TEAM FORTRESS 5 | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Nové Dvory (FM)
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 19.04.2017 21:30
TEAM FORTRESS 22.4.2017
22.04.2017 22:38

Přidal: KUBIS

O videu:
Video report z akce.
TEAM FORTRESS 5 22.4.2017
25.04.2017 13:04

Přidal: MAREK1036

O videu:
Sestřih z akce Team Fortress 5
TEAM FORTRESS 5 BY AIRSOFTGODS.CZ
08.05.2017 20:09

Přidal: ADRIANDIX

O videu:
TEAM FORTRESS 5 BY AIRSOFTGODS.CZ
08.05.2017 20:11

Přidal: ADRIANDIX

O videu:
Video je z airsoftové hry TEAM FORTRESS 5, předem děkuji za vaše komentáře, připomínky a kritiku.
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585

Páté pokračování stále úspěšnější neobvyklé akce Team Fortress se opět uskuteční v prostoru bývalé raketové základny TTM ve Frýdku-Místku. Zúčastnit se můžete jako jedna z osmi unikátních hratelných tříd a můžete si vybrat, který ze tří hlavních úkolů chcete plnit. Akce bude okořeněna vychytávkami, jako vyřazení hlavní zbraně při zásahu do ní, "chemické zbraně" apod. Všechny zbraně vyjma sniperek (na manuální nebo plynový pohon viz níže) budou omezeny limitem úsťové rychlosti do 150 m/s (tolerance 5 m/s).

Výkon všech zbraní použitých při hře zejména pak AEG nesmí překročit 150 m/s (měřeno s 0,2g kuličkami). Výjimku budou tvořit opakovací pušky na manuální nebo plynový pohon, které můžou dosáhnout až 190 m/s (měřeno s 0,2g bb). Zbraně se nebudou přeměřovat všem hráčům před začátkem, ale namátkou až během hry nebo před brífinkem. Berte prosím na vědomí, že při hře samotné bezesporu dojde ke střelbě na kratší vzdálenosti. Důrazně tedy doporučuji vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou taktické rukavice, šátek, pokrývka hlavy nebo obličejová maska. Nevyužijete-li výše uvedené ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá. Adekvátní ochrana zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft po celou dobu, po kterou se budete pohybovat v areálu (i na parkovišti, brífinku či na mrtvolištích) je povinná a je považována za samozřejmost. Hráč, který si brýle během hry sundá, činí tak proti pravidlům na vlastní odpovědnost.je možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním z níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJI

Registrace skrz koalici: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže).

Registrace skrz email: chcete-li registrovat sebe nebo tým, jehož většina členů nemá účet zde na koalici, můžete registraci provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden pouze název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5). V případě jednotlivců uveďte jejich přezdívky nebo jména, či příjmení. Do předmětu mailu musíte uvést "TEAM". Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Do mailu můžete uvést i máte-li zájem o oběd dle nabídky, případně o kolik porcí. Email je možno odeslat nejpozději do 19.4.2017. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.Kde: bývalá raketová základna Nové Dvory ve Frýdku-Místku
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (výše).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde.
Kdy: sobota 22.4.2017
Omezení úsťové rychlosti: 150 m/s s kuličkami o váze 0,2g neplatí pro snipery viz info výše (max odchylka 5m/s)
Typ akce: open game
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Obsazení: koncipováno pro 50 - 100 hráčů
Respawn: hromadný - každá 15. minuta
Pyrotechnika: akustická zcela zakázána (dýmovnice pouze pro speciální postavu viz info níže)
Občerstvení: ano, v případě předešlého potvrzení zájmu i teplý oběd
Za kolik: při včasném zápisu do 9:00:

 130,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným, budou muset počkat u vstupu na přesun pozdě příchozích, který proběhne cca v 9:45 a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf08:20 - 09:00 Přeměření zbraní a následný zápis hráčů
09:05 - 09:30 Rozdělení stran a brífink
09:40 - 09:50 Začátek akce
12:00 - 12:35 Polední pauza
12:35 - 12:45 Začátek druhé části akce
15:00 - 15:30 Konec akceJde o akci inspirovanou známou PC hrou Team Fortress, ve které plníte některý z daných úkolů za jednu z mnoha postav, která disponuje unikátními schopnostmi. Celá akce bude rozdělena na dvě poloviny, při nichž si oba týmy prohodí strany. Akce bude vylepšena tím, že budou muset hráči obou stran plnit hned tři hlavní úkoly najednou. Každý z úkolů bude bodově ohodnocen (přesné hodnocení bude uvedeno při brífingu). Úkoly budou následující:

Capture the flag - každá strana má ve své základně vlajku, přičemž se snaží ukrást vlajku z nepřátelské základny a zároveň si udržet vlastní vlajku ve své základně. Tento úkol se bodově ohodnotí až na konci každé ze dvou her. Která ze stran bude mít ve své základně více vlajek, získá více bodů (můžete mít 0, 1 nebo 2 vlajky).

Cart Push - na začátku akce bude mezi základnami obou stran vozík, který se snaží každá ze stran odtlačit do základny oponenta. Vozík je nutno tlačit pouze po vyznačených cestách. Jakmile je vozík v cíli, úkol je splněn a výsledek tohoto úkolu se již nedá zvrátit.

Multiple flag domination - po herní ploše budou rozmístěny 3 stožáry s vlajkami. Je nutné ukořistit tyto stožáry, vysunout na nich vlastní vlajku a zabránit nepříteli, aby se k těmto vlajkám dostal a získal je na svou stranu. Za každou minutu za kterou držíte jednotlivé stožáry se vám přičítají body.Herní postavy
Ve hře bude celkem 8 herních postav. Při registraci na akci si můžete předem vybrat jednu z nich. Doporučuji ale vybrat více, protože jsou počty zastoupení některých z nich omezeny a tak bude vaše uplatnění na "trhu práce" lepší. Zde jsou jejich přednosti (u třech z nich si na akci musíte donést speciální "příslušenství" které je podtrženo), vyberte tu která vám nejlépe sedí:

(1) Soldier - běžný hráč, zvýhodněný zkráceným respawnem. Spolu se scoutem, jediný kdo může nosit vlajky a jediný kdo může tahat vozíky a přivlastňovat stožáry. 
Respawn: každá pátá minuta / Počet: minimálně polovina týmu.

(2) Scout - nejlépe bez výstroje, aby byl co nejlehčí a nejpohyblivější, má pouze pistoli (AEP, GAS, MAN), nebo manuální či plynovou brokovnici. Je ideální pro transport vlajek (spolu se soldierem je jediný kdo může nosit vlajky, tahat vozíky a přivlastňovat stožáry). Ožívá okamžitě po návratu na respawn. 
Respawn: okamžitý / Počet: maximálně 10% hráčů týmu

(3) Medic - může oživit padlé spolubojovníky a to tak, že k nim jednoduše přijde a při soustavném dotyku hlasitě napočítá do deseti. Počet oživení jednotlivých spolubojovníků není omezen. Velmi důležitý hráč. 
Respawn: každá desátá minuta / Počet: maximálně 3 hráči

(4) Heavy - jediná třída, která má zvýšenou odolnost. Jednotlivá kulička ho nezabije (k usmrcení musí dostat minimálně dvě kuličky za jednu sekundu, nebo dávku). Těžko eliminovatelný snipery, nebo scouty. Ideální post pro hráče s kulometem nebo jinou zbraní s bubnovým zásobníkem. 
Respawn: každá patnáctá minuta / Počet: maximálně 2 hráči

(5) Chemo - jediná třída, která může používat dýmovnice (které si na akci donese). Dýmovnice imitují chemickou zbraň, která "zabijí" všechny hráče, kteří se dostanou dovnitř dýmu a to jak nepřátelské, tak vlastní (pozor na protivítr 
Respawn: každá desátá minuta / Počet: maximálně 3 hráči

(6) Engineer - dotykem opravuje zbraně poškozené zásahem. Může na libovolných místech vybudovat až dvě mobilní mrtvoliště u kterých se pak můžou respawnovat spoluhráči. V případě zničení vytvořených mrtvolišť je může opravit a následně případně přemístit. (Mobilní mrtvoliště dostane před začátkem hry). 
Respawn: každá desátá minuta / Počet: maximálně 2 hráči

(7) Sniper - jediný hráč který není omezen limitem úsťové rychlosti. Musí však splnit podmínku že jeho zbraň nesmí mít možnost střelby dávkou a dokonce nesmí mít ani možnost poloautomatické střelby. Zbraň se musí po každém výstřelu natáhnout (ať už manuálka nebo plynovka). 
Respawn: každá desátá minuta / Počet: maximálně 10% hráčů týmu

