PROJECT ORPHEUS | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Nové Dvory (FM)
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 15.11.2017 20:00
PROJECT ORPHEUS
19.11.2017 13:01

Přidal: KUBIS

O videu:
Menší experimentální sestřih z taktické akce.
PROJECT ORPHEUS
13.01.2018 11:50

Přidal: HENRY

O videu:
Ve videu je sestřih postupu vyšetřovatelů OSN spolupracujících s PMC při snaze o získání vzorků. Ty mají prokázat užití zakázaných chemických zbraní na území zmítaném dlouhodobými konflikty.
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585


Zveme vás na naši čtvrtou taktickou akci s názvem "Project Orpheus". Uskuteční se 18.11 na raketové základně TTM ve Frýdku-Místku. Jako obvykle pro vás budeme mít nachystanou novou velmi zajímavou dříve nepoužitou herní náplň.

Akce bude klást mimořádný důraz na kooperaci družstev (a hráčů v rámci těchto šesti až desetičlenných družstev), pohyb po prostoru dle mapy a rádiovou komunikaci s velitelstvím. Úsťová rychlost všech zbraní bude přeměřena před akcí i namátkově během hry. U všech zbraní použitých během akce nesmí úsťová rychlost přesáhnout 150 m/s (měřeno s kuličkami o váze 0,20g / tolerance 5 m/s). Výjimka bude platit pouze pro plynové nebo manuální opakovací pušky (sniperky), které smějí dosáhnout až 190 m/s).

Zákaz všech poloautomatických a automatických zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry. Výjimka platí pouze pro opakovací pušky s HPA pohonem.je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže. Zúčastnit se mohou i neregistrovaní hráči, avšak se zvýšeným vstupným (viz popis akce)
Registrujte se prosím pouze jedním z níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJI

Registrace skrz koalici: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže). Upozorňujeme, že podmínkou nižšího vstupného pro členy airsoftgods.cz je vyplnění svého ID1 do příslušné kolonky výše.

Registrace skrz email: chcete-li registrovat sebe, celý tým nebo jen část týmu, můžete registraci provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden pouze název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5). V případě jednotlivců uveďte jejich přezdívky nebo jména, či příjmení. Do předmětu mailu musíte uvést "P4". Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Email je možno odeslat do 20.9.2017. Upozorňujeme, že podmínkou nižšího vstupného pro členy airsoftgods.cz je vyplnění svého ID1 do registračního emailu.Kde: bývalá raketová základna Nové Dvory ve Frýdku-Místku
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (výše).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde.
Kdy: sobota 18.11.2017
Omezení úsťové rychlosti: pro všechny zbraně 150 m/s s 0,2g bb (výjimka pro snipery viz níže!)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | do 15 let - zákaz vstupu
Obsazení: od 60 hráčů
Respawn: specifický (blíže na brífinku) 
Polední pauza: ne
Občerstvení: ne nebo velmi omezené
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 130,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*
 80,- (+ 20,- vratná záloha) pro hráče (kteří jsou členy airsoftgods.cz) přihlášené na akci zde na koalici nebo mailem*

* Vstupné bez reflexní vesty bude navýšeno od výše uvedených cen o 30,- Kč (před registrací bude možno zakoupit omezené množství vest / 45,- Kč za kus).

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným, budou muset počkat u registračního stolku na přesun pozdě příchozích, který proběhne cca v 9:45 a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

*Upozorňujeme, že podmínkou nižšího vstupného pro členy airsoftgods.cz je vyplnění svého ID1 dle způsobu registrace, buď do registračního emailu nebo kolonky zde na koalici. Hráčům, kteří tento údaj do registrace neuvdeou nebude uplatněn nárok na slevu, kterou by požadovali během zápisu v den akce.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtfUpozorňujeme, že se bude hrát kontinuálně bez polední pauzy

08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:20 Rozdělení stran a všeobecný brífink
09:20 - 09:40 Individuální brífink pro jednotlivé strany
09:45 - 10:00 Začátek akce
15:00 - 15:30 Konec akceVeškeré bližší informace o herní náplni, budou uvedeny na brífinku před začátkem akce. Úkoly budou přicházet vysílačkou z velitelství během akce samotné. Je možné že storyline uveřejníme ještě před akcí. Na tuto skutečnost by byli hráči upozorněni formou komentáře k této akci.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Označení stran - hráči každé ze stran budou označeni barevnou páskou na obou pažích. 

