PROJECT PANDORA | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Nové Dvory (FM)
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 20.06.2018 20:00
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585


Zveme vás na event s názvem Project Pandora, který oživí zajímavou myšlenku akce Project Iskander, který byl poznamenaný nízkou účastí, která byla způsobena vydatným deštěm. Základní myšlenku hry upravíme a přidáme nové prvky. Event se uskuteční 23.6 na raketové základně ve Frýdku-Místku. Akce bude klást mimořádný důraz na kooperaci družstev (a hráčů v rámci těchto šesti až desetičlenných družstev), pohyb po prostoru dle mapy a rádiovou komunikaci s velitelstvím.

Úsťová rychlost všech zbraní bude přeměřena před akcí i namátkově během hry. U všech zbraní použitých během akce nesmí úsťová rychlost přesáhnout 150 m/s (měřeno s kuličkami o váze 0,20g / tolerance 5 m/s). Výjimka bude platit pouze pro plynové nebo manuální opakovací pušky (sniperky), které smějí dosáhnout až 190 m/s). Dotyční snipeři však musí být vybaveni záložními zbraněmi pro střelbu na kratší vzdálenosti.



je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže. Registrujte se prosím pouze jedním ze dvou níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJEME

REGISTRACE SKRZ AIRSOFTKOALICI: za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

REGISTRACE ZASLÁNÍM EMAILU: stačí zaslat email na "airsoft-akce@seznam.cz", ve kterém musí být uvedeno vaše jméno, příjmení, či přezdívka. V případě registrování skupin či týmů stačí buď název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5) nebo výpis jmen, příjmení, či přezdívek jednotlivých hráčů.

Do předmětu mailu musíte uvést "P5". Na základě vaší registrace vám přijde do třech dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Email je možno odeslat nejpozději do 20.6.2018. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.

VSTUP BEZ REGISTRACE: je bez problému možný avšak za standardní vstupné viz níže.



Kde: bývalá raketová základna Nové Dvory ve Frýdku-Místku
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (výše).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde
Kdy: sobota 23.6.2018
Omezení úsťové rychlosti: 150 m/s s kuličkami o váze 0,2g neplatí pro snipery viz info níže (max odchylka 5m/s)
Typ akce: taktická akce s důrazem na spolupráci týmů
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | do 15 let - zákaz vstupu
Obsazení: koncipováno od 60 hráčů
Respawn: specifický (blíže na brífinku) 
Pyrotechnika: zakázána (pokud nebude sucho, budou možná povoleny dýmovnice)
Občerstvení: velmi omezené, bez polední pauzy a bez posezení
Za kolik: při včasném zápisu do 9:00:
 130,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*

* Při nepředložení vlastní reflexní vesty při zápisu bude vstupné navýšeno o 30,- Kč (při zápisu bude možno zakoupit omezené množství vest / 50,- Kč za kus).

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení).

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf



Výkon airsoftových zbraní (se všemi druhy povolených pohonů) použitých při hře nesmí překročit 150 m/s (měřeno s 0,2g kuličkami, tolerance 5 m/s). Výjimku tvoří pouze airsoftové opakovací pušky s manuálním nebo plynovým pohonem, které jsou omezeny limitem 190 m/s (měřeno s 0,2g bb). Zbraně se nebudou přeměřovat všem hráčům před začátkem akce, ale namátkou až během hry nebo před brífinkem. 

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývku hlavy, helmu atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel ani střelec neodpovídá. Adekvátní ochrana zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft, které hráči nosí po celou dobu, po kterou se budou pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) je povinná a je považována za samozřejmost. Hráč, který si brýle během hry sundá, činí tak proti pravidlům na vlastní odpovědnost.

Zákaz všech poloautomatických a automatických zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry. Výjimka platí pouze pro opakovací pušky s HPA pohonem, které smějí být použity.

Zákaz používání všech laserových zaměřovačů a laserových ukazovátek. Berte na vědomí, že i velmi slabé lasery (class 1) mohou už při krátké expozici poškodit oční sítnici natož tak výkonné lasery, které jdou vidět za denního světla.


Upozorňujeme, že se bude hrát kontinuálně bez polední pauzy

08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:20 Rozdělení stran a všeobecný brífink
09:20 - 09:40 Individuální brífink pro jednotlivé strany
09:45 - 10:00 Začátek akce
15:00 - 15:30 Konec akce


Veškeré bližší informace o herní náplni, budou uvedeny na brífinku před začátkem akce. Úkoly budou přicházet vysílačkou z velitelství během akce samotné. Je možné že storyline uveřejníme ještě před akcí. Na tuto skutečnost by byli hráči upozorněni formou komentáře k této akci.



Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Označení stran - hráči každé ze stran budou označeni barevnou páskou na obou pažích. 

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Přesné frekvence budou oznámeny při brífinku před začátkem akce.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.



Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie, točného zásobníku a záruky okamžité výměny zbraně v případě závady je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Občerstvení naleznete mimo hrací plochu (bude vyznačeno na mapě, kterou dostane každý hráč). Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže.

 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 23,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l od 28,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l od 18,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 23,- Kč


Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry PMR, UHF, VHF AIRSOFT…
Chuck Norris
Tib UHF 13.JUDE prapor…
nneutronn INFIDELS
Brigádní generál
Spec INFIDELS
Brigádní generál
Leonek PMR, UHF, VHF SKELETONS
Podplukovník
L.J. PMR SKELETONS
Praporčík
Host - OTT1K
Přidán od: Luke
BLACK RAVENS
Brigádní generál
Luke PMR, UHF, VHF BLACK RAVENS
Major
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Kapitán
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Štábní praporčík
Host - Cain
Přidán od: Luke
BLACK RAVENS
Podplukovník
Martas PMR,VHF SKELETONS
Štabní rotmistr
Fllypi 3PARA
Nadpraporčík
Jurgen Pmr La Tuta Mace
Štabní rotmistr
Malmerg VHF Fox Hound
Kapitán
Pupikus PMR, UHF, VHF O.D.S.T
Brigádní generál
Radar Xteampv
Major
Host - Midas
Přidán od: Pupikus
O.D.S.T
Poručík
LAKY F.A.T baletaci
Nadrotmistr
jacob1996 PMR,UHF,VHF DIAMOND DOGS
Podpraporčík
Snowman (PMR, UHF, VHF) nemám team
Nadrotmistr
TomasST PMR, UHF, VHF A.T.P.
Rotmistr
redkill The Dragons…
Svobodník
Host - Palda
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Praporčík
c4pavel PMR Hydra Squad
Praporčík
Deepwalker PMR nemám team
Štábní praporčík
Lechoslaw PMR SAC
Nadpraporčík
Host - silentghost
Přidán od: Lechoslaw
SAC
Svobodník
Trubica12 PMR UHF VHF nemám team
Desátník
Boban9AD PMR s podkanály SAC
Rotmistr
Archer Fox Hound
Podporučík
stanley PMR UHF VHF F.A.D.
Štábní praporčík
Salieri PMR Pendechos
Štábní praporčík
Host - jogomajo
Přidán od: LAKY
F.A.T baletaci
Desátník
Rendy nemám team
Štabní rotmistr
Parexik PMR L.A.S.T.…
Štabní rotmistr
traken222 nemám team
Nadrotmistr
Tommy07 Baofeng 13.JUDE prapor…
Nadrotmistr
MPPort Prometheus
Praporčík
MarekCze1256 nemám team
Podpraporčík
Rithrial nemám team
Četař
IngBanana PMR, UHF, VHF Hydra Squad
Podpraporčík
Carloska Dangerous…
Rotný
Sumerov205 UHF nemám team
Podpraporčík
Section PMR Fox Hound
Podpraporčík
Hadzim PMR SAC
Praporčík
Slavoj PMR, UHF, VHF nemám team
Rotmistr
Munk uhf *-AirWolfs-*
Praporčík
Guner *-AirWolfs-*
Rotný
Coroner *-AirWolfs-*
Četař
Fiky UDO.BC4MILITARY
Četař
Stoun PMR LRFG DELTA
Podpraporčík
Marcik PMR, UHF, VHF nemám team
Rotný
Dominastor Hydra Squad
Rotný
Ades PMR LRFG DELTA
Štabní rotmistr
Prostigo nemám team
Desátník
Zipox Uhf,vhf CCO
Nadrotmistr
ponoznik Bravinné Team
Nadrotmistr
Andre007 L.A.S.T.…
Svobodník
Smrtka
Četař
Hanzi PMR SAC
Nadrotmistr
daromirbonev PMr SAC
Rotný
Frogman PMR, UHF, VHF SEAL Team 10
Praporčík
Rajca97 PMR SAC
Štabní rotmistr
Host - Dawre
Přidán od: Munk
*-AirWolfs-*
Desátník
Martin86 *-AirWolfs-*
Rotný
MartinBobo PMR LRFG DELTA
Četař
Ligooo nemám team
Nadrotmistr
Dandys UHF, PMR SOGOS
Štabní rotmistr
Host - Flatback
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Desátník
lintrom Special…
Rotný
DatBoi nemám team
Rotný
HerDoctor nemám team
Desátník
Greg UHF SOGOS
Štabní rotmistr
kazo1 PMR SAC
Praporčík
Deka UHF nemám team
Štábní praporčík
Kocur pmr,vhc nemám team
Četař
Sunrel UHF SOGOS
Rotmistr
Hopka nemám team
Četař
Joli PMR nemám team
Vojín
RychoB ano nemám team
Svobodník
SneakPeak UHF, VHF, PMR nemám team
Svobodník
Erdamar nemám team
Svobodník
c0h3n CCO
Desátník
Bunik nemám team
Vojín
Chris nemám team
Vojín
Ewok nemám team
Svobodník
PhilS SOGOS
Četař
Drulman Black Barons…
Rotný
Arcangel Black Barons…
Četař
Jerzy nemám team
Vojín
Zann nemám team
Vojín
Drake Black Barons…
Četař
Papik1992 nemám team
Vojín
frostik nemám team
Vojín
frost1994 nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
JERRYKANADAN Štabní rotmistr | JAROSCHTEAM | 23.06.2018 21:58 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT PANDORA
"Trošku" mokro...ale jinak pohoda...
SUMEROV205 Podpraporčík | NEMÁM TEAM | 23.06.2018 15:48 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT PANDORA
Fotografie z akce:
https://photos.app.goo.gl/osZ4KzKRDytAeJMJ8
SUMEROV205 Podpraporčík | NEMÁM TEAM | 22.06.2018 11:10 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT PANDORA
Odvoz z Ostrava - dubina, hrabůvka, centrum, 2 volné místa, pište na FB: https://www.facebook.com/jan.retych
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 18.06.2018 20:35 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT PANDORA
Registrace se rychle plní a na víkend hlásí prozatím nejlepší možné počasí. Polojasno a okolo 17°C. Pro účastníky, kteří se chtějí dozvědět více o příběhovém pozadí akce, dočtou se je na tomto odkazu: http://airsoftgods.cz/index?page=news