ICEMAN 2 | Okres: Bruntál |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: bývalá restaurace Rázová a přilehlý les
GPS: 49.91929079393519,17.527286410331726 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 17.01.2018 20:00
ICEMAN 2
11.02.2018 17:36

Přidal: KUBIS

O videu:
Menší střih, kamery nemají moc rády zimu :/
GPS souřadnice: 49.91929079393519,17.527286410331726
Stejně jako minulý rok se i v roce 2018 pokusíme uspořádat pokračování taktické akce ICEMAN určené především pro "hardcore hráče". Akce se uskuteční 20.1.2018 v bývalé restauraci Rázová a přilehlém lese (okres Bruntál). Hráči si před registrací musí dát pozor na několik omezení. Úsťová rychlost pro všechny zbraně bude omezena na 130 m/s (všechny zbraně budou přeměřeny s 0,2g kuličkami), bude se hrát pouze s tlačnými zásobníky a bude omezeno maximální množství munice, které bude moci každý hráč nosit s sebou.

Protože je jasné, že se v tuto chvíli nedá ani náhodou odhadnout jaké bude tou dobou počasí, budeme rádi, když se přihlásí pouze hráči, kteří jsou ochotni přijet za každých meteorologických podmínek (dle dotazníků jich nebylo málo). Samozřejmě budou stanoveny podmínky, za kterých se akce neuskuteční. Bude to celodenní déšť nebo maximální denní teplota pod -10°Cje možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže. Registrujte se prosím pouze jedním ze dvou níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJEME

REGISTRACE SKRZ AIRSOFTKOALICI: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

REGISTRACE ZASLÁNÍM EMAILU: touto možností můžete registrovat jednotlivce či skupiny. Stačí zaslat email na "airsoft-akce@seznam.cz", ve kterém musí být uvedeno vaše jméno, příjmení, či přezdívka. V případě registrování skupin či týmů stačí buď název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5) nebo výpis jmen, příjmení, či přezdívek jednotlivých hráčů.

Do předmětu mailu musíte uvést "ICEMAN". Na základě vaší registrace vám přijde do třech dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Email je možno odeslat nejpozději do 17.1.2018. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel. Upozorňujeme, že podmínkou nižšího vstupného pro členy airsoftgods.cz je vyplnění svého ID1 do registračního emailu.

VSTUP BEZ REGISTRACE: je bez problému možný avšak s navýšením vstupného viz níže.Kde: bývalá restaurace Rázová a přilehlý les
GPS: 49.9179106N, 17.5280067E
Kdy: sobota 20.1.2018
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let zákaz vstupu
Omezení úsťové rychlosti: 130 m/s (měřeno s 0,2g bb) pro všechny zbraně.
Další omezení: povoleny pouze tlačné zásobníky, bude omezeno maximální množství munice

Obsazení: koncipováno pro 30 hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Respawn: specifický
Občerstvení: ne
Vstupné: při včasném zápisu do 9:00:

180,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
100,- (+ 20,- vratná záloha) zvýhodněné vstupné pro řádně registrované hráče*
30,- (+ 20,- vratná záloha) zvýhodněné vstupné pro řádně registrované hráče, kteří jsou členy airsoftgods.cz*

* Při nepředložení vlastní reflexní vesty při zápisu bude vstupné navýšeno od výše uvedených cen o 30,- Kč (před zápisem bude nabízeno na prodej omezené množství vest / 50,- Kč za kus).

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným, budou muset počkat u vstupu na přesun pozdě příchozích, který proběhne cca v 9:45 a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtfPro akci bude velmi výhodné pokud se co nejvíce hráčů dostaví s vlastní vysílačkou. Na akci pojedeme na VHF i PMR kanálech.

Na akci bude omezeno maximální množství munice, které bude moci v jeden okamžik každý hráč nosit s sebou. V závislosti na hlasování, které proběhne na stránce airsoftgods.cz (v levém panelu) bude množství munice omezeno na 100, 200 nebo 300 kuliček. Toto množství si každý hráč před brífinkem bude moci "napáskovat" přiloženou odměrkou do mnoha malých sáčků s klipem, které každému hráči přichystá pořadatel. V případě, že hráčům munice během hry dojde, můžou si vyžádat další "sáček" od velmi důležité herní postavy, kterou bude vybaveno každé družstvo s názvem "suplier". Ten bude nosit označené sáčky spoluhráčů a v případě že jim munice dojde, sáček jim předá.

Výkon zbraní (se všemi druhy povolených pohonů) použitých při hře nesmí překročit 130 m/s (měřeno s 0,2g kuličkami, tolerance 5 m/s). Výjimka pro snipery tentokrát není udělena. Zbraně všech hráčů budou před začátkem akce přeměřeny. 

Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na vaši osobu i na velmi krátké vzdálenosti. Důrazně tedy doporučujeme vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma atp. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá. Adekvátní ochrana zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft, které hráči nosí po celou dobu, po kterou se budou pohybovat nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) je povinná a je považována za samozřejmost. Hráč, který si brýle během hry sundá, činí tak proti pravidlům na vlastní odpovědnost.

Zákaz všech poloautomatických a automatických zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry. Výjimka platí pouze pro opakovací pušky s HPA pohonem, které smějí být použity.

