DARK GUARDIAN 2 | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Nové Dvory (FM)
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 20.09.2017 20:00
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585


Zveme vás na první noční akci tohoto rozsahu, kterou pořádáme na raketové základně TTM ve Frýdku-Místku. Uskuteční se několik hodin po akci Project Iskander, tudíž je možné v jeden den odehrát obojí. Bude se jednat o druhé pokračování akce Dark Guardian, která díky velkému množství reflektorů rozzáří velkou část prostoru. Hra pak nabídne velmi zajímavé taktické možnosti díky pohybu po areálu, ve kterém bude velké množství světla, ale i místa na kterých bude naprostá tma v kombinaci s místy, částečně osvětlenými, na kterých se bude možno pohybovat ve stínech stromů, keřů atp. Hráčům doporučujeme vybavit svoje zbraně co nejvýkonnějšími svítilnami, pro snazší hledání a likvidaci nepřátel. Úsťová rychlost bude stejně jako na všech našich ostatních nočních akcích omezena u VŠECH zbraní na 130 m/s. Tuto akci můžete využít jako skvělý trénink vašeho týmu pro noční soutěž Dark Playground 3.

Důrazně doporučuji vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou taktické rukavice, šátek, pokrývka hlavy nebo obličejová maska. Nevyužijete-li výše uvedené ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá. Adekvátní ochrana zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft nasazených po celou dobu, po kterou se budete pohybovat v areálu (i na parkovišti, brífinku či na mrtvolištích) je povinná a je považována za samozřejmost. Hráč, který si brýle během hry sundá, činí tak proti pravidlům na vlastní odpovědnost. Zákaz všech zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry.je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním z níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJI

Registrace skrz koalici: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace skrz email: chcete-li registrovat sebe nebo tým, jehož většina členů nemá účet zde na koalici, můžete registraci provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden pouze název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5). 
V případě jednotlivců uveďte jejich přezdívky nebo jména, či příjmení. Do předmětu mailu musíte uvést "DARK". Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Email je možno odeslat nejpozději do 20.9.2017. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.Kde: bývalá raketová základna Nové Dvory ve Frýdku-Místku
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (výše).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde.
Kdy: sobota 23.9.2017 od 19:00
Omezení úsťové rychlosti: všechny zbraně do 130 m/s s 0,2g bb, snipeři zakázáni.
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let zákaz vstupu
Obsazení: koncipováno pro 40 - 60 hráčů
Respawn: každá 10. minuta
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano, omezené
Za kolik: při včasném příjezdu do 19:00:

 150,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 130,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*

Vstupné je vyšší než obvykle z důvodu nutnosti provozu dvou generátorů napájejících všechny reflektory (dohromady několik tisíc Wattů).

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 19:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným, budou muset počkat u vstupu na přesun pozdě příchozích, který proběhne cca v 9:45 a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf18:20 - 19:00 Přeměření zbraní a následný zápis hráčů
19:05 - 19:30 Rozdělení stran a brífink
19:40 - 19:50 Začátek akce
22:00 - 22:20 Krátká odpočinková pauza
22:20 - 22:40 Začátek druhé části akce
00:20 - 00:40 Konec akcePokud znáte mód conquest z battlefieldu nemusíte herní náplň číst. Akce se bude točit okolo získávání stožárů, které jsou rozsety po celém hracím poli. U každého získaného stožáru se začne přičítat čas vašemu týmu (více stožárů - více času - více "bodů"). Je ale samozřejmě třeba hlídat, aby vámi těžce vybojované stožáry nezískal nepřítel, v tom případě byste se měli snažit mu je opět vzít. Na konci celé akce se sečtou zvlášť časy / body každé ze stran a vyhrává strana, která byla úspěšnější v útoku i v obraně. Místo vlajek budou u každého stožáru přítomna červená a modrá světla, která budou velmi dobře ve tmě indikovat příslušnost dané vlajky konkrétnímu týmu.

Celá akce se rozdělí na dvě části. První část potrvá cca od 19:50 do 22:00. Následně bude dvacetiminutová pauza na odpočinek a občerstvení, při které se mimo jiné můžou přesunem hráčů vyrovnat strany (tak aby byla hra co nejvyváženější). Poté začne druhá část při které se protočí strany a ta rozhodne o vítězi.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Úsťová rychlost zbraní - bude omezena v případě všech zbraní a to maximálně do 130 m/s. Všechny zbraně budou před začátkem akce přeměřeny a označeny. Snipeři zakázáni. Maximální tolerovaná odchylka měření je 5 m/s. Všechny hodnoty jsou uvedeny při měření s kuličkami o váze 0,2 gramu. Zákaz všech zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.
Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora nebo ve stánku FOOD UND DRINKS. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie a točného zásobníku je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 22-23 hod ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže. Ceny některého zboží byly bohužel navýšeny vlivem pořizovacích nákladů a měsíčního paušálu na EET. Děkujte Babišovi...

