GUARDIAN:9 (8TH) | Okres: Opava |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Březová-Leskovec
GPS: 49.78091588283721,17.915847301483154 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 06.09.2017 20:00
GUARDIAN: 9
11.09.2017 10:09

Přidal: KUBIS

O videu:
GUARDIAN:9 (8TH)
11.09.2017 10:10

Přidal: KUBIS

O videu:
Ahoj, další video s komplexním rozebráním akce. Sešla se necelá stovka hráčů, perfektní počas, díky Všem za akci a samozřejmě Henrymu za super organizaci :)
GUARDIAN 9 (8TH) - JÄGER
12.09.2017 19:00

Přidal: DAKATELL

O videu:
Za tým M.S.A.T přidávám video z pohledu JÄGERA z GUARDIANA 9 (8th). více o nás: www.facebook.com/medrece
GUARDIAN: 9 (8TH) // 09.09.2017
05.10.2017 07:33

Přidal: ADRIANDIX

O videu:
Video je z airsoftové hry GUARDIAN:9 (8th), kterou pořádal portál Airsoftgods.cz a popis hry naleznete na portálu Airsoftkoalice.cz. Akce se konala 09.09.2017 v bývalé raketové základně v Březové-Leskovci a přes vydařené počasí dorazilo dost hráčů.
GUARDIAN: 9 (8TH) // 09.09.2017
10.10.2017 21:17

Přidal: ADRIANDIX

O videu:
Video je z airsoftové hry GUARDIAN:9 (8th), kterou pořádal portál Airsoftgods.cz a popis hry naleznete na portálu Airsoftkoalice.cz. Akce se konala 09.09.2017 v bývalé raketové základně v Březové-Leskovci a přes vydařené počasí dorazilo dost hráčů.
GPS souřadnice: 49.78091588283721,17.915847301483154

Další ze série akcí Guardian na 9 vlajek se odehraje v areálu raketové základny v Leskovci, ve kterém jsme měli tříměsíční letní odmlku. Akce se odehraje druhou sobotu v září (9.9.2017). S velkou pravděpodobností se akce opět zúčastní Jagger, neboli nepřemožitelná herní postava, která má za cíl pravidelně pročišťovat zakempená místa v herním prostoru a umožnit tak přeskupení hráčů díky čemuž se oživí celá hra.

Zákaz všech poloautomatických a automatických zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry. Výjimka platí pouze pro opakovací pušky s HPA pohonem.

Upozorňujeme, že akce je bez výraznějšího omezení limitu úsťové rychlosti a to 170 m/s pro všechny AEG, což odpovídá přibližně pružině M150. Výjimku budou tvořit opakovací pušky na manuální nebo plynový pohon, které můžou dosáhnout až 190 m/s. Zbraně se nebudou přeměřovat všem hráčům před začátkem, ale namátkou až během hry nebo před brífinkem. Hráči u kterých bude naměřena vyšší než povolená úsťová rychlost, budou vyzváni k výměně zbraně případně budou vykázáni z hřiště. Berte prosím na vědomí, že při hře samotné může dojít ke střelbě na kratší vzdálenosti ačkoliv bude vstup do budov zakázán. Doporučuji tedy vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou taktické rukavice, šátek, pokrývka hlavy nebo obličejová maska. Adekvátní ochrana zraku po celou dobu, po kterou se budete pohybovat v areálu (i na mrtvolištích) je považována za samozřejmost a nutnost.je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním z níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJI

Registrace skrz koalici: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace skrz email: chcete-li registrovat sebe nebo tým, jehož většina členů nemá účet zde na koalici, můžete registraci provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden pouze název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5). 
V případě jednotlivců uveďte jejich přezdívky nebo jména, či příjmení. Do předmětu mailu musíte uvést "G9". Do textu můžete uvézt i máte-li zájem o klobásu na oběd, případně o kolik. Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Email je možno odeslat nejpozději do 6.9.2017. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.Kde: bývalá raketová základna Březová-Leskovec
Kdysobota 9.9.2017
Typ akce: open game
Omezení úsťové rychlosti: 170 m/s s 0,2g bb tolerance 5 m/s, neplatí pro některé snipery (info výše)
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Obsazení: koncipováno pro 50 - 100 hráčů
Respawn: hromadný - každá 10. minuta
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ano vč. posezení - v případě předešlého potvrzení zájmu i oběd
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 120,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*

* Při vstupu bez vlastní reflexní vesty bude vstupné navýšeno od výše uvedených cen o 30,- Kč (před registrací bude možno zakoupit omezené množství vest / 45,- Kč za kus).