Zákaz používání všech laserových zaměřovačů a laserových ukazovátek. Berte na vědomí, že i velmi slabé lasery (class 1) mohou už při krátké expozici poškodit oční sítnici natožtak výkonné lasery, které jdou vidět za denního světla.

Při nepředložení vlastní reflexní vesty při zápisu bude vstupné navýšeno od výše uvedených cen o 30,- Kč (před zápisem bude nabízeno na prodej omezené množství vest / 50,- Kč za kus).08:20 - 09:00 Přeměření všech zbraní a následný zápis hráčů
09:05 - 09:30 brífink s herními pravidly
09:45 - 09:55 Začátek akce
14:30 - 15:00 Konec akce


Herní náplň bude uvedena při sekundárním brífinku. Každá ze stran dostane odlišné informace, proto není možné je ventilovat předem. Upozorníme však, že prostor je rozdělen na cca 40% CQB a 60% les. Prosíme abyste se tedy podle toho zařídili a v případě obavy ze zranění jste dorazili s odpovídajícími ochrannými pomůckami jako jsou taktické rukavice, obličejová maska atp.

Na akci budou hráči rozděleni do družstev čítajících 4-6 hráčů. Každý hráč obdrží svoji mapu. Prosíme abyste dorazili vybaveni vysílačkou, pokud ji máte.

Všeobecná jednotná pravidla všech akcí, které za airsoftgods.cz pořádáme se dočtete na webu airsoftgods.cz. Odkaz zde: http://www.airsoftgods.cz/index?page=rules . Ostatní pravidla specifická pro tuto akci se dočtete na této stránce (viz výše i níže). 

Rozdělení a označení stran - hráči budou rozděleni k jednotlivým stranám dle vlastního uvážení až během brífinku. Při zjevné nevyváženosti můžou být někteří hráči vyzváni k přechodu k protistraně. Barevné rozlišení jednotlivých stran bude oznámeno na brífinku. Všichni hráči budou označeni barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče, on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Jejich rozdělení proběhne na brífinku, kanál 8 však bude určen VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno. Děkujeme předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň.

Kameramani, fotografové, reportéři - musí být označeni reflexními vestami a v případě nošení ochranných brýlí pro ně platí stejná pravidla jako pro ostatní hráče. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma. Do kameramanů se nesmí střílet avšak upozorňujeme, že není možno zaručit, že během akce nedojde k jejich zásahu. Proto upozorňujeme, že je jejich pohyb na vlastní nebezpečí a že při zásahu do zařízení a případném poškození není možno požadovat náhradu po střelci pokud se nejednalo o zjevný úmysl. Pořadatel za škody v žádném případě neodpovídá.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. lipol baterie a točného zásobníku je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat a to odesláním emailu s žádostí na "airsoft-akce@seznam.cz". Prodej občerstvení tentokrát nebude k dispozici.Při zápisu hráčů, budou všichni zúčastnění vyzvaní k podpisu, kterým stvrdí nejen znalost všech všeobecných pravidel, kterými se řídí všechny akce, pořádané portálem airsoftgods.cz (odkaz na tyto pravidla), ale i znalost na této stránce uvedených pravidel k dané akci, která rozšiřují výše uvedená všeobecná pravidla.

Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, při které po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu nejen na hřišti, ale i na brífinku na parkovištích, na mrtvolištích a v přilehlých prostorech) důrazně doporučujeme vzít si i odpovídající ochranné prostředky jako jsou obličejová maska, taktické rukavice, šátek chránící krk, pokrývka hlavy, helma nebo další ochranné prostředky v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Nevyužijete-li výše uvedené a jiné ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá.  Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění nad rámec běžných zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a budou se v něm pohybovat s nejvyšší opatrností. V případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na mnoha místech se zde vyskytují neoznačené: pařezy, díry, zákopy, výkopy, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, sutiny a velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím. Statika objektů je v obzvláště špatném stavu a hrozí jejich zřícení, proto je vstup do nich přísně zakázán stejně tak jako přibližování se k nim na méně než 2 metry. Registrací, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce i všeobecnými pravidly airsoftgods.cz, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím všech výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry PMR, VHF AIRSOFT…
Chuck Norris
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Plukovník
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Major
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Poručík
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Nadpraporčík
Host - Malmerg
Přidán od: Section
Fox Hound
Kapitán
Host - Uživatel6
Přidán od: Henry
nemám team
Štabní rotmistr
Host - Uživatel7
Přidán od: Henry
nemám team
Nadrotmistr
Host - Uživatel8
Přidán od: Henry
AIRSOFTKOALICE…
Rotmistr
Host - Uživatel9
Přidán od: Henry
AIRSOFT KOALICE
Četař
Host - Uživatel10
Přidán od: Henry
AIRSOFTKOALICE
Četař
Host - themis
Přidán od: Haness
Brothers in…
Nadrotmistr
Haness PMR, VHF, UHF Brothers in…
Nadporučík
Archer PMR Fox Hound
Podporučík
ondrapetruska pmr 3 PARA
Poručík
rodny Bruh
Praporčík
Sumerov205 UV-5R O.D.S.T
Podpraporčík
Strejsik Funny Company
Nadrotmistr
TeeBee1
Vojín
Dino55 pMR O.D.S.T
Štabní rotmistr
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem