AREA 78 | Okres: Brno-venkov |
Pořadatel akce: Marras19 / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Kasárna Horákov
GPS: 49.208577,16.727757 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 17.11.2018 08:00
GPS souřadnice: 49.208577,16.727757
GPS souřadnice: 49.208577,16.727757


Zveme vás na naši akci názvem AREA 78, . Akce se uskuteční 17.11.2018 na bývalé raketové základně v Horákově. 

Úsťová rychlost nesmí přesáhnout 140 m/s (měřeno s kuličkami o váze 0,20g / tolerance 5 m/s). Výjimka bude platit pouze pro plynové nebo manuální opakovací pušky (sniperky), které smějí dosáhnout až 190 m/s). Dotyční snipeři by však měli být vybaveni záložními zbraněmi pro střelbu na kratší vzdálenosti.
bude se měřit !


Registrace

je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci na koalici, zde v naší FB skupině Airsoft (MH) nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže. 
REGISTRACE SKRZ AIRSOFTKOALICI: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

REGISTRACE ZASLÁNÍM EMAILU: stačí zaslat email na "skrivanek19@gmail.com", ve kterém musí být uvedeno vaše jméno, příjmení, či přezdívka. V případě registrování skupin či týmů stačí buď název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5) nebo výpis jmen, příjmení, či přezdívek jednotlivých hráčů.

Do předmětu mailu musíte uvést "AREA 78". Email je možno odeslat nejpozději do 16.11.2018. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.

VSTUP BEZ REGISTRACE: je bez problému možný.


Základní informace o akci

Kde: bývalá raketová základna Horákov ( Mokrá - Horákov)
- brífink i zápis hráčů proběhne v kasárnách, na které odkazuje GPS (výše).
- parkování vozidel bude umožněno v areálu kasáren (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde
Kdy: neděle 17.11.2018
Omezení úsťové rychlosti: 140 m/s s kuličkami o váze 0,2g neplatí pro snipery viz info níže (max odchylka 5m/s)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** - odkaz níže
Obsazení: koncipováno od 110 hráčů
Respawn: specifický (blíže na brífinku) 
Pyrotechnika: povoleny pouze dýmovnice (pokud nebude příliš velké sucho)
Občerstvení: zajištěno (párek v rohlíku cca 25,- .....)

Za kolik: 50,- / osoba


** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. 
https://docs.google.com/document/d/1oR3ust1KmBuLfnoCrAGlZ9fOAy40l8aoN8r2T0mgbpc/edit?usp=sharing


Měli byste vědět

Výkon airsoftových zbraní (se všemi druhy povolených pohonů) použitých při hře nesmí překročit 140 m/s (měřeno s 0,2g kuličkami, tolerance 5 m/s). Výjimku tvoří pouze airsoftové opakovací pušky s manuálním nebo plynovým pohonem, které jsou omezeny limitem 190 m/s (měřeno s 0,2g bb).

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývku hlavy, helmu atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel ani střelec neodpovídá. Adekvátní ochrana zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft, které hráči nosí po celou dobu, po kterou se budou pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) je povinná a je považována za samozřejmost. Hráč, který si brýle během hry sundá, činí tak proti pravidlům na vlastní odpovědnost.

Zákaz všech poloautomatických a automatických zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry. Výjimka platí pouze pro opakovací pušky s HPA pohonem, které smějí být použity.

Herní náplň

Veškeré bližší informace o herní náplni, budou uvedeny na brífinku před začátkem akce. 

Všeobecná pravidla

Všeobecná pravidla airsoftu musí znát každý účastník akce.

Označení stran - hráči každé ze stran budou označeni barevnou páskou na obou pažích. 


Komunikace, vysílačky, frekvence -si domluví hráči mezi sebou. 
Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.

Důležitá bezpečnostní pravidla

Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce AREA 78 (odkaz na tyto pravidla bude později), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla a dodržování provozního řádu areálu.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná páskou označená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftu, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Henry AIRSOFT…
Chuck Norris
Spec INFIDELS
Generál major
AU Airsoft
Lloyd SPGS
Desátník
Archer Angry Fox
Poručík
SilverEagle Guláš Tactical
Rotmistr
Section Angry Fox
Praporčík
Marras19 nemám team
Četař
Phate nemám team
Rotný
Luborcer Guláš Tactical…
Podpraporčík
Stoun LRFG DELTA
Nadpraporčík
Ades LRFG DELTA
Praporčík
EXEKUTOR Titans of War
Četař
Smrtonos Titans of War
Četař
Nadare [WTF] - What…
Praporčík
JackHerrer AREA 78 TEAM
Štábní praporčík
RIP93 SPGS
Rotný
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
SONN61 Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 14.11.2018 19:50 | odpovědět |
Komentář akce: AREA 78
Najdu někde fotky ? 
popř videa jak to tam vypadá chtěl jsem někdy zajet se podívat 
PHATE Rotný | NEMÁM TEAM | 14.11.2018 20:06 |
pridej se na FB do skupiny Airsoft (MH) tam najdes co hledas
SONN61 Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 15.11.2018 15:56 |
díky