CAPTURE THE FLAG (CQB) | Okres: Pardubice |
Pořadatel akce: WarFieldPCE / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Hladíkov 50.0052917N, 15.6990150E (WF CQB)
Odkaz na přesné místo srazu najdete v popisu akce
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 13.10.2017 12:00
GPS souřadnice: 50.0052917N, 15.6990150E
Akce se koná od 14.10.2017
Odkaz na facebook událost je zde: 
Pokud nemáte facebook, nevadí, událost je veřejná a dá se tedy sledovat i bez registrace na facebooku. Rozhodně událost sledujte, objeví se na ni spousta dodatečných a důležitých informací!

Přihlášení je platné i zde na airsoftkoalici. Limit hráčů na akci není. Prosím kontrolujte si počet hráčů právě na facebook události. V rámci možností sem info budeme psát my do komentářů.

POZN.! Akce Pilot III začíná již v pátek 1.9.2017 , pro zájemce, kteří budou chtít přijet již v tento den je vytvořená tato událost -> https://www.facebook.com/events/1474197742671535
Další info čtěte v obou facebook událostech a popisu níže.

××]|INFORMACE|[××
Závěrečná akce sezóny s jednodušším typem hry, který bude o intenzivních přestřelkách a budeme se pohybovat pouze v prostoru budov, ruien a jejím blízkém okolí.

××]|GAMEPLAY|[××
Hra je na známé motivy herního módu "Capture the flag". V herním poli bude umístěna vlajka každého z týmu na jendom místě. Každý z týmu ji bude muset vzít a donést na dané stanoviště z nich každé je bodově ohodnoceno. Každé stanoviště má tedy jinou bodovou hodnotu a týmy tak budou muset taktizovat, kam vlajku dát, aby měli dostatek bodů a zároveň si vybrali vhodné místo na obranu.
Hry se budou hrát v cca hodinových intervalech, takže si zahraje každý na všech stranách a bude možnost vyzkoušet si obranu na všech stanovištích. Na konci hry se sečtou body a vyhlásí se výtězný tým.

××]|PROSTOR|[××
Jedná se o prostor opuštěného velkostatku s rozlehlým lesem nedaleko Pardubic . Vyskytuje se zde několik budov ať už otevřených či s místnostmi , dále ruiny budovy, mezi kterými se dá výborně krýt. Vilka , která se na prostoru nachází je bohužel kvůli svému statickému stavu z důvodu bezpečnosti zavřena.
Nakonec k prostoru přiléhá obrovský rovinatý les s různorodým porostem. (prostor je soukromý!)

××]|LIMIT ÚSŤOVEK|[××
- AEG, elektrická zbraň semi/auto: 130m/s (+/- nějaká vůle)
- Sniperky (manuální) 160m/s
- AEG se zablokovanou možností auto: 150m/s 
(což znamená, že na zbrani nelze žádným způsobem přepnout na AUTO, bude zkontorlováno u měření)
- Sekundárky do 130m/s (tzn. zbraně typu Dan Wesson apod. nechte doma )
- HPA kity - pouze s pojistkou (vlastním tournament lockem) a úsťovkou "naštelovanou" na 130m/s v případě že podporuje AUTO režim, v případě "SEMI only" řežimu je max úsťovka do 150m/s.

Měření úsťovky probíhá v m/s a to na 0.20g kuličkách, každá zbraň bude přeměřena a každý hráč dostane pořadové číslo měření zapsané na svou barvu pásky.

V případě nutnost přeměření zbraně kontaktujte Dannyho a on by se s vámi domluvil na případném dni, kdy by jste se mohli stavit.
Další info na http://warfieldpce.wixsite.com/wfevents/airsoft

××]|TERMÍN KONÁNÍ|[××
Termín definitivní viz. datum nahoře, tedy 14.10.2017
Počet účastníků omezen na max 70 hráčů!

××]|PYROTECHNIKA|[××
ZAKÁZÁNO!

××]|VSTUPNÉ A REGISTRACE|[××
Registrace probíhá formou kliknutím "zúčastním se", tím budete současně zařazeni do našeho seznamu registrovaných.
Vstupné 50,- korun pro všechny.
Pokrytí nákladů (kuličky pro měření, štítky registrace měřených zbraní, rozlišovací pásky, rekvizity, materiál na stavbu prostoru, označovaci pásky herních bodů, respawnů, organizační přípravy, a další materiály pro akci...).
_______________
××]|OSTATNÍ INFO|[××
Organizátoři budou kontrolovat průběh hry, aby vše probíhalo v pořádku a případně eliminovali nedostatky, které by mohli nastat, snažíme se, aby byla hra vyrovnaná a žádná ze stran nebyla zvýhodněna z pohledu scénáře.
Akce je dobrovolná, nikdo není nucen se zúčastnit, tudíž kdo by měl s akcí nějaký problém, nemusí si ji vůbec všímat .
Pokud by se někomu něco nezdálo ohledně vstupného, doporučujeme si přečíst tento příspěvek: https://www.facebook.com/events/251139625403290/permalink/259542774562975/?comment_id=259753727875213&ref=notif&notif_t=like&notif_id=1503219070862470 ....

Každý, kdo se akce zúčastní je zodpovědný sám za sebe a je si vědom rizik hry a pro vstup do hry předává u registací formulář o odpovědnosti. Organizátor žádným způsobem neručí za zúčastněné.

Tešíme se na vaši účast
WarField - Pardubice Events

Dotazy ohledně akce je možné směřovat na členy týmu:
Danny Stráňa
Nebo Martin FroschDavid StýbloRadim StráňaJirka Sirka ŽirkaLukáš Stýblo
______________
Logo, grafika, uspořádání a jiný obsah zde uvedený a vytvořený WarField je duševním vlastnictvím spolku a chráněn. Jakékoliv napodobování či kopírování bez přechozí domluvy s WarField - Pardubice events je zakázáno!

UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Jeremy nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem