MIDNIGHT ASSAULT 3 | Okres: Opava |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Březová-Leskovec
GPS: 49.78091588283721,17.915847301483154 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 14.06.2017 20:00
GPS souřadnice: 49.78091588283721,17.915847301483154

Zvu vás na třetí pokračování noční akce "MIDNIGHT ASSAULT". Stanou při ní proti sobě dvě hlavní strany, které budou mít opevněné základny vybavené reflektory. Ty budou svítit do všech stran okolo základen. V základnách bude několik předmětů, které si budou chtít účastníci navzájem sebrat a odnést do vlastní základny. Reflektory v základnách budou napájeny generátory, které budou umístěny mimo základny. Je tedy nutné bránit nejen základny samotné, ale i generátory, které napájí reflektory a ty tak díky osvětlení výrazně ulehčují obranu základen. Do hry tentokrát může stejně jako minule přibýt ještě třetí strana (tzv. ghosti), kteří by měli za úkol eliminaci kempících hráčů (blíže v sekci herní náplň). 
Zákaz všech zbraní s pohonem HPA. Hráči vybavení těmito zbraněmi nebudou vpuštěni do hry.

Vstupné na akci je vyšší než obvykle kvůli nutnosti provozu dvou elektrocentrál, které budou v provozu po celou dobu akce. Centrály jsou nutné pro napájení velkého množství reflektorů. Akce se uskuteční v nočních hodinách, v prostoru raketové základny Březová-Leskovec.

Důrazně doporučuji vzít si výkonnou svítilnu (nejlépe umístěnou na zbrani), dobře nastavený kolimátor a v ideálním případě i vysílačku. Ani jedno výše uvedené příslušenství však není povinností.

Upozornění! Akce se neuskuteční v případě deště. O této skutečnosti by byli registrovaní hráči informováni prostřednictvím emailu nejpozději dva dny předem.je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním z níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJI

Registrace skrz koalici: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace skrz email: chcete-li registrovat sebe nebo tým, jehož většina členů nemá účet zde na koalici, můžete registraci provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden pouze název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5). 
V případě jednotlivců uveďte jejich přezdívky nebo jména, či příjmení. Do předmětu mailu musíte uvést "MIDNIGHT". Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Email je možno odeslat do 14.6.2017. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.Kde: bývalá raketová základna Březová-Leskovec (nedaleko Opavy)
Kdypátek 16.6.2017 od 21:00
Omezení úsťové rychlosti130 m/s s 0,2g bb (bude přeměřeno) tolerance 5 m/s, sniperky zakázány.
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | do 15 let - zákaz vstupu
Obsazení: koncipováno pro 24 - 50 hráčů
Respawn: hromadný - každá 10. minuta
Zákazy: zakázána veškerá pyrotechnika, laserové zaměřovače, termokamery. Noktovizory omezeny - viz popis níže.
Občerstvení: ano
Za kolik: při včasném příjezdu do 21:00:

 150,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 130,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 21:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným, budou muset počkat u vstupu na přesun pozdě příchozích, který proběhne cca v 9:45 a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf20:20 - 21:00 Přeměření zbraní a následný zápis hráčů
21:05 - 21:30 Rozdělení stran a brífink
21:40 - 21:50 Začátek akce
00:00 - 00:20 Krátká odpočinková pauza
00:20 - 00:40 Začátek druhé části akce
02:20 - 02:40 Konec akceStanou proti sobě dvě strany (armáda a teroristi), které budou mít opevněné základny vybavené reflektory, které budou svítit do všech stran okolo základen. V základnách bude několik předmětů, které si budou chtít navzájem sebrat a odnést do vlastní základny. Reflektory v základnách budou napájeny agregáty, které budou umístěny mimo základny. Je tedy nutné bránit nejen základny samotné, ale i agregáty, které napájí reflektory a ty tak díky osvětlení výrazně ulehčují obranu základen.

Do hry nyní přibývá ještě třetí strana tzv. Ghosti (duchové). Může se jednat o dva až 6 hráčů, kteří mají povinnost používat noktovizor. Zároveň jsou jediní, kteří mají povoleno použití noktovizoru. Jejich úkolem pak není napadat základny ani útočit na některou ze stran v pravém slova smyslu. Primárním úkolem je procházet prostor, hledat kempící hráče a likvidovat je. Hráče, kteří se pohybují střílet nesmí. Zároveň se musí pohybovat opatrně a co možná nejvíc nenápadně, protože mají obě hlavní strany zájem na jejich likvidaci.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Omezení úsťové rychlosti - před začátkem samotné hry budou přeměřeny všechny zbraně (vyjma pistolí a brokovnic). Všechny zbraně použité při hře nesmí s užitím kuliček o váze 0,2 g přesáhnout úsťovou rychlost 130 m/s (tolerance měření je 5 m/s). Zbraně které neprojdou měřením nebudou označeny a jejich použití při hře bude zakázáno. Odstřelovací pušky jsou na této akci zcela zakázány.