(8) Spy - může přeměňovat barvu své pásky a následně se infiltrovat blíže k nepříteli a způsobit velké škody. Smí střílet pouze na poloautomatický střelby, dávku má zakázanou. 
Respawn: každá patnáctá minuta / Počet: maximálně 1 hráčPodmínky vítězství
Dílčí hru vyhrává strana, které se podaří nashromáždit více bodů za jednotlivé úkoly. Po dokončení celé akce bude možno spočítat, dle rozdílu bodů, která ze stran byla celkově úspěšnější.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Omezení úsťové rychlosti - před začátkem samotné hry budou přeměřeny všechny zbraně (vyjma pistolí a brokovnic). Všechny použité zbraně nesmí s užitím kuliček o váze 0,2 g přesáhnout úsťovou rychlost 150 m/s (tolerance měření je 5 m/s). Zbraně které neprojdou měřením nebudou označeny a použity při následné hře. Výjimku budou tvořit opakovací pušky na manuální nebo plynový pohon, které můžou dosáhnout až 190 m/s (tolerance 5 m/s). S těmito zbraněmi se nesmí střílet na vzdálenosti pod 25 metrů a jejich uživatelé sebou musí mít záložní zbraň, která splňuje limit do 150 m/s, pro užití na kratší vzdálenosti.

Označení stran - strany budou označeny modrou nebo červenou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR a to následovně. Kanály 1 a 2 modré, 3 a 4 pro červené, 5 a 6 pro žluté a 7-8 VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Děkuji předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň. Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě, že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.
Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora nebo ve stánku FOOD UND DRINKS. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie a točného zásobníku je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat soukromou zprávu uživateli Henry nebo emailem na "airsoft-akce@seznam.cz".

Na akci je možné zapůjčit si i jednu z vysílaček. K dispozici je omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Občerstvení naleznete v době mezi 10. a 15. hodinou ve stánku FOOD UND DRINKS. Je zde možno zakoupit produkty uvedené níže a navíc je možno při polední pauze (přednostně pro hráče, kteří projevili zájem při registraci) zakoupit Ostravskou klobásu s chlebem a přílohou dle chuti za 35,- Kč. Ceny některého zboží byly bohužel navýšeny vlivem pořizovacích nákladů a měsíčního paušálu na EET. Děkujte Babišovi...

 - Balená minerální voda 0,5 l od 15,- Kč
 - Rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 20,- Kč
 - Chlazené rozlévané nealko nápoje 0,5 l od 23,- Kč
 - Energetický nápoj v plechovce 0,25 l od 15,- Kč
 - Nealkoholické pivo plech 0,5 l od 28,- Kč
 - Káva nebo čaj 0,2 l od 18,- Kč
 - Čokoládové tyčinky a müsli tyčinky od 12,- Kč
 - Instantní nudlová polévka 0,3 l za 23,- KčNa akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor, ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry ano AIRSOFT…
Chuck Norris
Leonek ano SKELETONS
Brigádní generál
L.J. ANO 2X SKELETONS
Praporčík
Jackal6 SDK
Nadrotmistr
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Armádní generál
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Plukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
Martas ANO 2x SKELETONS
Podpraporčík
klasak Chlupatá pracka
Rotmistr
Jurgen La Tuta Mace
Podpraporčík
Pupikus O.D.S.T
Chuck Norris
marek1036 MSOT 7734
Praporčík
Host - Uživatel6
Přidán od: Henry
nemám team
Poručík
Host - Uživatel7
Přidán od: Henry
nemám team
Podpraporčík
Host - Uživatel8
Přidán od: Henry
AIRSOFTKOALICE…
Štabní rotmistr
Host - Uživatel9
Přidán od: Henry
AIRSOFT KOALICE
Nadrotmistr
Ariasin ANO Chlupatá pracka
Desátník
Radar Xteampv
Generál major
Mara_D ANO BATTLEGROUP…
Podporučík
lusa Ano H.A.G.L
Nadpraporčík
Disperian ne SDK
Rotmistr
Matyáš ANO nemám team
Rotný
marek1234 A.T. MORAVIA…
Svobodník
Honzys NE C.A.A.S.
Podplukovník
jacob1996 DIAMOND DOGS
Podpraporčík
Host - Tami
Přidán od: Radar
Xteampv
Štábní praporčík
Skot SDK
Četař
Večis NE ASkullers
Nadrotmistr
udolimladych UDO.BC4MILITARY
Poručík
udolimladych2 UDO.BC4MILITARY
Nadporučík
Host - meki
Přidán od: c4pavel
Hydra Squad
Rotný
c4pavel Hydra Squad
Praporčík
Boban9AD ANO SAC
Štabní rotmistr
KarTooN ANO Aufklärungsbat…
Štabní rotmistr
Simo ANO nemám team
Rotmistr
Starous68 Ano nemám team
Rotmistr
Grey1 nemám team
Rotný
loki Airsoft - Jedi
Svobodník
Onderr Ano UDO.BC4MILITARY
Nadrotmistr
Fazol SOG Studénka
Podpraporčík
martin94 nemám team
Svobodník
Salieri ANO Pendechos
Major
Rendy nemám team
Štabní rotmistr
Kubis NE O.D.S.T
Nadporučík
MPPort Prometheus
Praporčík
MarekCze1256 nemám team
Podpraporčík
GFko ANO BAST - Bulls…
Vojín
PeKosar ATB B&W
Rotmistr
adriandix NE Task Force…
Nadpraporčík
Host - IngBanana
Přidán od: c4pavel
Hydra Squad
Podpraporčík
AnetaV nemám team
Rotmistr
LisakxD nemám team
Rotmistr
lookash ANO nemám team
Rotný
Sumerov205 NE nemám team
Podpraporčík
ivory
Vojín
Kangaral820 ne nemám team
Desátník
Haja Ano nemám team
Četař
tmor ANO nemám team
Desátník
Hadzim SAC
Štábní praporčík
kazimir nemám team
Rotný
Slavoj nemám team
Nadrotmistr
MrDonut nemám team
Svobodník
Thezechiel Ano nemám team
Vojín
Filfis01 nemám team
Četař
Bonta ANO FSB "V"
Rotný
Munk Ano AW-AirWolfs
Štábní praporčík
Guner Ano AW-AirWolfs
Nadrotmistr
Matteocz ANO LRFG (Long…
Svobodník
Terrachi NE BAST - Bulls…
Vojín
rimidalv NE W.H.A.T.…
Rotný
ZePi ANO U.T.A.H.
Rotný
chetar NE nemám team
Rotný
Robo Ano Airsoft - Jedi
Četař
Fiky UDO.BC4MILITARY
Rotný
sailor ano UDO.BC4MILITARY
Svobodník
poiukk ANO nemám team
Vojín
OndraFanfara NE nemám team
Vojín
Sonn61 NE nemám team
Nadrotmistr
TheVictor ANO nemám team
Četař
Barse ANO nemám team
Svobodník
dinosplichal nemám team
Vojín
VojtekZdarek Ano nemám team
Vojín
BWhelix PRO-GARDISTI
Vojín
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 26.04.2017 17:34 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 5
Všem hráčům, kteří se zúčastnili i přes nepřízeň počasí děkujeme a na následujícím odkazu http://airsoftgods.cz/index?page=news přinášíme informace o výsledcích hry a nepatrné množství fotek. Díky i za vaše reakce, které mě potěšily. Dle výsledků akce bylo vidět, že hra nebyla statická a o většinu stožárů s vlajkami se vedly poměrně tahanice. Při druhé hře došlo ke zvratu, kdy byl vozík dotlačen až cca 3 metry od báze modrých. Těm se podařilo nebezpečí zažehnat a dokonce postupně odtlačit vozík přes celou herní plochu až do báze červených. Smekám také před všemi špiony, kteří dokázali v řadách nepřátel udělat opravdu velký "bordel" což bylo přesně to co udělat měli. Strana která ze hry odešla jako vítězná to zvládla opravdu o chlup... Snad vás zaujme i další akce PROMETHEUS, kterou do Frýdku plánuji na 20.5.
STARDAS Praporčík | 4./ JÄGERREGIMENT 1 | 23.04.2017 12:45 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 5
Fajn akce, vice ukoly byly derave linie a s poctem hracu se dalo dobre obchazet po kridlech coz bylo prijemne stejne jako protivnici vynoreni v zadech.
Docela jsem mel stesti na plast letajici vsude jen ne do meho velkeho tela tak doufam, ze jsem nekomu nezkazil den tim, ze bych byl nevedomky zasazen nezahlasil.
Zaujalo me, ze +80% hracu nepouziva/nevlastni/nechape princip reflexni vesty na oznaceni odchazejici mrtvoly/vyckavajiciho na medika. Dale vetsina kterou jsem potkal neumi v neprehledne sitaci moc hlasite zahlasit zasah (bohuzel zamavani rukou neni vzdy patricne videt a ja osobne jako exot rvu na cely les) diky cemuz jsem nechtene na semi poslal nekolika lidem zbytecne par kousku plastu, coz me v takove situaci hodne mrzi. Byl jsem vyslechnut a bylo prislibeno zavedeni tohoto pravidla pro zlepseni pohody nas vsech.
LOOKASH Rotný | NEMÁM TEAM | 23.04.2017 20:26 |
Souhlas... Já jako odstřelovač jsem s tím měl velký problém - dostal zásah, schoval se, nic neřekl, po 2min. vstal a šel pryč... Já celou dobu nevěděl jestli přizná nebo ne.... Jestli čeká na medika, nic prostě...
KUBIS Nadporučík | O.D.S.T | 22.04.2017 22:36 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 5
Zdravím všechny a díky za super akci a opět Henrymu za perfektní organizaci. Přikládám malý videoreport z akce: https://www.youtube.com/watch?v=2Sh0exdT3AA&feature=youtu.be

MUNK Štábní praporčík | AW-AIRWOLFS | 22.04.2017 19:24 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 5
HENRY palec hore super akce děkujeme 
KARTOON Štabní rotmistr | AUFKLÄRUNGSBATAILLON 13 | 22.04.2017 17:43 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 5
S dnešní akci jsem maximálně spokojen. Henrymu nelze za organizaci vůbec nic vytknout. Tento herní styl jsem hrál poprvé a byl poměrně zajímavý a potěšil mě . Bohužel mě zklamali někteří hráči červených (soupěři), kteří ke konci první hry, když byli zatlačeni až k respu a prohrávali, tak přestali zejména mladší jedinci přiznávat. V druhém kole to ale červení otočili (nevím, jestli to bylo tím, že velká část modrých odjela) a drželi nás až u našeho respu a nedávali nám moc šancí Potěšilo mě chování "věkově zralejších" červených v druhém kole, protože přiznávali a hráli i s respektem k soupeři. Tím myslím, že uznali můj odpor vzdorovat přesile, za což mají moje uznání, protože to se na softu tak často nevidí. Těším se na další super akci v Leskovci
LEONEK Brigádní generál | SKELETONS | 23.04.2017 21:31 |
Taky jsi nás tam držel pěkně dlouho přišpendlené do rygolu, v pěti nebo kolik nás na Tebe bylo, to už stálo za palec nahoru...ale jak píše L.J. - ten záškodník, ten nás tam nakonec dostal všechny...a vlajka č.1 na chvílli zmodrala...ale jen na chvíli ! 
MAREK1036 Praporčík | MSOT 7734 | 22.04.2017 17:12 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 5
Henry, mockrát díky za super akci, moc jsme si to užili, až na to počasí. Ovšem s tím nenaděláme nic a i tak se hrálo perfektně. Týmy vyrovnané a náplň a úkoly taky zmáknuté na jedničku. O přestávce super občerstvení. Už se těším na další akci Za MSOT 7734 Mára O. Díky.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 21.04.2017 08:36 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 5
Během zítřka by se mohly objevit občasné přeháňky. Chtěl bych tedy upozornit, že se akce uskuteční za každého počasí. Doporučuji se dle toho vybavit (parka, goráč, náhradní suché oblečení do auta apod.).
UDOLIMLADYCH Poručík | UDO.BC4MILITARY | 21.04.2017 15:37 |
Kde se hrabe Dagmar Honsova s počasím.
THEVICTOR Četař | NEMÁM TEAM | 19.04.2017 13:23 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 5
Zdravím, chci se zeptat, co za nejbližší dopravu (MHD) tam jezdí a případně kde? Díky

KUBIS Nadporučík | O.D.S.T | 19.04.2017 13:57 |
Jezdí tam autobusy Frýdku Místku linky číslo 2 (865002), zastávka se jmenuje Frýdek-Místek,Nové Dvory,statek.
ZEPI Rotný | U.T.A.H. | 18.04.2017 10:18 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 5
Ahoj Henry, mám 2 kamarády kteří mají 14 ale jejich mamky můžou být tam pouze na začátku a konci. Byla by ta možnost? 

HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 19.04.2017 08:05 |
Ahoj, napsal jsem ti SZ
KLASAK Rotmistr | CHLUPATÁ PRACKA | 14.04.2017 14:07 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 5
A tu postavu si zvolíme na místě při příjezdu ? Nebo mam napsat zprávu ?
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 14.04.2017 18:56 |
Postavy si hráči zvolí při brífinku hned po rozdělení stran. Následně bude každý pořadatelem označen dle vybrané postavy. Není tedy třeba sem psát co byste chtěli být
SLAVOJ Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 14.04.2017 08:57 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 5
Chtěl bych se zeptat jestli jsou volná místa na pozici sniper.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 14.04.2017 09:21 |
Ano jsou
BONTA Rotný | FSB "V" | 13.04.2017 20:26 | odpovědět |
Komentář akce: TEAM FORTRESS 5
Rád bych si vzal funkci heavy. 
(Rus,střepinová vesta s rameny mám kulomet PKM)
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 13.04.2017 22:30 |
Určitě můžeš, bližší informace jsem ti poslal do SZ.