FREEZBOX | Okres: Frýdek-Místek |
Pořadatel akce: Henry / Dosavadní hodnocení jeho akcí
Místo konání: Bývalá raketová základna Nové Dvory (FM)
GPS: 49.693153032695605,18.393289893865585 | Google Maps
Pro přihlášení na akci musíte být přihlášen. Registrujte se!
Přihlaste se do systému je to ZDARMA!
Uzavření registrace: 01.03.2017 20:00
FREEZBOX
07.03.2017 17:45

Přidal: HENRY

O videu:
Krátký sestřih s airsoftové akce FREEZBOX, která se odehrála 4.3.2017 v areálu bývalé raketové základny TTM ve Frýdku-Místku.
L.A.S.T. CZ AIRSOFT FREEZBOX
21.03.2017 18:53

Přidal: PARAZIT

O videu:
Dík za palce :-)
GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585

V rámci zlepšení povědomí některých hráčů o pohybu na bojišti, chování v rámci čety a zkvalitnění manipulace s vysílačkou, jsme vymysleli akci, která je zcela přesně zaměřená na výše uvedené. Ponese název "FREEZBOX" což je zkomolenina, která v přesném překladu neznamená v podstatě nic, jen to docela zajímavě zní Uskuteční se v sobotu 4.3 na raketové základně TTM ve Frýdku-Místku na hracím poli velikostí srovnatelném s akcí Project Galileo. Hráči, se rozdělí celkem na 4 strany (červení, zelení, modří a žlutí). Budeme rádě, dorazíte-li vybaveni vysílačkou s podkanály, kterou však budete umět nastavit (hlavně podkanály CTCSS) ať se při brífinku příliš nezdržujeme.

Výkon všech zbraní typu AEG a GAS použitých při hře nesmí překročit 150 m/s (měřeno s 0,2g kuličkami). Výjimku tvoří pouze opakovací pušky s manuálním nebo plynovým pohonem, které jsou omezeny limitem 200 m/s (měřeno s 0,2g bb). Zbraně se nebudou přeměřovat všem hráčům před začátkem, ale namátkou až během hry nebo před brífinkem. Berte prosím na vědomí, že při hře samotné bezesporu dojde ke střelbě na kratší vzdálenosti. Důrazně tedy doporučuji vzít si odpovídající ochranné pomůcky jako jsou taktické rukavice, šátek, pokrývka hlavy nebo obličejová maska. Nevyužijete-li výše uvedené ochranné prostředky, vystavujete se dobrovolně riziku zranění, za které pořadatel neodpovídá. Adekvátní ochrana zraku ve formě ochranných brýlí určených pro airsoft po celou dobu, po kterou se budete pohybovat v areálu (i na parkovišti, brífinku či na mrtvolištích) je povinná a je považována za samozřejmost. Hráč, který si brýle během hry sundá, činí tak proti pravidlům na vlastní odpovědnost.

Protože je jasné, že se v tuto chvíli nedá ani náhodou odhadnout jaké bude tou dobou počasí, při přihlášení prosím počítejte s různorodými variantami. Podmínky za kterých se akce neuskuteční jsou následující: celodenní déšť nebo maximální denní teplota pod -5°Cje možná dvěma způsoby. Buď přihlášením se na akci zde na koalici nebo odesláním e-mailu. Podrobněji níže.
Registrujte se prosím pouze jedním z níže uvedených způsobů, nikoliv oběma najednou. DĚKUJI

Registrace skrz koalici: nejjednodušší způsob, je přihlásit se na akci zde na koalici. Za registrované jsou považovaní pouze hráči, kteří zde mají účet a jejichž nick (přezdívka) se objeví v tabulce (níže). Upozorňujeme, že podmínkou nižšího vstupného pro členy airsoftgods.cz je vyplnění svého ID1 do k tomu určené kolonky. Hráči, kteří se neregistrují sami, ale budou přidáni jako hosté nemají nárok na nižší vstupné. Doporučujeme raději registrovat hosty formou emailu s příslušnými ID1.