Označení stran - strany budou označeny modrou nebo červenou páskou na obou pažích.

Výbava - na akci je zakázáno použití veškeré pyrotechniky termokamer a laserů. Noktovizory jsou zakázány pro členy armády a teroristů. Povoleny jsou pouze pro stranu ghostů, kteří jimi zároveň musí být vybaveni.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR a to následovně. Kanály 1-3 pro armádu, 4-6 pro teroristy, 7 pro ghosty a 8 VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Děkuji předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň. Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.
Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora nebo ve stánku FOOD UND DRINKS. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie a točného zásobníku je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

 - Balená minerální voda 0,5 l od 15,- Kč
 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 23,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l od 28,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l od 18,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 23,- KčNa akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

UživatelTeamÚčast na akcíchHodnost
Henry AIRSOFT…
Chuck Norris
Koudy INFIDELS
Kapitán
Leonek SKELETONS
Podplukovník
L.J. SKELETONS
Praporčík
Luke BLACK RAVENS
Kapitán
Host - Uživatel1
Přidán od: Koudy
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
hrobař SKELETONS
Četař
Cain BLACK RAVENS
Podplukovník
Bjumla MERCENARIES
Svobodník
Fllypi 3PARA
Nadpraporčík
Host - Factor
Přidán od: Scorpio
Karviná
Nadrotmistr
Sharkus Cobra team…
Nadrotmistr
Stardas 4./…
Praporčík
Vonka
Štabní rotmistr
Scorpio Karviná
Nadrotmistr
Host - Stingi
Přidán od: Scorpio
Karviná
Rotný
udolimladych UDO.BC4MILITARY
Poručík
udolimladych2 UDO.BC4MILITARY
Nadporučík
AlikCT
Rotný
Mirek66 UDO.BC4MILITARY
Nadpraporčík
Onderr UDO.BC4MILITARY
Nadrotmistr
stanley F.A.D.
Štábní praporčík
ondrapetruska 3 PARA
Nadporučík
Peter Silesian…
Rotmistr
JanKiller SKELETONS
Desátník
Adaem69 GREEN WOLF
Nadrotmistr
Martyyy268 nemám team
Štabní rotmistr
Pain INFIDELS
Desátník
Host - ANDYFAD
Přidán od: stanley
F.A.D.
Desátník
Host - SCOTTYFAD
Přidán od: stanley
F.A.D.
Desátník
Munk *-AirWolfs-*
Praporčík
Coroner *-AirWolfs-*
Četař
chetar *-AirWolfs-*
Rotný
Fiky UDO.BC4MILITARY
Rotný
sailor UDO.BC4MILITARY
Svobodník
FIIER *-AirWolfs-*
Rotný
AHCT
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
L.J. Praporčík | SKELETONS | 18.06.2017 20:05 | odpovědět |
Komentář akce: MIDNIGHT ASSAULT 3
Byla to perfektní noční akce jen škoda že bylo málo lidí  ale počasí bylo  perfektní  sice trochu mokro  ale  super kra  
MUNK Praporčík | *-AIRWOLFS-* | 17.06.2017 17:45 | odpovědět |
Komentář akce: MIDNIGHT ASSAULT 3
Super akce o5 henry
STARDAS Praporčík | 4./ JÄGERREGIMENT 1 | 15.06.2017 17:02 | odpovědět |
Komentář akce: MIDNIGHT ASSAULT 3
bude se po skonceni akce delat ohen/moznost volne strelecke zabavy (mimo pyro) na zakladne pro ty kteri nepujdou chrnet?
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 15.06.2017 19:05 |
Po nočních akcích si hráči vždy oheň rozdělají, pokecají a opečou si třeba špekáčky. Případná volná zábava je samozřejmě možná
STARDAS Praporčík | 4./ JÄGERREGIMENT 1 | 15.06.2017 19:58 |
vytecne, vzdycky jsem byl na leskovci jen u kluku z 4BFOR tak dobre vedet, diky
SHARKUS Nadrotmistr | COBRA TEAM HAVÍŘOV | 16.06.2017 14:24 |
No vypadá to že,  po hře si bideme moct jít i zaplavat okolo základny
STARDAS Praporčík | 4./ JÄGERREGIMENT 1 | 16.06.2017 15:53 |
podle poslednich map a radaru bych to nevidel tak tragicky, max na oplachnuti kanad
SHARKUS Nadrotmistr | COBRA TEAM HAVÍŘOV | 14.06.2017 14:05 | odpovědět |
Komentář akce: MIDNIGHT ASSAULT 3
Henry, jen tak ze zvedavosti. Nemáš v tom čase konce registrace překlep? Nebo plánuješ skutečne dvouhodinové rozdělování stran?
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 14.06.2017 20:56 |
poslal jsem ti sz
FLLYPI Nadpraporčík | 3PARA | 13.06.2017 16:09 | odpovědět |
Komentář akce: MIDNIGHT ASSAULT 3
Jen ze zvědavosti, proč jsou HPA zbraně zakázané?