Úsťová rychlost zbraní - bude omezena v případě všech AEG na 150 m/s. Výjimku budou tvořit opakovací pušky na manuální nebo plynový pohon, které můžou dosáhnout až 190 m/s. Hráči s těmito puškami však budou muset disponovat záložní zbraní, kterou budou používat na střelbu do 30 metrů a která se vejde do limitu 150 m/s. Snipeři bez záložní zbraně nebudou na základě minulých problémů vpuštěni do hry a to bez výjimek. Všechny zbraně budou před začátkem akce přeměřeny a označeny. Maximální tolerovaná odchylka měření je 5 m/s. Všechny hodnoty jsou uvedeny při měření s kuličkami o váze 0,2 gramu. Zákaz všech poloautomatických a automatických zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry. Výjimka platí pouze pro opakovací pušky s HPA pohonem.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Přesné frekvence budou oznámeny při brífinku před začátkem akce.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.
Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora nebo ve stánku FOOD UND DRINKS. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie a točného zásobníku je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Občerstvení na akci nebude prodáváno, nebo bude k dispozici pouze v omezené míře (balené nápoje, čokoládové tyčinky apod.)Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor, ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry PMR, UHF, VHF AIRSOFT…
Chuck Norris
Mates PMR L.A.S.T.…
Nadporučík
Leonek PMR, UHF, VHF SKELETONS
Brigádní generál
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Armádní generál
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Plukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
czmikis PMR, UHF, VHF Grom
Četař
Vochmot Vsio Medvídci
Podpraporčík
Factor UHF ASK
Štabní rotmistr
klasak Chlupatá pracka
Rotmistr
Malmerg Fox Hound
Major
Pupikus VHF,UHF O.D.S.T
Chuck Norris
marek1036 PMR, UHF, VHF MSOT 7734
Praporčík
Host - Uživatel6
Přidán od: Henry
nemám team
Poručík
Host - Uživatel7
Přidán od: Henry
nemám team
Podpraporčík
Ariasin Chlupatá pracka
Desátník
Radar Xteampv
Generál major
Karl PMR, UHF, VHF Cobra team…
Praporčík
Midas PMR,UHF,VHF O.D.S.T
Nadporučík
Honzys C.A.A.S.
Podplukovník
jacob1996 PMR DIAMOND DOGS
Podpraporčík
Host - Tami
Přidán od: Radar
Xteampv
Štábní praporčík
Scorpio UHF nemám team
Štabní rotmistr
Stingi UHF ASK
Rotmistr
RYDER PMR, UHF, VHF Talibánské_Kuře
Svobodník
c4pavel PMR Hydra Squad
Praporčík
Deepwalker PMR Guláš Tactical
Nadporučík
Lechoslaw PMR SAC
Poručík
Trubica12 nemám team
Desátník
loki PMR s podkanály Airsoft - Jedi
Svobodník
Host - cztoms
Přidán od: Vochmot
Grom
Vojín
Archer PMR Angry Fox
Poručík
Salieri Pendechos
Major
ondrapetruska pmr 3PARA
Nadporučík
BirdT PMR, UHF, VHF Grom
Četař
Parexik PMR L.A.S.T.…
Podpraporčík
Kubis PMR,UHF,VHF O.D.S.T
Nadporučík
SilverEagle PMR,UHF-VHF Guláš Tactical
Rotmistr
IngBanana PMR Hydra Squad
Podpraporčík
AnetaV nemám team
Rotmistr
Counter27 PMR Pendechos
Nadpraporčík
Host - Section
Přidán od: Malmerg
Angry Fox
Praporčík
Nicco PMR nemám team
Četař
tmor nemám team
Desátník
kazimir PMR nemám team
Rotný
Slavoj PMR nemám team
Nadrotmistr
MrDonut nemám team
Svobodník
aple Pmr Red Devils
Štábní praporčík
Luborcer PMR, UHF, VHF Guláš Tactical…
Podpraporčík
Host - Simono
Přidán od: aple
Red Devils
Nadrotmistr
Host - Rosta556
Přidán od: aple
Red Devils
Podpraporčík
Host - VaRkO
Přidán od: aple
nemám team
Rotný
Host - NiMrANN
Přidán od: aple
Red Devils
Rotmistr
Tomisek nemám team
Desátník
Filfis01 nemám team
Četař
MrSmity ne nemám team
Rotný
Host - Binas
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Četař
Host - matejCZE
Přidán od: aple
nemám team
Nadrotmistr
Munk UHF AW-AirWolfs
Štábní praporčík
Robo ne Airsoft - Jedi
Četař
Sonn61 nemám team
Nadrotmistr
Stoun Ne LRFG DELTA
Nadpraporčík
Marcik PMR nemám team
Rotmistr
Honzin SBO
Vojín
Dominastor ne Hydra Squad
Rotmistr
Host - Linkin2729
Přidán od: Vochmot
Grom
Vojín
Ades Ne LRFG DELTA
Praporčík
ponoznik Bravinné Team
Štabní rotmistr
Cliooilc Chalapeňos von…
Rotný
IamPhate ne nemám team
Rotný
Hanzi PMR SAC
Podpraporčík
Frogman PMR, VHF, UHF SEAL Team 10 -…
Nadporučík
Rajca97 PMR SAC
Podpraporčík
Host - KEFA
Přidán od: Lechoslaw
SAC
Četař
m4rt1ncz PMR Pendechos
Podporučík
KUBINO nemám team
Svobodník
Martin86 AW-AirWolfs
Nadrotmistr
Host - Tramziller
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Vojín
vikispock UHF VHF Red Devils
Nadpraporčík
daag SBO
Rotný
HrouseQ nemám team
Svobodník
Tolkej nemám team
Svobodník
Jerryky VHF/UHF nemám team
Rotmistr
Vitalij
Rotmistr
MartinBobo Ne LRFG DELTA
Nadrotmistr
Ligooo Ne nemám team
Nadrotmistr
Thomsn PMR nemám team
Svobodník
PAVLOSS133 L.A.S.T.…
Četař
Dejvii Pmr nemám team
Desátník
FILDA PMR Guerrilla
Svobodník
DenniS nemám team
Vojín
Tweny nemám team
Vojín
starky ne
Vojín
Bukas Guerrilla
Vojín
Honza92 Guerrilla
Vojín
Iverson Akatsuki
Svobodník
Paraplicko Ne nemám team
Desátník
RobinRidrich NE nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 13.01.2018 11:49 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT ORPHEUS
S "menším" zpožděním jsem sestříhal video k akci. K vidění je zde: youtube.com
TOMIN44 Praporčík | S.A.R. | 18.01.2018 08:48 |
Krásná práce, Henry.
SONN61 Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 25.11.2017 12:35 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT ORPHEUS
Pecka akce
jen mě štve že při takovém počtu lidí se vždycky najdou hňupi kteří nehrajou jak by se mělo  
Chtělo by to pár organizátoru v Hře aby se divali po oku jak kdo hraje

Doufám že se to zlepší i až budu mít scope cam
a pak jen budu posílat videa organizátorům kdo mi nepřizná   
KARL Praporčík | COBRA TEAM HAVÍŘOV | 22.11.2017 23:21 |
Mrkni na stránky airsoftgods.cz do galerie už tam jsou
KARL Praporčík | COBRA TEAM HAVÍŘOV | 19.11.2017 11:09 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT ORPHEUS
Chtěl bych poděkovat za další povedenou akci, za sebe můžu říct že jsem si to hodně užil a trhnul rekord v počtu vystřílených kulí a vybitých baterek chtěl bych poděkovat také Henrymu a druhému vyšetřovateli že sou funkci hráli fakt perfektně! Jen bych asi nevrhnul příště snížit počet mediců protože nezřídka se mi stalo že jsme zastřelil 1 člověka i 4x během 2-3 minut(nestěžuju si pouze navrhuji a komentuji). Takže díky!
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 14.11.2017 21:07 | odpovědět |
Komentář akce: PROJECT ORPHEUS
Na brífinku nebude čas na objasnění příběhu. Pokud vás zajímá o co se bude jednat, na tomto odkazu http://www.airsoftgods.cz/index?page=news je v krátkosti objasněno příběhové pozadí akce.

Na poslední chvíli nám vypadl jeden z generálů. Pokud máte o tuto funkci zájem (fyzicky nenáročná činnost / požadujeme komunikační schopnost). Napište mi do zpráv. Jako vždy bude odměnou pro generála 500,- Kč.
APLE Štábní praporčík | RED DEVILS | 16.11.2017 19:06 |
Zdravím přihlásil jsem svůj tým Red Devils Brno a nevím kde zjistit jestli registrace proběhla v pořádku
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 16.11.2017 20:17 |
Ahoj, na koalici vidím 7 registrovaných hráčů (v seznamu jde listovat nebo ho rozšířit). Pokud jsi registroval další i mailem, tak nepřišel.