Registrace skrz email: chcete-li registrovat sebe nebo tým, jehož většina členů nemá účet zde na koalici, můžete registraci provést odesláním emailu na "airsoft-akce@seznam.cz". V tomto mailu musí být uveden pouze název týmu a počet hráčů, kteří dorazí (od-do např. 3-5). V případě jednotlivců uveďte jejich přezdívky nebo jména, či příjmení. Uveďte prosím i údaj o tom, máte-li k dispozici vysílačku s podkanály. Do předmětu mailu musíte uvést "FREEZBOX". Na základě vaší registrace vám přijde do dvou dní vyrozumění, ve kterém bude uvedeno, zda-li byla vaše registrace přijata (skrz možné naplnění maximálního počtu registrovaných). Email je možno odeslat nejpozději do 1.3.2017. Na později odeslané emaily již nebude brán zřetel.

Upozorňujeme, že podmínkou nižšího vstupného pro členy airsoftgods.cz je vyplnění svého ID1 do registračního emailu.Kde: bývalá raketová základna Nové Dvory ve Frýdku-Místku
 - brífink i zápis hráčů proběhne na fotbalovém hřišti, na které odkazuje GPS (výše).
 - parkování vozidel bude umožněno na parkovišti skládky (nelze přehlédnout). Neparkujte prosím jinde.
Kdy: sobota 4.3.2017
Omezení úsťové rychlosti: pro všechny AEG a GAS 150 m/s s 0,2g bb, výjimky uvedeny výše.
Věkové omezení: od 18 let bez omezení | 15-18 let pouze s potvrzením** | mladší 15 let***
Obsazení: koncipováno pro 30 - 60 hráčů (rozdělení stran proběhne na místě)
Respawn: specifický
Pyrotechnika: veškerá pyrotechnika přísně ZAKÁZÁNA!
Občerstvení: ne
Za kolik: při včasném příjezdu do 9:00:

 120,- (+ 20,- vratná záloha) standardní vstupné pro neregistrované hráče*
 100,- (+ 20,- vratná záloha) vstupné pro hráče přihlášené na akci zde na koalici nebo přes e-mail*
 60,-  (+ 20,- vratná záloha) pro hráče přihlášené na akci zde na koalici, kteří jsou členy airsoftgods.cz*

* Hráči, kteří přijedou pozdě a nestihnou se zapsat do 9:00, budou penalizováni o 30,- Kč vyšším vstupným, budou muset počkat u vstupu na přesun pozdě příchozích, který proběhne cca v 9:45 a nebude jim umožněn výběr strany (v případě většího týmu reálně hrozí i jeho rozdělení). Proto doporučuji dorazit včas.

** Hráči ve věku mezi 15 a 18 lety musí dorazit s kompletně vyplněným formulářem určeným pro mladistvé. Bez kompletně vyplněného formuláře nebudou vpuštěni do hry. Pro ověření věku také můžou být požádáni o předložení občanského průkazu. To samozřejmě není jejich povinností, bez jeho předložení však nebudou vpuštěni do areálu. Odkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_15az18let.rtf

*** Mladší 15 let můžou dorazit pouze s k tomu určeným vyplněným formulářem a za doprovodu zákonného zástupce, který bude přítomný po celou dobu akce. Bez zákonného zástupce nebo bez formuláře nebudou vpuštěni do hryOdkaz na stažení příslušného formuláře: www.airsoftgods.cz/download/formular_mladsi15let.rtf08:20 - 09:00 Přeměření zbraní a následný zápis hráčů
09:05 - 09:30 brífink s herními pravidly
09:45 - 09:55 Začátek akce
14:30 - 15:00 Konec akceHráči, se rozdělí celkem na 4 strany (červení, zelení, modří a žlutí). Každá ze stran se následně rozdělí na dvě čety, které spolu budou kooperovat. Čtyři unikátní frekvence pro komunikaci budou rozděleny mezi jednotlivé strany a nebudou je tentokrát smět používat pouze radisté, ale i ostatní spolehliví hráči čety, kteří budou mít zájem. Bude tak zvýšena efektivita komunikace. Úkolem akce bude dobýt a držet jedno ze dvou uvedených míst (na každém z nich bude digitální zařízení, které bude sčítat čas každé ze 4 stran zvlášť). Po uplynutí doby (cca hodina) se přestane čas na daných místech počítat a všem stranám budou vysílačkou dodány koordináty k dalším bodům zájmu, které budou vždy takticky atraktivní. Všichni hráči každé ze stran budou vybaveni mapami prostoru a každá strana bude mít vlastní odlišné kótování.

Generálové tentokrát na akci nebudou přítomni. V rámci autonomizace čet, které budou vždy v páru, budeme rádi, pokusí-li se čety mezi sebou vybrat (i díky osobní přítomnosti v terénu) tu nejvhodnější taktiku. Radisté budou mít dále klíčovou úlohu při přijímání koordinátů pro nové body zájmu, které se budou přibližně každou hodinu měnit. Jedna z nejdůležitějších věcí, je nutnost povědomí čet nejen o tom, kam míří, ale i o veškerém svém okolí, včetně své šesté hodiny. Ta je jak si v poslední době všímáme, největší kámen úrazu.

Díky pohybu v nepřátelském prostředí, kde proti každé ze stran budou 3 potenciální protistrany se může nepřítel objevit opravdu všude. Předpokládáme, že četám tak nezbude stejně nic jiného, než hlídat si celých 360°. Velký počet nepřátel klade vyšší nároky na souhru v rámci každé samostatné čety. To se projeví nejvíce v okamžik, kdy některá ze stran dobude bod zájmu. Jeho udržení bude velmi náročné i v případě bude-li četa v plném počtu. Sólisté nebudou mít velkou šanci na úspěch.Všeobecná pravidla našich akcí se dočtete na webu airsoftgods.cz. Specifická pravidla jsou uvedena níže.

Označení stran - každá ze 4 stran bude označena odlišnou barevnou páskou na obou pažích.

Číselné označení hráčů - každý hráč bude při vstupu do areálu vybaven viditelným číselným označením. To slouží k jeho identifikaci v situaci, kdyby porušoval pravidla nebo by nepřiznával. Funguje to tak, že v případě, když jste si na 100% jisti, že jste zasáhli hráče a on vám nepřiznal a ani po upozornění neodchází na mrtvolište, zvednete se a se zvednutou rukou nebo nasazenou reflexní vestou (prostě se budete chovat jako zasažený hráč), dojdete k tomuto hráči a buď si situaci vyříkáte nebo si zjistíte jeho číslo (které vysílačkou nahlásíte organizátorovi na kanálu 8 nebo si ho zapamatujete a nahlásíte ho později). Po zjištění tohoto čísla se vrátíte zpět na svoji původní pozici, sundáte reflexní vestu a hrajete dál.

Komunikace, vysílačky, frekvence - užití kanálů bude omezeno pouze v případě PMR. Jejich rozdělení proběhne na brífinku, kanál 8 však bude určen VÝHRADNĚ PRO ORGANIZÁTORY! Odposlech cizích kanálů je povolen, ale mluvení do nich nebo jiné rušení je zakázáno. Děkujeme předem všem, kteří budou dodržovat tuto vysílací kázeň.

Kameramani, fotografové - budou označeni reflexními vestami a nesmí se do nich pochopitelně střílet. V případě že se aktivně nezúčastní akce, mají vstup zdarma.
Na akci si můžete kdykoliv pronajmout jednu z mnoha zbraní (AEG), které budou k dispozici. Zbraň získáte od organizátora. Cena zápůjčky na celou akci vč. baterie a dvou tlačných zásobníků je 300 Kč. Zbraň si případně můžete i předem rezervovat. Stačí napsat na email "airsoft-akce@seznam.cz".

K zápůjčce bude k dispozcii i omezené množství vysílaček s podkanály (uváděný dosah 5 km) za 50,- Kč. Dále je možné zapůjčit omezené množství vysílaček jednodušší konstrukce bez podkanálů (uvedený dosah ve volném terénu 1 km) za 30,- Kč.

Tentokrát nebude k dispozici žádné občerstvení ani polední pauza.Na akci ručí každý sám za sebe a za svoje činy. Je nutné uvědomit si, že se jedná o airsoftovou akci, kde po sobě účastníci střílí zbraněmi, které můžou způsobit bolestivá či krvácivá zranění a dokonce i fatální poranění očí. Kromě nutných ochranných brýlí (které musí být nasazeny po celou dobu akce a to i na mrtvolišti) důrazně doporučuji i nošení obličejové masky a dalších ochranných prvků v závislosti na tom, jakou míru rizika jste ochotni podstoupit. Pokud někdo někomu způsobí střelbou nebo jiným chováním jakoukoliv újmu či zranění, tento incident se bude vždy řešit ve smyslu střelec/viník v interakci se zasaženým/poškozeným. Pořadatel za to nenese odpovědnost.

Dále je nutné dbát při pohybu po prostoru zvýšené opatrnosti, protože prostor ve kterém se akce odehraje není ideální a vyskytují se na něm níže uvedené neoznačené závady. Všichni hráči do prostoru vstoupí na vlastní nebezpečí a tak v případě, že se kterýkoliv z hráčů zraní vlivem své neopatrnosti, pořadatel za to nenese odpovědnost. Na několika místech se zde vyskytují neoznačené: díry, kanály bez poklopů, kameny, kluzká místa, příkopy, vstupy do podzemních prostor, trčící železa, desky na zemi s trčícími rezavými hřebíky, velmi nebezpečná neoznačená výšková převýšení nezabezpečená zábradlím a statika objektů je v obzvláště špatném stavu. Přihlášením, zapsáním se a vstupem do prostoru potvrzujete, že se budete řídit pravidly akce, že všechny výše uvedené skutečnosti berete na vědomí a že se akce chcete zúčastnit i s vědomím výše uvedených rizik.

userodpověď 1TeamÚčast na akcíchHodnost
Henry PMR s podkanály AIRSOFT…
Chuck Norris
J PMR L.A.S.T.…
Kapitán
Mates PMR L.A.S.T.…
Nadporučík
Koudy PMR INFIDELS
Kapitán
Host - Leonek
Přidán od: Fllypi
SKELETONS
Brigádní generál
OTT1K PMR s podkanály C.A.A.S.
Generál major
Parazit PMR L.A.S.T.…
Nadpraporčík
Luke PMR s podkanály C.A.A.S.
Podplukovník
Host - Uživatel1
Přidán od: Henry
nemám team
Generál poručík
Host - Uživatel2
Přidán od: Henry
nemám team
Brigádní generál
Host - Uživatel3
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel4
Přidán od: Henry
nemám team
Podplukovník
Host - Uživatel5
Přidán od: Henry
nemám team
Nadporučík
Zichy Ne BATTLEGROUP…
Praporčík
czmikis PMR Grom
Četař
Cain PMR C.A.A.S.
Podplukovník
Vochmot PMR s podkanaly, UHF Medvídci
Podpraporčík
NObody PMR, UHF,VHF nemám team
Desátník
Fllypi ne 3PARA
Poručík
Malmerg PMR s podkánaly Fox Hound
Major
kipesek L.A.S.T.…
Četař
Rezreus PMR s podkanály Sons of Odin
Rotmistr
Pupikus PMR O.D.S.T
Armádní generál
Marťass PMR s podkanály H.A.G.L
Podporučík
Host - Uživatel6
Přidán od: Henry
nemám team
Podporučík
danpv PMR s podkanály Grey Ghost…
Generál major
Haness PMR s podkanály Brothers in…
Nadporučík
Mara_D PMR s podkanály BATTLEGROUP…
Podporučík
Sharkus vhf/uhf Cobra team…
Nadrotmistr
Ryan Baofeng nemám team
Rotný
Gizmo_CZ PMR s podkanály Grey Ghost…
Podplukovník
Midas PMR s podkanály O.D.S.T
Nadporučík
Honzys C.A.A.S.
Podplukovník
vasa PMR s podkanály Tajnej
Rotmistr
Host - Rav
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Rotmistr
Vonka Pmr
Podpraporčík
Večis ASkullers
Nadrotmistr
Scorpio nemám team
Nadrotmistr
Host - Palda
Přidán od: Malmerg
Fox Hound
Nadpraporčík
udolimladych pmr s podkanaly UDO.BC4MILITARY
Poručík
udolimladych2 PMR s podkanály UDO.BC4MILITARY
Nadporučík
LUGA SBO
Vojín
Deepwalker PMR podkanály Guláš Tactical
Nadporučík
Host - Mumil
Přidán od: Pupikus
nemám team
Nadrotmistr
Mirek66 PMR s podkanály UDO.BC4MILITARY
Nadpraporčík
Host - ozzycz
Přidán od: Pupikus
nemám team
Desátník
czmaty PMR s podkánaly Grom
Desátník
Onderr UDO.BC4MILITARY
Nadrotmistr
Fazol PMR s podkanaly SOG Studénka
Podpraporčík
KaLi93 VapoDoPapule
Svobodník
Peta914 PMR s podkanály nemám team
Desátník
Chanis ne nemám team
Rotný
traken222 Ne nemám team
Nadrotmistr
Kubis PMR s podkanály O.D.S.T
Nadporučík
Kmona Grey Ghost…
Četař
Ratata PMR nemám team
Rotný
MPPort Prometheus
Praporčík
SilverEagle PMR s podkanály (Baofeng) Guláš Tactical
Rotmistr
Kozicson ne Brothers in…
Desátník
MicKos No Sound ATB B&W
Praporčík
adriandix PMR s podkanály Task Force…
Nadpraporčík
Igarak co nemám team
Rotmistr
Host - knapis
Přidán od: Fllypi
Brothers in…
Četař
lookash nemám team
Rotný
Sumerov205 Baofeng 5V nemám team
Podpraporčík
dannyslavik uhf ALFA SIX
Vojín
Section PMR s podkanály Angry Fox
Praporčík
Tomgr nemám team
Četař
jozzo PMR s podkanály nemám team
Vojín
oonnddrraa nemám team
Vojín
Kangaral820 ne nemám team
Desátník
Roberto PMR s podkanaly Grey Ghost…
Štabní rotmistr
Pain INFIDELS
Četař
Host - Haja
Přidán od: jacob1996
nemám team
Četař
Morgan nemám team
Vojín
Davids INFIDELS
Desátník
zdexy nemám team
Svobodník
Ferda Ne nemám team
Vojín
MrSmity nemám team
Rotný
Bonta PMR FSB "V"
Rotný
*Host - účastník přidaný ověřeným uživatelem
STOUPALUTIN Vojín | NEMÁM TEAM | 12.03.2017 00:14 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Zdravím poránu
mám tu konečně hotové fotky z Henryho Freeboxu: https://www.zonerama.com/stoupa/Album/2765061
Je toho malinko víc než obvykle (161 fotek), ale byla to pořádná akce!

příště zas - dejte vědět až budete chtít zas nové profilovky
Zdraví Stoupa
(www.fotit-me-bavi.cz)
UDOLIMLADYCH Poručík | UDO.BC4MILITARY | 12.03.2017 14:23 |
určitě dojdi na guardian v sobotu 8.4.
STOUPALUTIN Vojín | NEMÁM TEAM | 12.03.2017 20:31 |
Bohužel v sobotu 8.4. uz musím fotit jinde...  :/
Tento Guardian mi uteče.  Škoda že to není v neděli - to bych přijel.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 06.03.2017 17:32 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Výsledky akce, fotky i video naleznete již nyní na tomto odkazu http://airsoftgods.cz/index?page=news. Chtěl bych poděkovat všem hráčům za účast a za to, že ačkoliv hra ve 4 týmech nebyla vůbec jednoduchá, usilovně bojovali dokud to šlo. Díky i za komentáře k akci, které mě potěšily a omlouvám se za absenci občerstvení, po kterém byla poměrně sháňka. Termotiskárna pro EET dorazila až dnes, takže příště občerstvení určitě bude
SHARKUS Nadrotmistr | COBRA TEAM HAVÍŘOV | 05.03.2017 19:41 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Za mě učitě skvela akce. Čtyři strany zpusolili že nepřátelé chodili ze všech stran v neustálém proudu. A pokud jde o zvětšení prostoru tak to už TTMku dlouho scházelo. Jinak poprve za několik let se mi stalo že jesm na podobně velke akci nepotkal jedineho nepriznavače, takže bych řekl že maršálové asi vážně fungujou.
HERRMGS Vojín | GROM | 05.03.2017 16:13 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX

Panečku! Skvěle jsem si zahrál! Díky moc za celý grom!!

Taky jsem pro 3 a více stran, družstva, radiokomunikaci, a tak dále... pokud to půjde! Super organizace!

LUKASOF Vojín | 3.SAF | 05.03.2017 10:35 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Zdar, díky Henrymu za parádní akci a velice zajímavý koncept čtyř stran který dal prostoru jako je TTMko úplně nový rozměr, do budoucna rozhodně říkám ano a klidně bych se nebál ani pěti či šesti stran . Díky taky protihráčům i spolubojovníkům z modrého týmu, akci jsme si maximálně užili. Lukas 3SAF
KUBIS Nadporučík | O.D.S.T | 04.03.2017 23:08 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Chlapci, ještě jednou za O.D.S.T. díky všem za hru. Velice povedená akce, a to nejen počasím, ale také lidmi. Až na jednu výjimku, jsem nezaznamenal že by někdo vyloženě terminátoroval. Henrymu moc děkuji za organizaci, takovýto typ akce je sice vyčerpávající, ale zato perfektní, protože vás neustále nutí se hýbat, ne jen zákopová válka. Na závěr mám krátké videjko, Enjoy https://www.youtube.com/watch?v=r7Eyvlt-z6s

OTT1K Generál major | C.A.A.S. | 04.03.2017 20:44 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Musim rict, ze jsem si pekne zaradil, neustale v kontaktu, luxus. Uznavam, ze to byl tak trochu chaos, ale bylo to tim, ze jsme se cpali moc dopredu a pak schytavali ze vsech stran. Prilis se sousredime na to nekoho dostat, nez na ukol. Myslim, ze pokud by byly proti sobe dve strany, tak je z toho zakopova valka, pri tomto limitu na FPS,coz by byla hruza. Dnes se sesel velice dobry kolektiv a to me tesi ze vesho nejvic.
PUPIKUS Armádní generál | O.D.S.T | 04.03.2017 20:05 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Zdar za team O.D.S.T akce super 4 strany taky supr u nas v modrem teamu komulikace na dobre urovni.
STOUPALUTIN Vojín | NEMÁM TEAM | 04.03.2017 18:08 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Ahojte, pokud můžu i já svůj mikrokomentář, tak za mě byly 4 strany super. Pořád se něco dělo, musíte si neustále hlídat vše kolem sebe (nikoliv jen jednoho protivníka při hře dvou stran proti sobě), stále změny směrů bitvy, apod. Za mě super - i když jen fotím a asi i proto mi tohle fakt vyhovovalo (prostě pořád se něco dělo, mělo to spád a vpodstatě jsem nevěděl kam dřív - paráda a žádná chvilka nudy). Organizačně určitě perfektní alá Henry. ...no nic - za chvilku zkusím udělat první promazání fotek. Díky za akci a příště zas Stoupa (www.fotit-me-bavi.cz)
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 04.03.2017 17:04 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Uf je to za námi.. Když pominu šílenou smůlu v týmu s kvéry kdy doma vše funguje ale jak přijedete na akci zjistíte, že půlka týmových zbraní nejde.. Prostě šotek jménem "zákon schválnosti" funguje 100% Akce za mě první tak velká letos super. Užili jsme si jí ale... Nevím koncept 4 stran mě osobně neoslovil. Ano bylo to něco "nového" co zde ještě nebylo. Vyzkoušeli jsme si to a nyní říkám ne. Dvě strany ideální, OK beru i tři strany, ale více ne. Jinak jako vždy Organizace na jedničku - jak jinak A to počasí co jsem si o něj psal (viz níže) Henry opravdu splnil. Otázkou zůstává zda splnil náhodou nebo to opravdu zařídil  Díky spoluhráčům i protihráčům. Bylo pár zmatků nedorozumění, ale vše si myslím OK. Zeleným se ještě jednou omlouvám za MOU střelbu s díry v betonech! Ale na svou obhajobu musím říci, že to samé se dělo o zelených na červené. Ale na místě jsme si to vyjasnili a pak se to už nedělo. Za mě 5x hvězdička Borci moc díky za akci.
ROBERTO Štabní rotmistr | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 04.03.2017 17:44 |
Přidávám se, akci jsem si užil, ikdyz zbraň umřela hned při prvních výstřelech a nebýt mého skvělého teamu, který zapůjčil ( Dane ještě jednou velké díky) druhý kvér vše OK, ale též preferuji akci max 3 strany, nejlépe dvě . Henrymu velké díky a už se těším na další akci pod jeho taktovkou. Pěkný večer Všem.
J Kapitán | L.A.S.T. LITOVEL | 04.03.2017 18:29 |
Já se bych se chtěl taky připojit v komentování akce freezbox. A v zásadě souhlasím se dvěma výše uvedenými komentáři. Organizačně dobře zvládnutá akce, na které jsem se dobře bavil, ale myslím si, že kdyby byly strany pouze dvě, tak bych se bavil víc. Problém vidím totiž v tom, že takový druh akce vyžaduje komunikační a organizační schopnosti, které ruku na srdce my sofťáci stále bohužel postrádáme.
TRAKEN222 Nadrotmistr | NEMÁM TEAM | 03.03.2017 20:29 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Dobrý den, nejede někdo přes Těšín a nemá 2 volná místa ?

HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 02.03.2017 07:53 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Akce se uskuteční za každého počasí (dle předpovědi hlásí na sobotu 14°C, zataženo ale pršet by nemělo). Chtěl bych ještě jednou požádat majitele vysílaček aby se seznámili s jejich ovládáním a nachystali se na nutnost navolení podkanálů označovaných také jako CTCSS kódy, ať se ráno nezdržujeme. Mohlo by vás dále zajímat, že jsme dali do kupy plán všech akcí na první polovinu 2017, který naleznete na tomto odkazu: http://airsoftgods.cz/index?page=news
KRVAVADASEN Poručík | AST PARTYZÁNI | 23.02.2017 20:55 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Zdravím je možné se Na akci tedy dostavit, pokud je již v této době naplněný maximální počet účastníků?

LOOKASH Rotný | NEMÁM TEAM | 23.02.2017 21:34 |
Já myslím, že jo... Když stejně všech 80 lidí nedorazí a každý hráč je dobrý..
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 24.02.2017 00:25 |
Krvavadasen: na akci je možné dorazit i jako neregistrovaný.
SHARKUS Nadrotmistr | COBRA TEAM HAVÍŘOV | 13.02.2017 15:40 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Rozhodně nechci rejpat. Už se na akci těším. Jen by mě zajímalo proč je v popisu kladen takový důraz (alespoň mi to tak připadá) na podkanály. Osobně z praktických důvodů doufám, že je to proto, aby si je uměli všichni rychle vypnout. Většina lidí co je používá totiž nechápe, že se nejedná o žádné skutečné podkanály ale pouze o způsob filtrace prijmaného signálu na základě vložené parazitní frekvence, což sebou přináší krom z principu nižší citlivosti (je potřeba vyší kvalita příjmaného signálu od protistanice) takto nastavené stanice i časté vzájemné rušení se navzájem. Problém je v tom že se stále využívá stejná nosná frekvence, ale jednotliví uživatelé se navzájem "nesliší" a tak si v podstatě "skáčou do řeči" což se pak projebuje rozsekaným  signálem a celou komunikaci to naopak dost zdržuje. Doufám že jsem tím nikoho neurazil jen jsem chtěl poukázat na poměrně běžnej a dost otravnej problém. Oni lidi furt nadávají na nekvalitní ,či nevhodné stanice (hlavně pmr), ale veskutečnosti je jen neumi používat.
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 13.02.2017 16:08 |
Já začnu malounko oklikou: je zajímavé kam to tady až dospělo že se zde pomalu každý bojí na cokoliv zeptat. NENÍ NĚKDE CHYBA? K dotazu: Podle mě je to taky kravina ale na druhou stranu z vlastní zkušensoti vím, že PMR kanály jsou tam dost obsazené a najít "volnou frekvenci" ne prakticky nemožné. Tak že zřejmě s tohoto důvodu. Možná by bylo lepší se zkusit zaměřit na UHF??
SHARKUS Nadrotmistr | COBRA TEAM HAVÍŘOV | 13.02.2017 16:31 |
tak ony ty subkanaly dalsi frekvenci neudelaji, poze zamaskujou dany problem a jeste ho zhorsi. spise by pomohlo soustredit se na strucnou a vecnou komunikaci a slusne chovani. pak by omezeny pocet kanalu problem nebyl
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 13.02.2017 19:58 |
byl - je tam spousta "děcek" co do toho blbnou dělají si tam srandu, a taky důchodců a jiných lidí z řad občanů co ty PMR frekvence využívají pro šíření receptů a dalších pithovin . Ty VHF frekvence které jsou daleko méně "zarušené" obyčejnými lidmi by šlo použít daleko lépe zaprvé to neruší děti s PMR a za druhé v lese to má daleko lepší spojení než PMR které se velmi špatně šíří v lesnatém terénu. (jinak koukám že nahoře jsme omylem dal UHF místo VHF!) tedy VHF = les UHF = zastavěná oblast - lépe prostupuje betonem
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 15.02.2017 08:33 |
Sharkus: podkanály u pmr používám proto, že komunikaci neruší radioamatéři nebo děcka ze sousedních obcí a také proto, že jsou vysílačky s touto funkcí mnohem rozšířenější než ty které mají vhf. Kdyby na akci jezdili všichni vybaveni vysílačkama s vhf, neměl bych s přechodem na vhf problém.
STOUPALUTIN Vojín | NEMÁM TEAM | 10.02.2017 09:46 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Ahojte lidi - myslíte, že můžu zase přijet a otravovat vás svým pohybem po bojišti a focením?

Klidně přijmu i roli pohybovat se pouze s nějakým týmem (nebo postupně i s více týmy) a vytvořit něco jako jeho akční fotoprofil, fotostory apod.   ..pokud takto někdo projeví zájem tedy

díky
Stoupa (www.fotit-me-bavi.cz)
GIZMO_CZ Podplukovník | GREY GHOST AIRSOFT TEAM PROSTĚJOV | 10.02.2017 10:21 |
Fotky máš PARÁDNÍ a si myslím, že nikdo nemůže říci ne Jen bacha na svou optiku , neprozrazovat (vím že nechtěně) focením schované hráče. Tešíme se na supr nové profilovky
STOUPALUTIN Vojín | NEMÁM TEAM | 10.02.2017 11:44 |
Jasně Gizmo, to vím a snažím se tak nějak...  doufám že vám tam fakt moc nepřekážím nebo nedělám jinou neplechu. Slibuju že si dám pozor.
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 11.02.2017 15:54 |
Stoupalutin: určitě budeme rádi když se ukážeš a s prozrazováním si nelámej hlavu. Tvoje perfektní galerie případné občasné prozrazení naprosto převáží
LOOKASH Rotný | NEMÁM TEAM | 07.02.2017 19:48 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
Polovina lidí nedojde, protože bude zima - princezny zůstanou doma

LUKAPRES Štabní rotmistr | NEMÁM TEAM | 08.02.2017 07:55 |
Další debil, co mele obehranou písničku na počasí nebo na oblíbené téma "když tě to bolí nejezdi". Uvědomte si už sakra, že je to KONÍČEK! Nikoliv POVINNOST! To jak se rozhodnu je čistě má osobní věc zda pojedu či nikoliv. Nevím proč bych nějakýmu hňupovi měl dokazovat v -15°C nebo někde promočený na kost, že to zvládnu a pak ležel 14 dní s chřipkou v posteli?! Je to snad každého věc a pořadatel holt musí bohužel počítat s tím, že škaredé počasí = nízká účast! Tak to bylo je a bude!
HENRY Chuck Norris | AIRSOFT KOALICE | BLACK SQUAD | 08.02.2017 17:05 |
LUKAPRES: Lookash pouze vyjádřil svůj názor, tak prosím kroť svůj slovník. Pokud s ním nesouhlasíš, klidně se vyjádři, ale slušně. Pravdou je, že počasí vždy ovlivní účast a oddělí hráče, které popisuješ od těch, kteří jsou zapálení pro věc (nebo mají odpovídající výbavu pro všechny podmínky). Obavu mám z velkého množství hostů, kteří mají dlouhodobě nejmenší účast. Za to můžou zpravidla uživatelé, kteří přihlásí celý tým a dotyčným to snad kolikrát ani neřeknou. Rozšířím tedy registraci o 20, aby se nás aspoň k těm 60 sešlo.
UDOLIMLADYCH Poručík | UDO.BC4MILITARY | 04.02.2017 14:19 | odpovědět |
Komentář akce: FREEZBOX
koukám na soupisku  - velice slušné