GUARDIAN:3 (5TH) | Okres: Opava |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Březová-Leskovec
GPS: 49.78091588283721,17.915847301483154 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 01.11.2017 20:00
GUARDIAN:3
14.11.2017 17:14

Přidal: KUBIS

O videu:
Jelikož jsem se nezúčastnil. Vyslal jsem alespoň kamery. Takto to dopadlo...
GUARDIAN:3 (5TH) // 4.11.2017
15.11.2017 18:54

Přidal: ADRIANDIX

O videu:
Ahoj, toto je moje další sestříhané video z airsoftové akce. Video je z airsoftové hry GUARDIAN: 3 (5th), kterou pořádal portál Airsoftgods.cz a popis hry naleznete na portálu Airsoftkoalice.cz. Akce se konala 4.11.2017 v bývalé raketové základně v Březové-Leskovci a přes velmi vydařené počasí se akce účastnilo cca 45 lidí.
GPS souřadnice: 49.78091588283721,17.915847301483154


Dovolte mi, abych vás pozval na pátou akci herní série GUARDIAN:3, která se uskuteční v sobotu 4.11.2017 a která bude opět určena pouze pro hráče s tlačnými zásobníky. Výjimku tvoří hráči s lehkými kulomety jako M249, M60, PKM či RPK, kteří můžou jako podpora použít i točný či bubnový zásobník s elektrickým dotáčením. Tato výjimka se nevztahuje na hráče, kteří si vloží bubnový zásobník např. do útočné pušky M4 nebo AK a budou jej považovat za kulomet. Dále připomenu, že je na akci omezena úsťová rychlost a to na 130 m/s (měřeno s kuličkami o váze 0,2g, tolerance 5 m/s). Akce je omezena také maximálním množstvím registrovaných hráčů a to 45 s tím, že neregistrovaným bude navýšeno vstupné na 150,- Kč, což by mělo výrazně, ne-li úplně snížit počet neregistrovaných hráčů. Akce se jako obvykle uskuteční na raketové základně Březová-Leskovec nedaleko Opavy. Pro jistotu ještě jednou bodově zopakuji hlavní pravidla:

 - Hráči smí používat pouze tlačné zásobníky (výjimka pro podporu s kulomety, info výše)
 - Delší oživovací frekvence (každá půl hodina) nebo okamžitě pokud se na mrtvolišti sejde nejméně 5 hráčů
 - Omezená úsťovka pro všechny zbraně do 130 m/s
 - Limit pro snipery s opakovacími puškami na plynový či manuální pohon 190 m/s (střelba min na 35 metrů)
 - Sniper s výše uvedenou puškou, který nebude mít záložku pro střelbu na blízko, se nebude moci zúčastnit
 - Akce je určena naplánována pro 45 hráčů

Zákaz všech poloautomatických a automatických zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry. Výjimka platí pouze pro opakovací pušky s HPA pohonem.
je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním z níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJI

Registrace skrz koalici: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace skrz email: chcete-li registrovat sebe nebo tým, jehož většina členů nemá účet zde na koalici, můžete registraci provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden pouze název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5). V případě jednotlivců uveďte jejich přezdívky nebo jména, či příjmení. Do předmětu mailu musíte uvést "G3". Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Do mailu můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí. Email je možno odeslat nejpozději do 11.10.2017. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.

Vstup bez registrace: je možný avšak s navýšením vstupného viz níže.Kde: bývalá raketová základna Březová-Leskovec (nedaleko Opavy)
Kdy: sobota 4.11.2017
Omezení úsťové rychlosti: 130 m/s s 0,2g bb (tolerance 5 m/s), snipeři viz níže.
Omezení střelby: hráči smí používat pouze tlačné zásobníky. Výjimka platí pro hráče s kulomety.
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | do 15 let - zákaz vstupu
Obsazení: koncipováno pro 30 - 45 hráčů
Respawn: hromadný - každá 30. minuta, nebo pokud se na mrtvolišti sejde 5 lidí najednou
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano avšak bez klobás na oběd
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 150,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*

* Při vstupu bez vlastní reflexní vesty bude vstupné navýšeno od výše uvedených cen o 30,- Kč (před registrací bude možno zakoupit omezené množství vest / 45,- Kč za kus).