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným, budou muset počkat u vstupu na přesun pozdě příchozích, který proběhne cca v 9:45 a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf08:20 - 09:00 Zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:35 Polední pauza
12:35 - 12:45 Začátek druhé části akce
15:00 - 15:30 Konec akcePokud znáte mód conquest z battlefieldu nemusíte herní náplň číst. Akce se bude točit okolo získávání vlajek, které jsou rozsety po celém hracím poli. U každé získané vlajky se začne přičítat čas vašemu týmu (více vlajek - více času - více "bodů"). Je ale samozřejmě třeba hlídat, aby vámi těžce vybojované vlajky nezískal nepřítel, v tom případě byste se měli snažit mu je opět vzít. Na konci celé akce se sečtou zvlášť časy / body každé ze stran a vyhrává strana, která byla úspěšnější v útoku i v obraně.

Celá akce se rozdělí na dvě části. První část potrvá cca od 9:30 do 12:00. Ve 12:00 bude půlhodinová pauza na oběd, při které se mimo jiné můžou přesunem hráčů vyrovnat strany (tak aby byla hra co nejvyváženější), načež ve 12:30 - 13:00 začne druhá část při které se protočí strany (potrvá do 15:00-15:30) a ta rozhodne o vítězi.


Geografie
Na herním území bude rozmístěno celkem 9 stožárů s vlajkami. Mrtvoliště budou umístěna zrcadlově tak, aby měly obě strany stejně blízko k budovám a pokud možno stejně daleko ke středovým vlajkám. Po skončení první hry se bránící a dobývající strana prohodí, načež se na úplném konci akce bude dát určit, která strana byla úspěšnější. Každý hráč dostane svou mapu, pro lepší orientaci při používání PMR, načež kótování map každé strany bude odlišné.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Označení stran - strany budou označeny modrou nebo červenou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR a to následovně. Kanály 1-3 pro modré, 4-5 pro červené a 7-8 VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Děkuji předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň. Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.
Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora nebo ve stánku FOOD UND DRINKS. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie a točného zásobníku je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 10. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže a navíc je možno při polední pauze (přednostně pro hráče, kteří projevili zájem při registraci) zakoupit Ostravskou klobásu s chlebem a přílohou dle chuti za 35,- Kč. Ceny některého zboží byly bohužel navýšeny vlivem pořizovacích nákladů a měsíčního paušálu na EET. Děkujte Babišovi...

 - Balená minerální voda 0,5 l od 15,- Kč
 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 23,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l od 28,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l od 18,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 23,- KčNa akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry ano AIRSOFT…
Chuck Norris
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Generál major
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Plukovník
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Major
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Kapitán
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Poručík
Vochmot Ne Medvídci
Štabní rotmistr
Fllypi 3PARA
Štábní praporčík
klasak Chlupatá pracka
Rotmistr
Marv nemám team
Vojín
karanos Ano M.S.A.T
Desátník
Kapr Lost Comando
Desátník
Pupikus O.D.S.T
Generál major
Darkie Ne Sabertooth
Poručík
jaksha ANO A.S.T.U.…
Rotmistr
marek1036 ANO MSOT 7734
Praporčík
Host - Uživatel6
Přidán od: Henry
nemám team
Nadpraporčík
KlayManCZ ANO nemám team
Svobodník
ScarecrowCZ ano nemám team
Desátník
Ariasin ANO Chlupatá pracka
Desátník
Shin3k nemám team
Desátník
Radar Xteampv
Plukovník
Praecanatus ANO Spectres
Nadpraporčík
honehe ano H.A.G.L
Praporčík
Falke ANO nemám team
Vojín
Honzys C.A.A.S.
Podplukovník
Chicker ANO Spectres
Štabní rotmistr
jacob1996 ano DIAMOND DOGS
Podpraporčík
Afli ne M.S.A.T
Nadrotmistr
udolimladych ne UDO.BC4MILITARY
Poručík
udolimladych2 ANO UDO.BC4MILITARY
Nadporučík
Mirek66 Ne UDO.BC4MILITARY
Nadpraporčík
Simo ANO nemám team
Rotmistr
LEcrash12 nemám team
Rotný
Xero ANO Rangers Company
Rotný
Salieri ANO Pendechos
Nadporučík
Mika Ano M.S.A.T
Rotný
PredatorUA Bruh
Štábní praporčík
ondrapetruska ano 3 PARA
Nadporučík
VeVerKy ano Fighting…
Nadrotmistr
PotatoKing Ano Special Air…
Nadrotmistr
americansniper Special Air…
Rotný
Gamin Special Air…
Desátník
traken222 Ano nemám team
Nadrotmistr
rodny Bruh
Nadpraporčík
ZelvakPowa Bruh
Podporučík
Kubis ano O.D.S.T
Podporučík
MarekCze1256 nemám team
Podpraporčík
Filip2410 nemám team
Podpraporčík
adriandix NE Task Force…
Nadpraporčík
IngBanana NE Hydra Squad
Podpraporčík
AnetaV nemám team
Rotmistr
Counter27 ANO Pendechos
Podpraporčík
Roberto Grey Ghost…
Štabní rotmistr
Slavoj ANO nemám team
Nadrotmistr
Samuen ANO NAAD
Desátník
Daous NE NAAD
Rotný
rimidalv W.H.A.T.…
Rotný
BlackHerda nemám team
Svobodník
cake nemám team
Svobodník
Krejzyyy nemám team
Svobodník
Grabo23 NE nemám team
Vojín
himmdawg nemám team
Vojín
Fiky Ano UDO.BC4MILITARY
Rotný
Roodgi ANO
Nadrotmistr
Marcik ANO nemám team
Rotmistr
PIJAN W.H.A.T.…
Svobodník
Prostigo ANO nemám team
Desátník
EpiQfaiL ANO W.H.A.T.…
Desátník
ponoznik Bravinné Team
Nadrotmistr
Vitus ANO Black Ghost
Nadrotmistr
Evatero NAAD
Desátník
Vekstra nemám team
Četař
Monty nemám team
Svobodník
vencav Lost Comando
Desátník
m4rt1ncz Pendechos
Nadpraporčík
MichailChilikin ANO *-AirWolfs-*
Desátník
Lydecker nemám team
Praporčík
Apollo nemám team
Vojín
zojo Ne nemám team
Vojín
Twevy nemám team
Vojín
Cra1on nemám team
Vojín
Jiranek nemám team
Vojín
Hegeshus ANO nemám team
Vojín
ilbinek EOHO
Desátník
Raad Raad nemám team
Vojín
Mravec NE nemám team
Vojín
Player2 Ano nemám team
Vojín
Goldy ANO nemám team
Vojín
Dawre ANO *-AirWolfs-*
Desátník
PERKOTOC ANO nemám team
Svobodník
KUBINO ANO nemám team
Svobodník
Martas11 nemám team
Vojín
Vavrec NAAD
Desátník
hansdermeister Bruh
Vojín
Vyrlien ANO nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 11.09.2017 21:45 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (8th)
Děkuji všem hráčům za skvělou a vyrovnanou hru s minimem nepřiznávaní. Na následujícím odkazu naleznete přesné výsledky z obou her a odkaz na profi fotky od pana Peřicha: http://airsoftgods.cz/index?page=news
VOCHMOT Štabní rotmistr | MEDVÍDCI | 10.09.2017 10:52 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (8th)
par fotek z akce  http://www.rajce.net/a14474770

VOCHMOT Štabní rotmistr | MEDVÍDCI | 10.09.2017 12:00 |
Omlouvam se nechtic jsem smazal predchozi album.. tady je novy odkaz na fotky  https://www.rajce.net/a14475129
FILIP2410 Podpraporčík | NEMÁM TEAM | 09.09.2017 17:24 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (8th)
Hoši, díky za parádní akci! Těším se na přiště!
SCARECROWCZ Desátník | NEMÁM TEAM | 07.09.2017 19:56 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (8th)
taky bohužel nemůžu prosím o odhlášení
 
KLAYMANCZ Svobodník | NEMÁM TEAM | 07.09.2017 18:59 | odpovědět |
Komentář akce: GUARDIAN:9 (8th)
Na akci nakonec bohužel nemůžu dorazit. Prosím o odhlášení. Děkuji.