neodpovídá. Adekvátní ochrana zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft, které hráči nosí po celou dobu, po kterou se budou pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) je povinná a je považována za samozřejmost. Hráč, který si brýle během hry sundá, činí tak proti pravidlům na vlastní odpovědnost.

Zákaz všech poloautomatických a automatických zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry. Výjimka platí pouze pro opakovací pušky s HPA pohonem, které smějí být použity.

Zákaz používání všech laserových zaměřovačů a laserových ukazovátek. Berte na vědomí, že i velmi slabé lasery (class 1) mohou už při krátké expozici poškodit oční sítnici natož tak výkonné lasery, které jdou vidět za denního světla.


08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 brífink s herními pravidly
09:45 - 09:55 Začátek akce
14:30 - 15:00 Konec akce


Jedná se o akci, při které se hráči, kteří dorazí rozdělí do několika skupin a ty budou bojovat proti sobě ve formátu každá s každým. Neaktivní skupiny budou hru sledovat z připraveného posezení. Hra bude oproti předchozím soutěžím, které jsme v areálu pořádali okořeněna novými zajímavými herními prvky. Různorodé budou také herní módy a startovní pozice o kterých se dozvíte přímo na brífinku.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Označení stran - každá ze stran bude označena odlišnou barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Přesné frekvence budou oznámeny při brífinku před začátkem akce.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny zbraně v případě závady je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Občerstvení bude k dispozici po celou dobu akce:
 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 20,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l od 20,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l od 15,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 25,- Kč


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Henry AIRSOFT…
Chuck Norris
Spec INFIDELS
Plukovník
Host - Factor
Přidán od: Scorpio
Karviná
Rotmistr
Malmerg Fox Hound
Nadporučík
Pupikus O.D.S.T
Podplukovník
Radar Xteampv
Nadporučík
Midas O.D.S.T
Štábní praporčík
Honzys C.A.A.S.
Major
Scorpio Karviná
Rotmistr
Host - Stingi
Přidán od: Scorpio
Karviná
Četař
Salieri nemám team
Praporčík
annakinka nemám team
Vojín
Kubis O.D.S.T
Praporčík
adriandix Task Force…
Praporčík
Counter27 nemám team
Rotmistr
Nemo nemám team
Svobodník
Zipox CCO
Rotný
m4rt1ncz Pendechos
Nadrotmistr
sledgi M.S.A.T
Svobodník
Dino55 CSA Kryptek
Rotný
Kocur nemám team
Desátník
mouce nemám team
Vojín
Sniper1976 nemám team
Rotný
Lukas02 nemám team
Vojín
Mady nemám team
Vojín
DevilShadow nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
ANNAKINKA Vojín | NEMÁM TEAM | 06.12.2018 16:22 | odpovědět |
Komentář akce: Battle for Alcatraz 2
Proc v tomto skvelem CQB prostoru nebyva vice akci? A kolik lidi je minimum aby se akce uskutecnila?
RADAS99 Vojín | TOG OPAVA | 06.12.2018 21:28 |
Jsem z Opavy a tyhle prostory jsem doteď neznal.. Jsou určené jen tomu Paintball Elite nebo se tam dá domluvit s někým pro vstup pro svůj CQB v rámci jenom svého týmu?