KOREAN INVASION 6 | Okres: Opava |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Březová-Leskovec
GPS: 49.780707674959,17.915914356708527 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 14.06.2017 20:00
KOREAN INVASION 6
25.06.2017 20:57

Přidal: TRILOBIT

O videu:
KOREAN INVASION 6 - JÄGER
05.07.2017 13:05

Přidal: DAKATELL

O videu:
Korea z pohledu JÄGERA a jeho doprovodu. více o nás z M.S.A.T: www.facebook.com/medrece
GPS souřadnice: 49.780707674959,17.915914356708527

Dovolte mi, abych vás v souvislosti s postupným ubýváním našich veřejných akcí pozval na poslední díl akce Korean Invasion, jejíž kořeny sahají do roku 2013. Akce byla vždy benevolentní ohledně úsťové rychlosti. Tentokrát ji však poprvé snižujeme na 150 m/s pro všechny zbraně vyjma opakovacích pušek s manuálním, či plynovým pohonem. Ty mohou dosáhnout až 190 m/s. Zákaz všech zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry.je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním z níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJI

Registrace skrz koalici: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace skrz email: chcete-li registrovat sebe nebo tým, jehož většina členů nemá účet zde na koalici, můžete registraci provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden pouze název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5). V případě jednotlivců uveďte jejich přezdívky nebo jména, či příjmení. Do předmětu mailu musíte uvést "KOREA". Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Do mailu můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí. Email je možno odeslat nejpozději do 14.6.2017. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.Kde: bývalá raketová základna Březová-Leskovec
Kdy: sobota 17.6.2017
Omezení úsťové rychlosti: všechny zbraně 150 m/s (měřeno s kuličkami o váze 0,20g). Výjimka pro snipery info níže
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Obsazení: koncipováno pro 60 - 100 hráčů
Respawn: hromadný - každá 15. minuta
Pyrotechnika: Akustická pyrotechnika zakázána, dýmovnice povoleny pouze nebude-li sucho.
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i teplý oběd
Polední pauza: ne
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 130,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným, budou muset počkat u vstupu na přesun pozdě příchozích, který proběhne cca v 9:45 a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf08:20 - 09:00 Přeměření zbraní a následný zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
15:00 - 15:30 Konec akce


Příběhové pozadí akce
Severní Korea neustále zdokonaluje svoje balistické rakety, které jsou každým měsícem přesnější a mají stále větší dostřel. Okolní státy v čele s Jižní Koreou a Japonskem mají velké obavy o svoji bezpečnost a žádají o pomoc Severoatlantickou Alianci. Ta začala plánovat finální útok, který má za cíl zničit všechny strategické základny, zajmout hlavu režimu Kima a vybudovat na území KLDR svoje vojenské základny pro udržení pořádku. Panuje však obava z Kimovi nové tajné zbraně veřejně označovné jako Atomic Guys... Bližší informace o úkolech a podmínkách vítězství budou objasněny na brífinku + budou vytištěny na zadní straně map, které obdrží každý hráč.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Označení stran - jedna ze stran bude označena barevnou páskou na obou pažích. Rozdělené stran proběhne až během brífinku.

Omezení úsťové rychlosti - před začátkem samotné hry budou přeměřeny všechny zbraně (vyjma pistolí a brokovnic). Všechny použité elektrické zbraně nesmí s užitím kuliček o váze 0,2 g přesáhnout úsťovou rychlost 150 m/s (tolerance měření je 5 m/s). Zbraně které neprojdou měřením nebudou označeny a nebudou smět být použity při následné hře. Odstřelovací opakovací pušky (sniperky) na manuální, či plynový pohon do tohoto limitu nespadají. Jejich povolený limit s 0,2 g kuličkami je 190 m/s (tolerance 5 m/s). S těmito zbraněmi se nesmí střílet na vzdálenosti pod 35 metrů a jejich uživatelé sebou musí mít záložní zbraň, která splňuje limit do 150 m/s, pro užití na kratší vzdálenosti. Nebude-li sebou mít sniper záložní zbraň, nebude vpuštěn do hry.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR a to následovně. Kanály 1-3 pro modré, 4-5 pro červené a 7-8 VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Děkuji předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň. Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora nebo ve stánku FOOD UND DRINKS. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie a točného zásobníku je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 10. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže a navíc je možno při polední pauze (přednostně pro hráče, kteří projevili zájem při registraci) zakoupit Ostravskou klobásu s chlebem a přílohou dle chuti za 35,- Kč. Ceny některého zboží byly bohužel navýšeny vlivem pořizovacích nákladů a měsíčního paušálu na EET. Děkujte Babišovi...