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:25 Polední pauza
12:25 - 12:45 Začátek druhé části akce při které se otočí strany
15:00 - 15:30 Konec akceVšeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Omezení úsťové rychlosti - před začátkem samotné hry budou přeměřeny všechny zbraně (vyjma pistolí a brokovnic). Všechny použité zbraně (výjimka níže) nesmí s užitím kuliček o váze 0,2 g přesáhnout úsťovou rychlost 130 m/s (tolerance měření je 5 m/s). Zbraně které neprojdou měřením nebudou označeny a použity při následné hře. Výjimka platí pouze pro opakovací pušky (sniperky) na manuální, či plynový pohon. Ty do tohoto limitu nespadají. Jejich povolený limit s 0,2 g kuličkami je 190 m/s (tolerance 5 m/s). S těmito zbraněmi se nesmí střílet na vzdálenosti pod 35 metrů a jejich uživatelé sebou musí mít záložní zbraň, která splňuje limit do 130 m/s, pro užití na kratší vzdálenosti. Nebude-li sebou mít sniper záložní zbraň, nebude vpuštěn do hry.

Označení stran - strany budou označeny modrou, zelenou nebo červenou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pro jednotlivé strany pouze v případě PMR. Jednotlivé kanály budou oznámeny na brífinku. Kanály 7-8 VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Děkuji předem všem, kteří budou dodržovat vysílací kázeň. Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.
Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Označení stran - strany budou označeny zelenou, modrou nebo červenou páskou na obou pažích. Rozdělení stran proběhne při brífinku na před začátkem akce.

Omezení úsťové rychlosti - před začátkem samotné hry budou namátkově přeměřeny zbraně (vyjma pistolí a brokovnic). Všechny použité zbraně nesmí s užitím kuliček o váze 0,2 g přesáhnout úsťovou rychlost 150 m/s (tolerance měření je 5 m/s). Zbraně které neprojdou měřením nebudou smět být použity při následné hře. Odstřelovací opakovací pušky (sniperky) na manuální, či plynový pohon do tohoto limitu nespadají. Jejich povolený limit s 0,2 g kuličkami je 190 m/s (tolerance 5 m/s). S těmito zbraněmi se nesmí střílet na vzdálenosti pod 35 metrů a jejich uživatelé sebou musí mít záložní zbraň, která splňuje limit do 150 m/s, pro užití na kratší vzdálenosti. Nebude-li sebou mít sniper záložní zbraň, nebude vpuštěn do hry.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR a to následovně. Kanály 1-2 budou vyhrazeny pro USA, 3-4, pro Čínu, 5-6, pro Irák a kanály 7-8 VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Děkuji předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň. Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora nebo ve stánku FOOD UND DRINKS. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie a točného zásobníku je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 10. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže. Ceny některého zboží byly bohužel navýšeny vlivem pořizovacích nákladů a měsíčního paušálu na EET. Děkujte Babišovi...