 - Káva nebo čaj 0,2 l od 18,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 23,- Kč
 - Balená minerální voda 0,5 l od 15,- Kč
 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 23,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l od 28,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- KčNa akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Henry AIRSOFT…
Armádní generál
Tib 13. prapor…
Generál major
nneutronn INFIDELS
Podplukovník
Dave Funny Company
Major
OTT1K BLACK RAVENS
Plukovník
Luke BLACK RAVENS
Nadporučík
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Podporučík
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Nadpraporčík
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Podpraporčík
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Nadrotmistr
Host - Cain
Přidán od: OTT1K
BLACK RAVENS
Kapitán
Factor Karviná
Četař
Tomin44 S.A.R.
Rotmistr
Kapr Lost Comando
Svobodník
TechnoBeast nemám team
Desátník
Host - Uživatel6
Přidán od: Henry
nemám team
Rotný
Host - Uživatel7
Přidán od: Henry
nemám team
Desátník
Host - Uživatel8
Přidán od: Henry
AIRSOFTKOALICE…
Desátník
Host - Uživatel9
Přidán od: Henry
AIRSOFT KOALICE
Svobodník
Host - Uživatel10
Přidán od: Henry
AIRSOFTKOALICE
Vojín
Karl Cobra team…
Svobodník
Stardas 4./…
Rotmistr
Scorpio Karviná
Četař
Stingi Karviná
Vojín
AlikCT
Desátník
Boban9AD SAC
Svobodník
tecquilka 13. prapor…
Vojín
PredatorUA Bruh
Podpraporčík
sebbastian nemám team
Vojín
americansniper Special Air…
Desátník
Host - BulgarienCZ
Přidán od: Tomin44
S.A.R.
Desátník
Tommy07 13. prapor…
Svobodník
Kubis O.D.S.T
Rotmistr
MPPort Prometheus
Četař
Stylda S.A.R.
Desátník
AnetaV nemám team
Desátník
Counter27 nemám team
Svobodník
Sumerov205 O.D.S.T
Rotný
redsox nemám team
Rotmistr
Nicco nemám team
Vojín
Cufe406 nemám team
Vojín
Hadzim SAC
Rotný
kazimir SAC
Desátník
Dommin nemám team
Vojín
MrSmity nemám team
Vojín
Munk *-AirWolfs-*
Četař
Guner *-AirWolfs-*
Svobodník
Honzin SBO
Vojín
Doktor83 *-AirWolfs-*
Vojín
FIIER *-AirWolfs-*
Svobodník
daromirbonev SAC
Vojín
Rajca97 SAC
Vojín
KEFA nemám team
Vojín
m4rt1ncz nemám team
Vojín
MichailChilikin *-AirWolfs-*
Vojín
OndrejK H.I.T.
Vojín
daag nemám team
Vojín
viktorDE H.I.T.
Vojín
martinFA H.I.T.
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
STOUPALUTIN Vojín | NEMÁM TEAM | 01.09.2017 00:15 | odpovědět |
Komentář akce: DARK GUARDIAN 2
sakra lidi - to by bylo "dobré focení" ..ale bohužel v tomto víkendu jsem na celostátní akci ve Žďáru nad Sázavou.  ...dlouho jsem vás už nefotil - mrzí mě to, ale musí se mi sejít volné termíny s nějakou takovou dobrou akcí
Přeji ať vám to střílí a dobře si zahrajete...
MUNK Četař | *-AIRWOLFS-* | 30.08.2017 11:10 | odpovědět |
Komentář akce: DARK GUARDIAN 2
No stema dirama tam bude prdel
HENRY Armádní generál | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 30.08.2017 20:47 |
Tohoto se neboj, všechna tato místa budou osvětlena reflektory
STARDAS Rotmistr | 4./ JÄGERREGIMENT 1 | 02.09.2017 09:35 |
pripadne co pouzit lightstick v nejake neutralni (modre/zelene/zlute) barve? ale tezko rict jak planujes uzit prostor tak urcite to mas promyslene