 - Balená minerální voda 0,5 l od 15,- Kč
 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 23,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l od 28,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l od 18,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 23,- KčNa akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor, ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry ano AIRSOFT…
Chuck Norris
Luke Ano BLACK RAVENS
Major
Jackal6 SDK
Nadrotmistr
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Major
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
aski ano nemám team
Štábní praporčík
Persing94 ANO nemám team
Četař
Pawelow LRFG (Long…
Nadrotmistr
Pupikus ANO O.D.S.T
Brigádní generál
Darkie Ano Sabertooth
Poručík
Čuřil ANO nemám team
Rotmistr
Host - Uživatel6
Přidán od: Henry
nemám team
Praporčík
Shin3k NE nemám team
Desátník
Lampino NE nemám team
Desátník
Sharkus Cobra team…
Nadrotmistr
Praecanatus NE Spectres
Nadpraporčík
Stardas ne 4./…
Praporčík
Gizmo_CZ ano Grey Ghost…
Podplukovník
Marty-CZ ANO nemám team
Desátník
Disperian Ne SDK
Rotmistr
Honzys NE C.A.A.S.
Podplukovník
jacob1996 ano DIAMOND DOGS
Podpraporčík
Vonka ANO
Štabní rotmistr
Skot ne SDK
Četař
Afli ne M.S.A.T
Nadrotmistr
udolimladych Pouze Ostravskou ,Dík UDO.BC4MILITARY
Poručík
udolimladych2 OSTRAVUUUUU UDO.BC4MILITARY
Nadporučík
Jenik T.A.G.O.
Svobodník
AlikCT ano
Rotný
c4pavel Hydra Squad
Praporčík
KarTooN ANO Aufklärungsbat…
Nadrotmistr
Mirek66 UDO.BC4MILITARY
Nadpraporčík
Host - Grey1
Přidán od: Gizmo_CZ
nemám team
Četař
Onderr Ano UDO.BC4MILITARY
Nadrotmistr
Fazol SOG Studénka
Podpraporčík
Salieri ANO Pendechos
Podporučík
Elzanka Silent Watchers
Štabní rotmistr
PredatorUA NE Bruh
Štábní praporčík
Rendy Ne nemám team
Štabní rotmistr
Peter Silesian…
Rotmistr
rodny ANO Bruh
Nadpraporčík
ZelvakPowa Bruh
Štábní praporčík
Kubis Ano O.D.S.T
Štábní praporčík
Magy NE Black Ghost
Poručík
Ratata ne Rangers Company
Rotný
MarekCze1256 nemám team
Podpraporčík
Chodas ANO nemám team
Desátník
Makaveli T.A.G.O.
Svobodník
adriandix NE Task Force…
Nadpraporčík
IngBanana NE Hydra Squad
Podpraporčík
AnetaV nemám team
Rotmistr
Counter27 Ano Pendechos
Podpraporčík
LisakxD nemám team
Rotmistr
Novic NE
Svobodník
Adaem69 GREEN WOLF
Nadrotmistr
tmor ANO nemám team
Desátník
MrDonut nemám team
Svobodník
Bonta ANO 810.Samostatná…
Četař
Flatty nemám team
Vojín
GRS1 nemám team
Vojín
Munk Ano *-AirWolfs-*
Praporčík
Coroner ne *-AirWolfs-*
Četař
rimidalv W.H.A.T.…
Rotný
chetar "NE" *-AirWolfs-*
Rotný
Fiky ANO UDO.BC4MILITARY
Rotný
sailor ano UDO.BC4MILITARY
Svobodník
OndraFanfara nemám team
Vojín
PIJAN W.H.A.T.…
Svobodník
Prostigo ANO nemám team
Desátník
EpiQfaiL ANO W.H.A.T.…
Desátník
DeazyN Bravinné Team
Vojín
ponoznik Bravinné Team
Nadrotmistr
FIIER ANO *-AirWolfs-*
Rotný
Vitus Ano Black Ghost
Nadrotmistr
AHCT
Vojín
John77cz nemám team
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
BONTA Četař | 810.SAMOSTATNÁ BRIGÁDA NÁMOŘNÍ PĚCHOTY | 18.06.2017 11:14 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION 6
A kdo vlastně teda vyhrál? Očekávám Kimovo vyznamenání.

KARTOON Nadrotmistr | AUFKLÄRUNGSBATAILLON 13 | 17.06.2017 18:32 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION 6
Škoda, že kvůli počasí plno hráčů "stávkovalo" pod každým přístřeškem, kde bylo alespoň trochu místa nebo prostě jeli domů, což mělo za následek, že herní prostor byl skoro prázdný.. Možná by příště nebylo od věci kontrolovat kolik hráčů z jakého týmu odjelo domů, ať nemá nějaký tým převahu.. Taky by se hráči mohli trochu zamyslet a určit si vždy alespoň nějakého velitele týmu, který by hráče koordinoval, protože pak je z toho vždycky bordel a dochází k střelbě do vlastních. Jinak na to, že nevyšlo počasí byla hra super. Dík za hru a zas někdy příště
JOKII Vojín | NEMÁM TEAM | 17.06.2017 20:58 |
Podle mě bylo počasí v pohodě aspoň se dalo dobře pronásledovat jen škoda že ten déšt některé nejspíš odradilo no ...
AFLI Nadrotmistr | M.S.A.T | 17.06.2017 22:03 |
Ikdyby byl velitel, tak to nezabrání pár jedincům dostat se dopředu a následně být "zabiti" vlastním týmem.
STARDAS Praporčík | 4./ JÄGERREGIMENT 1 | 18.06.2017 12:41 |
nerozeznat cervene a modre pasky musi byt uz osud
na midnight assalut jsme meli pravidlo kdy za ff odchazel strelec coz bylo mnohem vtipnejsi a stejne jsme to zvladli bez brblani
ADRIANDIX Nadpraporčík | TASK FORCE IRON BLAST | 17.06.2017 16:54 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION 6
Díky všem za hru, jen škoda toho počasí, jegrmajstr opět perfektní
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 16.06.2017 16:07 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION 6
Akce se uskuteční za každého počasí (stejně tak jako MIDNIGHT ASSAULT). Podle poslední předpovědi počasí na oba dny to vypadá na  přeháňky.
DEAZYN Vojín | BRAVINNÉ TEAM | 15.06.2017 11:10 | odpovědět |
Komentář akce: KOREAN INVASION 6
Ahoj, půjčil by mi někdo, kdo na této akci bude prosím pistolku?