 - Balená minerální voda 0,5 l od 15,- Kč
 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 23,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l od 28,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l od 18,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 23,- KčNa akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor, ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Henry AIRSOFT…
Chuck Norris
Dave Funny Company
Generál poručík
Mates L.A.S.T.…
Nadporučík
Leonek SKELETONS
Brigádní generál
Malmerg Fox Hound
Major
Rezreus Sons of Odin
Rotmistr
Pupikus O.D.S.T
Chuck Norris
TechnoBeast Funny Company
Nadrotmistr
danpv Grey Ghost…
Generál major
Radar Xteampv
Generál major
Karl Cobra team…
Praporčík
Gizmo_CZ Grey Ghost…
Podplukovník
Midas O.D.S.T
Nadporučík
honehe H.A.G.L
Praporčík
Bengi nemám team
Štábní praporčík
Scorpio nemám team
Štabní rotmistr
Stingi ASK
Rotmistr
Palda Fox Hound
Nadpraporčík
Deepwalker Guláš Tactical
Nadporučík
kirigy Fox Hound
Rotný
Archer Angry Fox
Poručík
Rendy nemám team
Štabní rotmistr
ondrapetruska 3PARA
Nadporučík
SWIMEN nemám team
Rotný
Magy Black Ghost
Kapitán
SilverEagle Guláš Tactical
Rotmistr
AbedNego Fox Hound
Svobodník
Filip2410 nemám team
Podpraporčík
adriandix Task Force…
Nadpraporčík
IngBanana Hydra Squad
Podpraporčík
AnetaV nemám team
Rotmistr
dannyslavik ALFA SIX
Vojín
Section Angry Fox
Praporčík
Nicco nemám team
Četař
Roberto Grey Ghost…
Štabní rotmistr
Dommin nemám team
Vojín
rimidalv W.H.A.T.…
Rotný
Zipox CCO
Praporčík
ponoznik Bravinné Team
Štabní rotmistr
lukaman13 nemám team
Svobodník
Zero1972 Grey Ghost…
Svobodník
Smrtka
Rotný
Frogman SEAL Team 10 -…
Nadporučík
Ligooo nemám team
Nadrotmistr
Flatback Fox Hound
Četař
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 08.11.2017 20:11 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:3 (5th)
Děkujeme všem hráčům za účast a zároveň díky i za komentáře. Na tomto odkazu najdete výsledky i fotografie z akce: http://www.airsoftgods.cz/index?page=news
ALIKCT Rotný | | 07.11.2017 19:30 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:3 (5th)
Nazdár, chci se optat kde budou k nalezení fotky od aktivních pořizovatelů?!? Na Gods už jsem zahlédl tak snad i nějaké přibudou. Díky za případné info. Akce se povedla na výbornou, je to fajn nostalgie zastřílet se 130kou, více zábavy a pohybu Více takových akcí.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 08.11.2017 20:15 |
Všechny fotky od obou fotografů jsou tam kde píšeš. Nevím o tom, že by tam fotil ještě někdo, takže myslím, že už toho víc nebude. Jinak akce s podobnými omezeními se budou určitě konat i příští rok
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 18.11.2017 22:09 |
Cus. Henry nevím ale nezdá se mi že tam jsou všechny fotky? Nás třeba fotil na konci kluk a ty tam nikde nemůžu najít?
JERRYKY Rotmistr | NEMÁM TEAM | 04.11.2017 21:31 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:3 (5th)
Parádní akce! moc jsem si ji užil !  Počasí vyšlo parádně a lidi taky super
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 04.11.2017 19:35 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:3 (5th)
Po dlouhé době jsem si užil akci fakt na 100%. 

Opravdu se více než povedla. Málo lidí - na prostor fakt paráda + tlačáky a omezená úsťovla byly velmi dobře zvolené pravidla - akce tím měla nádech  "milsim" a ten zážitek s toho byl supr - nikdo zbytečně dlouho nekempil akce se hýbala a pořád se někde něco dělo.  Henry díky. I počasí supr vyšlo.

 U modrýho týmu (i když jste chlapi byly všichni super) bych rád vyzdvihl jednoho borce s pomalovaným obličejem co vždy sprintoval dopředu pro vlajku - hele byl jsi supr - ale to jsem ti říkal už při loučení.  
LIGOOO Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 04.11.2017 20:23 |
musím jenom souhlasit, akce naprosto parádní !!!
ROBERTO Štabní rotmistr | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 05.11.2017 08:11 |
Též se přidávám, akce parádní, počasí super a vše od organizace, přes hráče super, moc dík všem
FROGMAN Nadporučík | SEAL TEAM 10 - CZ | 03.11.2017 17:06 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:3 (5th)
Henry prosím tě potřebuju odhlasit z akce, na poslední chvíli mi padl odvoz. Díky